Vlak z Paddingtonu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vlak z Paddingtonu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vlak z Paddingtonu






Kniha v českém jazyce!


Stažení Vlak z Paddingtonu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Vlak z Paddingtonu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

  • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
  • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
  • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
  • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
  • Všechny platformy. Plně optimalizováno
  • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
    Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

    Stažení Vlak z Paddingtonu zdarma kniha:

    MIRROR-2

    Vlak z Paddingtonu.pdf (EUR-0.00)

    Vlak z Paddingtonu.epub (EUR-0.00)

    Vlak z Paddingtonu.doc (EUR-0.00)

    Vlak z Paddingtonu.txt (EUR-0.00)

    Vlak z Paddingtonu.mobi (EUR-0.00)

    Knihy o Cenách:


    Vlak z Paddingtonu.PDF – (EUR 0.00);

    Vlak z Paddingtonu.MOBI – (EUR 0.00);

    Vlak z Paddingtonu.EPUB – (EUR 0.00);

    Vlak z Paddingtonu.DOC – (EUR 0.00);

    Vlak z Paddingtonu.TXT – (EUR 0.00);

    Série:

    Slečna Marplová (8.)

    Originální název:

    4.50 from Paddington (1957)

    Žánr:
    Literatura světová, Detektivky
    Vydáno: , Knižní klub
    více informací…

    Nahrávám…

    Komentáře (24)

    Přidat komentář

    85098211

    25. ledna

    Tato kniha je již legendární a je pravděpodobně jednou z nejznámějších detektivek se slečnou Marplovou. Tajemství mrtvé, která po dlouhou dobu zůstává neznámá, zmatek ohledně možných pachatelů a motivů a nakonec i vzrušující finále, které zase všechno postaví na hlavu. Tato kombinace je geniální a pro Agathu Christie tak typická. Příběh čtenáře tentokrát nejen že udržuje v příjemném napětí, ale zároveň ho i pobaví. Kniha se čte sama a jak už tady bylo napsáno, je silně návyková :-).

    eiramka

    02.12.2017

    Každý rok si dávám svoji oblíbenou Agátu jako lék proti podzimním plískanicím a zimní skleslosti – co může být lepšího než ponořit se do napínavého příběhu, odehrávajícího se na anglickém sídle, zalidněném skvělými postavičkami. Agáta má úžasnou schopnost Vás geniálně uvést do děje jedinou větou: "Paní McGillicuddyová udýchaně cupitala po nástupišti za nosičem, který ji nesl kufr. " A už jste tam, vidíte starší skotskou dámu, trochu při těle, obtíženou tisícem balíčků z vánočních nákupů . Dáte si šálek čaje, ukusujete sušenku a je Vám dobře. Víte bezpečně, že Agáta nezklame 🙂

    SaraL

    23.08.2017

    Jakékoliv dílo Agathy Christie stojí za přečtení! V knihách nechybí napětí a jsou hrozně návykové 🙂

    Koka

    14.10.2016

    Četla jsem to snad už popáté a až teď, poprvé (!) jsem si tam výrazně všimla to Agathino poťouchlé rýpnutí do absurdního postavení vysoce vzdělaných žen v tehdejší Anglii, když vynikající univerzitní absolventka – matematička uváží, že jít dělat hospodyni do panských domů je pro živobytí výhodnější a pro život svobodnější, než akademická dráha.
    Díky dlouhému časovému odstupu od minulého kontaktu s touto knihou jsem si už tak zcela nepamatovala, kdo je vrah a proč, ale protože tvůrčí postupy A.Ch. už mám "dobře přečtené", tipovala jsem, že zřejmě žádná z těch nepříjemných, divných, apriorně podezřelých postav to nebude. A opět jsem se mohla podrobně seznámit s britskou legislativou v oblasti dědictví i s jejich verzí "rodinného života" – ani jedno se mi nelíbilo. Ale kniha je výborná.

    combatgirl

    10.06.2016

    Kniha byla pěkně psaná a čtivá.Do konce knihy jsem nevěděla kdo byl vrah! Pěkně zamotaný příběh.

    Anyzz

    18.05.2016

    Zase jednou obzvlášť povedená vražda! Agatha mě snad nikdy nepřestane bavit. Není nad pochmurnou atmosféru anglického venkova, nad dedukční schopnosti slečny Marplové a vůbec nad vypravěčský styl famózní královny detektivek. Paní Christieová opravdu ví, jak mi zpříjemnit čas v tomto nemilém období maturit. Děkuji Vám, Agatho!

    Mark

    01.12.2015

    Má první kniha od Agathy Christie a naprosto skvělá. Vubec jsem se nemohl odtrhnout.

    Pallando

    09.02.2015

    Tohle je snad moje vůbec nejoblíbenější kniha od Agathy Christie, nemalý podíl má na tom úžasná slečna Marplová:-)

    Ddaannddaann

    22.11.2014

    Jako vždy Agatha vůbec nezklamala. Kniha skrývala složité zápletky a vše se nakonec ukázalo úplně jinak

    dennie3

    08.04.2014

    Kniha je čtivá, ale ke konci už mi pár pasáží připadalo zbytečných, přišlo mi, že to Agatha mohla klidně zkrátit. Výsledek ve mně nevyvolal nějakou obrovskou salvu překvapení a upřímně jsem z toho stále ještě zmatená.

    pavucik

    27.01.2014

    Moja prva Marplovka (i ked sa tam slecna Jane Marplova objavuje len sporadicky). Musim povedat ze sa mi celkom pacila, bola to prijemna zmena po Poirotovi (i ked ten je pre mna najlepsi). Musim priznat ze som sa tak trochu obavala, ze sa mi nebude vobec po chuti, ale tento pribeh ma celkom dostal. Nevravim, ze to bolo top, ale za jeden vecer zhltnuta. I ked sa mi pribeh pacil, ten rychly koniec bum-bac, s trosku pofidernym a lahkym rozuzlenim ma donutil dat len 3 a 1/2 hviezdicky (teda tu sa daju dat len cele, ale ja by som pol hviezdicky pridala). Kniha sa mi citala velmi dobre. Som zvedava na dalsie z tejto serie.

    219katka

    17.10.2013

    Knížka se mi moc líbila! Bezvadně jsem si u ní odpočinula! Je to prostě klasická Agatha Christie, přesně tak jak jí mám ráda. Myslím, že teď začnu detektivky číst častěji:) A korát mě mrzí, že se mi nepodařilo odhalit vraha.

    LucieRej

    05.08.2013

    Moje první Agatha a rozhodně ne poslední. Já snad těm detektivkám příjdu na chuť. Hrozně mě to bavilo a jen těžko jsem knihu odkládala. Už jsem se nemohla dočkat, kdo bude ten vrah.

    kattyV

    22.03.2013

    Jedna z mých středně oblíbených autorčiných knih. Ani velké nadšení, ani zklamání. trochu moc romantiky, na můj vkus. Váhání Lucy, který z chlapů je pro ni vlastně ten pravý mne trochu rozptylovala atrochu jsem se bála, že můj favorit bude vrahem. Naštěstí se to nestalo, protože vrahem je…

    petricka2

    17.02.2013

    Asi nejsem typ čtenáře, pro kterou je paní Christie top.

    hortenzie

    11.01.2013

    Jedna z nejlepších detektivek od paní Agathy. Všem, kdo ji máte rádi, doporučuji přečíst si knížku (celkem útlou) – "Pověz mi, jak žijete". Zjistíte, že tato dáma měla také smysl pro humor!

    Selinute

    10.11.2012

    Mám hodně ráda detektivky od Christie a tato patří mezi mé oblíbené.

    Em.

    17.10.2012

    Nejsem příznivcem detektivek, moc mě nebaví a tak jsem se do čtení tohohle kousku dost nutila. Prvních 40 stránek byl boj, ale když se věci rozhýbaly, začala jsem děj fakt žrát a dočetla ji dá se říci, jedním dechem. Nejlepší snad to rozuzlení. Christie prostě byla Paní spisovatelka 🙂

    safira111

    27.11.2011

    Napínavá, čtivá kniha,prostě celá Agháta,nejmíň čekané rozuzlení.

    Bastera

    14.10.2011

    Musím říct, že je to asi jedna z mých nejoblíbenějších. Netradiční vražda, o které se nejdřív vlastně vůbec neví, zda byla spáchána, slečna Marplová tentokráte řešící případ zdálky i o něco mladší a akčnější hrdinka, co dodat prostě kvalitní detektivka, jak bývá u Agathy zvykem 🙂

    mariana

    13.05.2011

    Jedna z nejlepších. Je tu sice slečna Marplová, ale i další ženská hrdinka, která za starou dámu odvádí "špinavou práci". Napínavé, originální a strašidelné. Jen nevím, pro kterého chlapa se Lucy nakonec rozhodla:-)))

    LenaBil

    23.03.2011

    Skvělá kniha, napínavá, lehce napsaná, prostě mě bavila:)

    Trina1

    12.03.2011

    Skvělá knížka, napínavá od začátku až do konce. Jako vždy s překvapivým závěrem.

    mi-380

    Slečna Marplová se objevuje na scéně jen minimálně, řeší případ na dálku. Dříve u nás vyšlo pod titulem To je vražda, řekla. Se stejným názvem byl v roce 1961 natočen film (http://www.csfd.cz/film/85389-to-je-vrazda-rekla/ ), kde slečna Marplová dostává mnohem větší prostor. 70%.



    TAGS:

    Online Vlak z Paddingtonu ebook, Kniha Vlak z Paddingtonu FB2, Download Vlak z Paddingtonu PDF , Download Vlak z Paddingtonu MOBI, Online Vlak z Paddingtonu kniha, Zdarma Stažení Vlak z Paddingtonu IPhone, Online kniha Vlak z Paddingtonu PDF, Zdarma Vlak z Paddingtonu DJVU, Zdarma Stažení Vlak z Paddingtonu TXT, Stažení Vlak z Paddingtonu RTF, Online Vlak z Paddingtonu FB2 , e-kniha Vlak z Paddingtonu stažení TXT, Zdarma Vlak z Paddingtonu stažení kniha, e-kniha Vlak z Paddingtonu download MOBI, Stažení Vlak z Paddingtonu IPad, Číst Vlak z Paddingtonu MOBI, Číst Vlak z Paddingtonu DOC, Zdarma Vlak z Paddingtonu AWZ, Download e-kniha Vlak z Paddingtonu iPad , Zdarma Vlak z Paddingtonu DJVU, Download Vlak z Paddingtonu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vlak z Paddingtonu DVD, Číst Vlak z Paddingtonu TXT, Book Vlak z Paddingtonu stažení DJVU, Vlak z Paddingtonu stažení kniha zdarma, Vlak z Paddingtonu stažení kniha pdf zdarma, Vlak z Paddingtonu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vlak z Paddingtonu pdf zdarma, Vlak z Paddingtonu stažení kniha epub zdarma, Vlak z Paddingtonu ePub kniha stažení zdarma.

    Leave a Reply