Vyvraždění rodiny Greenů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vyvraždění rodiny Greenů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vyvraždění rodiny Greenů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Vyvraždění rodiny Greenů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vyvraždění rodiny Greenů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vyvraždění rodiny Greenů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vyvraždění rodiny Greenů.pdf (EUR-0.00)

  Vyvraždění rodiny Greenů.epub (EUR-0.00)

  Vyvraždění rodiny Greenů.doc (EUR-0.00)

  Vyvraždění rodiny Greenů.txt (EUR-0.00)

  Vyvraždění rodiny Greenů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vyvraždění rodiny Greenů.PDF – (EUR 0.00);

  Vyvraždění rodiny Greenů.MOBI – (EUR 0.00);

  Vyvraždění rodiny Greenů.EPUB – (EUR 0.00);

  Vyvraždění rodiny Greenů.DOC – (EUR 0.00);

  Vyvraždění rodiny Greenů.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Philo Vance (3.)

  Originální název:

  The Greene Murder Case (1928)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  denib

  05.11.2017

  Detektivka v klasickém stylu, kde je k odhalení pachatele potřeba hlavně logika. Tak to mám ráda. Příběh je i lehce strašidelný a pohrává si s fantazií čtenáře. Páter Knox by se mnou možná nesouhlasil, ale pro mě to bylo skvělé čtení. Rozhodně si zkusím přečíst i další knihy od tohoto autora.

  pafčaodřeky

  24.07.2017

  Kvalitní klasika, na svou dobu poměrně originální a napínavá. Ale vraha jsem odhadla po druhé vraždě, protože !!!!BACHA MALÝ SPOILER!!!! paradoxně, tak dobrý vrah přece chyby nedělá, tedy by neudělal takový kiks, že by někoho pouze zranil, pokud by nešlo o záměr.

  edith79

  15.03.2017

  Zajímavá kniha s napínavým dějem a překvapivým rozuzlením. Začíst se do ní mi dalo trochu práce, ale na konci jsem nelitovala. Mělo to opravdu tajemnou a strašidelnou atmosféru.

  LideCtete

  07.03.2017

  Ježí se vám vlasy hrůzou, když čtete, jak nevratně ochrnutá stará žena stává v noci před knihovnou, svítí si svíčkou a louská si z knihy o jedech…

  Toulawey

  21.03.2016

  Velice, ale velice napínavé a překvapivé 😉

  LittleNightOwl

  01.03.2016

  Je to moje první detektivka od Van Dina a nejsem si jistá, co si mám myslet. Pokaždé když jsem si začala myslet, kdo je vrah, tak byl zabit v další kapitole. (Velice frustrující situace.) VD se mi líbil, jeho cynismus a sarkasmus mi naprosto učaroval. Především scéna, při které tahá informace ze sluhy Sproota, o tom, zda doktor Von Blon byl u Sibelly či ne. (Doporučuji vyhledat.) Jediné, co mi vadilo, bylo konečné rozuzlení a následné vysvětlování postupu vraha. Přišlo mi to až příliš překombinované. Ale nakonec velice dobrý dojem.

  Rade

  17.05.2015

  Už od mých holčičích let jedna z mých nejoblíbenějších detektivek. A navíc slušně strašidelné… Ta plíživá atmosféra strachu v ponuré vile, jejíž obyvatelé (a čtenáři s nimi) čekají, kdo bude na řadě další….

  Ethela

  14.02.2015

  Pane jo! To bylo teda něco! 😀 Většinou mě detektivky moc neberou, ale tohle byla prostě bomba! Doufám, že i ty ostatní knihy jsou tak skvělé, protože mám v plánu je všechny přečíst! 😀

  mh.mail

  04.07.2013

  Naprosto dokonale vybroušená detektivní šaráda. Jedna z mých nejoblíbenějších detektivek, jejíž ohmataný výtisk z r. 1969 má čestné místo v mé knihovně. Novější vydání z r. 1990 má tu nevýhodu, že neobsahuje situační plánky a kresby, čímž je čtenář ochuzen o značnou část zápletky. Tento román ztvárnil do podoby televizní hry režisér Jiří Strach a Jiří Dvořák jako Philo Vance je zde dokonalý.

  zapina

  11.05.2013

  Moje první detektivka, kterou jsem kdy četla a strašně se mi líbila. Byla plná napětí 🙂

  Selinute

  03.10.2012

  Výborná detektivka – 100%. Vše už bylo napsáno, můžu jen doporučit.

  Nibiru

  04.04.2012

  Jedna z nejlepších detektivek, jaké jsem kdy četla. Doslova hororová, mrazivá atmosféra rodového sídla, protkaná mysteriem záhadných zločinů udržuje v napětí od první do poslední stránky, a rozuzlení je zdrcující. Naprosto nečekané.  TAGS:

  Online Vyvraždění rodiny Greenů ebook, Kniha Vyvraždění rodiny Greenů FB2, Download Vyvraždění rodiny Greenů PDF , Download Vyvraždění rodiny Greenů MOBI, Online Vyvraždění rodiny Greenů kniha, Zdarma Stažení Vyvraždění rodiny Greenů IPhone, Online kniha Vyvraždění rodiny Greenů PDF, Zdarma Vyvraždění rodiny Greenů DJVU, Zdarma Stažení Vyvraždění rodiny Greenů TXT, Stažení Vyvraždění rodiny Greenů RTF, Online Vyvraždění rodiny Greenů FB2 , e-kniha Vyvraždění rodiny Greenů stažení TXT, Zdarma Vyvraždění rodiny Greenů stažení kniha, e-kniha Vyvraždění rodiny Greenů download MOBI, Stažení Vyvraždění rodiny Greenů IPad, Číst Vyvraždění rodiny Greenů MOBI, Číst Vyvraždění rodiny Greenů DOC, Zdarma Vyvraždění rodiny Greenů AWZ, Download e-kniha Vyvraždění rodiny Greenů iPad , Zdarma Vyvraždění rodiny Greenů DJVU, Download Vyvraždění rodiny Greenů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vyvraždění rodiny Greenů DVD, Číst Vyvraždění rodiny Greenů TXT, Book Vyvraždění rodiny Greenů stažení DJVU, Vyvraždění rodiny Greenů stažení kniha zdarma, Vyvraždění rodiny Greenů stažení kniha pdf zdarma, Vyvraždění rodiny Greenů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vyvraždění rodiny Greenů pdf zdarma, Vyvraždění rodiny Greenů stažení kniha epub zdarma, Vyvraždění rodiny Greenů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply