Zahalte jí tvář Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zahalte jí tvář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zahalte jí tvář


V sídle Martingale žije rodina Maxieových. Paní domu přijala jako pomocnou sílu do kuchyně svobodnou matku Sally Juppovou, kterou ovšem téměř nikdo nemá rád. Jen mladý doktor Maxie ji zahrnuje pozorností, a dokonce jí navrhne sňatek. Druhý den ráno najdou Sally v jejím pokoji mrtvou, s tmavými podlitinami, které jí zůstaly na krku po škrcení. Někdo se nejspíš rozhodl, že nastal čas zaplatit za své hříchy, a nyní je na detektivovi Scotland Yardu, šéfinspektorovi Adamu Dalglieshovi, aby vraha vypátral…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zahalte jí tvář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zahalte jí tvář (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zahalte jí tvář zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zahalte jí tvář.pdf (EUR-0.00)

  Zahalte jí tvář.epub (EUR-0.00)

  Zahalte jí tvář.doc (EUR-0.00)

  Zahalte jí tvář.txt (EUR-0.00)

  Zahalte jí tvář.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zahalte jí tvář.PDF – (EUR 0.00);

  Zahalte jí tvář.MOBI – (EUR 0.00);

  Zahalte jí tvář.EPUB – (EUR 0.00);

  Zahalte jí tvář.DOC – (EUR 0.00);

  Zahalte jí tvář.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Adam Dalgliesh (1.)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  kuruteku

  25. ledna

  Konečně jsem se dostal k autorce a jejímu Adamu Dalglishovi. Výborně postavené, jen prvních pět stránek jsem musel číst dvakrát, abych vstřebal a udržel v hlavě to množství postav. Klasická anglická detektivka – vhled do venkovské chudnoucí bohaté rodiny, kde obvykle vraždí ten, kdo nejvíce trvá na tradici. Snad jsem nic neprozradil 😉

  katy87

  29.12.2017

  Začátek poněkud rozpačitý, nicméně jsem byla příjemně překvapená, dobrá psychologická detektivka. Dá se srovnat s Agathou Christie. Těším se na další knihy od této autorky!

  konicekbily

  24.06.2017

  Stará dobrá anglická klasika.

  čef

  27.06.2016

  Klasický detektivní příběh Adama Dalglieshe z prostředí tradičních Britů, kteří vědí, co znamená dodržovat pravidla a jsou na to hrdí a lidmi, kteří tradiční život a ustálené chování až tak vážně neberou, lehce jimi pohrdají nebo je až k smrti nenávidí. Výborné psychologické drama!

  marek1278

  01.04.2016

  Vůbec jsem se nemohl nějako do příběhu a zápletky začíst, vysloveně jsem se nutil, abych dočetl – poslední třetina knihy byla už zajímavá a stylem podobná A.Christie, nicméně těším se na další setkání s Adamem Dalglieshem a doufám, že to bude alespoň pro mě zajímavější čtení

  Lusa

  10.04.2015

  Od Jamesové jsem zatím četla sérii s Cordelií Grayovou, a Potomci lidí, takže tohle pro mě bylo dá se říci první (pořádné) setkání s Adamem Dalglieshen. Samotný děj mi nepřišel tak napínavý, ale příběh byl čtivý a zajímavý, kdybych ovšem nečetla od autorky i jiné knihy, zřejmě bych nepokračovala ve čtení, což samozřejmě budu a snad mě její další knihy dokáží více strhnout.

  Baiba

  31.01.2015

  Román výborný, P. D. Jamesová je moje oblíbená autorka, zajímavé příběhy, snaha o širší společensko-kritický rámec a hlavně má velká literární (i televizní) láska Adam Dalgliesh. Zahalte jí tvář sice není nejlepší autorčin román (za mě jsou to Plány a touhy, Rubáš pro slavíka a Pachuť smrti), nicméně se jedná o kvalitní čtivo nejen v kontextu detektivního žánru.
  Momentálně jsem doposlouchala její rozhlasovou dramatizaci. Není to špatné, výborná Dana Syslová, ale raději si přečtěte knihu 🙂 Nebo koukněte na skvělý seriál.

  modranka

  26.08.2013

  Hodne mi to pripomínalo A.Christie. Štýlom aj odhalením vraha. Viac neprezradím, pri detektívnych príbehoch sa to nerobí.  TAGS:

  Online Zahalte jí tvář ebook, Kniha Zahalte jí tvář FB2, Download Zahalte jí tvář PDF , Download Zahalte jí tvář MOBI, Online Zahalte jí tvář kniha, Zdarma Stažení Zahalte jí tvář IPhone, Online kniha Zahalte jí tvář PDF, Zdarma Zahalte jí tvář DJVU, Zdarma Stažení Zahalte jí tvář TXT, Stažení Zahalte jí tvář RTF, Online Zahalte jí tvář FB2 , e-kniha Zahalte jí tvář stažení TXT, Zdarma Zahalte jí tvář stažení kniha, e-kniha Zahalte jí tvář download MOBI, Stažení Zahalte jí tvář IPad, Číst Zahalte jí tvář MOBI, Číst Zahalte jí tvář DOC, Zdarma Zahalte jí tvář AWZ, Download e-kniha Zahalte jí tvář iPad , Zdarma Zahalte jí tvář DJVU, Download Zahalte jí tvář e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zahalte jí tvář DVD, Číst Zahalte jí tvář TXT, Book Zahalte jí tvář stažení DJVU, Zahalte jí tvář stažení kniha zdarma, Zahalte jí tvář stažení kniha pdf zdarma, Zahalte jí tvář pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zahalte jí tvář pdf zdarma, Zahalte jí tvář stažení kniha epub zdarma, Zahalte jí tvář ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply