Vražda v Alphabet City Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda v Alphabet City Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda v Alphabet City


Jane Bauerová, čerstvě povýšená na detektiva prvního stupně newyorského policejního oddělení, je po téměř fatálním střetu s vrahem zpátky ve službě. Zatímco ona je nadšená, že je v práci, její nový případ neslibuje příliš velkou šanci na vyřešení. Před osmi lety bylo nalezeno tělo Andersona Strattona. Jako příčina smrti bylo uvedeno vyhladovění. Na místě se nenašly stopy, které by nasvědčovaly, že by Stratton zemřel násilnou smrtí, a přestože nezanechal dopis na rozloučenou, případ byl uzavřen jako sebevražda. S tímto závěrem se však nikdy nesmířila Strattonova vlivná sestra Flavia Constantie a neustále se na policii obrací s žádostí, aby byl případ znovu otevřen. Během vyšetřování Strattonovy smrti Jane a její tým narazí na další sebevraždu – a pochopí, že mezi oběma může existovat spojitost. S postupujícím časem a s čím dál větším množstvím důkazů si Jane uvědomuje strašlivou, šokující pravdu a znovu se ocitá v ohrožení života.

— zdroj: www.pitaval.cz —

Poznámka:
Správné ISBN je 978-80-267-0054-8, zatímco ISBN 978-80-2670-054-8 je chybné.
(zdroj: Databáze Národní knihovny ČR)Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda v Alphabet City zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda v Alphabet City (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda v Alphabet City zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda v Alphabet City.pdf (EUR-0.00)

  Vražda v Alphabet City.epub (EUR-0.00)

  Vražda v Alphabet City.doc (EUR-0.00)

  Vražda v Alphabet City.txt (EUR-0.00)

  Vražda v Alphabet City.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda v Alphabet City.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda v Alphabet City.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda v Alphabet City.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda v Alphabet City.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda v Alphabet City.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jane Bauerová (2.)

  Originální název:

  Murder in Alphabet City (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  diamanttka

  09.11.2017

  Dobrá detektivka, ze začátku jsem se nemohla začíst, po první třetině jsem ji přečetla jedním dechem.

  Marla

  10.08.2017

  Tak jsem dočetla celou sérii a pro mně je to pěkné, napínavé čtení na léto. Už mám knížky hezky uložené v knihovně a určitě se k nim zase/minimálně příští dovolenou/ ráda vrátím.

  Calibra

  13.02.2017

  Další příběh se sympatickou Jane. Hlavně jsem zvědavá na soukromý život hlavní hrdinky.

  Danuše7

  11.08.2016

  Už se těším na další. Každá postava z vyšetřovacího týmu má sva specifika a skvěla se doplňují.

  Marceles

  17.01.2015

  Detektiv Jane nijak nezaostává za svými mužskými kolegy, úplně si ji dovedu představit jako parťačku Steva Carelly. Kdo si oblíbil McBaina, určitě nebude zklamán.
  Harrisová ve svých knížkách dokazuje, že napínavý příběh lze napsat i bez obsáhlých krvelačných scén.

  skulenka

  21.03.2014

  Dobrá detektivka, zajímavé rozuzlení a vyvrcholení. Případ sebevraždy, o které je příbuzná přesvědčená, že se jedná o vraždu, přivede tým detektivů úplně k jiné sebevraždě, která naopak byla vraždou. V příběhu mi vadilo odkazování na předešlý případ, který pro vyšetřovatelku nedopadl asi nejlíp, avšak bližší vysvětlení v knížce nebylo a nepřipadalo mi to ani důležité zmiňovat v tomto příběhu.

  soukroma

  31.01.2014

  Zapeklitý odložený případ z Manhattanu, který vyšetřuje tým policistů. Samotný případ vraždy se sice úplně uspokojivě nevyřeší, ale v rámci pátrání se objasní celá řada souvisejících starých i nových případů. Prvních sto stran bylo natolik utahaných, že jsem u nich usínala, pak se naštěstí celý příběh rozjel a nebýt pár nepříliš zdařile zakomponovaných zejména "romantických" vsuvek, byl zajímavý a napínavý. Nicméně na takového McBaina, z něhož dle mého celým kontextem (policejní okrsek, popisy vyšetřování) hodně autorka čerpá, to zdaleka nemá. O policajtech se dozvíte první poslední, v kolik vstávají, kudy jdou/jedou, co mají k obědu (jídlu je věnováno opravdu hodně), jak to mají doma i mezi sebou, ale to vše zbytečně přehlušuje samotný obsah vyšetřování. Také mi vadilo, že ač se vyšetřování odehrává v současnosti, vůbec se nevyužívají počítače, ale stále se papíruje – zprávy se ťukají na stroji (!) a celé spisy jsou jen na papíře (to byla pravda v době Carelly, ale dneska?). Suma sumárum mám od autorky mnohem raději stejně (ale oprávněně) pomalou sérii s bývalou jeptiškou.  TAGS:

  Online Vražda v Alphabet City ebook, Kniha Vražda v Alphabet City FB2, Download Vražda v Alphabet City PDF , Download Vražda v Alphabet City MOBI, Online Vražda v Alphabet City kniha, Zdarma Stažení Vražda v Alphabet City IPhone, Online kniha Vražda v Alphabet City PDF, Zdarma Vražda v Alphabet City DJVU, Zdarma Stažení Vražda v Alphabet City TXT, Stažení Vražda v Alphabet City RTF, Online Vražda v Alphabet City FB2 , e-kniha Vražda v Alphabet City stažení TXT, Zdarma Vražda v Alphabet City stažení kniha, e-kniha Vražda v Alphabet City download MOBI, Stažení Vražda v Alphabet City IPad, Číst Vražda v Alphabet City MOBI, Číst Vražda v Alphabet City DOC, Zdarma Vražda v Alphabet City AWZ, Download e-kniha Vražda v Alphabet City iPad , Zdarma Vražda v Alphabet City DJVU, Download Vražda v Alphabet City e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda v Alphabet City DVD, Číst Vražda v Alphabet City TXT, Book Vražda v Alphabet City stažení DJVU, Vražda v Alphabet City stažení kniha zdarma, Vražda v Alphabet City stažení kniha pdf zdarma, Vražda v Alphabet City pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda v Alphabet City pdf zdarma, Vražda v Alphabet City stažení kniha epub zdarma, Vražda v Alphabet City ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply