Vyzvědačka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vyzvědačka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vyzvědačka


V Coelhově románu Vyzvědačka ožívá skutečný příběh Maty Hari, slavné kurtizány obviněné ze špionáže, která byla před sto lety popravena pro velezradu. Mata Hari byla tanečnice, šokující a těšící publikum za první světové války, a stala se důvěrnicí některých z nejbohatších a nejmocnějších mužů té doby. Odvážila se překonat moralismus a provinční mentalitu počátků 20. století, ale nakonec za to zaplatila vlastním životem. Když v pařížském vězení čekala na popravu, jedním z jejích posledních přání bylo pero a papír, aby mohla psát dopisy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vyzvědačka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vyzvědačka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vyzvědačka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vyzvědačka.pdf (EUR-0.00)

  Vyzvědačka.epub (EUR-0.00)

  Vyzvědačka.doc (EUR-0.00)

  Vyzvědačka.txt (EUR-0.00)

  Vyzvědačka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vyzvědačka.PDF – (EUR 0.00);

  Vyzvědačka.MOBI – (EUR 0.00);

  Vyzvědačka.EPUB – (EUR 0.00);

  Vyzvědačka.DOC – (EUR 0.00);

  Vyzvědačka.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La Espía (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Thrillery
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (60)

  Přidat komentář

  EvaEma

  předevčírem

  Není to životopis, to je v knize uvedeno. Mně kniha nepřekvapila, Coelho mě nadchl pouze knihou Veronika se rozhodla zemřít. Všechny ostatní, co jsem četla, jsou z mého pohledu průměrné. A mezi ně patří i Vyzvědačka. Pro mě to bylo seznámení s jedním osudem.

  martina.riz

  24. ledna

  Na Coelha to je slabota.

  kalvera

  18. lednaodpad!

  Knihu jsem nedočetla, protože mě prostě nebavila. Popis života Mata Hari byl plytký a nezáživný. Nuda ! A nemůžu si pomoct, ale proč na mě s tolika autorových děl dýchá deprese ?

  zbt81

  15. ledna

  Na biografický román mi kniha príde veľmi povrchná pre človeka, ktorý o Mate Hari toho veľa nevie alebo má len základné informácie.
  Myslím, že stálo za to viac rozviesť jej dospievanie a manželstvo s kapitánom holandskej armády – úchylným alkoholikom, ktorý ju bil, sexuálne a psychicky týral. A to hlavne preto, že za ich manželstva a pobytu v holandskej Indii sa z Mata Hari stalo to čo ju preslávilo medzi parížskym publikom. Aspoň teda podľa Coelhovo rozprávania.
  Takto celok pôsobí veľmi rozpačito. Ako mnohí predo mnou poznamenali: najslávnejšia špiónka svojej doby tu pôsobí iba ako povrchná domýšľavá ženská a klamárka, ktorej šlo len o prachy, slávu a obdiv. Ak aj taká bola nepoznáme úplne jej motývy konania a uvažovania. Hoci na druhej strane sa pýtam: môžeme jej vyčítať po tom všetkom čím si v živote prešla (znásilnenie riaditeľom dievčenskej školy počas jej štúdií, manželstvo s úchylom, smrť dieťaťa…), že sa z nej stala chorobná fabulátorka a povrchná emocionálne otupená osobnosť?
  Čo napísať na záver? Mohol to byť skvelý napínavý psychologický životopisný román keby na tom Coehlo viac popracoval a pochopil psychológiu hlavnej hrdinky. Takto je to priemer až podpriemer – škoda, ale aspoň to vo mne vzbudilo záujem sa o Mate Hari toho dozvedieť viac. Za mňa nemôžem dať viac ako dve hviezdy **.

  mendule

  08. ledna

  Velice mě tato kniha zklamala, mám ráda Coelha, ale tohle je tak plytké a nudné, že jsem to ani nedočetla. Žádný duchovní rozměr, spíš naopak naprosté zaměření se na sebe a hmotnou část života. Celkem o ničem.

  tess.de.veles

  02. lednaodpad!

  …..nedocteno 🙁 bylo to takový povrchní….Jakoby rychlou jehlou spíchnutý…..

  hadenka

  01. ledna

  Příjemné oddechové čtení.

  ferda16

  23.11.2017

  Příběh mě zaujal. Byl to pro mě nový pohled na tuto ženu. Knížka se čte svižně a byla jsem ráda i za fotografie v průběhu jejího života. Na oddech knížku doporučuji.

  DominaCZ

  12.11.2017

  Myslím, že tu není potřeba jakéhosi filozofického rozboru, jak si žádáte. Nejde to popsat ani do hloubky, protože není co.

  P.C. má už v počátku divné informace. Ona nestála volně před popravčí četou, ale byla uvázaná u kůlu a nesvezla se napravo, ale nalevo. Aspoň to si z dobových fotek zjistím, když o tom chci psát, když už.
  Takže už tohle vás naštve.

  Jedna baba věčně roztahujíc nohy si tím získala v té naivní době předměty, který ji ale stejně netěšily. Jak se údajně přiznala, prachy chtěla, ale nikdy nebyla spokojená. Taková baba je potom na přesdržku a nepomůže jí ani vlnění těla, které by se nám dnes zdálo býti naivním a nepravým ( Jáva není orient, to si holka trochu spletla).
  Její život mě tak nějak nezajímal, chtěla jsem jen znát tu čtivost.

  Podal ji ale tak, že bych ji s chutí kopla do pr..e. Chápu, píše to on svými domnělými myšlenkami, ale jako popisovat "světoznámou a uznávanou" čubku tak, že na ni pořád VŠICHNI zírali a že o ní psali VŠICHNI novináři IHNED po prvním vystoupení a že při pohledu na ni upadaly do mdlob i dámy díky svému nadšení, a završí to hlodem o tom, že chrápala s velvyslanci a Róčšildem a "nemohu uvěřit, že v tuto chvíli nepodnikají nic, abych byla osvobozena", to je jakože moc.

  Vážně si myslela, že roztažená noha ji uchrání před vším …? Opravdu se to té pravé M.H. honilo hlavou? Že je bohyní celého světa? … muselo to být potom rozčarování, to jo.

  Takže za mě pocit spíš hooodně negativní a nepříjemnej.
  Jako by to ani nebylo od něj – BOHA.

  Anna 13

  01.11.2017

  Už od první kapitoly mne to šokovalo…
  V dalších kapitolách zraňovalo, pohoršovalo i překvapovalo…

  Tohle je dílo netušeného života jedné ženy, příjemného podání. Vrhne na světlo dosud ne až tak známou osobnost, hrdinku či oběť 1. světové války…

  Coelho vyprávět příběhy s citem a posláním prostě umí…

  Markéta137

  30.10.2017

  Krátký příběh o vyzvědačce, která vyzvědačkou vůbec nebyla. Kniha nejde moc do hloubky, ale stačila mi ke zjištění, že Mata Hari nebyla zajímavá historická osobnost.

  krtica

  28.10.2017

  I když životopisné knížky moc nečtu,tahle se mi líbila,něco nového jsem se dověděla.

  CharlesWard

  24.10.2017

  Průměrný historický román, o zvláštní osobě z historie.

  Jey

  17.09.2017

  Pro mne opravdu velmi zajímavá a poutavá kniha, která mně zase trochu zlomila srdce, jak to jen některé, opravdu silné příběhy dokážou.

  Kristyna95

  12.09.2017

  Poutava kniha, ktera se cetla jednim dechem. Zajimavy popis udalosti, misty doplnen nejakou tou filozofickou myslenkou, nad kterou jsem se pokazde tak rada pozastavila. Take ocenuji, ze se Coelho, jak sam upozornuje v epilogu, zdrzel popisu zbytecnych a zdlouhavych mist z historie Mata Hari a soustredil se na podstatne a zajimave udalosti jejiho divokeho zivota, diky kterym ma kniha takovou silu.

  Jarka 55

  06.09.2017

  Pro mě super knížka ,vlastně první knížka od Coelho ,co mi sedla. Za mě 5x hvězdička

  Vlašule

  30.08.2017

  Knihy od Coelha mi nesedí. Ale tahle byla fajn 🙂 Zajímavý pohled do historie.

  m_friedlova

  28.08.2017

  Má první kniha od Paula Coelha. Knihu jsem dostala dárkem, sama bych po ní v obchodě s největší pravděpodobností nesáhla. Četla se mi velmi snadno a rychle. Jméno Mata Hari jsem slyšela, nicméně až díky této knize jsem zjistila, komu skutečně patřilo. Hlavní postava mi nebyla sympatická tím, že jí šlo primárně o peníze za jakoukoli cenu. Připadne mi, že si vůbec neuvědomovala nebezpečí situace, do které jako špionka dostala a také na to doplatila. Bohužel, takových bylo nejen za válek spousta. Knihu si přidávám do letošní výzvy.

  moncakovinka

  22.08.2017

  Kniha je celkem odlišná od jiných autorových děl. Největší přínos knihy vidím v tom, že jsem si vyhledala další informace o Matě Hari, což bych asi jindy neudělala.

  evasamankova

  14.08.2017

  Nejspíš tak krátké, že to čtenáře nenadchne ani nezklame…

  pajama

  10.08.2017

  Popravdě nevím, co napsat. Rozhodně je tato kniha jiná než autorovy předchozí.
  Paradoxně pro mne bylo její čtení těžší než předchozí. Filozofie se téměř vytratila, naštěstí. Nemám ráda, když někdo podstrkuje myšlenky skutečným historickým postavám. O Mata Hari jsem nic moc nevěděla a tato kniha mne donutila chvíli googlit a zjišťovat nějaké informace.

  kayu

  25.07.2017

  Věděla jsem, že knížka nebude jako autorovy ostatní knihy a proto jsem neměla nijak velká očekávání. Zpočátku mě kniha bavila, ale postupně to opadlo. Přišlo mi, že autor v některých částech moc přeskakuje a já se tak v ději občas ztrácela.

  Mufa

  14.07.2017

  Přečetla jsem, ale moc mě to nezaujalo.

  Floriška7

  08.07.2017

  Oddychovka na jeden den. Rozhodně se to přečíst dá, ale není to žádný literární skvost. Škoda.

  Ulala

  05.07.2017

  Autor bravurně uchopil téma "největší vyzvědačky" světa, kterou odsoudili pravděpodobně za nic. Pohledem samotné Maty Hari a pak jejího advokáta odhaluje stěžejní momenty jejího života, jejího odsouzení a pak i popravy. Stručný, podložený fakty příběh je napsaný velmi citlivě a samozřejmě čtivě. Je vidět, že Paulo Coelho příběh chtěl napsat a zhostil se toho velmi dobře.

  LuckyZ

  26.05.2017

  Hezká kniha, kdyby autor psal víc takových biografií bylo by to fajn, jde mu to. Své filozofické duši dal krátký prostor na konci knihy. Zajímavý osud, o Mata Hari si přečtu ještě asi další knihu.

  AllyKumari

  17.05.2017

  Paulo Coelho nepotřebuje mnoho slov ani stran, aby vyprávěl zajímavý příběh…… většinou. Bohužel u této knihy to neplatí. Příběh Maty Hari je jistě nosným pilířem, kolem kterého se může autor rozvášnit, ovšem "Vyzvědačka" působila sterilně, její hrdinka nesmírně povrchně, a vysvětlující třetí část očima jejího advokáta mne vyloženě nudila. Kniha, kterou velice rychle zapomenu.

  pettrass

  09.05.2017

  Nikdy jsem moc nepochopila proč je zrovna o Mata Hari napsáno tolik různých zpracování knih a proč její postava i po tolika letech lidi fascinuje. Mata Hari mi nikdy nebyla sympatická a pravděpodobně ani nebude. Jediným pozitivem, které jsem v příběhu a knize shledala, byl jeho rozsah. Na to jak krátká kniha je, jsem se však docela nudila a nutila knihu vůbec dočíst.

  Melanka

  24.04.2017

  Nesympatická hrdinka, chvílemi nezáživné čtení, zajímavé téma nevyužito, podtrženo, sečteno – zklamání.

  caracol

  07.04.2017

  Zajímavé téma, zajímavě napsané. Kniha přečtena za jeden den, je velmi čtivá. ALE není to Coelho, na jakého jsme zvyklý, chybí jeho hloubka, myšlenky, náměty k zamyšlení, moudra…..
  TAGS:

  Online Vyzvědačka ebook, Kniha Vyzvědačka FB2, Download Vyzvědačka PDF , Download Vyzvědačka MOBI, Online Vyzvědačka kniha, Zdarma Stažení Vyzvědačka IPhone, Online kniha Vyzvědačka PDF, Zdarma Vyzvědačka DJVU, Zdarma Stažení Vyzvědačka TXT, Stažení Vyzvědačka RTF, Online Vyzvědačka FB2 , e-kniha Vyzvědačka stažení TXT, Zdarma Vyzvědačka stažení kniha, e-kniha Vyzvědačka download MOBI, Stažení Vyzvědačka IPad, Číst Vyzvědačka MOBI, Číst Vyzvědačka DOC, Zdarma Vyzvědačka AWZ, Download e-kniha Vyzvědačka iPad , Zdarma Vyzvědačka DJVU, Download Vyzvědačka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vyzvědačka DVD, Číst Vyzvědačka TXT, Book Vyzvědačka stažení DJVU, Vyzvědačka stažení kniha zdarma, Vyzvědačka stažení kniha pdf zdarma, Vyzvědačka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vyzvědačka pdf zdarma, Vyzvědačka stažení kniha epub zdarma, Vyzvědačka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply