Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky


Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje.
Kniha obdržela v roce 2016 cenu Miloslava Švandrlíka a stala se tak nejlepší humoristickou knihou vydanou v roce 2015.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.pdf (EUR-0.00)

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.epub (EUR-0.00)

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.doc (EUR-0.00)

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.txt (EUR-0.00)

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.PDF – (EUR 0.00);

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.MOBI – (EUR 0.00);

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.EPUB – (EUR 0.00);

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.DOC – (EUR 0.00);

  Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Přízrak krásné modelky (1.)

  Žánr:
  Humor, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , I+D Design
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (29)

  Přidat komentář

  Klárai

  24. ledna

  Pro alnahu – Když už chcete shodit knížku, kterou jste patrně vůbec nečetla, tak si přečtěte aspoň anotaci. Z ní se dozvíte, že knížka začíná úplně jinak. Dále k vraždě tam sice během dalšího děje dojde, ale zavražděným je pan generální, nikoliv Lumír Mazel (teda žádnej Mázl, jak píšete). Ten, kdybyste knihu fakt četla, je jednou z hlavních postav, které procházejí celou knihou a nejde tím pádem přehlédnout. Navíc je to gay, takže z toho vyplývá, že nebude mít žádnou "milovanou" jak píšete, ale "milovaného". Já jsem na rozdíl od vás knihu fakt četla, dokonce i pokračování a moc jsem se pobavila. Teď se chystám na závěrečný díl. Jo a ten váš "Mázl" je i ve druhém díle, takže tak. (Dneska koukám, že jste svůj původní komentář značně promazala. 🙂 )

  alnahu

  24. ledna

  Dalo by se říct ,že je to přímo hřbitovní příběh.Těšila jsem se na humornou duchařinu,ale ani jsem knihu nedočetla a další díl o vysmáté krajtě číst nebudu.Kniha má pěknou obálku a pěkný citát od Exupéryho:
  " Správně vidíme jen svým srdcem.
  Co je důležité je očím neviditelné."

  chanahd

  20. ledna

  A já jsem se bavila. Prostě oddechovka.

  knihovniceS

  02. ledna

  Je to velice lehké čtení pro milovníky "fantasmagorie". Na to, že dostala cenu Švandrlíka, jsem čekala víc, proto dávám jen 3 hvězdy . Kniha nezarmoutí, ale něco tomu chybí …

  SilvieK001

  15.12.2017

  Velmi osvěžující kniha. Jsem moc spokojená – knihu jsem si vychutnávala – je to po dlouhé době lehké, zábavné, vtipné čtení – už se moc těším na další díly.

  Vysmátáveverka

  23.11.2017

  Knihu jsem přečetla a pobavila de u toho dost dobře je to netradičně napsané což mě baví

  Daenerys

  14.11.2017

  Probůh, on se chystá i třetí díl?! Zachraňte se, kdo můžete!

  KarelVrchni

  21.09.2017

  Knihu jsem si s chutí přečetl. Krásně se čte a děj vás tak chytne, že ji chcete přečíst bez přestávky do úplného konce. Za sebe mohu jen doporučit.

  Ciarra

  20.09.2017odpad!

  Pardon, ale hrozná slátanina…

  Ivetma

  24.08.2017

  Kniha mě bohužel trochu zklamala. Ne že bych se nezasmála, ale pořád jsem očekávala něco víc. Jako oddechové počtení určitě doporučuji, jen od toho nečekejte žádnou bombu jako já.

  AnetaHr

  31.05.2017

  Uzasna kniha, zajimavy dej a velice vtipne pasaze. Hodne jsem myslela na autorku, jak ji mohl vubec napadnout takovy pribeh. Řadím do svych nejlepsich knih.

  LucieRej

  29.05.2017

  Bezvadná, humorná kniha v netradiční prostředí a se zajímavým dějem. Moc mě bavilo.

  TerkaM

  25.05.2017

  Páni! Tak ten konec neskutečně překvapil! Vážně jsem ani trochu nečekala, že Laura se nemůže dostat ze hřbitova kvůli tomuhle.

  Obecně jsem nečekala, že to bude tak, jak to dopadlo a celou dobu jsem nad řešením uvažovala – no těším se na pokračování, to každopádně, ale až později. 🙂 V každém případě byl ten konec suprový! A nejen on, ale i celá kniha mě bavila a smála jsem se u ní – hlavně inteligenci brunetky, ex manželce pana generálního, ta byla přímo k popukání.

  Laura byla též naivní, ale vzhledem k tomu, že byla mladá… navzdory té naivitě mi připadalo, že to má v hlavě víc srovnané než brunetka/zlatokopka s její kamarádkou.

  Myslím, že vám knihu s klidným svědomím mohu doporučit. S Laurou, s Radimem, s panem Kebulkou, s profesorkou Mrkvičkovou ani s panem generálním se rozhodně nudit nebudete. 🙂

  ŠtěpánkaH.

  08.04.2017

  Skvělé čtení, které zaručeně zvedne náladu. Za mne prostě pecka :o) Kvituji s povděkem další pokračování!

  petrakočárová

  05.04.2017

  Knížka se skvěle četla, má spád a je plná nečekaných zvratů. Moc se mi líbila.

  myshak

  31.03.2017

  Mě tato kniha teda vůbec nenadchla. Koupila jsem ji a tu druhou jen díky recenzím, jak ji všichni chválily ale nechápu proč. Začátek byl skutečně dobrý ale od středu se prostě už nic zajímavého neudálo a furt se to točilo jen kolem jedné věci. Knihu jsem ani nedočetla a druhou jsem číst ani nezačala… Ale samozřejmě je to věc názoru a o vkusu čtenáře 🙂

  daniela6749

  31.03.2017

  Zábavné čtení, které je humorné i napínavé. Spojení tajemna a duchařiny s přítomností se moc povedlo. Tato tématika od českých autorů není moc obvyklá, většinou hledám zahraniční autory, ale knížka se moc povedla. Mám ráda "pohádky" pro dospělé. Knížku doporučuji i svým kamarádkám, je to zábavné a oddychové čtení.

  Ajtakrajta

  15.03.2017

  Ojojoj. Porotci ceny Miloslava Švandrlíka asi neměli moc velký výběr, když vybrali tohle. Někdy je snad lepší cenu neudělit. Ovšem proti gustu žádný dišputát. Každý máme rádi jiný humor.

  Vlasta155

  06.03.2017

  Knížku mi doporučila kolegyně z práce, že jí má trvale na nočním stolku společně se Saturninem a Poslední aristokratkou, jakožto osvědčený vyprošťovák z depresí. A musím přiznat, že měla pravdu. Je to moc příjemné a originální počtení. Svérázný humor, svižný příběh bez hluchých míst, dobře napsané dialogy. Člověk nemá čas se nudit, pořád se něco děje a nikdy neodhadnete, co bude následovat. Hlavní postavy jsem si zamilovala hned od začátku, hlavně pana generálního, Lauru a přízrak bývalého kouzelníka.
  Je to první knížka, co jsem od autorky četla a určitě si seženu pokračování.

  Daenerys

  02.03.2017

  Anotace vyhlížela tak slibně… k tomu zdejší pochvalné komentáře spolu s poměrně vysokým hodnocením… A pak? Horko těžko jsem dočetla, ale cítím hořké zklamání.
  Celkem těžko se mi píše i komentář, protože se mi hlavou stále dokola honí otázka: Co to k čertu vlastně bylo? Dobrá, autorce rozhodně nechybí fantazie, ledacos v knize čtenáře možná překvapí, ale žel to nebude na poli děje, protože ten, až na celkem slušně rozjetý začátek, nějak moc v průběhu knihy nepokročí… všechno se to mrcasí tak nějak na místě. Pokusy o vtip vyznívají spíš jalově – alespoň tedy pro mě, zřejmě nesdílím místní druh smyslu pro humor, neboť nedokážu najít snad žádné místo, kde bych měla chuť se nahlas upřímně zasmát! A stále se opakující odstavce popisující zamilování ústřední dvojice jsem musela cíleně přeskakovat, neb ve mě vzbuzovaly pocity trapnosti víc než cokoli jiného.
  Celé je to takové plytké, dobro je dobré a zlo zlé… Hmm, čekala jsem více!
  Hvězdičky dávám za originalitu.

  Bella1

  17.02.2017

  Perfektní knížka! Strašně jsem se nad ní nasmála, ale některé momenty byli i dost dojemné. Určitě si přečtu i pokračování.

  monushka

  31.12.2016

  U této knihy jsem strávila pár pěkných večerů. Už se těším, až si přečtu pokračování 🙂

  nefernefer

  10.12.2016

  Jeden z oblíbených námětů, které většinou nezklamou – láska je silnější než smrt. A navíc kniha oceněná Cenou Miroslava Švandrlíka za nejlepší humoristickou knihu roku 2015. Tak jsem neodolala. Bohužel jsem možná čekala trochu něco jiného. Obálka mě asi měla varovat, v tomto případě totiž přesně koresponduje s obsahem. Je to červená knihovna ze hřbitova. Není to úplně špatné, celkem dobře se to čte, taková oddechovka na víkend. Ale nezasmála jsem se ani jednou a hlavní hrdinka mi přišla naprosto vypatlaná. Kdyby se toho chopil pan Troška, zajisté bychom měli další kasovní trhák. Nejspíš v roce 2015 nic lepšího nevyšlo.

  Hara

  30.11.2016

  Knížku jsem přečetla jedním dechem, protože vás nenechá aby jste ji odložili . Ale opravdu se nedá číst v čekárně u lékaře a nebo ve veřejných prostředcích 🙂 Musíte se v jednom kuse smát . Už mám objednané druhé pokračování a nemůžu se dočkat . Vřele všem doporučuji a děkuji autorce za krásné odreagování od běžných starostí .

  Klárai

  26.11.2016

  Knížku jsem si koupila, protože mě navnadilo, že dostala cenu Miloslava Švandrlíka. Musím přiznat, že mě nezklamala, hned mě vtáhla do děje a smála jsem se nad ní skoro od začátku do konce. Horší, že i v autobuse, cestou z knihkupectví, když jsem neodolala a začetla se do ní. Lidi se na mě dívali jako na blázna.
  Kdo má rád inteligentní laskavý humor a příběhy o přízracích a strašidlech, ten si přijde na své.
  Je to vtipné, příjemné čtení, určitě se ke knížce budu vracet. Doporučuji.

  haki34

  25.11.2016

  tak nevim…jsem ve 2/3 knížky a pořád čekám, kdy se začnu bavit…zjevne jsem opět naletěla líbivým recenzím, a opěvování knížky….moc často se mi to nestává, ale tohle je mimo moji notu….
  CAVE "SPOILERY " !!!!
  snaha autorky o moderní "komedii" z prostředí hřbitova, trochu chaotický děj, všichni živí účastnící se velmi lehce a velmi neuvěřitelně sžívají s prapodovnými ducho/zvířaty….
  modelka potkává "životní" lásku, několik nových známých ze záhrobí/na jeho pomezí, pořád se snaží tak nějak upomínat svoji bývalou kariéru, show bussines a nějakou Agátu (???? kolik Agát známe ??, má to být vtiná narážka ???) a všichni se snaží pomoct zesnulému generálnímu řediteli vypéct jeho vypečenou choť/vdovu….
  upřímně, jsem na straně 221/301 a teda dočtu to, ať vím, jak knížka dopadne….ale…..za mě 3-…

  MartinaF

  19.11.2016

  Příjemná oddechová četba.

  milunka21

  14.11.2016

  Kniha mě hodně překvapila a dokonce jsem se i dost nasmála.Hodně povedené a rozhodně se těším na pokračování 🙂

  kara

  05.01.2016

  Knížka je dobře napsaná, velmi vtipná a má spád. Při jejím čtení se nejde ubránit záchvatům smíchu. Humor je snad na každé stránce a v nejrůznějších podobách. Je těžké se od knihy odtrhnout, protože vás úplně pohltí.
  Inteligentních humoristických knih, jako je tato, nikdy není dost. Opravdu jsem se pobavila.  TAGS:

  Online Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky ebook, Kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky FB2, Download Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky PDF , Download Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky MOBI, Online Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky kniha, Zdarma Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky IPhone, Online kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky PDF, Zdarma Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky DJVU, Zdarma Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky TXT, Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky RTF, Online Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky FB2 , e-kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení TXT, Zdarma Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení kniha, e-kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky download MOBI, Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky IPad, Číst Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky MOBI, Číst Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky DOC, Zdarma Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky AWZ, Download e-kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky iPad , Zdarma Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky DJVU, Download Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky DVD, Číst Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky TXT, Book Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení DJVU, Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení kniha zdarma, Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení kniha pdf zdarma, Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky pdf zdarma, Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky stažení kniha epub zdarma, Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply