Vražda při bar micva Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda při bar micva Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda při bar micva


Další tajemný případ bývalé jeptišky Christine Bennettové Pro Christine Bennettovou je šance, že se podívá do Svaté země, splněním celoživotního snu. O to větší radost má, když zjistí, že její nejlepší kamarádka Mel Grossová bude v tu dobu v Jeruzalémě také, aby se zúčastnila obřadu bar micva.

Melin štědrý bratranec Gabe Gross, který má bar micva podstoupit, pozval do Izraele celou rodinu a spoustu přátel a naplánoval grandiózní oslavu. Chris není zvyklá cestovat, proto je ráda, že bude mít u sebe Mel, s níž se bude moct podělit o zážitky. Vše jde podle plánu, ovšem do té doby, než záhadně zmizí Gabe Gross. Dovolená se pro Chris rázem mění v práci a stopy, na které při vyšetřování naráží, ji dovádějí až k chladnokrevnému a vypočítavému vrahovi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda při bar micva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda při bar micva (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda při bar micva zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda při bar micva.pdf (EUR-0.00)

  Vražda při bar micva.epub (EUR-0.00)

  Vražda při bar micva.doc (EUR-0.00)

  Vražda při bar micva.txt (EUR-0.00)

  Vražda při bar micva.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda při bar micva.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda při bar micva.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda při bar micva.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda při bar micva.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda při bar micva.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Případ bývalé jeptišky (15.)

  Originální název:

  The Bar Mitzvah Murder (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  soukroma

  včera

  Ztotožňuji se s posledním komentářem.
  Po přečtení – mírně napřeskáčku – většiny knih série jsem stále na vážkách ohledně Chris, jako osoba mi vlastně nesedí, připadá mi dost odtažitá, až afektovaně všechno říká (méně dělá) "správně" (ale ne nutně taktně, či laskavě). Sám její manžel ji v tomhle dílu nazval "ledově klidná ženuška" – sice s láskyplnou nadsázkou, ale jako čtenářka s ním plně souhlasím.
  Navíc mi po několika dílech, kde se do popředí dere náboženství, hlavně židovství, vadí, že její křesťanský postoj (pokud ho vůbec má) vlastně vůbec v ničem není vidět. Do kláštera se vrací za svými přítelkyněmi, výklad židovských přítel při odvolávkách na Starý zákon s ní ani nehne, jakoby jej vůbec neznala, nikde není nikdy zmínka o jejích modlitbách nebo občasném nahlédnutí do Bible (jinak je její celodenní činnost popisovaná velmi podrobně), jako katolička do kostela zajde asi jen občas zapálit svíčky (dokonce bohoslužby si po odchodu z kláštera "zakázala"), takže ani v tomhle (chybějícím) projevu mi nějak nesedí. Odchod z kláštera jí snad víru nevzal (nebo obráceně).

  Aknel26

  02. ledna

  Detektivka se mi líbila, příběh byl napínavý a docela reálný, jen Chris mi lezla na nervy svým obvyklým způsobem – viz můj komentář ke knize Vražda o narozeninách. Hvězdičku navíc přidávám za poměrně podrobné líčení jeruzalémských pamětihodností, přírody či zvyků obyvatel. Jen škoda těch místopisných názvů, jak už poznamenala uživatelka pode mnou.

  Len2očka

  31.10.2017

  Další povedená knížka z celé detektivní série,spokojenost.

  sadlo

  26.07.2016

  Všech 15 knih příběhů bývalé jeptišky Chris jsem přečetla a ani jednou jsem se nezklamala. Nechybí napětí, kultivovanost. Nezapomeňte si přečíst další řadu od této autorky.

  Vojslava

  28.11.2015

  Tak to byla detektivka, která mne potěšila nejen místem, kde se převážně odehrává – Jeruzalém je prostě srdeční záležitost. Ale pěkný a přehledný příběh přitahoval pozornost skoro neustále. Jen škoda, že překladatel některé místopisné názvy nepřevedl úplně do češtiny, protože ekvivalenty tu jsou a i v průvodcích se používají – no ale to je jen taková jazyková drobnost, celkový pozitivní dojem to rozhodně nezkazilo.

  bovinka

  09.03.2014

  Zase pohodová oddechovka s dobrou zápletkou.

  bookcase

  05.02.2014

  Detektivky s Christine mám moc ráda. i když se řeší vraždy, toho násilí tam není tolik.

  kika 13

  11.01.2014

  Jako vždycky nemá detektivka nic co bych jí vytkla.  TAGS:

  Online Vražda při bar micva ebook, Kniha Vražda při bar micva FB2, Download Vražda při bar micva PDF , Download Vražda při bar micva MOBI, Online Vražda při bar micva kniha, Zdarma Stažení Vražda při bar micva IPhone, Online kniha Vražda při bar micva PDF, Zdarma Vražda při bar micva DJVU, Zdarma Stažení Vražda při bar micva TXT, Stažení Vražda při bar micva RTF, Online Vražda při bar micva FB2 , e-kniha Vražda při bar micva stažení TXT, Zdarma Vražda při bar micva stažení kniha, e-kniha Vražda při bar micva download MOBI, Stažení Vražda při bar micva IPad, Číst Vražda při bar micva MOBI, Číst Vražda při bar micva DOC, Zdarma Vražda při bar micva AWZ, Download e-kniha Vražda při bar micva iPad , Zdarma Vražda při bar micva DJVU, Download Vražda při bar micva e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda při bar micva DVD, Číst Vražda při bar micva TXT, Book Vražda při bar micva stažení DJVU, Vražda při bar micva stažení kniha zdarma, Vražda při bar micva stažení kniha pdf zdarma, Vražda při bar micva pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda při bar micva pdf zdarma, Vražda při bar micva stažení kniha epub zdarma, Vražda při bar micva ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply