Zatloukači Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zatloukači Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zatloukači


Ženy nechtějí slyšet pravdu,“ svěřuje svému deníku hlavní hrdina, charismatický čtyřicátník Kristián. A dodává: „Což je celkem v pořádku, protože muži většinou nemají zájem jim ji říkat.“
Ano, zatloukat a zase zatloukat… Jenže pokud bývalý majitel (a horlivý uživatel) online seznamky při rande naslepo tvrdí, že tohle je jeho „internetové poprvé“, nemůže se divit, že ho jeho nový vztah zaskočí nejedním překvapením. Jeho „objev“ sice není velký, tlustý černoch, jak ho škodolibě strašil přítel Richard, ale velmi pohledná a milá brunetka Evelína – ovšem svět je malý a šokující odhalení na sebe nenechá dlouho čekat.
Však to znáte – a proto se určitě pobavíte nad příhodami, které se odehrávají v krkonošském penzionu, letovisku na Kanárských ostrovech či v Praze u bankomatu, který ne a ne vydat požadovanou sumu. Zkrátka vtipné čtení z reality i virtuality, které vás zaručeně rozesměje – pokud se v něm tedy nepoznáte…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zatloukači zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zatloukači (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zatloukači zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zatloukači.pdf (EUR-0.00)

  Zatloukači.epub (EUR-0.00)

  Zatloukači.doc (EUR-0.00)

  Zatloukači.txt (EUR-0.00)

  Zatloukači.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zatloukači.PDF – (EUR 0.00);

  Zatloukači.MOBI – (EUR 0.00);

  Zatloukači.EPUB – (EUR 0.00);

  Zatloukači.DOC – (EUR 0.00);

  Zatloukači.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Čas
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  kilometr

  17.03.2017odpad!

  Kristián alias Horymír je po rozvodu a jediný co mu jeho ex zanechá je penzion v Krkonoších.Eva je Blažková alias Evelína a má tu smůlu,že má taky penzion v Krkonoších a musí snášet K a jeho kamaráda Richarda a hlavně jejich vylomeniny.Sama je chlapům tedy taky vrací.Díky seznamce se oba dají do kupy,aniž by věděli,že si dělají ony vylomeniny(ha ha ha,to je fakt taškařice jako hrom,ha ha ha).Na Kanárských ostrovech se do sebe zakoukají,aby pak díky reportérce Hance zjistili,že jsou si již soky.Ha ha ha.On trucuje,ona trpí,pak se vzteká.Hanka to chce vše napravit(protože to od začátku věděla-ha ha ha,jen houšť,ha ha ha).A vše dojímající happy end,kdy se naše hrdličky potajmu kryjí u Evy v penzionu,mě fakt pobavilo,ha ha ha ha ha ha ha.Neuvěřitelný balast a sračka roku 2016.NULA PROCENT.

  alnahu

  23.01.2017

  Na tuto knihu jsem se těšila, těšila jsem se na humorný příběh , za mě zklamání. V Zatloukači se seznámíme s třemi postavami. Kristiánem-majitelem seznamovací agentury ,který je čerstvě rozvedený a oškubaný svou podváděnou manželkou o svou milovanou firmu. Další postavou je Eva asi čtyřicetiletá feministka, která se díky svým kariérním ambicím, se ještě k trvalému partnerství nedostala. A poslední osobou je Hanka redaktorka, která touží po postupu u bulváru. Ti všichni hledají své štěstí přes internetovou seznamku.  TAGS:

  Online Zatloukači ebook, Kniha Zatloukači FB2, Download Zatloukači PDF , Download Zatloukači MOBI, Online Zatloukači kniha, Zdarma Stažení Zatloukači IPhone, Online kniha Zatloukači PDF, Zdarma Zatloukači DJVU, Zdarma Stažení Zatloukači TXT, Stažení Zatloukači RTF, Online Zatloukači FB2 , e-kniha Zatloukači stažení TXT, Zdarma Zatloukači stažení kniha, e-kniha Zatloukači download MOBI, Stažení Zatloukači IPad, Číst Zatloukači MOBI, Číst Zatloukači DOC, Zdarma Zatloukači AWZ, Download e-kniha Zatloukači iPad , Zdarma Zatloukači DJVU, Download Zatloukači e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zatloukači DVD, Číst Zatloukači TXT, Book Zatloukači stažení DJVU, Zatloukači stažení kniha zdarma, Zatloukači stažení kniha pdf zdarma, Zatloukači pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zatloukači pdf zdarma, Zatloukači stažení kniha epub zdarma, Zatloukači ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply