Vítězství orla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vítězství orla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vítězství orla


Se vstupem na britskou půdu roku 43 našeho letopočtu si centurion Macro uvědomí, že má před sebou jedno z nejobtížnějších tažení své vojenské kariéry, naplněné množstvím bitev. Během řady krvavých šarvátek musí Macro, jeho mladý podřízený Cato a římská armáda najít a zničit nepřítele, než nasbírá dostatek sil, aby císařské legie zadupal do země. Macro a Cato však nemusí čelit pouze Britům. V týlu invazních sil pracuje zrádná skupina, která se snaží podkopávat moc císaře. Když se oba muži dozvědí, že dokonce připravuje atentát, který se časově shoduje s císařovým příjezdem na britskou půdu, uvědomí si, že stojí proti mnohem záludnějšímu a nemilosrdnějšímu nepříteli, než jsou barbaři, s nimiž se střetávají na bitevním poli. Musí jednat rychle – dochází jim totiž čas.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vítězství orla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vítězství orla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vítězství orla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vítězství orla.pdf (EUR-0.00)

  Vítězství orla.epub (EUR-0.00)

  Vítězství orla.doc (EUR-0.00)

  Vítězství orla.txt (EUR-0.00)

  Vítězství orla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vítězství orla.PDF – (EUR 0.00);

  Vítězství orla.MOBI – (EUR 0.00);

  Vítězství orla.EPUB – (EUR 0.00);

  Vítězství orla.DOC – (EUR 0.00);

  Vítězství orla.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cato (2.)

  Originální název:

  Eagle’s Conguest (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Hadati

  12.06.2017

  Druhý díl mi přišel příběhově o něco slabší než ten první, ale zase si zde více užijete strategických bojů. Tažení v Británii, které začalo v prvním díle, pokračuje. Římské armády bojují proti sjednoceným kmenům, které vede náčelník Caracatas. Britové sice nemají tak dobře organizovanou armádu jako Římané, ale na jejich straně stojí zejména početní převaha a výhoda, že si mohou jako obránci zvolit místo pro boj. Macro a Cato se pak opět dostanou do sporu s tribunem Vitelliem, který se stal jejich úhlavním nepřítelem.

  klokan.1905

  30.01.2017

  Vítězství orla…
  Píše se rok 43 našeho letopočtu a římská vojska vstupují na britskou půdu. Samozřejmě, že u toho nechybí naši dva hlavní hrdinové centurion Macro a jeho podřízený optio Cato… Definitivně je mým novým "oblíbencem" Vitellius… Určitě si i tento díl přečtěte, je opravdu dobrý… U prvního dílu jsem váhal mezi 4 a 5*, a dal jsem 4*… Opět jsem byl na rozhraní, tak nyní dávám plných 5*… a doporučuji 😉

  vincek1

  13.12.2016

  Další krásné povídání mého oblíbeného autora, který snad nikdy nezklame. Mám připravený další díl, ale počkám chvíli, až se tento vstřebá.

  jindrich7442

  14.09.2016

  Opět mohu jen doporučit, příběh dostal trochu na rychlosti, díky tomu, že jeden z hrdinu se v novém životě trochu otrkává, nicméně zachováno bylo i napětí a humorné okamžiky.

  lump23

  04.03.2016

  Kniha se mi libila a mohu ji jen doporučit.To jak spisovatel podrobne popisuje bitvy Řimanu proti Britům me uchvátilo a knihu jsem precetl temer v jednom zátahu.Také intriky Vitelluse a rozuzleni jeho príbehu se mi vrylo aspoň doufam do pameti.Už se těším az se vrhnu na další knihu o druhè legii.

  ferda

  23.03.2015

  Ani druhý díl nezklamal a doufám , že seženu další díly.

  FerryTaz

  21.09.2014

  Super kniha. Již se těším až se začtu do následujícího dílu.

  braunerova

  31.08.2014

  Opět výborná beletrie. Život obyčejných vojáků plný dobrodružství a humoru, na základě historických událost.

  Bacileus

  08.08.2014

  Koukám, že je ta kniha docela opěvovaná. Historické reálie, bitvy a moji oblíbení Římané… Tak proč mě to sakra tak nebavilo? Nedočteno, tedy nehodnoceno.

  flanker.27

  07.08.2014

  Líbí se mi, jak si autor připravuje pole na mnohem pozdější přímý střet Vespasiána a Vitellia o císařský titul.

  salsator

  14.07.2014

  Nejlepší kniha ze série, skvěle popisuje všechny bitvy a útrapy vojenského života.

  Centurion

  08.07.2014

  Skvělá kniha od skvělého autora, co dodat?
  Doporučuji.

  Ronin Roujin

  19.02.2014

  Příjemná oddechovka i když často dosti předvýdatelná.

  dusan122

  18.01.2014

  Skvělé pokračování mladého optia.

  tatos

  06.10.2013

  Výborná kniha, nicméně zajímavější je autor…. ve všech jeho knihách se projevuje skvělá znalost římských dějin, od jmen a míst, přes skutečné události… skvěle vloží děj do míst a příběhů, které se skutečně staly. Koupí jakékoliv jeho knihy nikdy neprohloupíte.

  astroweb

  24.09.2013

  Hodně dobré, líbilo se mi ještě víc, než díl první.

  kryspin66

  11.09.2013

  Řím zrovna není můj šálek kávy, ale musím uznat, že autor v této sérii mě zaujal jak je vcelku přesný v historii. Příběhy legionářů jsou vkusně a nenásilně předkládány pro čtenáře. Vcelku jsem se sžil s Catonem a těším se na již třetí díl série.

  Zdenda20

  26.03.2013

  Moc pěkně napsaný. Je také poznat ,že autor je Brit.

  čef

  09.10.2011

  Čtivé a pro čtenáře historických románů jistě zajímavé, jakož i celá trilogie.  TAGS:

  Online Vítězství orla ebook, Kniha Vítězství orla FB2, Download Vítězství orla PDF , Download Vítězství orla MOBI, Online Vítězství orla kniha, Zdarma Stažení Vítězství orla IPhone, Online kniha Vítězství orla PDF, Zdarma Vítězství orla DJVU, Zdarma Stažení Vítězství orla TXT, Stažení Vítězství orla RTF, Online Vítězství orla FB2 , e-kniha Vítězství orla stažení TXT, Zdarma Vítězství orla stažení kniha, e-kniha Vítězství orla download MOBI, Stažení Vítězství orla IPad, Číst Vítězství orla MOBI, Číst Vítězství orla DOC, Zdarma Vítězství orla AWZ, Download e-kniha Vítězství orla iPad , Zdarma Vítězství orla DJVU, Download Vítězství orla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vítězství orla DVD, Číst Vítězství orla TXT, Book Vítězství orla stažení DJVU, Vítězství orla stažení kniha zdarma, Vítězství orla stažení kniha pdf zdarma, Vítězství orla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vítězství orla pdf zdarma, Vítězství orla stažení kniha epub zdarma, Vítězství orla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply