Vražda pro štěstí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda pro štěstí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda pro štěstí


Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda pro štěstí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda pro štěstí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda pro štěstí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda pro štěstí.pdf (EUR-0.00)

  Vražda pro štěstí.epub (EUR-0.00)

  Vražda pro štěstí.doc (EUR-0.00)

  Vražda pro štěstí.txt (EUR-0.00)

  Vražda pro štěstí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda pro štěstí.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda pro štěstí.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda pro štěstí.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda pro štěstí.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda pro štěstí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Doktor Pivoňka (1.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  MaxQ

  25.09.2017

  Jak tady někdo psal, kniha je psaná košatým a šťavnatým jazykem. Ano, to je asi ten důvod, proč mě nechytla a do konce jsem ji nedolouskal.

  kap66

  05.09.2017

  Mám Škvoreckého moc ráda, z exilových autorů skoro nejraději. Mám ráda detektivky včetně těch s poručíkem Borůvkou. Tak proč mě tahle tolik knížka nebavila? Přemýšlím nad tím už pár měsíců. Přišla mi mnohomluvná a ani ne příliš vtipná, taková samoúčelná. Hlavní postavy mi byly nesympatické. Dočetla jsem ji jen z úcty k autorovi a do dalších dílů se mi ani nechce.

  mulderka

  16.06.2017

  Jak detektivky českých autorů nemusím, zde jest čestná výjimka. Sympaťák dr.Pivoňka, držkatá Boženka, praštěný milionář Ivo Zdeborský a k solidní zápletce trocha vtipu i akce okořeněná hádankami – no kdo by odolal??

  miloslav0399

  01.04.2017

  Pro mě je série s doktorem Pivoňkou asi nejlepší český detektivní počin. Kromě chytré a dobře postavené kriminální zápletky mají totiž tyto romány i dokonalou atmosféru Prahy 30. a 40. let minulého století. Proto se k Vraždám rád vracím. Nyní jsem tedy opět začal Vraždou pro štěstí a i když jsem si pamatoval, kdo je vrah, na poutavosti to příběhu vůbec neubralo. Už se těším na druhý díl.

  Majdule

  01.03.2017

  Moje první setkání s detektivní kanceláří Ostrozrak bylo šťastné. Nejen proto, že je to docela chytrá detektivka (a nevadilo ani to, že jsem pachatele začala tušit ještě před polovinou), ale hlavně proto, že je to příběh psaný krásným, košatým a šťavnatým jazykem. Autoři nám předhazují opuletní obrazy a pak náhle střih ke stručnosti (kde je namístě), krok k lidové mluvě a zase zpátky. A nic není falešně a špatně. Ale ještě jeden aspekt pro mě tahle Vražda pro štěstí má. Je plná situačního i konverzačního humoru. Prostě mimořádný čtenářský zážitek.
  90 %

  Finskej

  09.02.2016

  Celá série o dr. Pivoňkovi je svým způsobem poklad: na jednu stranu báječné, vtipné čtení, které ilustruje končící první republiku, a to včetně roztomilé karikatury továrnických i lidových vrstev, na druhé straně mrazivý průvodce změnou dobového klimatu a neodvratitelného, byť zpočátku jen plíživého, příchodu ledové doby zvané druhá válka… Lehká literatura skloubená s vážným poselstvím, bravo. (Btw: spoluautorem, a to nedílným, je Škvorecký. Ten vlastně detektivky jako takové napsal, Zábrana tvořil básně a společně se Škvoreckým hádanky.)

  h2220

  03.11.2014

  Vtipně podjednaná detetkivka ze staré Prahy. Poznáváme různé postavičky z galerky, z módních salónů a hlavně zhrzené pisatele – básníky a jiné spisovatele. Další dějovou linkou je vztah dr. Pivoňky s mladou slečnou. Vtipné jsou zejm. popisy továrníka a jeho tendence propadnou tu víře, tu jiné filozofii – a jeho karamboly s automobily.

  kika 13

  26.03.2013

  Dalo mě to opravdu zabrat na mě se děj táhl.

  Chemiczka

  18.02.2013

  Výborná a vtipná detektivka, nejen na večer a do autobusu. Když se řeší spoluautorství p. Škvoreckého, při čtení téhle knížky jsem měla takový pocit, že poetičnost jazyka od někud znám, a došlo mi že z jeho Prima sezony. Ať je to jak chce detektivní příběh z první republiky je čtivý, s nápadem, co nenudí. Dlouho jsem knihy sháněla, a udělala jsem dobře. Jediné moje mínus je, že jsem seriál viděla dříve a tak jsem už na začátku věděla kdo je vrah (musím, ale upozornit, že kniha je opravdu jen námět – dějová linka se lehce odklání).

  marlowe

  30.01.2013

  Ono to je s tím spoluautorstvím ještě trochu složitější, misky vah se jednoznačně převažují na stranu Škvoreckého – viz např. recenze „Josef Škvorecký, mistr detektivky díky žloutence“ od Juana Zamory na stránkách„Centrum detektivky“ („…Napsali spolu tři tituly z plánované pentalogie o detektivu Pivoňkovi z detektivní kanceláře Ostrozrak a o jeho milé Božence Skovajsové… Zápletku vymysleli společně, i podrobnou synopsi, samotný příběh už psal pouze Škvorecký. Zábrana je autorem básní v knize obsažených…“)
  Jinak všechny tři díly trilogie jsou ukázkou nádherné češtiny i mistrovství v budování příběhu.
  Suma sumárum: skvělé počtení, ke kterému se může člověk kdykoli vracet.

  Lenka Kadeřáb

  10.05.2011

  U autorů by měl být i Josef Škvorecký, ne? Byl v exilu, ale to snad už všichni ví! A on prokázal, že je spoluautorem. Tahle knížka je nejlepší, její pokračování už tak silné není. Smála jsem se, chvílemi jsem se bála a hrdinům jsem držela palce. Není to ryze česká detektivka, spíš připomíná anglickou klasiku. A tu já můžu:-)))  TAGS:

  Online Vražda pro štěstí ebook, Kniha Vražda pro štěstí FB2, Download Vražda pro štěstí PDF , Download Vražda pro štěstí MOBI, Online Vražda pro štěstí kniha, Zdarma Stažení Vražda pro štěstí IPhone, Online kniha Vražda pro štěstí PDF, Zdarma Vražda pro štěstí DJVU, Zdarma Stažení Vražda pro štěstí TXT, Stažení Vražda pro štěstí RTF, Online Vražda pro štěstí FB2 , e-kniha Vražda pro štěstí stažení TXT, Zdarma Vražda pro štěstí stažení kniha, e-kniha Vražda pro štěstí download MOBI, Stažení Vražda pro štěstí IPad, Číst Vražda pro štěstí MOBI, Číst Vražda pro štěstí DOC, Zdarma Vražda pro štěstí AWZ, Download e-kniha Vražda pro štěstí iPad , Zdarma Vražda pro štěstí DJVU, Download Vražda pro štěstí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda pro štěstí DVD, Číst Vražda pro štěstí TXT, Book Vražda pro štěstí stažení DJVU, Vražda pro štěstí stažení kniha zdarma, Vražda pro štěstí stažení kniha pdf zdarma, Vražda pro štěstí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda pro štěstí pdf zdarma, Vražda pro štěstí stažení kniha epub zdarma, Vražda pro štěstí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply