Zahradnictví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zahradnictví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zahradnictví


Literární zpracování velkolepé filmové trilogie. „Je to nejosobnější věc, jakou jsem kdy napsal. Vycházel jsem ze vzpomínek svých rodičů na moje prarodiče,“ říká scenárista a autor Petr Jarchovský, který se ve svém Zahradnictví vrací k postavám z hitu Pelíšky. Filmovou trilogii i její literární zpracování můžeme vnímat jako pravdivý příběh konkrétních lidí v převratné historické době mezi lety 1939 a 1959. Rodinnou ságu tvoří tři samostatné, nicméně propojené příběhy Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník. Mezi aktéry snadno poznáme odbojáře Jindřicha z kultovních Pelíšků, tentokrát jsou však více v popředí ženy: například autorovu matku sledujeme od jejího narození a válečného dětství až po dospělost, kdy se v padesátých letech v Nápadníkovi stává hlavní hrdinkou. Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze. Vzdor svízelné době a krutým osudům protagonistů nechybí osvědčený autorův humor a zejména situační komika.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zahradnictví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zahradnictví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

  • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
  • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
  • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
  • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
  • Všechny platformy. Plně optimalizováno
  • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
    Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

    Stažení Zahradnictví zdarma kniha:

    MIRROR-2

    Zahradnictví.pdf (EUR-0.00)

    Zahradnictví.epub (EUR-0.00)

    Zahradnictví.doc (EUR-0.00)

    Zahradnictví.txt (EUR-0.00)

    Zahradnictví.mobi (EUR-0.00)

    Knihy o Cenách:


    Zahradnictví.PDF – (EUR 0.00);

    Zahradnictví.MOBI – (EUR 0.00);

    Zahradnictví.EPUB – (EUR 0.00);

    Zahradnictví.DOC – (EUR 0.00);

    Zahradnictví.TXT – (EUR 0.00);

    Žánr:
    Literatura faktu, Biografie a memoáry
    Vydáno: , Paseka
    více informací…

    Nahrávám…

    Komentáře (24)

    Přidat komentář

    evask

    16. ledna

    Zvláštně napsané, scénář. Ale moc mě bavilo ji číst. Film jsem neviděla, takže jsem si při čtení třetí části představovala, jak by asi Jindru hrál pan Jiří Kodet.

    Ruxandra

    09. ledna

    Příběh je postaven především na dialogu a tak se nedostanete příliš do hloubky u samotných postav, což mi malinko chybělo, ale i tak se mi kniha líbila a mohu doporučit.

    Marcela52

    27.12.2017

    Knihu jsem přečetla s chutí. Do kina jsem se na filmové zpracování nedostala, první díl mi utekl, tak jsem si chtěla nejprve přečíst celý příběh a pak se rozhodnout. Myslím, že se tento příběh hodně povedl, všechny části byly zajímavé a tak si ráda, až bude příležitost, tento velký rodinný příběh vychutnám i jako film. Je dobře, že takové knihy vycházejí, hlavně pro mladší generaci, která o době válečné i poválečné a hlavně o zničených osudech lidí, kteří přišli o iluze, majetek a často i o život zejména v době komunismu, mnoho neví. Rozhodně doporučuji k přečtení.

    Jana283

    18.12.2017

    Filmová trilogie se mi vcelku líbila, a tak jsem pro připomenutí či spíše doplnění a upřesnění zpočátku trochu nepřehledných vztahů sáhla i po knize. Za nejsmutnější považuji příběh strýce Oty, který měl být a byl zrádcem a dezertérem ve své rodině. Byl ale také zároveň smutným důkazem toho, že to co se nepovedlo fašistům, komunisti dotahli do trpkých konců. Tři hvězdičky dávám proto, že kniha je pouhým trochu plochým přepisem scénáře bez hlubšího prokreslení psychologie všech postav, které by si to jistě zasloužily, stejně jako příběh jedné dějinami zmítané rodiny. To je na velký román.

    Sova15

    11.12.2017

    Kniha mě mile překvapila. Filmy jsem prošvihla a tak jsem se zkusila začíst. To šlo velmi lehce a já měla důvod, jak rychle upéct cukroví, udělat předvánoční úklid….abych si mohla vychutnat klídek s knížkou. Některým příběhům (např. s lepidlem v kadeřnictví) jsem se musela nahlas smát. Přesto, že je kniha ve své podstatě vážná, humorných scének je tam více. Takže bych i filmy ráda viděla.

    Heyhey

    08.10.2017

    Spíš novely. Čekal jsem víc. Film bude v tomto případě jistě lepší než kniha. Ale oceňuji osobní výpověď, která je silně znát.

    sonča94

    18.09.2017

    Kniha byla super. Docela jsem se obávala jestli se začtu, ale vubec jsem stím neměla problém a začla mě bavit hned od prvního dílu. Každopádně třetí díl byl nejlepší. Občas mi dělalo problém se zorientovat v těch postavách, bylo jich tam hodně. Knihu byla hezká i na pohled jak přebal tak deska, a co bylo skvělý dodatek fotografie jak z filmového tak z archivu. A teď jsem zvědavá už jen na filmy.

    Leňulaaa

    11.09.2017

    Kniha byla moc hezká. První díl nebyl až tak zaživny, zklamal mě trochu konec, ale byl fajn. Druhy mě bavil hodně a třetí byl dle mého hodnocení nejlepší!

    annettka1098

    09.09.2017

    Kniha mne velmi mile překvapila. Upozornil mne na ni trailer k prvnímu filmu Rodinný přítel. Do kina mě to úplně netáhlo, ale protože miluji Romeo, Julie a tma, řekla jsem si, že by to stálo za přečtení. A jsem ráda, že jsem tak udělala. Ke knize jsem se vždy ráda vracela, první díl je vážný a napínavý, postupně se dostanete k dílu, který je naopak velmi zábavný (Nápadník). Opravdu povedený kousek! Nechápu tedy moc připovnání k Pelíškám, ale jelikož jsem to s nimi opravdu nesrovnávala (Prlíšky prostě konkurenci mít nikdy nebudou), velmi velmi mile mne kniha překvapila.

    amenta

    02.09.2017

    Přečteno za jeden den! Poslední část mi připadala nejslabší. Jinak mi chybělo trochu víc slov o tetě Bedřišce…

    vavria01

    01.08.2017

    Zpočátku mi dělalo problém se začíst, částečně na tom má podíl množství postav, do poloviny "Rodinného přítele" jsem měla problém vyznat se v jednotlivých sestrách a v jejich vztazích a v časových skocích na začátcích kapitol. Od poloviny dříve zmiňované povídky jsem se však již začetla a závěr prvního příběhu musím naopak ohodnotit velmi kladně. Druhá část mi přišla nejtemnější a u třetí jsem se vyloženě bavila (zásnuby, teta Marči). Celkově tedy hodnotím veskrze pozitivně, jen je třeba se prokousat přes polovinu prvního dílu a nesrovnávat s Pelíšky.

    Lenka1204

    27.07.2017

    Když jsem knihu četla ze začátku, tak musím říct, že jsem se do čtení trochu nutila. Přišlo mi, že obzvlášť v první části knihy Rodinný přítel je děj táhlý, v podstatě mi přišlo že se tam nic moc neděje. Druhá část už byla o poznání lepší a třetí část jsem přečetla za pár hodin a s chutí, protože mi velice připomínala moje milované Pelíšky. Možná se podívám na film, ale do kina na něj nepůjdu. Trochu se bojím, že filmy budou nudné, pokud z jedné knihy udělali filmy tři.

    lenya

    22.07.2017

    V knize není nouze o bizarní situace, u kterých se čtenář nejednou zasměje, proložené životními osudy hlavních hrdinů nasazených do doby, ze které člověku spíš mrazí a je smutno. V tom vidím kouzlo knihy – zasmát se v těžkých dobách. Po dočtení jsem měla příjemný pocit, žádné deprese – určitě budu knihu doporučovat dál. Film jsem ještě neviděla, ale určitě na něj vyrazím – ano třídílný film je byznys… ale na druhou stranu, co dnes není… Líbilo se mi, že je kniha doplněná fotografiemi (jak z filmu, tak skutečnými) – ke jménu jsem si okamžitě mohla dosadit tvář.

    Dandulka

    19.07.2017

    Jako kniha to docela ujde, ale jako film….. no, nevím. Asi bych na ně nešla. Pár scén docela ujde, umím si představit, jak vypadají na plátně, ale celkově by mi filmy přišly docela slabé. Mám pocit, že tohle je slabý odvar Pelíšků, ale opravdu jen odvar. Shrnutí: kniha stojí za jedno přečtení, na filmy si netroufnu, nerada se nudím.

    barca9312

    16.06.2017

    tri pribehy… jednotlive skvele. jen me sklamalo ze posledni cast je velmi podobna peliskum

    iška

    13.06.2017

    V několika momentech mi to hodně připomínalo Pelíšky. Zvláště postava otce Jindřicha. Ale bavila jsem se a přečetla s chutí.

    Ditules

    26.05.2017

    Moje milované Pelíšky se dočkali prequelu! A nutno říci, že velmi podařeného. Každá část vzbuzuje jinou emoci – u první si popláčete, u druhé se bojíte a u třetí, která poetikou trošku připomíná slavné Pelíšky, se smějete… Všechny postavy v příběhu ladí. Těším se na filmová zpracování, abych mohla porovnávat.

    ritz

    16.05.2017

    Knížka se mi líbila, těším se na film. Může to být příjemný rodinný film.

    helenah

    11.05.2017

    Na film se těším, z knihy jsem opravdu nadšená. Chvíli mi trvalo než jsem vnikla do spleti postav a časového proplétání děje, ale pak jsem už knihu nedokázala odložit. Je moc fajn, že je kniha doplněna fotkami z filmu a že tím postavy dostaly tvář.

    Makropulos

    10.05.2017

    Podle mého názoru by to mohl být jeden možná docela příjemný film. Ale tři? To si neumím představit. Líbí se mi grafické zpracování knihy.

    Edith98

    09.05.2017

    Dnes jsem dočetla knihu a v kině jsem viděla i film. V tomto případě mi ale přijde,že film je o maličko lepší než kniha. Obojí se ale autorům povedlo a je to určitě dílo,které chytí za srdce a člověk nad ním bude ještě dlouho přemýšlet.

    VladkaBU

    08.05.2017

    …. 🙂 už se těším na film :-). Docela živě jsem si celou dobu představovala filmové zpracování. I jsem se bavila. Kniha je čtivá, a i když jsem zpočátku měla trochu problém vyznat se v postavách, kdo ke komu patří, a kdo je s kým sourozenec, dávám nejvyšší hodnocení

    Jordyz

    02.05.2017

    Nemám ráda filmové knihy, vždy je lepší, podívat se na film, který je natočený podle knihy než naopak. Ale musím říct, že tady mi to opravdu nevadilo. Bylo tedy místy hodně cítit takové to nastínění scény, ale nepřekáželo mi to. Děj krásně ubíhal a kniha rozhodně chytla za srdce 🙂 Určitě bude patřit mezi mé oblíbené a doporučované.

    bookcase

    22.04.2017

    Naprosto skvělé, ponořila jsem se do příběhu a nemohla se odtrhnout.    TAGS:

    Online Zahradnictví ebook, Kniha Zahradnictví FB2, Download Zahradnictví PDF , Download Zahradnictví MOBI, Online Zahradnictví kniha, Zdarma Stažení Zahradnictví IPhone, Online kniha Zahradnictví PDF, Zdarma Zahradnictví DJVU, Zdarma Stažení Zahradnictví TXT, Stažení Zahradnictví RTF, Online Zahradnictví FB2 , e-kniha Zahradnictví stažení TXT, Zdarma Zahradnictví stažení kniha, e-kniha Zahradnictví download MOBI, Stažení Zahradnictví IPad, Číst Zahradnictví MOBI, Číst Zahradnictví DOC, Zdarma Zahradnictví AWZ, Download e-kniha Zahradnictví iPad , Zdarma Zahradnictví DJVU, Download Zahradnictví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zahradnictví DVD, Číst Zahradnictví TXT, Book Zahradnictví stažení DJVU, Zahradnictví stažení kniha zdarma, Zahradnictví stažení kniha pdf zdarma, Zahradnictví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zahradnictví pdf zdarma, Zahradnictví stažení kniha epub zdarma, Zahradnictví ePub kniha stažení zdarma.

    Leave a Reply