Volání ptáka kivi Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Volání ptáka kivi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Volání ptáka kivi


3. díl rodinné ságy z Nového Zélandu
Gloria vyrůstá na farmě Kiward. Její šťastné dětství náhle skončí, když ji rodina pošle spolu se sestřenicí Lilian do anglického internátu. Zatímco se Lilian životu ve starém světě přizpůsobí, Gloria začne nenávidět rodiče za to, že jí tento nový život vnutili. Za každou cenu se chce vrátit zpátky na Nový Zéland. Vymyslí proto odvážný plán, který ji však uvrhne do velkého nebezpečí…Kniha v českém jazyce!


Stažení Volání ptáka kivi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Volání ptáka kivi (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Volání ptáka kivi zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Volání ptáka kivi.pdf (EUR-0.00)

  Volání ptáka kivi.epub (EUR-0.00)

  Volání ptáka kivi.doc (EUR-0.00)

  Volání ptáka kivi.txt (EUR-0.00)

  Volání ptáka kivi.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Volání ptáka kivi.PDF – (EUR 0.00);

  Volání ptáka kivi.MOBI – (EUR 0.00);

  Volání ptáka kivi.EPUB – (EUR 0.00);

  Volání ptáka kivi.DOC – (EUR 0.00);

  Volání ptáka kivi.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Třídílná sága z Nového Zélandu (3.)

  Originální název:

  Der Ruf des Kiwies (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (23)

  Přidat komentář

  jitvav

  19.06.2017

  Také poslední díl této trilogie se mi líbil. Pojednával již o pravnučkách dvou původních hrdinek a odehrával se mimo Nový Zéland ještě v Anglii, Číně, Austrálii, v Egyptě a v Turecku. Oproti předchozím dílům tam však bylo více smutku a krutosti, ať už barvitě líčené útrapy, které musela prožít Glorie na cestě zpět na svou milovanou farmu na Kiwardu nebo hrůzy na bojištích 1. světové války. Přesto však i tento díl stojí za přečtení a celá sága jako celek je prostě úžasná!

  Kerberos

  17.06.2017

  Opět velmi dobré

  bábuška

  22.02.2017

  Překrásná trilogie.

  Kabalenka

  29.11.2016

  Třetí díl skvělé trilogie, ale vůbec se mi to nelíbilo. Byla jsem zklamaná.

  zdehan

  30.03.2016

  Poslední díl byl taky moc pěkný celá sága se dobře četla jsem nadšená i zklamaná že už to mám přečteno.

  petrulkaa

  05.03.2016

  Opravdu skvělé počteníčko. Sága úžasná.

  danka13

  23.01.2016

  Tak jako předešlé díly, nádhera. Škoda, že už jsem na konci. Asi se na ten Nový Zéland budu muset vypravit :-). Třeba tam potkám někoho známého.

  polly43

  19.12.2015

  Každému,kdo rád čte rodinné ságy,vřele doporučuji.Všechny díly této ságy jsem četla s velkým zaujetím.Je mi líto,že už toto pěkné čtení končí.

  minde

  17.11.2015

  Ach jo, škoda že už je konec 🙁 Věděla jsem, že tento den jednou přijde a já se budu muset s touto sérií a se všemi postavami rozloučit, budou mi chybět. Všechny postavy a jejich příběhy jsem si oblíbila. A stejně tak krásnou přírodu Nového Zélandu, který jsem měla vždycky spojený s Pánem prstenů a teď i s touto ságou.
  Ale co se dá dělat, všechno jednou končí a život=čtení jde dál…:-)

  lenkavildomcova

  28.10.2015

  Dočteno a je mi to líto :-)… opravdu krásná sága… Doporučuji všem…

  Babo

  19.10.2015

  I TŘETÍ ČÁST BYLA SKVĚLÁ.
  BOHATÝ DĚJ,SPOUSTA POSTAV. MŮJ OBDIV PATŘÍ PŘEDEVŠÍM ŽENSKÝM HRDINKÁM. JEJICH ODHODLÁNÍ PORVAT SE SE ŽIVOTEM . KTERÝ V 19. STOLETÍ A NA ZAČÁTKU 20. STOLETÍ ROZHODNĚ NEBYL PROCHÁZKOU RŮŽOVOU ZAHRADOU.
  FANDILA JSEM JIM A BYLA JSEM RÁDA ZA JEJICH VÍTĚZSTVÍ

  Pirula

  24.09.2015

  Celá série byla naprostá bomba. V knihách nechyběl krásný a hodně rozvinutý příběh plný romantiky, napětí, smutku i veselí. Prostě zase jsem si krásně poplakala. A u tohoto posledního dílu bylo všeho jaksi několikrát více 🙂

  akdar72

  07.07.2015

  Opět pěkné čtení. Mně připadal nejslabší druhý díl.

  Ivana11

  15.06.2015

  Poslední díl ságy byl pěkný, ale zdál se mi oproti předchozím nejslabší.

  orinka3

  24.05.2015

  Dávám plný počet hvězdiček. Výjimečně dobrá trilogie, nemá slabé místo. Pokud se člověk trošku zamotá ve jménech, není to chyba spisovatelky, ale špatné paměti čtenáře:) Navíc v kniže Larková taktně připomíná rodinné i jiné vztahy, tak co… Hrdinové jako živí. Chudák Gloria, autorka moc dobře vystihla tragédii člověka, který se odlišuje a nesplývá s okolím. Mrzí mě, že není další díl, nemůžu se odtrhnout.

  malen

  26.02.2015

  I když byl třetí díl místy strhující, cosi z těch předcházejících mi tu chybělo. První díl začínal u Heleny, takže jen pouhá zmínka o tom, že zemřela, mě trochu zklamala.. I ten konec mi přišel trochu překombinovaný.. Ale jinak prima čtení, líbilo.

  Illaa

  22.07.2014

  Třetí a podle mého názoru méně záživný díl. Tak trochu mi přišlo, že už všeho ohledně kiwardské farmy a maorské kultury bylo moc. Sice osudy rozvětvené rodiny se stále zajímavě rozvíjí, ale některé situace i dokonce osoby se postupem času s rozrůstajícím počtem generací mísí dohromady. Mnohokrát jsem se musela hodně soustředit, abych se rychle dopátrala, kdo je s kým v příbuzenském vztahu. Ale jinak jsem velice ráda, že jsem si všechny díly přečetla, určitě to bylo trochu jiné osvěžující téma i zeměpisné zasazení.

  alisek

  26.02.2014

  Přečetla jsem všechny tři díly a a s poslední stránkou zaznělo právě slovo Konec? Škoda. Nádherně napsaná trilogie,často se mi stávalo, že jsem děj viděla před očima jako film. Opravdu škoda, že už to skončilo. Doufám, že nás autorka nenechá jen u této trilogie. Přeji si, aby byly další takové skvostné knihy

  iška

  04.04.2013

  Pro mne p

  Marbulka

  03.10.2012

  Knížku jsem četla s celkem dlouhým odstupem od prvních dvou dílů a bála jsem se jestli se začtu. Nicméně hned od prvních stránek mě chytla a nezklamala.

  Lidka

  17.06.2012

  Taky jsem to četla s odstupem, naštěstí jsem měla ten rodokmen od minule:-)) trochu zachycený. Až na konci jsem našla ten, co bookcase.
  Trochu reálií, trochu fikce , jak píše autorka v doslovu … jinak hezký romantický příběh, sice dost dlouhý, zvláště konec se mi zdál jaksi tak trochu uměle protahovaný, ale jo, dobré. No, kdo nečetl první dva díly by asi trochu tápal " v hrdinech" i když trochu to tam vždycky je připomenuto o koho a co se jedná. Tentokrát se to hlavně točí kolem Glorie a Lilian, každou z nich čeká jiná cesta než se zase po letech sejdou. Ale i dalších staronových i zcela nových hrdinů je tam spousta. Tak hezké čtení.

  bookcase

  16.04.2012

  Těšila jsem se na pokračování této ságy jako malá holka 🙂 Je vidět, že jsem to četla s větším odstupem po prvních dvou dílech, páč se mi pletly rodinné vazby hrdinů. Ale na konci knihy je malý rodokmen jako pomůcka. Já na něj přišla až po dočtení celé knihy :). Nevadí, dojem mi to nezkazilo, líbilo se mi to.

  kusma

  19.02.2012

  Ani třetí díl mě nezklamal! Možná byl trošku slabší než předchozí dva. Přesto byl děj napínavý, dobře se četl. Těším se další autorčiny knihy.  TAGS:

  Online Volání ptáka kivi ebook, Kniha Volání ptáka kivi FB2, Download Volání ptáka kivi PDF , Download Volání ptáka kivi MOBI, Online Volání ptáka kivi kniha, Zdarma Stažení Volání ptáka kivi IPhone, Online kniha Volání ptáka kivi PDF, Zdarma Volání ptáka kivi DJVU, Zdarma Stažení Volání ptáka kivi TXT, Stažení Volání ptáka kivi RTF, Online Volání ptáka kivi FB2 , e-kniha Volání ptáka kivi stažení TXT, Zdarma Volání ptáka kivi stažení kniha, e-kniha Volání ptáka kivi download MOBI, Stažení Volání ptáka kivi IPad, Číst Volání ptáka kivi MOBI, Číst Volání ptáka kivi DOC, Zdarma Volání ptáka kivi AWZ, Download e-kniha Volání ptáka kivi iPad , Zdarma Volání ptáka kivi DJVU, Download Volání ptáka kivi e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Volání ptáka kivi DVD, Číst Volání ptáka kivi TXT, Book Volání ptáka kivi stažení DJVU, Volání ptáka kivi stažení kniha zdarma, Volání ptáka kivi stažení kniha pdf zdarma, Volání ptáka kivi pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Volání ptáka kivi pdf zdarma, Volání ptáka kivi stažení kniha epub zdarma, Volání ptáka kivi ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply