Vládkyně koření Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vládkyně koření Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vládkyně koření


Poetický román známé americké autorky indického původu. V malé indické vesnici v dávném bezčasí přichází za zvláštních okolností na svět nemilovaná dcera s věšteckým nadáním. Dívka nepřímo zaviní smrt vlastních rodičů a neštěstí obyvatel vesnice. Po letech strastí i dobrodružství se dostává na opuštěný ostrov, kde žije tajemná stará vědma se svými učednicemi. Zde se dívka stává vládkyní a zároveň nejponíženější služebnicí kouzelného koření, ochránkyní a utěšitelkou lidí. Po iniciaci ohněm získává děvče, nyní nesoucí jméno Tilo, novou podobu. Budí se jako stará žena, majitelka obchodu s kořením v současném San Francisku. Její obchod se stává místem, na které utíkají pro radu a pomoc lidé různých povah a odlišného společenského postavení z řad indických imigrantů: týraná manželka, taxikář hledající lásku, zoufalý dědeček vnučky, která se snaží vymknout ze sevření přísných pravidel tradiční indické rodiny. Podaří se Tilo, hledající nejlepší koření pro klid duší ostatních, nalézt vlastní klid prostřednictvím dobré magie? Nebo se po setkání s tajemným Američanem, který ohrozí její vyrovnanost i kouzelné schopnosti, rozhodne nedodržet slib, kterým se zavázala, a spustí lavinu neblahých událostí?Kniha v českém jazyce!


Stažení Vládkyně koření zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vládkyně koření (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vládkyně koření zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vládkyně koření.pdf (EUR-0.00)

  Vládkyně koření.epub (EUR-0.00)

  Vládkyně koření.doc (EUR-0.00)

  Vládkyně koření.txt (EUR-0.00)

  Vládkyně koření.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vládkyně koření.PDF – (EUR 0.00);

  Vládkyně koření.MOBI – (EUR 0.00);

  Vládkyně koření.EPUB – (EUR 0.00);

  Vládkyně koření.DOC – (EUR 0.00);

  Vládkyně koření.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Mistress of Spices (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  permon

  30.06.2016

  Krásná knížka. Moc se mi líbil jazyk. I překlad se myslím moc povedl. Konec je na mě lehce patetický, ale o.k. 🙂

  Vlcatko333

  25.01.2016

  První jsem viděla film (což mě trošku mrzí) a až potom jsem narazila na knihu. Musím říct že film se v dost podstatných detailech rozchází a právě v těch mě tolik uchvátila kniha. Jako někoho kdo se zabývá bylinkami a podobnými věcmi pro mě bylo jen přirozené si knihu přečíst, bavily mě i ty "monology" protože jsem prostě chápala o čem mluví 🙂 Stejně jako mě z mojí přirozenosti nebaví knihy o 2. světové válce – čtu prostě to co je mi blízké.

  ivakola

  06.11.2015

  Já jsem byla zklamaná. Nedokázala jsem se vůbec začíst do příběhu. Dočetla jsem jen s přesvědčením že autorka si dala práci s napsáním této knihy a nechtěla jsem ji jen tak odložit. Film neznám a asi ani nechci.

  Shui-Xian

  26.10.2015

  Krásný, neotřelý příběh. Velmi se mi líbilo proplouvat pasážemi plnými vůní, barev, exotiky… Bohužel jsem ale v tomhle případě viděla dříve film – a byť mezi veledíla nepatří, dělalo mi pak problém popasovat se s knižní verzí. Například s faktem, že tady je podmanivá, krásná Tilo nevzhlednou stařenou. Námětu to podle mě ubírá na kouzle, a přitom nedodává nic na věrohodnosti milostné zápletky. Obecně jsem z obou uchopení – filmového a knižního – dost rozpačitá. Jedno je přesládlé, druhé zas kazí půvabný námět Tiliným trhaným (a místy lítostivě zahořklým) vypravováním a abstraktními nelogičnostmi. Přesto, sympatický dojem zůstává. Příjemné čtení.

  playada

  25.06.2015

  Mně trošku vadil ten sladký konec. Jinak opravdu hezké, napínavé a k zamyšlení.

  lara25

  20.04.2015

  Úžasný příběh.

  DitaS

  12.02.2015

  Strhující příběh plný chutí, vůní, kouzel..osudu a nevyhnutelných setkáních.

  kofee

  15.11.2014

  Láska s vůní kardamomu. Pálivá a sladká zároveň. Neotřelý příběh s kouzelnými indickými barvami a vůněmi.

  avad

  30.09.2014

  Viděla jsem film a moc se mi líbil a ani kniha mě nezklamala.

  Verrrunka

  28.08.2014

  Zajímavá exkurze do exotického prostředí koření a Indie. Ale místy mi bohužel vadilo, jak Tila mluvila sama se sebou. Jinak se mi příběh líbil, bylo to krásně poetické.

  Vivienca

  03.08.2014

  Bohužel mě se do vkusu netrefila. Na mě až moc poetické a abstraktní. Pořád jsem čekala, že se "něco" stane, ale protože příběh tak vláčně plyne, já jsem se nezačetla.

  budíček

  25.07.2014

  Musím souhlasit s předchozími komentáři, teda až na to, že mně se ten moholog o zákaznících obchodu s kořením a vládkyni, jež jim pomáhala, líbil. Ano byla to taková pohádka pro dospělé ale také příjemné relaxační čtivo, které bylo místy milé a místy trochu smutné. Jediné, co mi trochu nesedělo byl konec, protože za porušení všech pravidel bych čekala, že ji stihne velký osobní trest, poučení se konalo, jen jiné, než jsem tipovala, ale aspoň se nekonal vyloženě holywoodský happy end, což by příběh pokazilo…

  katynais

  17.04.2014

  Neuvěřitelná knážka, ještě jsem nečetla nic takového. Je to pohádka, román a duchovní literatura v jednom. Opravdu zážitek

  valentýna

  16.03.2014

  Monolog o zákaznících obchodu s kořením, o jejich strastech i radostech, mě kniha moc nenadchla, film jsem neviděla.

  Kačík

  26.12.2012

  Moc pěkná knížka, měla jsem ji přečtenou za chvíli. Částečně se liší od filmu, ale i ten se mi líbí. Vřele doporučuji, stojí za přečtení.

  audrey

  30.08.2012

  Zajímavá kniha. Nikdy dřív jsem nic takového v ruce neměla. Ano, má kouzlo trochu jako pohádky tisíce a jedné noci. Jen převedené do současného světa.

  rose

  09.01.2012

  Překrásná pohádka pro dospělé, kde se prolíná realita a pohádka o kouzelné moci koření na lidské osudy. Super! Viděla jsem taky film, ale ten mě zklamal, byl z toho hollywoodský slaďák. O tom to není. Knížka voní kořením, láskou a tajemstvím.  TAGS:

  Online Vládkyně koření ebook, Kniha Vládkyně koření FB2, Download Vládkyně koření PDF , Download Vládkyně koření MOBI, Online Vládkyně koření kniha, Zdarma Stažení Vládkyně koření IPhone, Online kniha Vládkyně koření PDF, Zdarma Vládkyně koření DJVU, Zdarma Stažení Vládkyně koření TXT, Stažení Vládkyně koření RTF, Online Vládkyně koření FB2 , e-kniha Vládkyně koření stažení TXT, Zdarma Vládkyně koření stažení kniha, e-kniha Vládkyně koření download MOBI, Stažení Vládkyně koření IPad, Číst Vládkyně koření MOBI, Číst Vládkyně koření DOC, Zdarma Vládkyně koření AWZ, Download e-kniha Vládkyně koření iPad , Zdarma Vládkyně koření DJVU, Download Vládkyně koření e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vládkyně koření DVD, Číst Vládkyně koření TXT, Book Vládkyně koření stažení DJVU, Vládkyně koření stažení kniha zdarma, Vládkyně koření stažení kniha pdf zdarma, Vládkyně koření pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vládkyně koření pdf zdarma, Vládkyně koření stažení kniha epub zdarma, Vládkyně koření ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply