Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí


Varování: Tato kniha může grammer naziům, mainstreamu, příběhofilům, zločinofilům a myšlenkofobům způsobit vážně psychické potíže. Všem ostatním jí vřele doporučuji, :o).

Wesmírný omyl je velice inspirativní humorná sci-fi kniha s vlastní duší, jež vám může změnit život… A to hned několikrát. Chtěli byste uniknout z všednosti do úplně jiného světa? Víťa objevil způsob, jak toho skutečně dosáhnout jen pomocí tužky a papíru.

Na své cestě poznal mnoho zajímavého: opilého boha Bambaleze, podobu vícerozměrných stoliček, žravou Brašnu, paradox vraha prabuňky, pivní transfúzi, řetězovou náhodu, živou wesmírnou loď, hřebíkového filosofa, evoluci internetu, teorii mnohočlověka, zmetkoprodejce, reklamace života, popelnici Emu, kybervoluci, život vzniklý z vidličky, puncofála bažinného, vědoděly, těžbu nerostného odpadu, velkovelikosti, živopisy nebo večírek, ze kterého odešel Čas a řadu dalšího…

Již jako malý si položil dvě složité otázky, k jejichž zodpovídání se řada dospělých nedopracuje za celý život. Jak vznikl Wšehomír a jaký je smysl veškerého života? V průběhu knihy získává nové poznatky ze světa vědy a filo-z/s-ofie, přičemž si vytváří vlastní netradiční názory. Tímto dílem však jeho cesta za Odpověďmi teprve začíná…

Nejlevněji lze knihu koupit zde: http://www.librix.eu/cz/books/detail/wesmirny-omyl-785/Kniha v českém jazyce!


Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.pdf (EUR-0.00)

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.epub (EUR-0.00)

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.doc (EUR-0.00)

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.txt (EUR-0.00)

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.PDF – (EUR 0.00);

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.MOBI – (EUR 0.00);

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.EPUB – (EUR 0.00);

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.DOC – (EUR 0.00);

  Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Wesmírný omyl

  Žánr:
  Humor, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knihovnicka.cz, vlastním nákladem
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  undipunti

  01.07.2015

  Kniha je napsaná chytře, ale i vtipně. Rozhodně doporučuji!

  Sněžková

  07.05.2015

  Abych řekla pravdu, mám z knihy rozporuplné pocity. Je nabitá spoustou moudra i spoustou chytrostí (v čemž vidím zásadní rozdíl), občas příběh žene jako blázen a najednou se zastaví, hibernuje a jen těžko se vrací nebo zdlouhavě popisuje technologie, které mě osobně vůbec nezajímaly.
  Pochvala autorovi ale rozhodně patří za pasáž z nádražní restaurace. Jako bych se najednou ocitla v úplně jiném světě – připomínalo mi to spíš než průměrnou scifárnu nadprůměrný fejeton. Asi bych se ale vykašlala na "vogonštinu", protože po několikátém odstavci mi už silně lezla na nervy.
  Stejně jako jsem vyzdvihla tuto část, musím zcela shodit kvalitu pravopisnou. Sakra, Sebastiáne, v dnešní době automatických korekcí takový kiksy?! Nic na tom ani nezmění Tvá obhajoba v úvodu knihy…
  Závěr? Nepatříte-li mezi Grammar Nazis a hledáte něco, co by vám zpříjemnilo odpoledne, pořiďte si Wesmírný omyl. Občas se v příběhu zamotáte jako Víťa, občas popřemýšlíte, co je vlastně správně a nakonec se tomu všemu asi zasmějete a vylezete si na strom.
  P.S. Cením si toho, že jsou v dnešní době odvážlivci a snílkové, kteří vydají knihu vlastním nákladem, sami si ji ilustrují, poskytnou ji Knihoběžníku a ještě vytvoří animaci a "kešku".
  Zapomněla jsem na něco?

  Jan_Moravec

  03.04.2015

  Souhlasím s LordSnape, že Wesmírný omyl si zaslouží víc čtenářů. Vlastně vůbec nechápu, že jich nemá víc, když fandů knih Stopařův průvodce galaxií jsou mraky a pokud je něco český Stopař, tak Wesmírný omyl. Nic takového jsem snad dosud nečetl. Je tam strašně moc zajímavostí a myšlenek a nevím, jak to popsat. Mohlo to být sice trochu méně anarchistické s víc uceleným příběhem, ale to samé platí o Adamsově bestselleru. A na to, že to Wortys psal na střední škole, to je perfektní výkon.  TAGS:

  Online Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí ebook, Kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí FB2, Download Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí PDF , Download Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí MOBI, Online Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí kniha, Zdarma Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí IPhone, Online kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí PDF, Zdarma Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí DJVU, Zdarma Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí TXT, Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí RTF, Online Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí FB2 , e-kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení TXT, Zdarma Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení kniha, e-kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí download MOBI, Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí IPad, Číst Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí MOBI, Číst Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí DOC, Zdarma Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí AWZ, Download e-kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí iPad , Zdarma Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí DJVU, Download Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí DVD, Číst Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí TXT, Book Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení DJVU, Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení kniha zdarma, Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení kniha pdf zdarma, Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí pdf zdarma, Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí stažení kniha epub zdarma, Wesmírný omyl aneb Někde to začít musí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply