Vražda v Orient-expresu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda v Orient-expresu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda v Orient-expresu


Hercule Poirot právě přicestoval do Istanbulu, ale vzápětí je telegramem odvolán do Anglie. V Orient-expresu, kam nastoupil, upoutá jeho pozornost bohatý Američan Ratchett; mimo jiné nabídkou vysoké odměny za to, že jej detektiv ochrání před hrozícím vražedným pokusem. Poirot odmítá – a následujícího rána je Američan ve svém kupé nalezen ubodán k smrti. Orient-expres uvízl v závějích a cestující i posádka zůstali ponecháni napospas osudu. Každý se svým tajemstvím, každý se svou záhadnou minulostí… a teď i s podezřením ze zločinu. Málokterá detektivka se dočkala tolikera adaptací, tradičních i netradičních: existují komiksová zpracování, japonský seriál i počítačová hra. Nejnovější filmové verze se ujal britský herec a režisér Kenneth Branagh – a obsadil ji hvězdami jako Judi Dench, Michelle Pfeiffer či Johnny Depp. Titulní role se ujal sám. Česká premiéra filmu je plánována na 9. listopadu tohoto roku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda v Orient-expresu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda v Orient-expresu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda v Orient-expresu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda v Orient-expresu.pdf (EUR-0.00)

  Vražda v Orient-expresu.epub (EUR-0.00)

  Vražda v Orient-expresu.doc (EUR-0.00)

  Vražda v Orient-expresu.txt (EUR-0.00)

  Vražda v Orient-expresu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda v Orient-expresu.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda v Orient-expresu.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda v Orient-expresu.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda v Orient-expresu.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda v Orient-expresu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hercule Poirot (9.)

  Originální název:

  Murder on the Orient Express (1934)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (123)

  Přidat komentář

  kackamy

  včera

  Tenhle případ pana Poirota mi pěkně zamotal hlavu. Musím říct, že mi v průběhu knihy jednou nebo dvakrát přišlo to rozuzlení na mysl, ale hned jsem ho zavrhla jako vysoce nepravděpodobné. A ono přece.
  To nejnovější filmové zpracování taky není špatné, ten úplný závěr se mi možná líbil i o něco víc, než ten knižní.

  Eridan

  20. ledna

  Moje první Agatha a pravděpodobně ne poslední. Poirot je elegantní detektiv, který má místo moderní laboratoře selský rozum a výbornou znalost lidské psychologie. Místy jsem se občas ztrácel v množství postav a dedukcí, ale celkově spokojenost. Srovnání s dílem Hercule Poirot S12e03: Závěr byl mnohem více vyhrocený a upřímně mi seděl více k povaze Poirota než závěr knižní předlohy.

  Ketrin.TR

  16. ledna

  Prostě klasika, doteď si nedokážu vysvětlit proč jsem se já, milovnice detektivek, bála Agathu tolik let otevřít! Možná protože jsem ji měla v hlavě zaškatulkovanou jako povinnou, nudnou a natáhlou četbu? Nebo když jsme o ní četli sáhodlouhé a náročné texty v angličtině na střední? Nebo jsem se bála té spousty postav? Ať tak či onak, jsem ráda, že jsem se rozhodla konečně nějaké dílo přečíst a rozhodně jsem nelitovala! Napínavé čtení plné strhujících chvil, prostě pecka. A tak jak jsem se bála, že se budu ztrácet v postavách, tak mě mile překvapilo, že se tak nestalo. Jediné co mi trošku chybělo a mrzelo, že autorka nijak nepopisuje třeba počasí, prostředí a místa; zrovna tohle na autorech oceňuji a tady to bylo odfláklé.
  Nicméně už teď se těším na další její knížky které se mi dostanou do rukou!

  Fenomenal

  15. ledna

  Možná je to stářím díla, možná mi jen nesedl rukopis Agathy Christie. Nicméně, rezerv a nedostatků bych v Orient Expresu našel nespočet. Jednak mi zde schází děj. Celá kniha je o pouhém výslechu pasažérů – podezřelých, aniž bych se dopustil jakýchkoli spoilerů. Pokud už hlavní hrdinové někam směřují, pak je to z jídelního vozu do kupé nebo naopak. Dále se mi nelíbí postavy. Připadají mi šablonovité. Dalším nedostatkem je pro mne přemíra postav. Ještě na posledních stranách bylo stále těžké všechny si je pamatovat. Místo postupného seznamování nás autorka rovnou posadila do vagónu plného lidí, třebaže společnost to byla různorodá a bohatá. Celkové rozuzlení mne osobně trochu zklamalo, stejně tak samotná zápletka, ale rozumím, že některým lidem takový konec mohl připadat vskutku geniální. Mě ovšem neuspokojil. Zároveň se domnívám, že z logického (a hlavně praktického) hlediska takové vysvětlení nedává příliš smysl, protože je zkrátka moc složité. Mnohem lepší mohl být i popis krajiny, prostředí. Vzniklá situace opravdu přispívala dobré atmosféře. Bohužel jsem neměl dojem, že by toho autorka naplno využila. Pokud vás námět zaujal, doporučuji velice podobnou knihu od Dicka Francise – V šachu. Filmovou adaptaci Orient Expresu z roku 2017 naopak doporučit nemůžu.

  Nomia

  13. ledna

  Agatha Christe je dle mého nejlepší autorka detektive a Vražda v Orient Expresu je již absolutní klasika. Mistrně napsané dialogy, zajímavé postavy a hlavně můj milovaný belgičan Hercule Poirot.

  Simona02

  06. ledna

  Aktuálne je táto knižka medzi mojimi obľúbencami autorky. Skvelá detektívka!

  niki-chan

  03. ledna

  Zajímavý příběh a škoda, že jsem se kvůli jeho popularitě mu vyhýbala. Prostředí, postavy i zápletka byly poutavé. Pět hvězd nemůžu dát, i přes úžasnou dedukci Poirota, v postavách jsem měla ze začátku chaos a ne vše bylo popsáno, aby čtenář mohl jít s myšlenkami Hercula. I přes to ale skvělé dílo.

  Leome

  30.12.2017

  Nečtu detektivky, nikdy jsem nečetla, ale rozhodla jsem se udělat výjimku, která se vyplatila. Výborně napsaná kniha, nemluvě o konci, který dostane snad všechny čtenáře, co se do příběhu vžili (a že to není těžké). Pět z pěti hvězdiček, i když nejradši bych dala šest. Snad abych si koupila další knihu od Agathy Christie…:)

  PavlínaAlžběta

  27.12.2017

  Stará klasická detektivka v novém šálu, myslím tím obálku knihy a naprosto zprzněný film v kinech mě lehce popíchnul, vyndat z knihovny dvacet let starou knihu od A. Christie. Tento případ H. Poirota a celý děj s jedinečnou zápletkou řadím mezi nejlepší díla mé oblíbené spisovatelky. Poměrně velký počet osob různých společenských vrstev v nejznámějším vlaku světa, mrtvola a uvízlý vlak v závěji, kde se čeká na místní policii. Vrah může být kdokoliv… třeba i… Konec této skvělé detektivky čtenáře zvedne ze židle a čin uspořádaného detektiva, který vždy stojí na straně pravdy a potrestání viníka… doporučuji!

  IvankaM

  13.12.2017

  Na to, jak moc nesnáším knihy z jiného století než 21., tuhle jsem si zamilovala.
  Četla jsem ji kvůli maturitě a kvůli filmu a prostě si musím přečíst od Aghaty všechno.

  tynkaiscrazy

  07.12.2017

  Můj první detektivní román nemohl být od
  nikoho jiného než od Christie. Kniha je zasazena do zajímavého prostředí a velmi čtivá, čemuž přispívají i krátké kapitoly. Vzhledem k tomu, že se na palubě expressu vyskytuje hodně postav, není zde příliš prostoru pro jejich hluboké charakzerizování, nicméně to na kvalitě vůbec neubírá. Za zajímavé považuji i pro mě
  poněkud neobvyklé rozuzlení a otevřený konec.

  B-artX

  06.12.2017

  K začátku bych chtěl říct, že Vražda v Orient Expresu je moje první kniha detektivního žánru a moje prvotina od Christie. Nelituji, že jsem začal číst, kniha se dobře čte a Poirot je sympaťák. Ještě s knihou Stařec a moře jediná kniha, která mě donutila dát kilo (100%) kvůli konci. Právě konec je něco neuvěřitelného. Celý děj si jede svým vlastním příjemným tempem a konec dokonale zakončil celé dílo a zničil mojí hlavu. 😀 Celou dobu jsem tipoval hraběnku a hraběte za pomoci toho detektiva, ale toto bylo doopravdy nečekané. Za mě výborné, bavil jsem s stoprocentně. 100%.

  Eeli

  04.12.2017

  Kniha od královny detektivek,která splní očekávaní. Chytlavý děj promyšlený do detailů, napětí, překvapivá dílčí odhalení a ani závěrečné rozuzlení nezklame. Poměrně krátké kapitoly zaručují,že děj ubíhá, po stylistické stránce je kniha srozumitelná a dobře čitelná. Prostě stará dobrá klasika.

  AnetaKor

  03.12.2017

  Vsimli jste si toho, ze tahle knížka ma hrozne malo stránek? Agatha čtenáře vlastně ani nenechá nadechnout a porad přichází s něčem novým a jinym a informaci, která kompletně předělá vsechny dosavadní zjištění… Myslim, ze tady je báječné vidět, ze kdyz mate opravdu silný příběh tak neni potřeba květnatě popisovat vse okolo a zbytecne zaplacavat slovní vatou.

  tomaserd

  03.12.2017

  Skvělá čtivá Agatha jako vždy 🙂

  whiolet

  03.12.2017

  Opět výborné čtení!
  Kniha je poměrně krátká,ale přesto je nabitá napětím víc než kde- jaká 500 stránková kniha.
  Nečekané rozuzlení vás nenechá chladnými. I v dnešní době se mají ostatní autoři od Agathy Christie co učit!

  dalia1769

  01.12.2017

  Po shlédnutí nového filmu jsem se po letech znovu vrátila ke knižní předloze. Román není příliš obsáhlý, čte se dobře a rychle. Originální příběh, autorčin typický styl nabitý spíše fakty než popisy či úvahami. Osobně bych řekla, že řešení zvolené ve filmu, kdy bylo závěrečné morální dilema více závislé na Poirotově rozhodnutí, mi připadalo zajímavější než toto původní.

  hoblinabodlina

  24.11.2017

  krásná kniha. Příběh, který nezestárne

  Aymira

  21.11.2017

  Rozhodně se jedná o pozoruhodné dílo, hodně neobvyklé v porovnání s jinými detektivkami. Vražda a následné vyšetřování probíhá na zcela uzavřeném místě, jen v přítomnosti Poirota a podezřelých. Velkým plusem je i prostředí sněhem zapadlého vlaku, kde neexistuje žádná možnost úniku. Poirot předvedl brilantní práci, jeden výslech následuje za druhým – musím podotknout, že tyto pasáže mi přišly trochu nudné. Nechci říct nezajímavé, ale asi by bylo vhodné je něčím proložit. Samotný závěr a tedy odhalení pachatele je určitě výjimečný a svým způsobem až absurdní a právě díky němu nesáhnu k plnému hodnocení.

  LightwoodBitch

  20.11.2017

  Další vynikajicí kniha od královny zločinu. Pravda, nejprve mi dělalo problémy se začíst a zorientovat se v ději knihy a postávách v Orient-Expressu, (proto jsem Christie odebrala tu jednu hvězdičku)ale pak jsem se do toho "obula", vystála a dočetla do konce. A musím říct, že závěr Vraždy v Orient-Expressu ze mně vysál úplně všechno! Naprosto úchvatné, šokokujicí, brilatní!))

  katka3

  18.11.2017

  Napad, motiv, miesto deja vyborne, postavy rozmanite, ale pri tom mnozstve charakterov az prilis kratky dej a obsah. Skoda, ze sa Agatha viac nerozpisala a nerozvinula postavy o trochu viac. Mohla tak do pribehu vniest viac napatia. Takto som sa ani nenazdala, a rozuzlenie bolo za nami.

  Standa24

  18.11.2017

  Moje vůbec první knížka o A. Christie. Chtěl jsem si ji přečíst než se půjdu do kina podívat na nové filmové zpracování této klasiky. Z knížky jsem byl nadšený, přečetl jsem ji za necelé dva dny. Teď jsem zvědavý, jaký bude film …

  agi-a2980

  12.11.2017

  Vražda v Orient-expresu je po hodně dlouhé době knížka, které jsem s klidným a čistým svědomím dala plné ohodnocení a neměla k ní prakticky žádné výhrady. Agatha Christie splňuje úplně všechny předpoklady kvalitního románu a tenhle je zatím jediný svého žánru, který všechny mé požadavky naprosto uspokojil. Protože Vražda v Orient-expresu je namouduši nejen skvělý, ale naprosto, naprosto geniální musthave úplně pro každého. Je to prostě taková kultovka. Krátká, svižná, příjemná a nikdy neumírající. A já ji za sebe můžu doporučit všemi deseti jako už dlouho nic.

  Ali_xy

  09.11.2017

  Kniha útlounká, dá se přečíst za jedno/dvě odpoledne. O čtivosti nemůžu úplně mluvit, ačkoli výslechy byly dobré a závěr tedy fenomenální. Obecně nemůžu A. Christie přijít na chuť, ačkoli se jednou za čas snažím přečíst od ní knihu (ať již se slečnou Marplovou nebo jinými postavami), prostě to není styl, který bych hltala.

  alef

  25.10.2017

  Detektivní žánr není zrovna můj šálek kávy, ovšem to se netýká paní Agáty, ta je jedna z mála čestných výjimek :-), je totiž mnoho různých úhlů pohledu, z kterých lze pohlížet na detektivní román, a paní Agáta mi nabídla pohled pro mě lákavý … především skrze pana Poirota (přiznávám okouzlil mě 🙂 … v příbězích pana Poirota (nebo spíš můžu rovnou říct, ve všech příbězích paní Agáty) je zajímavé pronikat do povah a charakterových vlastností vrahů, i jejich obětí, přemýšlet o tom, jestli je ten který konkrétní zločin jen shodou náhod, náhlým impulsem, nebo perfektně promyšleným plánem …skrze pana Poirota se pak v těchto příbězích často ptáte, jestli je oběť skutečně jen pouhou obětí, a jestli ten, kdo spáchal vraždu je skutečně jen odsouzeníhodný zločinec (v případě Vraždy v Orient Expresu to pak platí dvojnásob). Paní Agáta má jedinečný dar, do jednoho příběhu dokázala vměstnat spoustu postav i s jejich charakterovými rysy, a všechny je „proplést“ do komplikovaného a spletitého příběhu, který hned od prvních stránek zaujme vývojem událostí a na konci dost často nečekaným rozuzlením … jak už jsem na začátku psala, nejsem moc velký čtenář detektivek, takže se rovnou přiznám, že já málokdy uhádnu předem, kdo je vrahem :-), ale já se po tom vlastně ani nijak zvlášť nepídím, mě víc fascinuje plynutí příběhu, nechávám se jím ráda jen vést a sleduji …
  … a v případě Vraždy v Orient Expresu? … no samozřejmě, že jako vždy bylo co sledovat … všechny ty zainteresované osoby, jejich pohnutky, odůvodnění, způsoby jednání … a pak ze všeho nejvíc pana Poirota a jeho těžký úkol, … sehrát vnitřní „boj“, kdy musí vyřešit hodně složité etické dilema, odpovědět si na spoustu otázek hluboko ve svém svědomí … a rozhodnout se … prostě opět skvělý příběh, já ale ani jiný nečekala :-).

  StephenKingje

  23.10.2017

  Vražda v Orient-expresu byla má první kniha od Christiové.Byl jsem z ní neuvěřitelně nadšený.To geniální na téhle knížce je to, že od začátku do konce si myslíte :„Co si to za příběh Agátha vymyslela?Proč má každý s každým něco společného?”A potom příjde konec a najednou všechno pochopíte.Je to geniální.

  pavčape

  18.10.2017

  Vynikající kniha i film z roku 1974

  Lolila

  05.10.2017

  Detektívny od A. Christie sú krásne oddychové:-). Táto kniha patrí určite k najlepším jej knihám. Výborne prepracované detaily, každá postava iný charakter a záver nemá chybu, určite som to nečakala.

  85098211

  15.09.2017

  Na této knize se mi líbí nejen příběh jako takový, ale i kulisa, ve které se odehrává. Ta zima s vysokými závějemi sněhu, kterými vlak projíždí a na chvíli také uvázne, dodává tomu všemu nádherně tajuplnou atmosféru. Nejdřív jsem viděla film (ten, ve kterém Poirota představuje Albert Finney), potom poslechla audioknihu a nakonec ještě shlédla novou verzi s Davidem Suchetem. Proto jsem tedy hned od začátku znala rozuzlení případu. Domnívám se ale, že to vůbec nevadí – ke knize se budu ráda vracet i navzdory této skutečnosti ;-).

  Peterbond

  05.09.2017

  kniha, která nikdy nezevšední.
  TAGS:

  Online Vražda v Orient-expresu ebook, Kniha Vražda v Orient-expresu FB2, Download Vražda v Orient-expresu PDF , Download Vražda v Orient-expresu MOBI, Online Vražda v Orient-expresu kniha, Zdarma Stažení Vražda v Orient-expresu IPhone, Online kniha Vražda v Orient-expresu PDF, Zdarma Vražda v Orient-expresu DJVU, Zdarma Stažení Vražda v Orient-expresu TXT, Stažení Vražda v Orient-expresu RTF, Online Vražda v Orient-expresu FB2 , e-kniha Vražda v Orient-expresu stažení TXT, Zdarma Vražda v Orient-expresu stažení kniha, e-kniha Vražda v Orient-expresu download MOBI, Stažení Vražda v Orient-expresu IPad, Číst Vražda v Orient-expresu MOBI, Číst Vražda v Orient-expresu DOC, Zdarma Vražda v Orient-expresu AWZ, Download e-kniha Vražda v Orient-expresu iPad , Zdarma Vražda v Orient-expresu DJVU, Download Vražda v Orient-expresu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda v Orient-expresu DVD, Číst Vražda v Orient-expresu TXT, Book Vražda v Orient-expresu stažení DJVU, Vražda v Orient-expresu stažení kniha zdarma, Vražda v Orient-expresu stažení kniha pdf zdarma, Vražda v Orient-expresu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda v Orient-expresu pdf zdarma, Vražda v Orient-expresu stažení kniha epub zdarma, Vražda v Orient-expresu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply