Volání do zbraně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Volání do zbraně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Volání do zbraně


Poručík Travis Long z Mantichrského královského námořnictva je člověk, který má rád uspořádaný vesmír. Takový, kde se lidé řídí pravidly. Naneštěstí žije ve skutečném vesmíru.
Dobrá zpráva je, že je jedímz těch vzácných lidí, kteří sice mají rádi pravidla, ale dokážou myslet i mimo ně, když se všechno začíná hroutit. Tahle schopnost mu pomohla — stejně jako celému Hvězdnému království — v minulosti, a díky ní byl povýšen na královského důstojníka.
Špatná zpráva je, že dva nejlepší dosud vynalezené způsoby , jak si udělat nepřátele, je trvat na dodržování pravidel… a myslet mimo ně, když to ostatní nedělají. Travis se tuhle lekci naučil už jako mladý dobrovolník v základním výcviku, takže ví, že pokud by držel hubu a krok, když pravidla porušují jeho nadřízení, všechno by bylo dobré. Ale jediné pravidlo, které Travis Long nemíní porušit nikdy, je, že důstojník královského námořnictva dělá svou povinnost bez ohledu na důsledky.
V parlamentu mladého království existují síly, které si myslí, že ho nepotřebují. A když na to přijde, nepotřebují ani královské námořnictvo. Koneckonců, k čemu národ ospalé jednohvězdné soustavy na okraji prozkoumané galaxie potřebuje námořnictvo?
Naneštěstí okraj galaxie může být hodně nebezpečné místo a brzy se ukáže, jak moc je námořnictvi potřeba… a jak je dobře, že v něm slouží Travis Long.
Druhá knika trilogie Vzestup Mantichory předcházející cyklu o Honor Harringtonové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Volání do zbraně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Volání do zbraně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Volání do zbraně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Volání do zbraně.pdf (EUR-0.00)

  Volání do zbraně.epub (EUR-0.00)

  Volání do zbraně.doc (EUR-0.00)

  Volání do zbraně.txt (EUR-0.00)

  Volání do zbraně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Volání do zbraně.PDF – (EUR 0.00);

  Volání do zbraně.MOBI – (EUR 0.00);

  Volání do zbraně.EPUB – (EUR 0.00);

  Volání do zbraně.DOC – (EUR 0.00);

  Volání do zbraně.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vzestup Mantichory (2.)

  Originální název:

  A Call to Arms (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Ládja

  včera

  Skvělý příběh ze světa Honor. Jak se píše níže v komentářích, je zajímavé sledovat počátky hvězdných bitev a počátky Mantichory. Jen těch náhod mi přijde nějak moc. Pořád je u mě Weber jeden z nejoblíbenějších autorů. Mohu jen doporučit

  Tazz1

  včera

  Kniha super, ale to jsem od tohoto autora čekal. Je zajímavé se dočítat o hvězdném království v jeho počátcích. Bitvy , kde na sebe střílí 6 střel a je to již mnoho. Jaký rozdíl oproti bitvám z knih o Honor. Prostě něco trochu jiného, ale stále velmi čtivého. Těším se na další knihu o T.U.Longovi…

  biki

  30.12.2017

  Mám takový dojem, že se spoluautorům podařilo v této sérii (aspoň zatím) ukočírovat Weberovo grafomanství. Výsledkem je, že politikaření a různé jiné pikle, důležité pro pochopení motivů a situací, mají v knize únosný rozsah. Pochvalu určitě zaslouží, jak se povedlo vykreslit rozdíl v technologiích a zbraňovém vybavení oproti původní sérii s Honor H. Co se mi také líbí, je postupná eskalace napětí v malém hvězdném systému někde na periferii obydlených světů, který si nedovede vysvětlit tak náhlý zájem agresorů. Zajímavé reakce politiků Mantichory na přímé ohrožení a hlavně, když už hrozba pominula – podobnost s naší realitou je asi jen čistě náhodná. No, a samozřejmě plejáda pestrých postav a postaviček v čele s hlavním hrdinou série Travisem Longem, který se ale také může zachovat jako pěkné pako. Fakt jsem si knížku užila.  TAGS:

  Online Volání do zbraně ebook, Kniha Volání do zbraně FB2, Download Volání do zbraně PDF , Download Volání do zbraně MOBI, Online Volání do zbraně kniha, Zdarma Stažení Volání do zbraně IPhone, Online kniha Volání do zbraně PDF, Zdarma Volání do zbraně DJVU, Zdarma Stažení Volání do zbraně TXT, Stažení Volání do zbraně RTF, Online Volání do zbraně FB2 , e-kniha Volání do zbraně stažení TXT, Zdarma Volání do zbraně stažení kniha, e-kniha Volání do zbraně download MOBI, Stažení Volání do zbraně IPad, Číst Volání do zbraně MOBI, Číst Volání do zbraně DOC, Zdarma Volání do zbraně AWZ, Download e-kniha Volání do zbraně iPad , Zdarma Volání do zbraně DJVU, Download Volání do zbraně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Volání do zbraně DVD, Číst Volání do zbraně TXT, Book Volání do zbraně stažení DJVU, Volání do zbraně stažení kniha zdarma, Volání do zbraně stažení kniha pdf zdarma, Volání do zbraně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Volání do zbraně pdf zdarma, Volání do zbraně stažení kniha epub zdarma, Volání do zbraně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply