Vražda s vůní mandlí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda s vůní mandlí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda s vůní mandlí


Martin Molin, kolega Patrika Hedströma z Fjällbacky, samostatně vyšetřuje svou první vraždu Vražda s vůní mandlí připomíná svou atmosférou detektivky Agathy Christie. Policista Martin Molin se nechá přesvědčit, aby přijel za svou přítelkyní Lisette na rodinné setkání na ostrově Valö. Vzápětí po jeho příjezdu se rozpoutá sněhová bouře, která přeruší spojení s pevninou. Když je během večeře zavražděn patriarcha rodu, bohatý dědeček Ruben, změní se zdánlivá rodinná idyla v noční můru. Všem je totiž jasné, že vrahem musí být jeden z nich. A dědečkovy peníze potřebovali všichni…Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda s vůní mandlí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda s vůní mandlí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda s vůní mandlí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda s vůní mandlí.pdf (EUR-0.00)

  Vražda s vůní mandlí.epub (EUR-0.00)

  Vražda s vůní mandlí.doc (EUR-0.00)

  Vražda s vůní mandlí.txt (EUR-0.00)

  Vražda s vůní mandlí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda s vůní mandlí.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda s vůní mandlí.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda s vůní mandlí.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda s vůní mandlí.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda s vůní mandlí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Snöstorm och mandeldoft (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (52)

  Přidat komentář

  petunkav

  18. ledna

  Musím zopakovat to co téměř všichni, co komentář psali.
  Oddechovka na dvě hodiny, okopírovaný námět od Agathy Christie – určitě autorka vytvořila lepší knihy. Pár už jsem jich přečetla a zase se k ní ještě někdy vrátím.
  Špatné to nebylo.

  Nestorkea

  04. ledna

  Jak již bylo zmiňováno v předchozích komentářích- dvouhodinová jednohubka ve stylu Agathy Christie. Není špatná, ale ostatní autorčiny knihy se mi líbily víc. Co mě zaujalo bylo bližší seznámení s Martinem, kterého znám z ostatních děl.

  zuzi1162

  30.11.2017

  Je to trochu jina kniha nez autorciny ostatni, ale i tak me celkem bavila. Jde o klasickou detektivku ala "Sherlock Holmes" nebo "Agatha C.". Kratoucky format jeno 150 stran a kombinace s kratkymi kapitolami vam umozni precist knihu opravdu rychle.

  martinaandulka

  08.11.2017

  Kniha se čte pěkně,je to oddechová detektivka,má i málo stran.od autorky jsem zvyklá na lepší trhiller,ale zas za přečtení stojí za to

  Blafoun

  04.11.2017

  Taková pohodová rychlovka. 🙂 Mě to bavilo i když to nebylo moc originální. Autorka dala prostor i jiné postavě (Martinovi) stát se hlavním hrdinou příběhu a to je příjemná změna. 🙂

  jiri77

  31.10.2017

  Podle hodnocení jsem čekal ,že bude ,tahle kniha asi hodně slabá ale naštěstí jsem se setkal s celkem dobrou ,oddechovou detektivkou. Mě se kniha celkem líbila a určitě se pokouknu i po další knize autorky.

  Len2očka

  30.10.2017

  Přečetla jsem a ničím a v ničem mě to nenudilo,dobré to bylo.

  Nikka710

  02.10.2017

  Nenáročná detektivka na jedno odpoledne a má první kniha od této autorky. Nebudu ji zavrhnovat a časem zkusím i jinou knihu. Nepropracovanost postav a poměrně jednoduchý děj by bylo možné ztvárnit béčkovým filmem, snad by to bylo poutavější.

  whiolet

  21.06.2017

  Nalákala mě zajímavá obálka a úderný název knížky, bohužel to je jediné pozitivum co na téhle knížce vidím.
  Příběh byl vykradačka od Agathy Christie doplněný o nesympatické postavy a nudné dialogy.
  Díky velkým písmenům a málo stránkám se kniha přečte během dvou hodinek.

  martina.culik

  29.05.2017

  Taková milá, nenáročná detektivka – je to mé první (a určitě ne poslední) setkání s touto autorkou.

  Ywonek

  20.05.2017

  Připojím se s hodnocením k ostatním. Vypadalo to spíš jako prvotina, takové amatérské. Sice se kniha četla sama, ale pět hvězdiček si rozhodně nezaslouží. Jinak Camilla píše skvěle, ale tady jakoby to ani nepsala ona .

  Lucis.s

  05.05.2017

  Při čekání u doktora mi stačila, nechtěla jsem ji odložit bez dočtení, takže to nebyla taková katastrofa, ale že by byla nějak skvělá nebo snad i dobrá, se říct nedá….

  mirunda

  30.04.2017

  Brala jsem knihu jako oddechovku. Rychle se četla, ale děj pro mě nebyl ani moc zajímavý. Překvapilo mě tedy rozuzlení.

  EvikU.

  07.04.2017

  Taková normální detektivka. Neurazí, nenadchne. Jednou přečíst mi ji nevadilo. Dalo se.

  pavčape

  28.02.2017

  Autorka se jistě nechala inspirovat Agathou Christie, ale bohužel s jejími brilantními příběhy nemá tato kniha pranic společného. Celkem nudná a nezáživná zápletka a to rozuzlení… Ještěže na kvalitě neztrácí Patrik a Erika. Jinak nevím, nevím, Camillo!

  Shardlake

  12.02.2017

  Srovnávat obsah tohoto příběhu, odehrávajícího se během víkendu na ostrově odstřiženém díky sněhové bouři od pevniny, s detektivkami Agathy Christie mi přijde velmi troufalé, protože knihy A. Christie jsou propracované a mají mnohem vyšší úroveň než tento příběh. Řekla bych, že tato kniha byla autorčinou "prvotinou", i když je možné, že u nás vyšla až později.

  MarieH

  12.01.2017

  Po sérii případy Eriky Falckové a Patrika Hedströma je tato kniha úplný brak. u mne bez hvězdičky !

  minirock

  23.10.2016

  Nevím, co Camillu vedlo k napsání tohoto dílka ale oproti jejím ostatním knihám je to skutečně slabota. Připadá mi to, jako by potřebovala splnit smlouvu s nakladatelem a proto tahle jednohubka.

  popeluška

  01.09.2016

  Tato kniha je jediná od autorky která se mně až zase tolik nelíbila. Ale jako oddechovku proč ne 🙂

  konicekbily

  16.07.2016

  Zde autorka překročila mou čáru tolerance a již další knihu od ní nebudu číst!
  "Elsyino tajemství" bylo dokonalé čtení za pět hvězdiček a nyní takový propadák!!!

  vineka

  21.06.2016odpad!

  Nemohu uvěřit, že to psala tatáž osoba, která stvořila postavu Eriky a Patrika.
  To prostě není možné. Její knihy se čtou jedním dechem a stejně tak sledujem osobní rovinu těchto lidí. Tato kniha byla ztrátovou hodinou mého života.

  agatha2

  17.04.2016

  Jelikož jsem člověk, který má rád řád a pořádek, musela jsem si přečíst i tuto Camillinu "bokovku", abych si doplnila obraz celý….Byla to fakt jednohubka, která neurazí, ale opravdu nenadchne, nicméně hvězdu navíc si zasloužila u mě díky tomu, že se odehrávala v krásně třeskuté zimě, kdy díky přívalům sněhu zůstali protagonisté odříznuti od zbytku světa na krásném ostrově, miluju knihy, odehrávající se v zimě a kolem Vánoc speciálně, to je protě taková má knižní úchylka:-)

  Acquenta

  07.03.2016

  Ale jo, kniha byla dobrá, ale spíš jsem ji brala jako takovou oddechovku.

  Hana H.

  19.02.2016

  Všechno, co jsem od této autorky dosud přečetla, bylo o moc lepší, takže tady to bylo zklamání.

  Košišta

  27.01.2016odpad!

  Čekala jsem, až vychladne mé rozčarování po přečtení, ale pořád se tak nestalo. Slabé, jedno klišé horší, než druhé, škoda slov. Autorka odpustí, ale tohle byl odfláknutý brak. Vyhozené peníze a zabírající místo ve čtečce.

  sophieczech

  21.01.2016

  Přečetla jsem všechny knížky od Camilly Läckberg, ale tahle je rozhodně nejslabší.

  MichelleS

  08.12.2015

  Inspirace Agathou a slibný název (i obálka) mě nalákaly, ale zdejší nízké hodnocení mě mělo varovat. Postavy nijaké, policista byl k smíchu, ještě že viděl Sherlocka v televizi. Tak nevyužitý potenciál – ostrov odříznutý sněhovou bouří, rodinná dramata, vztahy a tajemství – a nic z toho, pár plytkých dialogů a létající sliny.

  jindrusa

  13.10.2015

  Nenáročná povídka na 2 hodiny. Neurazí, nenadchne!Tohle bych si teda ale sama nekoupila, to bych byla pěkně naštvaná. Ještěže existují knihovny 🙂

  jane1234

  10.09.2015

  Kniha na môj vkus je krátka a príliš pripomína Agathu Christie.

  happy-smile

  26.08.2015

  Autorka se snažila o klasickou detektivku ve stylu Hercula Poirota, bohužel se to moc nepovedlo. Zatímco v Herculovi je taková lehkost, tady to vše působilo tak nějak moc prostě. Kdyby byly více vykresleny charaktery postav a naznačeny motivy jednotlivých postav, bylo by to o poznání lepší. Tady to ale vypadá, že ani nikdo neměl pořádný motiv, a čtenář se tak do příběhu pořádně neponoří.
  TAGS:

  Online Vražda s vůní mandlí ebook, Kniha Vražda s vůní mandlí FB2, Download Vražda s vůní mandlí PDF , Download Vražda s vůní mandlí MOBI, Online Vražda s vůní mandlí kniha, Zdarma Stažení Vražda s vůní mandlí IPhone, Online kniha Vražda s vůní mandlí PDF, Zdarma Vražda s vůní mandlí DJVU, Zdarma Stažení Vražda s vůní mandlí TXT, Stažení Vražda s vůní mandlí RTF, Online Vražda s vůní mandlí FB2 , e-kniha Vražda s vůní mandlí stažení TXT, Zdarma Vražda s vůní mandlí stažení kniha, e-kniha Vražda s vůní mandlí download MOBI, Stažení Vražda s vůní mandlí IPad, Číst Vražda s vůní mandlí MOBI, Číst Vražda s vůní mandlí DOC, Zdarma Vražda s vůní mandlí AWZ, Download e-kniha Vražda s vůní mandlí iPad , Zdarma Vražda s vůní mandlí DJVU, Download Vražda s vůní mandlí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda s vůní mandlí DVD, Číst Vražda s vůní mandlí TXT, Book Vražda s vůní mandlí stažení DJVU, Vražda s vůní mandlí stažení kniha zdarma, Vražda s vůní mandlí stažení kniha pdf zdarma, Vražda s vůní mandlí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda s vůní mandlí pdf zdarma, Vražda s vůní mandlí stažení kniha epub zdarma, Vražda s vůní mandlí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply