Vykoupení ohněm Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vykoupení ohněm Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vykoupení ohněm


Pentalogie: Květy z půdy, Lístky ve větru, Vykoupení ohněm, Setba minulosti, Zahrada stínů

Třetí díl monumentální pentalogie. Cathy a Chris žijí tajně v nezákonném svazku jako manželé a vychovávají Cathyiny dva syny Joryho a Barta. Zdá se že v jejich životě konečně zavládlo štěstí, ale jen do chvíle, než se do záhadného domu v sousedství přistěhuje tajemná dáma v černém…Kniha v českém jazyce!


Stažení Vykoupení ohněm zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vykoupení ohněm (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vykoupení ohněm zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vykoupení ohněm.pdf (EUR-0.00)

  Vykoupení ohněm.epub (EUR-0.00)

  Vykoupení ohněm.doc (EUR-0.00)

  Vykoupení ohněm.txt (EUR-0.00)

  Vykoupení ohněm.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vykoupení ohněm.PDF – (EUR 0.00);

  Vykoupení ohněm.MOBI – (EUR 0.00);

  Vykoupení ohněm.EPUB – (EUR 0.00);

  Vykoupení ohněm.DOC – (EUR 0.00);

  Vykoupení ohněm.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Květy z půdy (3.)

  Originální název:

  If there be thorns (1981)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (55)

  Přidat komentář

  Netopyr07

  03. ledna

  První dva díly byly sice také šílené, ale jako tento třetí díl rozhodně ne. Zřejmě nemám náladu číst o psychopatech, o psychicky narušených chlapcích, zvrhlých komornících a incestech, zabitých domácích mazlíčcích a požárech. Další díly číst nebudu ani omylem.

  agatha2

  29.12.2017

  Knihy jsem četla poprvé někdy v prváku na střední a nikdy jsem na ně nezapomněla. Nyní jsem ji se přečetla po cca 35 letech znovu a naštěstí jsem již věděla, co mě čeká. Neuvěřitelné, čeho jsou lidé schopni….potřetí již číst nebudu

  koki.veru

  01.10.2017

  Oproti prvnímu a druhému dílu byl třetí díl slabší, ale i přesto zajímavý. Kniha už nebyla vyprávěna z pohledu Cathy, ale jejich synů a ze začátku se mi trochu motali.

  mautina7

  18.06.2017

  Mnohem slabší v porovnání s předchozími… Co se však povedlo je vykreslení vlivu rodičů na celý život člověka.

  fruitbueno

  09.06.2017

  Třetí díl mě nebavil, dlouho jsem se nedokázala začíst a dočetla jen z pocitu "nenechat knihu nedočtenou"…

  katerina.l.

  04.05.2017

  Tuhle serii bych s nadsázkou přirovnala k Mozkomorům. Člověk se cítí, jako by ze světa zmizelo všechno štěstí. Sice se mi všechny knihy moc dobře četly, ale je to tak nabité negativními emocemi, že do dalších dílů půjdu až někdy… Později… Možná..

  edith79

  09.04.2017

  Takové intermezzo celé pentalogie. Z celé série podle mě nejslabší kniha, ale potřebná a spoustu záležitostí vysvětlující a uzavírající. Paradoxně jsem ji četla jako první, v nevědomosti, že jde o pětidílnou ságu. Nakonec vše naštěstí zapadlo do správných kolejí.

  EvikU.

  06.04.2017

  U této série to ani jinak nejde, než že je to napínavý. Bart byl zlý, protože byl hecován ke zlu a protože geny lopatou neumlátíš a něco zlého dostal po předcích. V sousedním domě byla Cathy matka, nechápu že po tom všem si myslela, že ji odpustí. To se odpustit nedá.

  Babo

  21.03.2017

  Třetí část je jiná . Pro mě o něco slabší než první dvě .Autorka vyměnila vypravěče . A tak pohled dívky a následně ženy vystřídaly pohledy dvou chlapců .
  nejsem psychiatr a tak se jen mohu dohadovat jestli by se takhle mohl příběh odehrát.
  Není to ale kniha faktu , jen román a jako takový se mi líbil. Jsem zvědavá na pokračování .

  dagusa

  06.03.2017

  V tomto dile jsem se nemohla nejak szit s postavou Barta.O to vic jsem hltala stranky ve zvedavosti,co zase komu provede a kdy ho uz konecne odhali.Za me opet vyborna.

  Lucie.noci.upij

  24.02.2017

  Ten jejich kluk mě silně rozčiloval, mít ho doma, už je v ústavu. Ale o tom ta knížka je a dávám opět 5 hvězd.

  jluky

  20.02.2017

  Ja som aj pri tomto diele trpela………….,ale nemohla som sa odrtrhnúť, fascinovalo ma to. Takže idem na 4. diel – dobrovoľne-nasilu /neviem sa tomu ubrániť, aby som nepokračovala/.

  Jane417

  11.02.2017

  Spisovatelka je geniální! Tak jak jsem v prvním díle s dětmi trpěla, až mi z toho bylo špatně, tak v tomto díle dokázala Virginie 10tiletého chlapce vylíčit tak, že jsem si mockrát říkala, ať ho zavřou na půdu a zamknou ho tam… nebo alespoň do blazince!
  Třetí díl byl trochu jiný, ne tak šokující, ale určitě ne horší. Prostor zde dostali dva synové Jory a Bart. Mně se knížka líbila moc!

  pavlinkaa

  14.01.2017

  Bart mi hodně vadil, nějak jsem si na něho nemohla zvyknout a ani pro něj nemám pochopení. A musím říct, že ze vztahu Cathy a Chrise po této knize nemám dobrý pocit. Jsem zvědavá, co mě čeká v další knize a jsem i zvědavá na svůj názor. Při čtení této pentalogie to je jak na houpačce. Ale asi zatím zůstávám u toho názoru, že stačily díly dva. Uvidím co bude dál.

  David_Vesely

  14.01.2017

  Velmi dobrá kniha, která si zaslouží rozhodně více než 5 hvězdiček, i když první díl byl rozhodně lepší, tento díl má prostě svoje kouzlo! Rozhodně doporučuji! 🙂

  1v8na

  13.01.2017

  Oproti druhému dílu se mi tento třetí líbil daleko víc. Příběh je psaný ze dvou pohledů – Joryho a Barta. Seznamujeme se s nimi a máme tka možnost nahlédnout k tomu, jakou má každý odlišnou povahu a přemýšlení. Zpočátku se zdá, že se na rodinu obrátilo štěstí a přožijí život v poklidu. To je však jen do doby, než se do vedlejšího domu přistěhuje tajemná žena, která chodí v černém a především její komorník John Amos, který plete hlavu malému Bartovi.
  Svou troškou do mlýna přispěje i madam Maryša – babička Joryho, která přijede na návštěvu.
  Příběh byl čtivý, propracovaný, plný emocí, citů, ale i intrik, ústrků či žárlivosti. Caht mi byla stále svým způsobem protivná a lezla mi na nervy.
  Naopak Joryho jsem si velmi oblíbila.

  KnihomolkaMari

  30.12.2016

  Tolik nenávisti, které si podmanilo malého kluka. Chvílemi jsem nad tím i zavírala oči a nedoufala, že by to s ním mohlo dobře dopadnout. Utrpení, které působil ostatním členům rodiny a za tím vším stal ještě mnohem děsivější člověk. Ten konec mě dostal, byla to opravdu dechberoucí kniha a četla se mi rychle, zprvu jsem si myslela, že se mi to nebude líbit když to nevypráví Cathy ale okamžitě jsem si zvykla a zasáhlo mě to ještě více!

  Zdenulkaa

  01.10.2016

  I třetí díl jsem přečetla jedním dechem a okamžitě po přečtení jsem začala číst díl čtvrtý. Moc dobře psaná kniha.

  Danago

  31.08.2016

  Knížka byla velice dobrým pokračováním, podle mě si autorka drží laťku stále stejně vysoko.Určitě je stejně dobrá jako předchozí díly . Zlo v Bartovi bylo pro mě hodně drsné a sem opravdu zvědavá na další díl.

  lenka2232

  07.08.2016

  Kniha se mi líbila více než druhy díl. Už jsem začala číst čtvrtý díl a stále jsem z knih nadšená.

  olcab

  22.06.2016

  Dočtenej i tento díl. Skvěle napsané osudy této rodinné ságy. Autorce se povedlo opět čtenáře navnadit na další díl, na který se moc těším 🙂

  mekkejla

  12.03.2016

  Naprosto strhující čtení! Skvěle propracované postavy. Bylo to totální psycho. Celou dobu jsem byla napnutá a očekávala, s čím se ještě autorka vytasí. A že toho tedy bylo! Nemyslím si, že by to bylo slabší, než Květy z půdy – styl autorky je stále skvělý a nezaměnitelný a atmosféra je ponurá, i když je děj zasazen do slunného odpoledne…

  josska

  18.02.2016

  zajímavá série,sice první díl byl nejlepší,ale co se dá dělat.Napínavé to bylo už se těším na čtvrtý díl

  Princezna22

  13.02.2016

  Me se to líbilo..nemohla jsem se od knihy doslova odtrhnout… Ponořila jsem se do děje a kniha mě nedokázala pustit dělat i něco jiného…krásné počtení

  evca7271

  16.01.2016

  Tento dil i kdy spoustu lidi rika ze neni to uz ono,tak stejne se me moc libil a nezklamal.

  Miška.Miška

  06.01.2016

  Tento díl mě dost sklamal.

  Kristynka44

  18.09.2015

  Díl, ve kterém není vypravěčem Cathy, ale její dva synové. Z mladšího syna Barta šel někdy až strach. Pro mě je tento díl zatím tím nejslabším…

  Hanisek

  01.09.2015

  Nebylo to špatné, ale nějak toho všeho bylo moc.

  milunka21

  26.08.2015

  uf,zase tolik neštěstí,ale zas skvělá kniha

  mišaša16

  25.08.2015

  Třetí díl této úžasné série opět nezklamal. Nebyl sice tak dobrý jako předchozí dily ale i tak se mi četl moc dobře a zase jsem ho sfoukla za pár dní. Kdo četl předchozí knihy tak rozhodne doporučuji pokračovat dál, protože v dalších dílech se postupně vysvětlují všechny souvislosti a záhady a člověk už lépe pochopí proč to tak bylo…
  Občas mi ale kniha připadala trochu nudná a přetazená za vlasy, protože to bylo prostě pořád dokola (řeči o tom jak jsou ženy zlé a jak je bůh potrestá apod.) ale i přes to zase hodnotím velmi kladně 🙂
  TAGS:

  Online Vykoupení ohněm ebook, Kniha Vykoupení ohněm FB2, Download Vykoupení ohněm PDF , Download Vykoupení ohněm MOBI, Online Vykoupení ohněm kniha, Zdarma Stažení Vykoupení ohněm IPhone, Online kniha Vykoupení ohněm PDF, Zdarma Vykoupení ohněm DJVU, Zdarma Stažení Vykoupení ohněm TXT, Stažení Vykoupení ohněm RTF, Online Vykoupení ohněm FB2 , e-kniha Vykoupení ohněm stažení TXT, Zdarma Vykoupení ohněm stažení kniha, e-kniha Vykoupení ohněm download MOBI, Stažení Vykoupení ohněm IPad, Číst Vykoupení ohněm MOBI, Číst Vykoupení ohněm DOC, Zdarma Vykoupení ohněm AWZ, Download e-kniha Vykoupení ohněm iPad , Zdarma Vykoupení ohněm DJVU, Download Vykoupení ohněm e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vykoupení ohněm DVD, Číst Vykoupení ohněm TXT, Book Vykoupení ohněm stažení DJVU, Vykoupení ohněm stažení kniha zdarma, Vykoupení ohněm stažení kniha pdf zdarma, Vykoupení ohněm pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vykoupení ohněm pdf zdarma, Vykoupení ohněm stažení kniha epub zdarma, Vykoupení ohněm ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply