Záhada na zámku Styles Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Záhada na zámku Styles Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Záhada na zámku Styles


Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici.
Záhada na zámku Styles je prvním románem Agathy Christie s tímto jedinečným a dnes již legendárním belgickým detektivem. Debutující spisovatelka mu hned na úvod připravila nelehký úkol: Když v rozlehlém sídle za podivných okolností umírá jeho postarší, křehká, leč bohatá majitelka, podezření, že byla otrávena, se brzy změní ve skutečnost. Kdo je však vrahem? Manžel Alfréd? Nevlastní syn John Cavendish? Jeho krásná tajemná žena Mary? Nebo snad rodinný lékař? Důmyslný a napínavý příběh, na němž Christie pracovala během první světové války, nejprve vydavatelé odmítali. Nakonec vyšel až v roce 1921 – a zahájil kariéru nejprodávanější prozaičky na světě všech dob.Kniha v českém jazyce!


Stažení Záhada na zámku Styles zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Záhada na zámku Styles (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Záhada na zámku Styles zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Záhada na zámku Styles.pdf (EUR-0.00)

  Záhada na zámku Styles.epub (EUR-0.00)

  Záhada na zámku Styles.doc (EUR-0.00)

  Záhada na zámku Styles.txt (EUR-0.00)

  Záhada na zámku Styles.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Záhada na zámku Styles.PDF – (EUR 0.00);

  Záhada na zámku Styles.MOBI – (EUR 0.00);

  Záhada na zámku Styles.EPUB – (EUR 0.00);

  Záhada na zámku Styles.DOC – (EUR 0.00);

  Záhada na zámku Styles.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hercule Poirot (1.)

  Originální název:

  The Mysterious Affair At Styles (1920)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (57)

  Přidat komentář

  85098211

  předevčírem

  Úplně první případ Hercula Poirota – a hned taková skvělá zápletka! Příběh je velmi dobře vystavěný, nechybí mu napětí a samozřejmě ani překvapivé rozuzlení právě díky geniálnímu Poirotovi. A i když znám tuto knihu velmi dobře (poslouchala jsem ji dvakrát jako audio), stále mě dokáže její autorka vtáhnout do příběhu tak silně, že nevidím, ani neslyším :-).

  agatha2

  29.12.2017

  Úplně první poirotův příběh, četla jsem ho již poněkolikáté a vždy v něm objevím něco nového. Já prostě Agathu miluju a jak se říká, pravá láska je na celý život a u mě trvá již třicet let. Nikdy se nepřestanu obdivovat genialitě a preciznosti, s jakou tato paní spisovatelka vystaví dějovou linku příběhu, jak vše krásně do sebe zapadá, bez zpytečných vulgarit a násilností. Jedná se o poctivou detektivku. Mám ráda i dnešní thrillery plné krve, násilí, sériových vrahů, mám ráda i severskou krimi, kdy si člověk kolikrát říká, to snad ani není možné, jak někdo dokáže napsat takovou zvrácenost. A o to více se vždy těším na návrat do staré dobré agathovské Anglie. Ta mě nikdy nezklame.

  mahdal

  20.12.2017

  Krásná detektivka. Jak maličkosti pomůžou k tomu, aby byl odhalen vrah! Trošku jsem se zamotával ve jménech, nějak jsem se s hlavními hrdiny neztotožnil, ale to nic nemění na věci, že detektivka byla jak má být.

  Květ

  19.12.2017

  Detektivka jak má být, krásně zašmodrchaná, pro procvičení šedé kůry mozkové 🙂

  Chesterton

  18.12.2017

  Já naopak moc nikdy Agathu nečetla:( Mám nakoukáno mnoho televizních dílů a teď se pomalu začínám vracet k literárních předlohách 🙂 Nádhera a čiré potěšení! Ve srovnání se některými severskými detektivkami jasně vítězí;)

  Jizi

  12.12.2017

  Po všem tom pseudobestsellerovém, rádobythrillerovém balastu, na nějž jsem měla v poslední době při poslechu audioknih smůlu, byla Agatha jako pohlazení – a myslím skutečné pohlazení, ne to řemdihem.
  Takhle má totiž, vážení, vypadat audio-detektivka. Napínavá, zábavná, inteligentní. Když k tomu navíc připočtete naprosto bezchybnou interpretaci Jaromíra Meduny, vyjde vám perfektní oddychová záležitost.

  ddkk

  06.12.2017

  Výtečné! Znovu jsem se vrátila k Herculovi P. , a toto je první kniha, v níž se zjevil…Příběh je dle očekávání skvělý, moc se mi líbil. Shodou okolností jsem viděla i příslušný díl britského seriálu, který – opět dle očekávání – je stejně dobrý jako kniha. Kupodivu však nebyl uveden jako úplně první epizoda a tak trochu mimo mísu se bez jakéhokoli vysvětlení ve 2. nebo 3. řadě skutečně jakoby poprvé objevil…nicméně, na dobré podívané to nic nemění. Za pět.

  Jessica007

  18.11.2017

  Moc hezká klasická detektivka. Agathu Christie měla moc ráda už moje babička, vášnivá čtenářka detektivek.

  Aymira

  31.10.2017

  Moje první setkání s Paní Spisovatelkou. Jde o klasickou detektivku odehrávající se na venkovském zámku v Anglii, kde dojde ke zločinu a podezřelí jsou až do konce prakticky všichni. Poirot svým jedinečným způsobem rozplétá události osudného dne, až se nakonec vše propojí a skutečný pachatel je odhalen. Velmi povedené dílo, i když na konci je třeba se na čtení zcela soustředit, aby čtenář stíhal držet nit, protože vše je detektivem vysvětleno do nejmenších detailů.

  tomaserd

  15.09.2017

  Velmi pěkná kniha 🙂 1 případ Hercula Poirota a byl velmi povedený hodně doporučuji 🙂

  Shui-Xian

  28.04.2017

  Pěkné seznámení s Poirotem. Myslím, že už v samém začátku ho Agatha Christie představila v sympatickém světle a snadno si zajistila čtenáře pro své další knihy s šarmantním Belgičanem…
  Zápletka sama má výborný spád a potěší svojí promyšleností. Popravdě, místy pro mě bylo obtížné všechny linie případu sledovat a vyvozovat z nich – je skvělé, že rozuzlení bylo tak podrobné, že by je pochopil i méně důvtipný divák než Hastings. 🙂
  ((Mimochodem, často jsem se usmívala nad tím, že ze seriálu znám Poirota (v podání D. Sucheta) jako decentního elegána, usazeného kousek za hranicí středního věku. Tady, v knize, je sice Poirot údajně stařík, nicméně projevy a břitkost uvažování ho vykreslují více jako excentrického dandyho. Baví mě to a podobu, kterou mu Agatha Christie dala, si užívám – zvlášť v kontrastu k Hastingsovi, jenž se mi místy jeví usedleji než jeho přítel Poirot.))
  Ve výsledku mě drobně zklamala právě jen ona techničnost. Nezbylo místo pro sebemenší nejasnost, tajemství či záhadu. Od detektivky trochu nezřetelné záhadnosti očekávám a nemyslím, že vše musí být detailně odhaleno – zvlášť, pokud jde o titul se záhadou v názvu. 😉 To je ovšem už jen otázka mého přijetí, nikoliv nedostatek v autorčině textu…

  ThrisaManx

  22.04.2017

  Má první kniha s Poirotem, kterou si mě Agatha naprosto získala. Skvělá!

  misha006

  23.03.2017

  První kniha s Poirotem a zároveň se potkáva s Hastingsem. Není potřeba víc dodávat.

  marta0912

  06.02.2017

  Poslouchala jsem jako audioknihu a nemohla jsem se odtrhnout. Aghatu Christie miluji asi ve všech verzích.

  hana4834

  02.02.2017

  zajímavá detektivka na mě moc technická

  Rup

  15.01.2017

  Čistokrevná detektivka, nikoli krimi. Nesrovnávejme tedy zápletku ani její řešení se skutečností. Agáta Christie byla skutečně fenomenální pozorovatelka a dokázala tuto vlastnost skvěle využít při psaní svých děl. Přestože se pohybovala především v tzv. vyšší společnosti uměla lehce, jednoduše, výstižnou zkratkou charakterizovat i obyčejného zahradníka, či jakoukoli jinou postavu. Nemohu proto souhlasit s komentářem níže, že jsou postavy a jejich charaktery ploché. A nejen postavy, i dobu, ačkoli u ní ještě zřetelně doznívá nostalgie po slavné Belle Époque. Také k popisu prostředí jí stačí pár vět, kde jiným nestačí několik kapitol. Pro mě prostě vyzrálé dílo svého žánru.

  astroweb

  11.01.2017

  Prvotina autorky, na rozdíl od dalších románů, příliš věnovaná pozornost technickým a časovým detailům, pozdější práce jsou příjemnější četbou.

  Marián27

  11.11.2016

  Ani sa mi nechce verit že toto je prvá detektívka v ktorej vystupuje Hercule Poirot. Je veľmi dobre vymyslená a záverečné odhalenie posledného ohnivka je pre mňa osobne vynikajúce a bezkonkurenčné. Páčilo sa mi že v knihe je pomerne málo postáv, takže sa mi zbytočne neplietli. Na slovenskom vydaní chválim aj zaujímavý predhovor o tom ako vlastne celý príbeh vznikol (toto by som prijal u viacerých diel pani Agathy), mapu zámku alebo izby obete a tak isto nápad uverejniť dosiaľ nepublikovanú verziu 12-stej kapitoly, takže sa tam nachádza dva krát a je na čitateľovi ktorú alternatívu si zvolí. Toto všetko spolu s napínavým príbehom robí z Vraždy na zámku Styles literárny klenot.

  Terinka22

  02.11.2016

  Agatha Christie má můj obdiv, nejen za toto dílo, ale i za jiná, protože to jak všechny části případu do sebe zapadají jako dílky skládačky je opravdu ohromující!
  Musím říci, že tato kniha se mi obzvláště líbila, byla velmi napínavá a s každou následující stranou se měnil můj názor o tom, kdo je pachatelem. Nakonec to samozřejmě skončilo tak, jak bych vůbec nepředpokládala. Zaujalo mě i vyprávění z pohledu Hastingse, bylo to příjemné zpestření a líbilo se mi to asi více, než když v jiných knihách je příběh psán z pohledu Hercula Poirota.
  Dávám pět hvězdiček, protože si myslím, že této knize nelze nic vytknout a když už by se něco našlo, tak to s přehledem překonají jiné skvěle vypracované situace, prvky a jevy.

  Kubíííína

  17.10.2016

  Jedna z prvních knih Královny zločinu a rozhodně naprosto skvělá, opět jsem pachatele neuhodl 🙂

  zahadum

  12.10.2016

  Hercule Poirot vedený rafinovaným perom Agathy Christie je ako vždy v pravý čas na pravom mieste aby nám pomerne zložitou formou odhalil vraha starej dámy v kúzelnom sídle ktorému hovoria zámok Styles.

  Sebasti

  04.09.2016

  Když k této knížce (nebo k filmovému zpracování) někdo řekne, že je to příliš jednoduché, nejradši bych ho donutil převyprávět mi celou pointu a vedlejší zápletky. Je to chytré, reálné (obzvlášť postavy) a i přesto velmi promyšlené. Nedoporučuji však pro ty, co chtějí být na konci překvapením bez sebe! Ale jestli si chcete užít atmosféru typického staroanglického sídla, sahejte po ní!

  Yasm

  29.06.2016

  Nedávno jsem dočetla komplet Sherlocka Holmese a čekala jsem něco stejně dobrého (nebo lepšího). Byla jsem přesvědčená, že "královna detektivek" mě nemůže zklamat.

  Ale může.

  Možná je to právě tím, že mě už Doyle naučil, jak při čtení detektivek myslet a proto děj ani rozuzlení nemohly překvapit. Ostatně, Agatha se u Doyle očividně velmi inspirovala, což rozhodně není špatně, ale prostě na něj nemá.

  Budu číst Poirota dál, snad má i lepší kousky.

  sgjoli

  13.05.2016

  Záhada na zámku Styles bude vždycky patřit k mým nejoblíbenějším příběhům o Poirotovi, asi z toho nostalgického důvodu. Už přesně nevím, jestli jsem to prvně četla jako knihu nebo nejdříve viděla seriálové zpracování, nicméně Záhada byla prvním příběhem o Poirotovi, který jsem ve svém životě poznala, a rozplétání zapeklitých rodinných vztahů a toho, kdo zabil paní Ingelthorpovou, se mi vryla do krve již zcela nesmazatelně, takže bych vám mohla celý příběh převyprávět se všemi detaily, jak moc ho mám načtený a nakoukaný. A i po letech se k němu stále ráda vracím.
  Kromě hlavní zápletky, kdy sledujeme osudy a mezilidské vztahy rodiny (ta propletenost vztahů a chování jednotlivých postav se mi prostě líbí), mne baví skrze příběh poznávat tehdejší dobu, prostředí, atmosféru a mravy, které tehdy v Anglii panovaly. Takže pokud vás zajímá éra první světové války, Záhada na zámku Styles vám může poskytnout další vhled do tohoto období. Christie toto historické pozadí do Záhady zakomponovala brilantně a s lehkostí sobě vlastní. Tato doba se v Záhadě odráží celkem silně, byť to na první pohled nemusí být vůbec patrné. Vidíme to však skrze dobročinné bazary paní Inglethorpové na pomoc potřebným, Hastingsovu rekonvalescenci po jeho zranění, hospodářskou situaci v zemi či problematiku válečných uprchlíků – viz Belgičané ve vesnici, z nichž jedním je právě Poirot. Člověk pak Christie nečte opakovaně jen kvůli Poirotovi a jeho případům, ale také proto, aby se ponořil do prostředí té doby, v níž se to odehrává.
  Určitě si tuhle knihu zase někdy přečtu!

  nikikostadinova

  30.04.2016

  První díl kde vystupuje můj oblíbený belgický detektiv. Velmi barvité, na začátku to vypadá jednoduše ale konec jsem si musela přečíst dvakrát, abych ho pochopila. Ale nemyslím se, že by to bylo knihou :-). Takže za mně úspěch. Ale dávám 4 hvězdy , protože A.Christie posunula laťku i víš.

  trudoš

  13.03.2016

  Komorní detektivka, která víc než román připomíná divadelní hru. Barvitost kulis se totiž soustředí na dva tři pokoje a víc autorka nepotřebuje. Což je věc, se kterou mě Agatha Christie fascinuje – schopnost uhrát vše pouze za pomoci svižných dialogů, navíc s minimem rozvláčných popisů. Jedinou nevýhodou je pracná orientace v postavách a vztazích mezi nimi. I když se zpočátku shrne kdo je kdo, stejně jsem měl neustále problém správně si zařadit jednotlivé aktéry, když se ocitli na scéně.
  Ovšem na to, že kniha bude za pár let slavit pěkné sté výročí, jí nelze upřít čtivost a jazykovou modernost. Jen málokdo by hádal, že jde o vyzrálého důchodce. V rámci toho s úctou oceňuji nápaditost ústředního motivu, podobně jako jeho logickou propracovanost. Zločin nepůsobí překombinovaně a indicie k jeho rozřešení při druhém čtení skutečně naleznete v příběhu rozeseté. Jen mi vadili Herculovy neustálé narážky, že ví víc než ostatní, přičemž tak jako tak odkryje karty až při závěrečné rekapitulaci.

  tess.for

  28.01.2016

  Knížka od Agathy Christie, se kterou by se mělo začínat. Skvělá zápletka i rozuzlení.

  kika 13

  09.01.2016

  Nezklamala mě.Opravdu napínavé čtení až do konce.

  RobinzeŠenova

  10.12.2015

  Druhá kniha, kterou jsem od Agathy četl, ale už je tomu dávno. První setkání s Hastingsem, Poirotem a vlastně i Jappem, který je zde popsán jako malý rázný mužíček s tváří lovce. Zápletka není zcela bezvadná, ale zvrat na konci knihy je velice překvapivý. K prostředí, kde se děj odehrává, a k postávám v knize výtku nemám. Po krátkém zamýšlení musím dát plný počet hvězdiček.

  MichelleS

  10.11.2015

  Klasická detektivka, krásně zašmodrchaná. I když asi málokterý čtenář bude tak nedůvtipný jako Hastings, stejně tak málokterý bude tak geniální jako Poirot. A ten zmiňovaný instinkt není radno podceňovat. Na začátku jsem si pachatele tipla jen podle dojmu, poté byl přebit detaily, logikou, skrytými i zjevnými pohnutkami a na konci byl tento pachatel odhalen logickou úvahou pořádkumilovného belgického detektiva.
  TAGS:

  Online Záhada na zámku Styles ebook, Kniha Záhada na zámku Styles FB2, Download Záhada na zámku Styles PDF , Download Záhada na zámku Styles MOBI, Online Záhada na zámku Styles kniha, Zdarma Stažení Záhada na zámku Styles IPhone, Online kniha Záhada na zámku Styles PDF, Zdarma Záhada na zámku Styles DJVU, Zdarma Stažení Záhada na zámku Styles TXT, Stažení Záhada na zámku Styles RTF, Online Záhada na zámku Styles FB2 , e-kniha Záhada na zámku Styles stažení TXT, Zdarma Záhada na zámku Styles stažení kniha, e-kniha Záhada na zámku Styles download MOBI, Stažení Záhada na zámku Styles IPad, Číst Záhada na zámku Styles MOBI, Číst Záhada na zámku Styles DOC, Zdarma Záhada na zámku Styles AWZ, Download e-kniha Záhada na zámku Styles iPad , Zdarma Záhada na zámku Styles DJVU, Download Záhada na zámku Styles e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Záhada na zámku Styles DVD, Číst Záhada na zámku Styles TXT, Book Záhada na zámku Styles stažení DJVU, Záhada na zámku Styles stažení kniha zdarma, Záhada na zámku Styles stažení kniha pdf zdarma, Záhada na zámku Styles pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Záhada na zámku Styles pdf zdarma, Záhada na zámku Styles stažení kniha epub zdarma, Záhada na zámku Styles ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply