Výkřik techniky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Výkřik techniky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Výkřik techniky


Výkřik techniky (Bleeding Edge) – Thomas Pynchon Je jaro roku 2001, v New Yorku rozkvétají hrušně a Maxine Tarnowová, forenzní auditorka, vede své dva syny do školy. Když dorazí do kanceláře, čeká tam na ni kamarád Reg se záhadným případem – je něco shnilého v internetové firmě hashslingrz. Jakmile začne Maxine rozkrývat její podezřelé finanční toky, objevují se na scéně softwaroví kouzelníci ze Silicon Valley, bohaté korporace z Perského zálivu, neevidovaný supertajný agent CIA, ruská mafie i Mossad. Kdo z nich bude mít nakonec na svědomí teroristické útoky z 11. září? Výkřik techniky dává čtenáři na tuto otázku několik odpovědí – jednu paranoidnější a zábavnější než druhou. Výkřik techniky je nejen svérázným literárním kyberpunkem a fenomenologickou úvahou nad povahou reality, ale též temnou noirovou detektivkou, jemným, podprahovým příběhem o nenápadné síle rodiny a v neposlední řadě jazykovou eskamotáží hýřící monstrózně širokou slovní zásobou a obskurní terminologií z nejpodivnějších oborů lidské činnosti – ať už jde o kodérství, hacking, gaming, investiční bankovnictví, komoditní burziánství, forenzní audit, či o slang vojenský, špionážní a policejní, kulinářský, voňavkářský nebo mixologický.Kniha v českém jazyce!


Stažení Výkřik techniky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Výkřik techniky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Výkřik techniky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Výkřik techniky.pdf (EUR-0.00)

  Výkřik techniky.epub (EUR-0.00)

  Výkřik techniky.doc (EUR-0.00)

  Výkřik techniky.txt (EUR-0.00)

  Výkřik techniky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Výkřik techniky.PDF – (EUR 0.00);

  Výkřik techniky.MOBI – (EUR 0.00);

  Výkřik techniky.EPUB – (EUR 0.00);

  Výkřik techniky.DOC – (EUR 0.00);

  Výkřik techniky.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Bleeding edge (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  aquarius555

  04.10.2017

  Síce som od Pynchona čítal aj lepšie knihy (V, Duha gravitace), s jeho politickými názormi často nesúhlasím, konšpiračné teórie považujem za kraviny a pri tridsiatom použití slova jupík sa mi otvárala kudla v kapse, no aj tak sa jedná o skvelú paranoidnú cyberpunkovú (HLUBINEX je ako niečo z Williama Gybsona) komédiu s neskutočne pedantným výberom slov (obzvlášť v dlhších vetách je to veľký pôžitok) a dokonalým prekladom, ktorý je miestami vtipnejší než originál. Na konci sa však natíska otázka: A čo? Povedala tá knižka vôbec niečo? Alebo sa aspoň niečo dôležité opýtala? Ani moc nie. To že sedemdesiatnik píše o Doomovi, Quakeovi a Deus Ex tak, že to vyzerá že vie o čom hovorí je však celkom šok.

  alois6520

  23.08.2017

  Aha, tak tohle je prý dílko pro fajnšmekry. No nevím, školy nemám, ty polistopadové už vůbec ne, ale za sebe bych řekl, že je to blábol na entou. Zdá se, že v dnešní pomatené době platí, čím vypatlanější žvásty, tím víc cool. Panebože … maximálně pod stůl, aby se nekejval …

  Gracian1964

  13.08.2017

  Trochu som sa tejto knihy obával, keďže pred časom som sa pokúšal čítať od tohto autora inú knihu, tuším sa volala Mestečko Vineland? Vineyard? Nie som si celkom istý, ale tú som skrátka nedal, akosi ma kdesi uprostred prestala baviť a zaujímať, hm….ale Výkrik techniky sa mi čítal omnoho ľahšie, i keď spočiatku som mal pochybnosti, či som spravil dobre, že som do knihy zainvestoval….zhruba po 50tich stránkach som si na autorov rytmus zvykol a potom to už nebol problém…občas som sa strácal v menách a vzťahoch, ale potom som sa s tým prestal trápiť a ako zhodnotil človek predo mnou, len som si to užíval….šialené, bizarné, odvážne, dobrodružné, napínavé…asi si naordinujem niečo ľahšie, na osvieženie, hehe….

  puml

  15.07.2017

  Opět totální úlet sršící zběsilými nápady, slovními hříčkami, psychedeliky, vyšinutými pseudoagenty, ajťáky, hackery, tweety, komenty, zdánlivě šílenými a paranoidními teoriemi, postřehy z HLUBINEXu a dalšími pynchovinami. Bohužel, to co se ukazuje být bizarním a paranoidním, je možná tím, co je skutečné, nebo aspoň tím, co se za skutečností maskuje. Nejlíp si čtení užijete, když se necháte unášet tou mnohdy fantasmagorickou záplavou a moc nad tím nebudete přemýšlet… nebo byste se mohli zaseknout tak, že vám nepomůže už ani ctrl-alt-del. – Skoro se mi nechce věřit, že to napsal autor, kterému bylo v době vydání 76 let. Jen pro otrlé fajnšmekry.

  Smekám před překladatelem. Originál znám jen z ukázek, ale i tak si myslím, že se jedná o zatím nejlepší překlad Pynchona do češtiny. Navíc se povedla i obálka a vazba.

  Resumé: za překlad dávám plný počet; samotný román, má ale své mouchy a oproti Dražbě mě přeci jen bavil o něco méně. Plný počet si tak šetřím na případné vydání dalšího Pynchonova románu (kéž by se tak někdo vrhnul na román Mason & Dixon).  TAGS:

  Online Výkřik techniky ebook, Kniha Výkřik techniky FB2, Download Výkřik techniky PDF , Download Výkřik techniky MOBI, Online Výkřik techniky kniha, Zdarma Stažení Výkřik techniky IPhone, Online kniha Výkřik techniky PDF, Zdarma Výkřik techniky DJVU, Zdarma Stažení Výkřik techniky TXT, Stažení Výkřik techniky RTF, Online Výkřik techniky FB2 , e-kniha Výkřik techniky stažení TXT, Zdarma Výkřik techniky stažení kniha, e-kniha Výkřik techniky download MOBI, Stažení Výkřik techniky IPad, Číst Výkřik techniky MOBI, Číst Výkřik techniky DOC, Zdarma Výkřik techniky AWZ, Download e-kniha Výkřik techniky iPad , Zdarma Výkřik techniky DJVU, Download Výkřik techniky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Výkřik techniky DVD, Číst Výkřik techniky TXT, Book Výkřik techniky stažení DJVU, Výkřik techniky stažení kniha zdarma, Výkřik techniky stažení kniha pdf zdarma, Výkřik techniky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Výkřik techniky pdf zdarma, Výkřik techniky stažení kniha epub zdarma, Výkřik techniky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply