Vynálezárium Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vynálezárium Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vynálezárium


Veselé a "zaručeně pravdivé" příběhy vzniku mnoha vynálezů od kola přes šicí stroj až k inkubátoru, zpracované v deseti různých básnických formách, jako je například balada, sonet, kaligram nebo limerik. Každou báseň doprovází vtipná a výstižná ilustrace a kniha tak – kromě nenápadného poučení o možnostech poetických forem – nabízí především desítky básniček, které dětského čtenáře určitě rozesmějí.

Pro děti 8 – 14 let.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vynálezárium zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vynálezárium (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vynálezárium zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vynálezárium.pdf (EUR-0.00)

  Vynálezárium.epub (EUR-0.00)

  Vynálezárium.doc (EUR-0.00)

  Vynálezárium.txt (EUR-0.00)

  Vynálezárium.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vynálezárium.PDF – (EUR 0.00);

  Vynálezárium.MOBI – (EUR 0.00);

  Vynálezárium.EPUB – (EUR 0.00);

  Vynálezárium.DOC – (EUR 0.00);

  Vynálezárium.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Poezie, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Běžíliška
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Broccolita

  07. ledna

  Když jsem si knihu kupovala a když jsem ji poprvé otevřela, neměla jsem žádné očekávání. Tento předpoklad je výhodou pro pozdější (ne)dojmy, tedy: nebyla jsem zklamaná.
  Nápad výborný, ale dovoluji si tvrdit, že provedení pokulhává, zejména potom po stránce praktické – Předpokladem pro úspěšnou četbu je vzdělaný předčítající se smyslem pro humor. Nedá se tedy s čistým svědomím říct (alespoň dle mého skromného mínění), že je kniha určena k samostatné četbě menších čtenářů. Přijde mi, že by to mohl být dobrý spouštěč vzdělávací debaty. Kdyby rodič pokaždé své ratolesti přečetl jednu kapitolu a poté jednotlivé vynálezy dítěti vysvětlil, mohl by tak mít skvělou příležitost obohatit jej o vědomosti, ke kterým se možná vě škole dostane daleko později, jestli vůbec. (Jako vynález knihtisku Gutenbergem, nebo třeba kostkový cukr).
  Nejvíc se mi líbila úvodní básnička, přišla mi roztomilá, některé další mě pobavily a srovnala bych je snad na úroveň klasika Žáčka, jiné mě nejen neohromily, ale mohly by se i špatně číst. Trochu mě mrzí, že nebylo zahrnuté haiku, např. místo Gazelu o kterém jsem nikdy neslyšela (aspoň jsem se obohatila o něco nového), ale haiku by mohla být výzva. Taky bych doplnila každou báseň o název, který by prozrazoval vynález o kterém pojednává, u jedné, nebo dvou básniček jsem trochu luštila.
  Další věc, která se mi úplně nezdála, jest stránka grafická. Obávám se, že záměr hry s typografií, (zejména pak změny velikosti písma, potřeba otáčení knihy, pravděpodobná potřeba zrcátka k přečtení části od Gutenberga, pokud neumíte číst zrcadlově, jako já po letech práce s grafikou, kdy koukáte na písmo práve tímto způsobem, etc.) jde přímo proti mé teorii, že to je kniha spíše určená k předčítání dítěti a následné doplňování informací. Zmíněná grafická úprava tento způsob četby předčítajícímu značně ztíží, nejsem si pak jistá, že to děti zrovna v této složité kombinaci ocení. Možná kdyby to byla součást knihy, která se dobře čte dětem samotným, bylo by to více oceněno čtenáři.
  Ilustrace jsou kapitola sama o sobě, styl se mi poměrně líbí (díky obálce se přiznám, že jsem v této oblasti snad skutečně čekala trochu něco víc), ale přijde mi, že má na něm autorka před sebou ještě hodně práce, aby měl dobře konzumovatelnou formu, přiklonila bych se k ještě umocněnější nadsázce, nebo styl naopak trochu umírnit, bohužel mi to přišlo nějak ztracené mezi tím a tudíž jsem nebyla schopna ilustrace tolik ocenit. Přímo ke knize by se mi snad lépe hodila o chlup minimalističtější záležitost více zaměřená na vynálezy, které zde mají mít hlavní roli (jako tomu bylo u básně se žárovkou, sluchátky a morzeovkou.)
  Jako celek mi zkrátka kniha nějak neštimuje, proto ***. Kdyby byla úplně mimo, snad by to bylo lepší, než nesplněný potenciál, který v této knize cítím. Ač to snad může působit jako příliš mnoho kritiky, výsledek na mě, jako na dospělou osobu, působil dobře. Kniha si své místo v mé knihovně najde, i když ji snad nebudu vyhledávat nějak pravidelně. V mé sbírce dětské literatury a pohádek se za ni určitě stydět nebudu a vřele ji doporučuji vzdělaným rodičům, kteří chtějí rozproudit se svými potomky vášnivou debatu o vědě!

  Candide

  07.09.2016

  Jako nápad je to dobrej… ale ve finále z něho vylezl paskvil. Dětem bych nemotala hlavu básnickými formami, když už se pomalu nechytají ani v těch vynálezech. Obojí předpokládá ze strany čtenáře alespoň základní znalost, kniha totiž vědomosti nikam dál nerozvíjí (což ale, uznávám, asi není její účel). Humoru je tady poskrovnu a ilustrace jsou dle mého názoru značně odfláknuté. Básničky jsou pro děti už tak velkej opruz, proč ho ještě umocňovat absencí barev? Celkově tedy úplně nechápu, jak mohlo v ML v konkurenci s Černou a Fučíkovou zvítězit právě toto.  TAGS:

  Online Vynálezárium ebook, Kniha Vynálezárium FB2, Download Vynálezárium PDF , Download Vynálezárium MOBI, Online Vynálezárium kniha, Zdarma Stažení Vynálezárium IPhone, Online kniha Vynálezárium PDF, Zdarma Vynálezárium DJVU, Zdarma Stažení Vynálezárium TXT, Stažení Vynálezárium RTF, Online Vynálezárium FB2 , e-kniha Vynálezárium stažení TXT, Zdarma Vynálezárium stažení kniha, e-kniha Vynálezárium download MOBI, Stažení Vynálezárium IPad, Číst Vynálezárium MOBI, Číst Vynálezárium DOC, Zdarma Vynálezárium AWZ, Download e-kniha Vynálezárium iPad , Zdarma Vynálezárium DJVU, Download Vynálezárium e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vynálezárium DVD, Číst Vynálezárium TXT, Book Vynálezárium stažení DJVU, Vynálezárium stažení kniha zdarma, Vynálezárium stažení kniha pdf zdarma, Vynálezárium pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vynálezárium pdf zdarma, Vynálezárium stažení kniha epub zdarma, Vynálezárium ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply