Vládkyne Louvru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vládkyne Louvru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vládkyne Louvru


Mária Medicejská sa stane manželkou Henricha IV. a privedie na svet syna. Kráľa však v roku 1610 zavraždenia a Mária prevezme regentstvo za neplnoletého Ľudovíta XIII., následníka trónu. V rámci politických hier chce neskôr Mária jeho ženbou s dcérou španielskeho kráľa Annou Rakúskou zabezpečiť spojenectvo a zároveň rozšíriť svoje mocenské ambície i za hranice Francúzska.
Hoci na dvore prijmú Annu vďaka jej povahe a šarmu prívetivo, spolužitie oboch žien je od začiatku poznačené napätím. Kým Máriu zamestnávajú zložité štátnicke záležitosti a boj so šľachtou, Anna sa dostáva do izolácie. Napriek tomu sa nevzdáva a i vďaka chuti bojovať postupuje v mocenskej hierarchii francúzskeho kráľovského dvora…
Autorka ponúka čitateľovi pútavý príbeh dvoch žien, ktoré sa v prvej polovici 17. storočia stali kráľovnami Francúzska a pätnásť rokov žili vedľa seba v Louvri. Ich vzťah bol plný nedôvery, nenávisti a intríg. Európu v tom čase sprevádzali náboženské vojny, ozbrojené povstania a nespokojnosť šľachty, no Francúzsku sa podarilo aj ich zásluhou zveľadiť si pozíciu veľmoci.
Autorka približuje život týchto dvoch významných panovníčok v chronologickom slede, osvetľuje motívny ich konania, príčiny úspechov a prehier, farbisto opisuje burlivý život dvoranov, plný intríg a ľúbostných dobrodružstiev. Zároveň, vychádzajúc z najnovších historických poznatkov, vyvracia mnohé nepravdivé legendy, ktoré sa šírili aj prostredníctvom Dumasových románom.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vládkyne Louvru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vládkyne Louvru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vládkyne Louvru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vládkyne Louvru.pdf (EUR-0.00)

  Vládkyne Louvru.epub (EUR-0.00)

  Vládkyne Louvru.doc (EUR-0.00)

  Vládkyne Louvru.txt (EUR-0.00)

  Vládkyne Louvru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vládkyne Louvru.PDF – (EUR 0.00);

  Vládkyne Louvru.MOBI – (EUR 0.00);

  Vládkyne Louvru.EPUB – (EUR 0.00);

  Vládkyne Louvru.DOC – (EUR 0.00);

  Vládkyne Louvru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Herrinnen des Louvre: Frankreichs Regentinnen Maria de’Medici und Anne d’Autriche

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  soukroma

  28.11.2013

  Vynikající. Ideálně zvolená forma krátkých pasáží přesně časově a místně označených ve větších celcích opět jasně definovaných kapitol, takže se ani laik ani historik nemůže v obsáhlém textu ztratit a i zpětně se snadno zorientuje – samozřejmě ve spoustě jmen, historických postav a dějů a časových/zeměpisných/kulturních souvislostí. Ze všech "nerománově" pojatých historických knih se mi tato líbila naprosto nejvíce. Čte se sama…

  Silmaria

  11.06.2012

  Naprosto skvělá knížka, takovéhle životopisy se čtou jako romány. Díky téhle knize jsem i zmírnila svůj názor Tlusté bankéřky 😉  TAGS:

  Online Vládkyne Louvru ebook, Kniha Vládkyne Louvru FB2, Download Vládkyne Louvru PDF , Download Vládkyne Louvru MOBI, Online Vládkyne Louvru kniha, Zdarma Stažení Vládkyne Louvru IPhone, Online kniha Vládkyne Louvru PDF, Zdarma Vládkyne Louvru DJVU, Zdarma Stažení Vládkyne Louvru TXT, Stažení Vládkyne Louvru RTF, Online Vládkyne Louvru FB2 , e-kniha Vládkyne Louvru stažení TXT, Zdarma Vládkyne Louvru stažení kniha, e-kniha Vládkyne Louvru download MOBI, Stažení Vládkyne Louvru IPad, Číst Vládkyne Louvru MOBI, Číst Vládkyne Louvru DOC, Zdarma Vládkyne Louvru AWZ, Download e-kniha Vládkyne Louvru iPad , Zdarma Vládkyne Louvru DJVU, Download Vládkyne Louvru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vládkyne Louvru DVD, Číst Vládkyne Louvru TXT, Book Vládkyne Louvru stažení DJVU, Vládkyne Louvru stažení kniha zdarma, Vládkyne Louvru stažení kniha pdf zdarma, Vládkyne Louvru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vládkyne Louvru pdf zdarma, Vládkyne Louvru stažení kniha epub zdarma, Vládkyne Louvru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply