Závislost Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Závislost Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Závislost


Podtitul: Jak jí porozumět a jak ji překonat.

Jaké jsou kořeny závislosti? Známý autor Heinz-Peter Röhr je vztahuje k touze po blízkosti, lásce, uznání. Léčba závislosti podle něj vyžaduje upřímné uznání vlastní nemoci, které lze zpracovat jen skrze truchlení. Ve své knize, jež pojednává o různých druzích látkových i nelátkových závislostí, Röhr nezapomíná ani na blízké osoby lidí se závislostí a na rizika tzv. spoluzávislosti a závislých vztahů. Popisuje, jak se se závislostí vypořádávají různé osobnostní struktury (narcistická, hraniční, hysterická, schizoidní atd.). Pojednává o konfliktu mezi autonomií a závislostí. Hledá příčiny recidiv a krizí během terapie. Téma viny a studu, jejichž prožívání je pro osoby se závislostí typické, autor zpracovává na základě podobenství o ztraceném synu. Kniha je výsledkem jeho dlouholeté terapeutické práce se závislými.

Heinz-Peter Röhr se přes 30 let zabývá psychoterapií závislostí na odborné klinice v německém Fredeburgu. Při své terapeutické práci i v mnoha knihách, které napsal, využívá léčivé působení pohádek a mýtů. V Portále vyšly jeho knihy Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahy, Cesty z úzkosti a deprese, Nedostatečný pocit vlastní hodnoty, Zneužití.Kniha v českém jazyce!


Stažení Závislost zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Závislost (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Závislost zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Závislost.pdf (EUR-0.00)

  Závislost.epub (EUR-0.00)

  Závislost.doc (EUR-0.00)

  Závislost.txt (EUR-0.00)

  Závislost.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Závislost.PDF – (EUR 0.00);

  Závislost.MOBI – (EUR 0.00);

  Závislost.EPUB – (EUR 0.00);

  Závislost.DOC – (EUR 0.00);

  Závislost.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sucht – Hintergründe und Heilung. Abhängigkeit verstehen und überwinden (2008)

  Žánr:
  Psychologie a pedagogika, Zdravotnictví
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  petaSk

  21.07.2016

  Dávám tři hvězdičky, ale jen kvůli tomu, že podstatná část knihy shrnuje poruchy osobnosti, které autor probírá v samostatných knihách. Zde jsou však dávány do souvislosti se závislostí. Je tedy logické, že to autor rozebírá i zde. Bohužel na samotnou závislost už pak nezbývá tolik prostoru. Často se pracuje jen se závislostí na návykových látkách a ostatní se přeběhnou letem světem.  TAGS:

  Online Závislost ebook, Kniha Závislost FB2, Download Závislost PDF , Download Závislost MOBI, Online Závislost kniha, Zdarma Stažení Závislost IPhone, Online kniha Závislost PDF, Zdarma Závislost DJVU, Zdarma Stažení Závislost TXT, Stažení Závislost RTF, Online Závislost FB2 , e-kniha Závislost stažení TXT, Zdarma Závislost stažení kniha, e-kniha Závislost download MOBI, Stažení Závislost IPad, Číst Závislost MOBI, Číst Závislost DOC, Zdarma Závislost AWZ, Download e-kniha Závislost iPad , Zdarma Závislost DJVU, Download Závislost e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Závislost DVD, Číst Závislost TXT, Book Závislost stažení DJVU, Závislost stažení kniha zdarma, Závislost stažení kniha pdf zdarma, Závislost pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Závislost pdf zdarma, Závislost stažení kniha epub zdarma, Závislost ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply