Vyznávač Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vyznávač Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vyznávač


Akčný politicko-špionážny triler. Príbeh muža, ktorý mal všetko a aj tak nemal čo stratiť.

Slovensko sa na niekoľko mesiacov stáva hlavným mestom Európskej únie. V Bratislave rokujú šéfovia vlád, stretávajú sa ministri, prijímajú sa zásadné politické rozhodnutia. V pozadí sa zatiaľ chystá obchod storočia.

Ešte predtým v Nórsku za zvláštnych okolností zomiera slovenský veľvyslanec. Bola to vražda? Alebo nešťastná náhoda? Odpoveď prichádza hľadať Adam Kňazovický, bývalý spravodajský dôstojník. Keď narazí na záujmy všemocnej Quarthy, pôjde o život aj jemu. Nad Slovenskom však zaťahuje svoju sieť niečo oveľa desivejšie. Kto za tým stojí? Dokáže malá krajina vzdorovať?

V akčnom trileri Vyznávač sa objavia chladnokrvní zabijaci, hrdinovia aj zbabelci, konšpirátori, fanatici, politici, agenti tajných služieb a ďalšie podivné figúrky.

V novom príbehu autora úspešnej série Piešťanská spojka sa okrem iného dozviete aj to, aké je obľúbené jedlo chalifa Islamského štátu, čo pije riaditeľ Mossadu, či ktorý slovenský minister tajne šnupe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vyznávač zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vyznávač (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vyznávač zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vyznávač.pdf (EUR-0.00)

  Vyznávač.epub (EUR-0.00)

  Vyznávač.doc (EUR-0.00)

  Vyznávač.txt (EUR-0.00)

  Vyznávač.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vyznávač.PDF – (EUR 0.00);

  Vyznávač.MOBI – (EUR 0.00);

  Vyznávač.EPUB – (EUR 0.00);

  Vyznávač.DOC – (EUR 0.00);

  Vyznávač.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Thrillery, Literatura slovenská
  Vydáno: , Artis Omnis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Vyznávač ebook, Kniha Vyznávač FB2, Download Vyznávač PDF , Download Vyznávač MOBI, Online Vyznávač kniha, Zdarma Stažení Vyznávač IPhone, Online kniha Vyznávač PDF, Zdarma Vyznávač DJVU, Zdarma Stažení Vyznávač TXT, Stažení Vyznávač RTF, Online Vyznávač FB2 , e-kniha Vyznávač stažení TXT, Zdarma Vyznávač stažení kniha, e-kniha Vyznávač download MOBI, Stažení Vyznávač IPad, Číst Vyznávač MOBI, Číst Vyznávač DOC, Zdarma Vyznávač AWZ, Download e-kniha Vyznávač iPad , Zdarma Vyznávač DJVU, Download Vyznávač e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vyznávač DVD, Číst Vyznávač TXT, Book Vyznávač stažení DJVU, Vyznávač stažení kniha zdarma, Vyznávač stažení kniha pdf zdarma, Vyznávač pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vyznávač pdf zdarma, Vyznávač stažení kniha epub zdarma, Vyznávač ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply