Vnitřní kruh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vnitřní kruh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vnitřní kruh


Gotland uprostřed léta. Mezinárodní skupina studentů archeologie se potí na vykopávkách v místech, kde se právě odkrývá tisíc let starý vikinský přístav. Nálada mezi studenty je vynikající, téměř každý den pořádají společné večírky. Klid je však náhle přerušen zmizením Holanďanky Martiny Flochtenové. Kolují zvěsti o tajném milenci. Zanedlouho je studentka objevena mrtvá. Nahá, visící na stromě. Stopy na těle poukazují na rituální vraždu. Komisař Knutas zahajuje vyšetřování mezi blízkými zavražděné. Kdo je ten tajemný milenec? A jaký je význam znamení na mrtvém těle? Možná existuje nějaká souvislost s bestiální vraždou koně, která před nedávnem pobouřila veřejnost. Komisař s celým týmem usilovně pátrá. Vrah ale brzy zaútočí znovu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vnitřní kruh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vnitřní kruh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vnitřní kruh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vnitřní kruh.pdf (EUR-0.00)

  Vnitřní kruh.epub (EUR-0.00)

  Vnitřní kruh.doc (EUR-0.00)

  Vnitřní kruh.txt (EUR-0.00)

  Vnitřní kruh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vnitřní kruh.PDF – (EUR 0.00);

  Vnitřní kruh.MOBI – (EUR 0.00);

  Vnitřní kruh.EPUB – (EUR 0.00);

  Vnitřní kruh.DOC – (EUR 0.00);

  Vnitřní kruh.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Anders Knutas (3.)

  Originální název:

  Den inre kretsen (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  moudivlacek

  16.05.2017

  Další skvělý příběh Anderse a Johana. I když má každý jinou profesi, nakonec si vzájemně pomohou. Zde je od začátku cítit zlo vraha, to se táhne celou knihou. Tentokrát jde o život i jednoho z nich.
  Už se těším na další díl.

  alzbeta4340

  06.04.2017

  Kniha mě příjemně překvapila. Líbila se mi o dost víc než předcházející dvě detektivky s komisařem Knutasem. Vzala jsem ji do ruky náhodou a hned se mi podařilo začíst. Přečteno za dva večery.

  Peti

  11.03.2017

  Třetí kniha v sérii a tentokrát nám na ostrově řádí vrah, který rozřezává břicha obětem a objevují se hlavy koní na kůlech. Opět propracovaný příběh, který nás zavede až do vikingské doby. Vyšetřovatelé dlouho nevědí, kdo je vrah. Za mě i tento díl velmi čtivý.

  Lemurka

  07.01.2017

  Nejnudnější detektivka, co jsem četla, že mě to přestalo zajímat, jak to dopane a knihu jsem po půlce odložila. Ani styl psaní se mi nelíbil.

  Aymira

  01.05.2016

  Dozvídáme se spoustu zajímavostí z mytologie, ale samotný příběh a vraždy hodnotím spíše průměrně.

  Tiffany

  01.02.2016

  Takový nějaký průměr…. Zajímavá historie místa, takže jsem si Gotland a Visby vyhledala na internetu a pár věcí o středověkém městě přečetla.

  sachista

  30.01.2016

  Již potřetí jsem absolvoval příjemný čtenářský zážitek se švédskou detektivkou, zase se to velmi dobře a rychle četlo, ale poprvé mě docela zklamala pointa, čekal jsem něco víc sofistikovanějšího. Na druhou stranu přiznávám, že ještě čtyřicet stran před koncem má čtenář pořád pocit, že policie tápe v mlze a to se vždycky počítá. Jenže to pak chce silý úder s pointou a to bohužel nenastalo.

  konicekbily

  13.08.2015

  Čtení na dovolenou, dobrý průměr, větší ambice asi autorka nemá.

  Hella

  21.01.2014

  Hmm, moc mě to tedy nebavilo (i když oba předchozí tituly ano), takže jsem bohužel dokonce zhruba od půlky přeskakovala stránky (aby už byl toho utrpení konec 🙂 ).

  vincek1

  18.01.2014

  Moje první kniha této autorky a čtvrtá "severská" detektivka. Kniha je napsaná svižně, až na závěr. Stejně jako čtenáři jarin58 se mi zdá konec knihy poněkud utnutý. Škoda, že si s ním autorka víc nepohrála, ale nechci radit. Zajímavé je, že poslední tři detektivky
  se odehrávaly v podobném duchu. Pátrala policie i novináři. Doporučuji.

  jarin58

  23.11.2013

  Vnitřní kruh je má první knížka,zápletka je skvělá,ale závěr mne zklamal.Připadal mi tak nějak odfláknutý,narychlo ukončený.

  jefff

  06.10.2013

  Předchozí díly jsem sice nečetl, ale Vnitřní kruh je skvělá, hodně klasická, severní detektivka. Čtivá, se zajímavými vyšetřovateli, a v barvitém prostředí Gotlandu. Super knížka!

  isobel2000

  23.09.2013

  Tato třetí kniha se mi zdála nejslabší.

  MahulenaK

  21.09.2013

  Další fajn knížka od této autorky. Těším se na další, měla by prý vyjít v říjnu:-)

  bookcase

  05.08.2013

  Opět skvělá detektivka, četla se mi dobře, autorčin styl mi vyhovuje.

  magnolia

  20.05.2013

  Mám ráda detektivky M.Jungstedtové – tato je třetí v pořadí, nejvíce se mi ovšem líbila ta první ( Neviditelný.).  TAGS:

  Online Vnitřní kruh ebook, Kniha Vnitřní kruh FB2, Download Vnitřní kruh PDF , Download Vnitřní kruh MOBI, Online Vnitřní kruh kniha, Zdarma Stažení Vnitřní kruh IPhone, Online kniha Vnitřní kruh PDF, Zdarma Vnitřní kruh DJVU, Zdarma Stažení Vnitřní kruh TXT, Stažení Vnitřní kruh RTF, Online Vnitřní kruh FB2 , e-kniha Vnitřní kruh stažení TXT, Zdarma Vnitřní kruh stažení kniha, e-kniha Vnitřní kruh download MOBI, Stažení Vnitřní kruh IPad, Číst Vnitřní kruh MOBI, Číst Vnitřní kruh DOC, Zdarma Vnitřní kruh AWZ, Download e-kniha Vnitřní kruh iPad , Zdarma Vnitřní kruh DJVU, Download Vnitřní kruh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vnitřní kruh DVD, Číst Vnitřní kruh TXT, Book Vnitřní kruh stažení DJVU, Vnitřní kruh stažení kniha zdarma, Vnitřní kruh stažení kniha pdf zdarma, Vnitřní kruh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vnitřní kruh pdf zdarma, Vnitřní kruh stažení kniha epub zdarma, Vnitřní kruh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply