Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Y: Poslední z mužů 5 - V kruhu


Po téměř dvouletém putování napříč někdejšími Spojenými státy se Yorick Brown, poslední žijící muž na zeměkouli, společně s agentkou 355, dr. Allison Mannovou a svým opičákem Ampersandem dostávají do San Franciska. Zde má dr. Mannová svou záložní laboratoř, ve které by měla konečně rozluštit záhadu, proč Yorick s Ampersandem jako jediní přežili pohromu, která všechny ostatní nositele chromozómu Y na Zemi zlikvidovala. Po Yorickově stopě ale zároveň jde záhadná Japonka oblečená a vycvičená jako nindža, tajemná skupina maskovaných žen, které si říkají Setauketská skupina, a Yorickova sestra Héró. Svět bez mužů není zdaleka tak idylický, jak se nám ženy snaží namluvit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.pdf (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.epub (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.doc (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.txt (EUR-0.00)

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.PDF – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.MOBI – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.EPUB – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.DOC – (EUR 0.00);

  Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Y: Poslední z mužů (5.)

  Originální název:

  Y: The Last Man 5 – Ring of Truth (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  hroubek

  předevčírem

  Tento díl je hodně zajímavý na zvraty a informace. Komiks je rozdělen na tři části a každá je hodně zajímavá a znovu posouvá postavy někam jinam. Je to krásná práce a je radost sledovat jak Vaughan pracuje s postavy. První část v kostele mě překvapila, protože jsem nečekal, že se Yorick rozhodne tak jak se rozhodl, a potěšil příběh druhé Beth s přistávání letadla. Druhá část o Héró je parádní a Vaughan si s ním dobře vyhrál, rozvinul charakter Héró úplně jinak a nutno podotknout, že dost zajímavě, a krásně ho vygradoval. Třetí závěrečná část je nejakčnější, je napínavá, ale něco mi v ní dost chybělo. Trochu mě vadilo jak si to ve výsledku sedlo a taky, že se problém Setauketskou skupinou vyřešil, tak jak se vyřešil(jakože jsem čekal mnohem větší konfrontaci a více informací). Nicméně závěrečný souboj v dešti je super a já se těším na další díl z Japonska.

  SuperFrankie

  13.09.2014

  Neuvěřitelně zajímavý díl prošpikovaný momenty, na které bude čtenář nařážet v dalších dílech ságy.  TAGS:

  Online Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu ebook, Kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu FB2, Download Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu PDF , Download Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu MOBI, Online Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu kniha, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu IPhone, Online kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu PDF, Zdarma Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu DJVU, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu TXT, Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu RTF, Online Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu FB2 , e-kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení TXT, Zdarma Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení kniha, e-kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu download MOBI, Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu IPad, Číst Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu MOBI, Číst Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu DOC, Zdarma Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu AWZ, Download e-kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu iPad , Zdarma Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu DJVU, Download Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu DVD, Číst Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu TXT, Book Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení DJVU, Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení kniha zdarma, Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení kniha pdf zdarma, Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu pdf zdarma, Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu stažení kniha epub zdarma, Y: Poslední z mužů 5 – V kruhu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply