Y: Poslední z mužů 4 – Heslo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Y: Poslední z mužů 4 – Heslo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Y: Poslední z mužů 4 - Heslo


Co nadělá jeden muž?
Jediný muž na Zemi, který přežil, a jeho společnice dr. Allison Mannová a vládní agentka 355 jsou už na půli cesty napříč někdejšími Spojenými státy a zbývá jim jen závěrečný úsek do San Franciska, kde dr. Mannovou čeká její nejdůležitější pokus. Než se ale vydají na cestu, potřebují sehnat antibiotika pro dalšího žijícího samce, Yorickova opičáka Ampersanda. Pro Yoricka to znamená vynucený pobyt v coloradské divočině, u jedné z někdejších kolegyň 355, penzionované agentky 711.
Yorick má ale před sebou víc než jen poklidný víkend na samotě u lesa. To, co ho ve srubu agentky 711 očekává, bude horší než všechna nebezpečí, která na své cestě zažil. Poslední muž na zeměkouli zde bude řešit otázky života a smrti.
Yorick je poslední muž na Zemi. To ale neznamená, že je to poslední muž ve vesmíru. Na oběžné dráze kolem planety se pohybuje ruská kosmická stanice, na jejíž palubě je jedna žena… a dva muži. Stanice se právě chystá k nouzovému přistání. A pokud její posádku nezahubí zastaralá technika a vir, určitě to zvládne izraelské ženské komando.

Heslo je čtvrtá kniha z uzavřené a cenami ověnčené ságy, kterou má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan.Kniha v českém jazyce!


Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Y: Poslední z mužů 4 – Heslo (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.pdf (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.epub (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.doc (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.txt (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.PDF – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.MOBI – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.EPUB – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.DOC – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 4 – Heslo.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Y: Poslední z mužů (4.)

  Originální název:

  Y: The last man 4 – Safeword (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art, Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  hroubek

  předevčírem

  Oproti předchozí dílu je to mnohem zajímavější čtení. Vaughan přestal přešlapovat na místě a konečně nám ukazuje pravou Yorickovi tvář, dozvíme něco z jeho minulosti a mnohem lépe ho pochopíme, a uvidíme daný problém z jeho perspektivy. A to se mě velmi líbilo. Naštěstí nezůstáváme jen u Yoricka, ale i doktorka s 355 se s námi podělí o něco ze své historii, a uvidíme je trochu v jiném světle. První psychologická část potěšila, druhá apokalyptická je velmi nepříjemná a ten konec posouvá hrdiny zas o kus dál. Tento díl mě dost sedl.

  SuperFrankie

  13.09.2014

  Nejfilozofičtěji zaměřený díl série, ale to mu vůbec neuškodilo. Celá ta psychologická hra, kterou agenta s Yorickem podnikne je skvělá a dává perfektní smysl.  TAGS:

  Online Y: Poslední z mužů 4 – Heslo ebook, Kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo FB2, Download Y: Poslední z mužů 4 – Heslo PDF , Download Y: Poslední z mužů 4 – Heslo MOBI, Online Y: Poslední z mužů 4 – Heslo kniha, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo IPhone, Online kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo PDF, Zdarma Y: Poslední z mužů 4 – Heslo DJVU, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo TXT, Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo RTF, Online Y: Poslední z mužů 4 – Heslo FB2 , e-kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení TXT, Zdarma Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení kniha, e-kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo download MOBI, Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo IPad, Číst Y: Poslední z mužů 4 – Heslo MOBI, Číst Y: Poslední z mužů 4 – Heslo DOC, Zdarma Y: Poslední z mužů 4 – Heslo AWZ, Download e-kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo iPad , Zdarma Y: Poslední z mužů 4 – Heslo DJVU, Download Y: Poslední z mužů 4 – Heslo e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 4 – Heslo DVD, Číst Y: Poslední z mužů 4 – Heslo TXT, Book Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení DJVU, Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení kniha zdarma, Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení kniha pdf zdarma, Y: Poslední z mužů 4 – Heslo pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Y: Poslední z mužů 4 – Heslo pdf zdarma, Y: Poslední z mužů 4 – Heslo stažení kniha epub zdarma, Y: Poslední z mužů 4 – Heslo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply