Vteřinu poté Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vteřinu poté Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vteřinu poté


Vysloužilý armádní důstojník John Matherson se přestěhoval s rodinou do Black Mountain v Severní Karolíně. Nedávno ovdovělý John a jeho dvě dcery žijí v přívětivé maloměstské rutině. Jednoho dne ji však něco naruší – najednou přestanou fungovat všechny elektrické spotřebiče. Že by rozsáhlý výpadek? Pravda je však krutější, než by se zdálo – za vším je výbuch EMP, elektromagnetické bomby. A výpadek zdaleka nebude jen dočasný… Kdo přežije v zemi, která se z blahobytu rychle propadá do archaické společnosti? Docházejí léčiva, násilní vykradači se začínají organizovat do tlup, objevují se první fámy a domněnky o původcích útoku. Den za dnem ubíhá od propadu do temných časů, až se uzavře rok. Rok Johnova boje o zachování rodiny, života, budoucnosti… Strhující postapokalyptický román překvapí svou uvěřitelností a nepustí čtenáře, dokud se nedobere poslední strany.

zdroj: www.legie.infoKniha v českém jazyce!


Stažení Vteřinu poté zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vteřinu poté (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vteřinu poté zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vteřinu poté.pdf (EUR-0.00)

  Vteřinu poté.epub (EUR-0.00)

  Vteřinu poté.doc (EUR-0.00)

  Vteřinu poté.txt (EUR-0.00)

  Vteřinu poté.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vteřinu poté.PDF – (EUR 0.00);

  Vteřinu poté.MOBI – (EUR 0.00);

  Vteřinu poté.EPUB – (EUR 0.00);

  Vteřinu poté.DOC – (EUR 0.00);

  Vteřinu poté.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  One Second After (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (103)

  Přidat komentář

  Zrzavá_Tereza

  včera

  Dobrá knížka, bavila mě. Hodně jsem v tom viděla seriál Živí mrtví, jen bez zombíků. Dávám čtyři hvězdičky, protože tu pátou jsem musela ubrat za to věčné "Tohle je Amerika! Jsme přece Američané!", to už mě chvílemi otravovalo. Ale jinak doporučuju!

  Hendrychova.K

  01. ledna

  Jedna z nejlepších postapo knih, které jsem četla.

  Bohii

  24.12.2017

  "Nejde o to jestli se to stane, ale kdy se to stane"

  Kniha, která Vás pohltí, nedovedete ji odložit a po přečtení Vás její poselství ještě dlouho nenechá spát.

  jana3526

  05.12.2017

  Napínavé až do konce, velmi reálně popsané, jen mi to přišlo chvílemi dost mírné. Asi je má víra v lidstvo dávno mrtvá, ale prostě nevěřím, že by se všichni chovali tak pospolitě.

  pazdy15

  05.12.2017

  Vynikající knížka … měl jsem husí kůži už u prologu, což se mi v životě nestalo 😉 Příběh je naprosto reálný a souvislosti logické. DOPORUČUJI PŘEČÍST !

  _Peprmintka_

  02.12.2017

  Jedna z nejlepších katastrofických knih, co jsem kdy četla. Atmosféra naprosto tíživá a dusivá, při čtení mě neustále děsily pocity typu: ,,A co když tohle přecejen někdy zažiju?" Drasticky strašidelný námět už jen svou pravděpodobností, narozdíl od jiných katastrofických scénářů, pro které si autoři většinou chodí až do sekce sci-fi. Krutá, syrová, a až příliš reálná kniha. Byla bych dala pět hvězd, ale přihlouplé americké patriotizování a občasně ukecané pasáže o ničem mě nutí snížit počet na čtyři. Přesto plně doporučuji k přečtení, ať se mnou někdo sdílí to neklidné spaní po dočtení.

  ,,Podstatná otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane"

  gordon13

  10.11.2017

  Velmi tísnivý, ale bohužel dost reálný příběh, který Vás přinutí přemýšlet…co kdyby se to mohlo stát, jak já bych se zachoval: co rodina, přátelé, domácí mazlíčci? …Bezútěšný, v podstatě velmi smutný román, který ovšem nedokážete odložit…velmi dobrá kniha, určitě Vás zasáhne!

  baroo

  10.11.2017

  Knihu jsem přečetla ani ne za dva dny a je to skoro škoda. Narozdíl od některých jiných postapokalyptických knih plných zombie je příběh a koncept EMP velmi realistický a o to děsivější. Autor popisuje tíživou atmosféru v malém americkém horském městečku a vztahy místních v krizové situaci. Hodně se mi to líbilo a asi se brzy pustím do dalších knih autora.

  zdenkapt

  23.10.2017

  Perfektní kniha, která vám nedovolí vám ji odložit. Čte se lehce , celou dobu jsem držela postavám palce… Trochu děsivé, že to opravdu může nastat a donutí vás zamyslet se nad krutou realitou

  zuzuzajda

  11.10.2017

  Opravdu velmi výjimečná kniha. Četla jsem ji sice na dovolené, takže jsem měla čas a mohla jsem se soustředit. 🙂 V každém případě i tak byla velmi zajímavá a poutavá už od první stránky, což se málo kdy vidí. Jedna z knih, která ve Vás po přečtení zanechá stopu. Doporučuji všemi deseti!

  NikolIris

  15.09.2017

  Po knižke som siahla na základe odporúčania Irči 🙂 a urobila som dobre! Bola to moja dovolenková kniha a ja som ju hltala a bola zdesená 🙂
  Má to náboj, pointu a pre mňa je to naozaj taká téma, ktorá sa jednoducho udiať môže a tak ma dej knihy jednoducho dostal. Členovia mojej rodiny boli zo mňa zhrození, lebo o ničom inom som nehovorila a vedzte, že kniha vo vás niečo určite zanechá…

  fifoj8786

  08.09.2017

  Atmosféra knihy je velice tíživá. Autor velice kvalitně a detailně popisuje následky absence elektřiny v každodenním životě a fatální lidskou závislost na ní. Uvěřitelné jsou i technické detaily a sociologická stránka fungování společnosti na pozadí této "man-made" katastrofy. Jediné, co mi kazilo celkový dojem byl všude přítomný, přehnaný americký nacionalismus. Armáda zde byla omílána jakožto až nadpozemská instituce a četnost zmínek o 11. září je srovnatelná s knihami o 11. září. Neustále používané pojmy jako "americký", "Američané", "Amerika" budí pocit, že je to něco víc než "lidské", "lidé", "Lidstvo". O Američanech se obecně ví, že jsou v tomhle směru trochu jinde, ale nic se nemá přehánět. Dále mohla kniha více využít svůj široký potenciál a mohla být bohatší na plot twisty. Jinak události ke konci celkové hodnocení lehce vylepšily.

  Dandy1

  21.08.2017

  Tato kniha realisticky zobrazuje jak jsme závislí na zdrojích energie a potravin. Bohužel jsme od přírody natolik odpojeni, že bychom bojovali o přežití. Je to jedna z mála katastrofických knih, která popisuje i rozklad zdravotní péče.

  midloch

  08.08.2017

  Velmi čitelné netradiční postapo. U čtení jsem se nenudil a jediné, co mě zklamalo, bylo to, jak byl napsaný závěr. Určitě by si závěr knihy zasloužil delší rozpracování a ne souhrnný popis posledních osmi měsíců. Každopádně, lze tuto knihu doporučit všem kdo mají rádi postapokalyptické příběhy.

  Ttammarra

  11.07.2017

  Tato kniha na mě velice zapůsobila. Není to zrovna lehké téma, ale je to něco, co by mohlo i nastat, a proto jsem ji četla. Kniha je velmi čtivá a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

  Burák

  29.04.2017

  O EMP, tedy o katastrofické události, která s knize odehrává, jsem v životě nelyšela, ale podle internetu, to evidentně až takové sci-fi není. V každém případě, mě jako laikovi to přišlo hodně uvěřitelné, navíc je to napsáno velmi čtivě a srozumitelně. Rozhodně to není čtení na vylepšení nálady, spíš naopak, jde z toho mráz po zádech. Bez elektřiny by bylo dnešní lidstvo opravdu do pár měsíců téměř vyhlazeno.
  Za mě rozhodně knížku doporučuju, a to nejen fandům postapokaliptickým románům.

  ThomasRuhe

  18.04.2017

  Myslím si, že autor zvolil dobře, že se katastrofě věnuje pouze na území malého městečka, a jen okrajově se věnuje dění v dalších částech USA.
  Vývoj situace v průběhu jednoho roku se zdá reálný a uvěřitelný.
  Celkově to nebylo špatné, za sebe dávám 60 %.

  Daydreamer

  18.04.2017

  Kniha, při jejímž čtení mrazí v zádech a po přečtení nutí nejednoho čtenáře k zamyšlení. Jsme opravdu obklopeni nejrůznějšími vymoženostmi a vychytávkami, na kterých jsme životně závislí. A stačilo by vlastně docela "málo", v případě České republiky jistě jen jedna taková bomba, a život, jaký ho známe, by skončil…
  Čekal jsem původně s obavami spíše happy end, který by ale vyznění příběhu rozhodně ublížil. Tady se pomoc objevuje až za hodně dlouhou dobu a co se odehraje v mezičase, to je opravdu SÍLA… Pro mne o to víc, že žiji v Praze – stačí si vzpomenout, jak v knize dopadl New York…
  Co se týče onoho poměrně často zmiňovaného vlastenectví (jsme přece Američané!), snad poprvé mi to nijak zvlášť nevadilo. Proč? Jednak proto,že věřím, že jim, Američanům, by to pomáhalo. A jednak proto, že jsem si říkal, co by se asi v obdobné situaci říkalo u nás doma. Snad ono přihlouplé "kdo neskáče není Čech" ?? Ano, je to "jen" fikce(mající ovšem velice blízko ke skutečnosti), ale v tom příběhu jsem ty Američany obdivoval.

  Ronnie68

  05.04.2017

  Nebyla to vůbec špatná kniha .. prakticky představa, jak by se lidé chovali, kdyby nebyla žádá elektřina a kolik lidí by vlastně přežilo …

  Andyys

  23.02.2017

  Od knihy jsem měla velké očekávání…a to byl asi můj největší kámen úrazu. Neříkám, že byla špatná, jen jsem asi čekala něco jiného. Kniha měla pro mě pomalý rozjezd a celkově mi přišla bez děje (dlouhé porady, kde se řešilo co a jak pro mě nebyly záživné). Čekala jsem nějakou větší akci (která ke konci přišla :), ale po většinu času pro mě byla nuda a moc jsem se nedokázala vžít do děje…ještě, že jsem trpělivý člověk 😀 Žádné extra pocity ve mě nevyvolala, jen jsem jí dočetla, odložila a vzala jinou knihu. Co mě po nějakém čase neskutečně unavovalo a lezlo mi na nervy, bylo neustálé vyvolávání slávy Ameriky 😀 Na druhou stranu musím konstatovat, že vše co se odehrávalo, bylo promyšlené a autor opravdu věděl o čem píše. Musím říct, že konec knihy mě uspokojil. Hodnotila bych 70%

  mispulin

  11.02.2017

  No jestli se něco takového opravdu může stát, tak se máme na co těšit. Vůbec si život bez elektroniky nedokážu představit. Ale to asi nikdo z naší generace… Nebudu moct číst elektronický knížky a budu se muset vrátit ke klasickým papírovým knihám 🙂

  Metroušek

  06.02.2017

  Velmi čtivý popis toho, co se může stát, když v USA přestanou na delší období fungovat sofistikované stroje a přístroje, které potřebují elektřinu. Je to ukázáno na příběhu jednoho městečka a jeho obyvatel. Doufám, že u nás vyjdou i oba další díly trilogie. Filmové – seriálové -zpracování pod názvem Revolution se zoufale nevyvedlo. Nafintění fešáci v postapo? Fuj!

  Týnidlo

  23.01.2017

  Vteřinu poté mě zasáhla, tak, že nad ní budu určitě jestě dlouho přemýšlet a dumat nad jejím sdělením. U některých knih se mi mlží oči, ale nad touto knihou jsem se upřímně rozplakala. Je to tak silný příběh, který si mě získal a který se může stát realitou. Dám tomuto dílu místo ve své knihovně a ještě si ji nejednou přečtu, protože si to zaslouží. Jsem z ní opravdu upřímně nadšená a okouzlena.

  Etelea

  06.01.2017

  Ano, kapitoly byly až příliš dlouhé. Také bych ocenila, kdyby autor rozdělil děj do menších celků.
  Ano, autor nám během psaní knihy zvládá neustále mávat americkou vlajkou do obličeje až je to otravné.
  Ano, způsob psaní není nijak úchvatný.
  Ano, děj je neskutečně realistický, syrový a já v průběhu čtení zauvažovala, kolik máme doma konzerv a balené vody a jak dlouho bychom přežili (dlouho určitě ne).
  Až příliš se spoléháme na výdobytky moderní doby a stáváme se na nich závislí. Slabá sluneční erupce třídy CME zasáhla kanadský Quebeck již v roce 1990 a trvalo týden, než bylo obnoveno zásobování elektřinou pomocí tras velmi vysokého napětí. Na týden se město ocitlo v době kamenné. Silná erupce by zasáhla v celosvětovém měřítku.
  A smutné je, že člověku není nepřítelem Slunce, ale člověk.

  miky103

  13.12.2016

  Podobných knih přečtených zatím moc nemám, ale tahle mě chytila okamžitě. Z realističnosti a syrovosti popisovaných událostí jsem měla až husí kůži. Autor skvěle vystihuje, jak málo stačí k tomu, aby se naše skvělá moderní společnost doslova rozpadla v základech, a kniha hodně nutí k zamyšlení i ohledně toho, jak byste k předeslaným morálním dilematům přisupovali vy sami. Jediné, čím si po přečtení můžu být jistá, je, že já bych v takovéhle realitě asi umřela mezi prvními, protože pro mě by nikdy nebyli žádní "my" a "oni", pro mě jsme a budeme vždycky jenom "my všichni".

  petrulka

  18.11.2016

  Nemívám při čtení určitých knih děsivé sny, ale u této se mi to stalo. Literárně nic ohromujícího, ovšem myšlenka a syrovost jejího podání je neskutečná. Je to ten styl vyprávění, že se něco stalo a zkusíme s tím naložit, jak nejlépe umíme. Chybí mi pár logických vysvětlení určitých jevů, ale budiž. Snad tahle kniha alespoň trochu splnila svůj účel na vyšších místech. Nám zbývá jen doufat..

  Karelvovsik

  13.11.2016

  Americká verze příběhu na téma co by bylo,kdyby přestala fungovat elektřina. Celkem slušný příběh. Kniha určitě stojí za přečtení, ale už jsem na tohle téma četl lepší (a temnější), např. Tma od O. Neffa nebo Blackout od J. Kovanice, i když musím říct, že tato verze je asi reálnější. Trochu mi vadilo to neustále zdůrazňované americké vlastenectví. Kdyby se autor pořád neoháněl americkou vlajkou, tak bych uvažoval o udělení pěti hvězdiček.

  Dzovicek

  29.10.2016

  Kniha je poutavá a čtivá, téma je drsné a syrové (a stejně tak provedení), ale přesto musím knize pár věcí vyčíst: a) příliš dlouhé kapitoly – děj by se dal rozčlenit tak, aby se to snadněji četlo naněkolikrát a hlavně b) ten všudypřítomný vtíravý a přiblblý americký patriotismus. Těch výlevů ohledně vlajky, hymny a vět "vždyť jsme Američané!!" je v knize až příliš moc. Pro Američana možná normální, pro mne to bylo až odpudivé. Přesto si dovolím knihu doporučit všem, kdo mají rádi postapo knihy, protože tahle je opravdu neskutečně realistická (protože děj je velmi, velmi reálný, bohužel).

  Brace

  29.10.2016

  Parádní kniha, která chytne za srdce a díky své napínavosti ji nedáte z ruky, dokud nepřečtete poslední řádek. Cením si toho, že se autor vyvaroval apokalypsy typu zákeřný vir či zombie, popř. jejich spojením, protože ty už mi lezou krkem, ale zvolil uvěřitelnější téma. I když prvenství mu již vyfoukl Ondřej Neff se svojí Tmou (a možná ještě někdo předtím). Věřím, že to, co autor tak barvitě popisuje, by se přesně stalo. A když tak koukám z okna na ghetto, ve kterém ne vlastním přičiněním musím žít, tak hurá do supermarketu syslit dlouhotrvající konzervy, abych vůbec nemusel vylézat z baráku, až mi tady zhasne světlo 🙂

  Ianrou

  26.09.2016

  Velmi zajímavý román popisující, jak málo stačí, aby se naše civilizace rozpadla. Autor předkládá jeho velmi reálnou představu jakým způsobem by se mohla organizovat společnost ve světě bez jediné. jak vidno, nenahraditelné složky. Jako dosud jediný román co jsem četl se nezaměřuje na boj o život jednoho člověka a snahu o přežití komunity, která se snaží udržet si svou identitu. Přesně tím mě kniha nadchla.
  TAGS:

  Online Vteřinu poté ebook, Kniha Vteřinu poté FB2, Download Vteřinu poté PDF , Download Vteřinu poté MOBI, Online Vteřinu poté kniha, Zdarma Stažení Vteřinu poté IPhone, Online kniha Vteřinu poté PDF, Zdarma Vteřinu poté DJVU, Zdarma Stažení Vteřinu poté TXT, Stažení Vteřinu poté RTF, Online Vteřinu poté FB2 , e-kniha Vteřinu poté stažení TXT, Zdarma Vteřinu poté stažení kniha, e-kniha Vteřinu poté download MOBI, Stažení Vteřinu poté IPad, Číst Vteřinu poté MOBI, Číst Vteřinu poté DOC, Zdarma Vteřinu poté AWZ, Download e-kniha Vteřinu poté iPad , Zdarma Vteřinu poté DJVU, Download Vteřinu poté e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vteřinu poté DVD, Číst Vteřinu poté TXT, Book Vteřinu poté stažení DJVU, Vteřinu poté stažení kniha zdarma, Vteřinu poté stažení kniha pdf zdarma, Vteřinu poté pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vteřinu poté pdf zdarma, Vteřinu poté stažení kniha epub zdarma, Vteřinu poté ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply