Zahrada kouzel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zahrada kouzel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zahrada kouzel


Romantický příběh dvou sester z malého městečka v Jižní Karolíně, které mají magické nadání a trable s láskou. Claire pěstuje na zahradě jedlé květiny, z kterých vaří kouzelné delikatesy a mění jimi životy lidí, Sydney dokáže česat a líčit tak, že vyzdvihne to, co je na každém nejkrásnější. Přesto se Claire bojí lásky a Sydney utíká od násilnického manžela. Pomůže jim kouzelné muškátové víno, které k vám přiláká toho, koho nejvíc potřebujete?Kniha v českém jazyce!


Stažení Zahrada kouzel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zahrada kouzel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zahrada kouzel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zahrada kouzel.pdf (EUR-0.00)

  Zahrada kouzel.epub (EUR-0.00)

  Zahrada kouzel.doc (EUR-0.00)

  Zahrada kouzel.txt (EUR-0.00)

  Zahrada kouzel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zahrada kouzel.PDF – (EUR 0.00);

  Zahrada kouzel.MOBI – (EUR 0.00);

  Zahrada kouzel.EPUB – (EUR 0.00);

  Zahrada kouzel.DOC – (EUR 0.00);

  Zahrada kouzel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Garden Spells (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (40)

  Přidat komentář

  Tlapka

  02. ledna

  Oddechovka, krapet přeslazená a předvídatelná, ale solidní. Mám ráda příběhy z reálného světa, ale s kouskem nadpřirozena. Líbil se mi hlavně nápad každé rodině přisoudit určitou vlastnost, ale občas se mi zdálo, že to autorka čtenářům až moc strká před oči, abychom náhodou nezapomněli. Bay bych tipovala aspoň dvakrát tolik let podle chování, vlastně všechny postavy působily starší – kromě Evanelle. 😀
  Jako pohodové čtení na volný víkend dobrá volba. 🙂

  CarolC

  28.10.2017

  Krásný oddechový příběh dvou sester, který jsem přečetla naprosto jedním dechem, až se tomu sama divím. I přes některé negativní pasáže na mě kniha už od samého začátku působila hrozně pozitivně a bavilo mě si představovat ten příběh. Opravdu nápaditý příběh s tím nádechem fantasy. Akorát mě mrzel ten konec, který mi přišel najednou strašně zrychlený, jako kdyby to autorku už nebavilo psát a chtěla to mít hotové.

  niki-chan

  06.08.2017

  Velmi čtivá a zajímavá kniha. Námět zahrady, bylinek a jabloně nedovolí nedočíst

  Michaelkaa

  02.06.2017

  Začátek knihy a najednou konec, klidně bych si dala další pokračování 🙂 Krásná oddychovka.

  Atanone

  21.04.2017

  Na romantiku moc nejsem,ale tahle kniha se mi dostala pod kůži. No řekněte,která z nás by nechtěla zdokonalit svá kuchyňská kouzla a nebo mít na zahradě kouzelnou jabloň?
  Waverlyovy jsem si okamžitě zamilovala a nejvíc mě asi dostala Evanelle s její schopností dávat lidem potřebné dárky.
  Milé počtení,které mě zanechalo s dobrým pocitem. Doporučuji všem,kteří dovolili,aby se na jejich obloze usídlily mraky. Nezapomínejme,že každý mrak má stříbrný okraj

  Vlastula.P

  22.01.2017

  Nenáročná, dobře čtivá, odpočinková kniha. Bylo pár pasáží, které jsem přečetla bez zájmu, myšlenkami jinde, ale převažovaly pasáže, které jsem hltala. Každopádně splnila mé očekávání a jsem ráda, že jsem po ni konečně v mé knihovničce sáhla. Nakonec jsem byla i ráda, že jedna z hlavních "hrdinek" Clair se probrala, protože mě někdy opravdu pěkně štvala. 🙂

  Ceit

  29.09.2016

  Tuhle prostě miluju-bylinky a kouzla!

  Jitaku

  19.09.2016

  Taková pohádka:-), strašně milé a pohodové čtení s nádhernou obálkou. Přesně jak píší ostatní, doslova pohlazení po duši. Určitě doporučuji!

  Dani3

  04.07.2016

  Příjemné a oddechové čtení o dvou sestrách, dobrém jídle a v neposlední řadě o kouzelné zahradě s jabloní, která po lidech hází svoje plody a taky pořádně zamotá s osudy několika generací jedné rodiny.

  rajen

  28.06.2016

  Tak tato knížka byla velké překvapení. Tak milounká a kouzelná. Brala jsem si ji v knihovně jako klasickou obyčejnou oddechovku, o které zítra nebudete vědět, že jste ji četli, ale ona k takovým nepatří, protože ve mě zanechala něco víc. Něco jako pohlazení po duši, úsměv na rtech a zasněný pohled do dálky. Přesto, že nemusím v knihách kouzla a nadpřirozeno, tady mi to sedělo jak zadek na nočníku. Takovou kouzelnou zahradu bych si přála mít.

  Aurorita

  13.06.2016

  Tato kniha byla opravdu krásné pohlazení po duši. Krásně napsaný, lehce magií okořeněný, příběh. Jen škoda, že tato kniha, a i další od autorky, už není nikde dostupná. Naštěstí jsou zde na databázi vždy nějaké dobré duše, od kterých je lze sehnat.

  LenysekC

  11.02.2016

  Nenáročné, předvídatelné, nekomplikované. Ale velmi, velmi milé. Líbí se mi, že se o vás může někdo fyzicky popálit, když k němu zahoříte 🙂

  AnnieBarming

  12.10.2015

  Skvělá oddechová knížka

  Leskodka

  10.10.2015

  Krásné pohlazení na duši. Příjemné odpočinkové čtení hezkého příběhu.

  Anosilka

  15.08.2015

  Srdeční záležitost. Dokonalá!

  Kammia

  14.08.2015

  Romantické, poutavé, super knížka na léto k vodě.

  Bunburistka

  24.07.2015

  Pěkná oddychová knížka s příjemnými postavami a špetkou koření … 🙂

  Faustka

  03.06.2015

  Nejvíc mě bavila bezprostřední Evanelle.

  „Ti muži. Nedá se s nimi žít, ale zastřelit je taky nemůžeš.“ — Jak můžeš být tak klidná? Jak by ses cítila, kdyby ti tvůj muž řekl, že za tebou přijde, a potom se ani neukázal?“ — „Vzhledem k tomu, že je po smrti, by mě to opravdu zaskočilo, Frede.“

  anibeni

  22.03.2015

  Krásná, romantická, čtivá kniha, která mi v dnešním dni skvěle zvedla náladu a zapříčinila, že jsem se na chvilku ocitla ve světě jemných kouzel, lásky a přátelství..

  lenka608

  06.02.2015

  Typická kniha pro snílky jako jsem já. Je tu trochu záhadna, nadpřirozena, ale ne tolik, aby to člověku připadalo jako scifi. Přiznám se, že jsem ji přečetla už 4x a je to jeden z mých oblíbených děl. Jedna z mála knih, na které jsem nenašla žádnou chybu. 5* 🙂

  Luccy78

  14.01.2015

  Nádherně kouzelná knížka. Přesně ta, u které vždycky lituji, že už jsem na konci a stránky dál nepokračují…

  Dousabel

  14.04.2014

  Neuvěřitelně milá, oddechová knížka, když člověk potřebuje vypnout a nabít se pozitivní energií:)

  Missty.

  17.03.2014

  Kouzelná knížka. Příjemně se čte, kouzly jen hýří a je velmi oddechová. Žádná červená knihovna, žádná přehnaná fantazy ani příliš pohádka. Člověk v sobě má po přečtení takových pocitů, že to ani nejde vyjádřit.

  Marbulka

  28.02.2014

  Hrozně moc příjemná knížka…takové pohlazení

  AndreaP.

  30.01.2014

  Pohlazení po duši. Toto slovní spojení mě napadlo v souvislosti s touto knihou. Kniha netypického námětu plná pohody, tajemna, kouzel, lásky a vůně zahrady, kterou jsem doslova cítila. Po dočtení mi bylo líto, že je už konec, tak strašně moc se mi nechtělo z příběhu, z kouzelné zahrady odejít. Knihu doporučuji, je jedním slovem nádherná.

  Tiama

  07.12.2013

  Bezesporu zvláštní knížka. Přemýšlela jsem, kam ji zařadit – pro mne asi romantická fantasy pohádka? Rozhodně stojí za přečtení.

  baja

  02.11.2013

  Moc pěkná knížka. Čekala jsem tipickou holčičí oddychovku:-) Ale nakonec ve mě zanechala hlubší dojem a nemyslím si, že na ní hned zapomenu – byla prostě trochu jiná a zvláštní. Kouzla tam byla, jen tak lehce, až se dalo uvěřit, že něco takového se klidně stávat může:-). Pro mě měla knížka podobnou atmosféru jako Čokoláda. Určitě doporučuji:-)

  Milla

  20.10.2013

  Nádherná knížka plná kouzel. Úžasné byly schopnosti Clare, Sydney a Evanelle Waverleyových. Chtěla bych mít takovou zahradu jako měla Clare a i souseda jako Tyler bych brala.

  paloma

  03.10.2013

  Opravdu velmi milá knížka. Nevím proč, ale hlavni hrdinku Claire si tak nějak představuji jako Amelii z Montmartru.

  Ruxandra

  21.08.2013

  Kniha mě během pár stránek uchvátila a nepustila. Je to krásné odpočinkové čtení. Ačkoli obálka vypadá jako od fantasy knihy, příběh je především o lidských vztazích. Ale nějaké to fantastyčno tam také najdete;)
  TAGS:

  Online Zahrada kouzel ebook, Kniha Zahrada kouzel FB2, Download Zahrada kouzel PDF , Download Zahrada kouzel MOBI, Online Zahrada kouzel kniha, Zdarma Stažení Zahrada kouzel IPhone, Online kniha Zahrada kouzel PDF, Zdarma Zahrada kouzel DJVU, Zdarma Stažení Zahrada kouzel TXT, Stažení Zahrada kouzel RTF, Online Zahrada kouzel FB2 , e-kniha Zahrada kouzel stažení TXT, Zdarma Zahrada kouzel stažení kniha, e-kniha Zahrada kouzel download MOBI, Stažení Zahrada kouzel IPad, Číst Zahrada kouzel MOBI, Číst Zahrada kouzel DOC, Zdarma Zahrada kouzel AWZ, Download e-kniha Zahrada kouzel iPad , Zdarma Zahrada kouzel DJVU, Download Zahrada kouzel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zahrada kouzel DVD, Číst Zahrada kouzel TXT, Book Zahrada kouzel stažení DJVU, Zahrada kouzel stažení kniha zdarma, Zahrada kouzel stažení kniha pdf zdarma, Zahrada kouzel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zahrada kouzel pdf zdarma, Zahrada kouzel stažení kniha epub zdarma, Zahrada kouzel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply