Vor v zakone Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vor v zakone Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vor v zakone


V Praze se schyluje k válce mezi znepřátelenými skupinami ruskojazyčné mafie. Důstojník kapitán Karel Krol z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu přitom přijde o kolegu a dlouholetého kamaráda. Aby dosáhl odplaty, musí vzít spravedlnost do vlastních rukou a uchýlit se k nelegálním metodám. Nezbývá moc času, jelikož soudce propustil viníka, šéfa ruské mafie – „vora v zákoně“ – a ten se chystá utéct za hranice. Vír nelítostného vyřizování účtů mezi gangy může všechny ohrozit. Pokud vás zajímá ukázka, napište si o ni na spisovatel.Jares@seznam.czKniha v českém jazyce!


Stažení Vor v zakone zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vor v zakone (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vor v zakone zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vor v zakone.pdf (EUR-0.00)

  Vor v zakone.epub (EUR-0.00)

  Vor v zakone.doc (EUR-0.00)

  Vor v zakone.txt (EUR-0.00)

  Vor v zakone.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vor v zakone.PDF – (EUR 0.00);

  Vor v zakone.MOBI – (EUR 0.00);

  Vor v zakone.EPUB – (EUR 0.00);

  Vor v zakone.DOC – (EUR 0.00);

  Vor v zakone.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Thrillery, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Endy17

  22.12.2017

  Závěr mě malinko zklamal a tak jsem nad pátou hvězdou váhal. Ale při skutečnosti, že mi dělalo problém se od knížky odtrhnout, by to nebylo fér. Pan Jareš prostě umí!

  Klára90

  12.12.2017

  Teď si připadám trochu trapně, ale když jsem knihu četla v tramvaji a poté z tramvaje vystoupila, chvilku jsem "viděla" za každým rohem a v každém podniku ruského mafiána 😀 tím chci říct, že mě kniha neuvěřitelně vtáhla do děje, četla se mi naprosto skvěle a jsem ráda, že jsem po knize v knihovně šáhla. Velmi mile mě překvapila. Jediné co mi snad malilinko nesedělo byl ten konec, přišel mi až moc neuvěřitelný, na druhou stranu aspoň opravdu překvapil, já totiž čekala úplně jiný závěr. Jsem spokojená, ráda si přečtu ještě nějakou knihu od autora.

  Modrina

  31.10.2017

  Knihy o válce, špionáži nebo mafii nemám zrovna moc ráda, po téhle jsem sáhla jen kvůli autorovi. Kniha se četla skvěle, měla spád, žádné zdržovací plky – jen ten závěr byl trochu moc "happy". Půlka hvězdičky dolů za tohle, půlka za nějaké gramatické chyby (např. "tip" a "typ" jsou dvě různé věci nebo že čeština přivlastňuje podmětu zájmenem "svůj"). Každopádně velmi doporučuji k přečtení.

  čef

  17.10.2017

  Asi jsem nebyl jediný, komu poslal autor loni ukázky ze svých knih. Jsem rád, že po přečtení kompletní jedné z nich, nemusím nic na svém tehdejším kladném hodnocení měnit. Příběh je jistě zajímavý a je zde docela dost originálních prvků. Nejvíc autor připomíná Františka Niedla s jeho chrabrým hrdinou, ale je zde větší propojení s dnešní, pro většinu nepříliš uspokojivou, realitou v naší zemi. Jistě si rád přečtu i další romány tohoto autora.

  Miruš

  14.10.2017

  Opět skvělá kniha

  Boby17

  15.09.2017

  Knížka se mi docela líbila, ale konec se mi zdál takový nějaký urychlený a hodně nepravděpodobný. Vzhledem k tomu, že členové ruské mafie byli celou knihu líčeni jako drsní a otrlí tvrďáci s obrovským finančním kapitálem pro řešení problémů s justicí a policií, tak se na posledních stránkách knihy po zatčení nečekaně sesypali jak domeček z karet. Ten závěr se fakt nepovedl, repektive je jak z červené knihovny.

  Aileena

  16.08.2017

  Poslední dobou se začínám považovat za náročného čtenáře. Ostatně vždy je co zlepšovat, ale čtyři hvězdy a možná ještě půl této knize určitě patří. Pan Jareš ušel od Intrikánů kus cesty a vypsal se na jedničku. Poctivá rešerše, kterou tématu věnoval je hodně znát a vyplatila se. Děj má spád, styl je srozumitelný, bez složitých souvětí a slovních spojení a kniha se celkově velmi dobře čte. Gratuluji!

  lucie.8

  28.07.2017

  Všeobecně čtu dost málo knihy ze současnosti, detektivky a české autory. A o to víc mě tato kniha nadchla. Popis světa ruské mafie a jejích členů byl neuvěřitelně věrohodný a kniha se četla úplně sama (přečteno za 5 dní). Takže doporučuji i lidem, kteří na detektivky normálně moc nejsou 🙂

  Haňula_

  12.07.2017

  Velmi čtivá a dějově promyšlená detektivka. Až na ten závratný konec, kdy se všechno tak nějak podařilo.

  BlackWidow

  08.05.2017

  Výborná a velice napínavá kniha,která se četla úplně sama. Já osobně moc české detektivky nečtu,ale tahle mě fakt dostala.Ten postup při volbě hlavy ruské mafie,bezmoc policie,zkorumpovaná justice,prostě opravdu výborné čtení. Kapitánu Krolovi a jeho týmu jsem fandila,naopak Hnaníčka bych nejraději zabila osobně… 🙂 I v 12.12. mi byl nesympatický. Opravdu výborná kniha,velice doporučuji a těším se na další.

  Iki1

  08.05.2017

  Výborný český thriller přináší spletenec osudů hlavních představitelů od ruských mafiánů a jejich ochránců či advokátů, přes šlapky až po policejního komisaře. Postavy jsou výborně propracovány, nepostrádají vývoj charakterů. Vše je ovšem zpracováno hodně přehledně, takže se v tom čtenář rozhodně neztratí. Po delší době detektivní příběh, který mě zaujal od začátku až do konce, a u kterého jsem se večer po odložení těšil, že se k němu druhý den vrátím.

  Hana62

  11.04.2017

  Dost dobré!!!! Mám ráda severské krimi. Tato kniha, i když z Čech, splňuje vše, co mám na krimi ráda. Spád, napětí, překvapení, konspirace. Moc se mi líbila, víc jak 12.12., mám pocit, že autor "roste" s dalšími napsanými knihami!

  zoew

  07.04.2017

  Bezva čtení, rychle to podsejpalo.

  myelka

  30.03.2017

  příjemné krimi, kniha vtáhla do děje a nechtěla pustit 🙂

  papajapa

  30.03.2017

  S tématem vorů jsem se už jednou setkala. Pokračování postavy Karla Krolla nebylo špatné, ale opět mi to připomínalo český seriál Expozitura/Atentát.

  Aleh

  14.03.2017

  Vor v zakone mě velmi překvapil. Krimi, která se mi líbila ještě o něco víc než 12.12. Žasla jsem nad tím, jak ruská mafie v našem českém prostředí funguje, údiv ve mně vzbuzovaly praktiky uvnitř mafie, zaujala mě přísná hierarchie mezi členy gangu, neúprosný boj mezi gangy…… A tak není divu, že i vyšetřovatel Karel Krol z ÚOOZ musí sáhnout k nelegálním metodám… Kriminálka, která je plná napětí a překvapení. Věřím, že zaujme a pohltí i náročné čtenáře.

  tarabas

  11.02.2017

  Po knize 12.12 jsem se na čtení moc těšila. Tentokrát to ale bylo o level lepší počteníčko. Kniha mě chytla hned na začátku a já se ocitla ve světě mafie a jejich bojů. Gratuluji autorovi ke skvělé knize.

  marlowe

  25.12.2016

  Možná byla chyba v mém očekávání: Naladil jsem se na "detektivku", ale dostalo se mi "dobrodružné gangsterky", což rozhodně není žánr, který preferuji.
  A nádavkem jedna rada sympatickému autorovi: méně je někdy více (protože kouzlo se skrývá v hutnosti)…

  Kočičáci

  11.12.2016

  Jakmile začnete číst, tak už se od ní neodtrhnete. Velmi čtivé a napínavé, plné zajímavostí z prostředí ruské mafie v českém prostředí. Až neuvěřitelné, co všechno se tady může dít, a úplně se bojím domyslet, jak autor všechny ty informace získal… Za mě je tato detektivka určitě o level výš než předchozí 12. 12. Hlavním policajtem je pořád KK, ale ku prospěchu už není tím hlavním hrdinou. Toho hlavního neprozradím, ale byl to sympaťák 🙂 Doporučuji!
  "Děngy vsjo razrešiť."

  Leskodka

  05.12.2016

  Ukázka této knihy byla čtivá, svižná, mělo to spád…knihu si určitě přečtu.

  aralka

  22.11.2016

  Tak tohle bylo fakt dost dobrý!! a bohužel i hodně uvěřitelný…. oceňuji, že pan spisovatel si nastudoval ohledně této tematiky určitě dost materiálů, ta fakta týkající se ruské "vorovské" mafie a její tradice, historii i současnost, hierarchii atd., bylo to zajímavé!!… a líbily se mi krátké kapitolky, které dávají celé knize švih a dynamiku, dobře napsané… o hodně lepší než 12.12. 🙂

  daniel1313

  19.11.2016

  Také i já hodnotím velice kladně a už se těším na další díl .
  Myslím si , že by bylo škoda kdyby autor nepokračoval dalším dílem volně navazujícím .
  Za mě pět hvězd .

  klokan.1905

  05.11.2016

  Vor v zakone
  Velmi zdařilé pokračování s kapitánem Karlem Krolem a s jeho kolegy z ÚOOZ… Ruská mafie – krádeže aut, drogy, prostituce… Boje mezi konkurečními gangy… Já jsem si knížku vyloženě užil, moc se mi to líbilo a doufám, že se co nevidět dočkáme pokračování… Za pět hvězdiček…

  nero 13

  20.10.2016

  Velmi reálný thriller z prostředí ruskojazyčné mafie u nás. Když si vzpomenu že to není tak dávno co se české policii podařilo jednoho z Vorů zadržet za objednávku na vraždu a on byl po výměně soudce rychle puštěn z vazby aby mohl zmizet, tak i v reálu bylo nejspíše šáhnuto hluboko do obščaku.

  Jaruš7

  14.09.2016

  Jednoznačně se jedná o bestseller z prostředí ruské mafie u nás. Perfektně stylizované a bez nadsázky budete hltat stránku za stránkou. První svého druhu u nás s podrobným zveřejněním historie ruské mafie, tohle ve Wikipedii zatím není, takže náročná příprava se zde jeví jako zodpovědná, přirozená nutnost , která je V.J. už vlastní. Přesvědčivost umocňuje obálka, symboly na těle mají vypovídající sílu. Prostě pro mě , supr čtení.
  Doporučuji a to vřele.  TAGS:

  Online Vor v zakone ebook, Kniha Vor v zakone FB2, Download Vor v zakone PDF , Download Vor v zakone MOBI, Online Vor v zakone kniha, Zdarma Stažení Vor v zakone IPhone, Online kniha Vor v zakone PDF, Zdarma Vor v zakone DJVU, Zdarma Stažení Vor v zakone TXT, Stažení Vor v zakone RTF, Online Vor v zakone FB2 , e-kniha Vor v zakone stažení TXT, Zdarma Vor v zakone stažení kniha, e-kniha Vor v zakone download MOBI, Stažení Vor v zakone IPad, Číst Vor v zakone MOBI, Číst Vor v zakone DOC, Zdarma Vor v zakone AWZ, Download e-kniha Vor v zakone iPad , Zdarma Vor v zakone DJVU, Download Vor v zakone e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vor v zakone DVD, Číst Vor v zakone TXT, Book Vor v zakone stažení DJVU, Vor v zakone stažení kniha zdarma, Vor v zakone stažení kniha pdf zdarma, Vor v zakone pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vor v zakone pdf zdarma, Vor v zakone stažení kniha epub zdarma, Vor v zakone ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply