Vrána – Mrtvá doba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vrána – Mrtvá doba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vrána - Mrtvá doba


Komiks vznikl podle námětu Jamese O’Barra. Motivem spojujícím celou sérii je mstitel, který se přichází po smrti své i svých blízkých mstít. Pomstu mu umožňuje tajemná vrána, která ho provází a je mu rádcem.

Na rozdíl od filmů jsou v komiksové Vráně tragické události vedoucí ke smrti mstícího se hrdiny bez nějakého důvodu. Není to pro zisk nebo z důvodu nějaké loupeže, msty nebo závisti. Násilí na něm spáchané nemá žádný důvod, je to jen nesmyslná demonstrace síly. Čtenář cítí, že podobně nešťastná náhoda, by se mohla stát i jemu. Pravděpodobně proto jsou příběhy s Vránou tolik oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vrána – Mrtvá doba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vrána – Mrtvá doba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vrána – Mrtvá doba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vrána – Mrtvá doba.pdf (EUR-0.00)

  Vrána – Mrtvá doba.epub (EUR-0.00)

  Vrána – Mrtvá doba.doc (EUR-0.00)

  Vrána – Mrtvá doba.txt (EUR-0.00)

  Vrána – Mrtvá doba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vrána – Mrtvá doba.PDF – (EUR 0.00);

  Vrána – Mrtvá doba.MOBI – (EUR 0.00);

  Vrána – Mrtvá doba.EPUB – (EUR 0.00);

  Vrána – Mrtvá doba.DOC – (EUR 0.00);

  Vrána – Mrtvá doba.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vrána (3.)

  Originální název:

  The Crow: Dead Time (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Comics Centrum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  hellena1523

  22.10.2017

  Jsem velkou fanynkou grafických románů a komiksů. Vrána má několik dílů a také podob. Tato černobílá mě nadchla. Příběh je prakticky stále stejný, takže Vránu "čtu" spíš právě kvůli té grafické stránce a tentokrát byla ta milovnice výtvarného umění, kterou v sobě nosím, velmi spokojená.

  milan.krimsky

  11.06.2017

  Příběh o indiánovi z 19. st. a je zavražděn bandity, se po té ocitne na konci 20.st. aby svou smrt pomstil

  3DD!3

  03.09.2016

  Chybějící poetiku původní O’Barrovy Vrány vynahrazuje fantastická Malevova kresba. Přímé, jednoduché, úderné.

  Navarro

  18.11.2015

  Neskutečné, vrána má zpřelámaná křídla a James mě moc zklamal.

  Taklamakan

  10.03.2015

  Původní Vránu mám hodně rád, jenže tohle je bohužel jen prachobyčejná vyvražďovačka bez jakékoli přidané hodnoty. Ždímání původního tématu do mrtě už nemá smysl.  TAGS:

  Online Vrána – Mrtvá doba ebook, Kniha Vrána – Mrtvá doba FB2, Download Vrána – Mrtvá doba PDF , Download Vrána – Mrtvá doba MOBI, Online Vrána – Mrtvá doba kniha, Zdarma Stažení Vrána – Mrtvá doba IPhone, Online kniha Vrána – Mrtvá doba PDF, Zdarma Vrána – Mrtvá doba DJVU, Zdarma Stažení Vrána – Mrtvá doba TXT, Stažení Vrána – Mrtvá doba RTF, Online Vrána – Mrtvá doba FB2 , e-kniha Vrána – Mrtvá doba stažení TXT, Zdarma Vrána – Mrtvá doba stažení kniha, e-kniha Vrána – Mrtvá doba download MOBI, Stažení Vrána – Mrtvá doba IPad, Číst Vrána – Mrtvá doba MOBI, Číst Vrána – Mrtvá doba DOC, Zdarma Vrána – Mrtvá doba AWZ, Download e-kniha Vrána – Mrtvá doba iPad , Zdarma Vrána – Mrtvá doba DJVU, Download Vrána – Mrtvá doba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vrána – Mrtvá doba DVD, Číst Vrána – Mrtvá doba TXT, Book Vrána – Mrtvá doba stažení DJVU, Vrána – Mrtvá doba stažení kniha zdarma, Vrána – Mrtvá doba stažení kniha pdf zdarma, Vrána – Mrtvá doba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vrána – Mrtvá doba pdf zdarma, Vrána – Mrtvá doba stažení kniha epub zdarma, Vrána – Mrtvá doba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply