Závoj smutku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Závoj smutku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Závoj smutku


Britský kultovní seriál Doctor Who se zapsal do Guinessovy knihy rekordů jako nejdéle vysílaný televizní sci-fi seriál. Dočkal se uvedení na českých obrazovkách a nyní přichází v knižní podobě.
Vydejte se na cestu spolu s tajemným humanoidním mimozemšťanem, který si říká Doktor a cestuje časoprostorem ve své vesmírné lodi TARDIS. Závoj smutku nás přenáší do dob dávno minulých – je 23. listopad 1963, den po zabití Johna F. Kennedyho. Tváře mrtvých se noří odevšad, začínají mluvit a křičet… a cpát se do našeho světa. Dokáže se Doktor ponořit do svého smutku, aby zachránil lidstvo?Kniha v českém jazyce!


Stažení Závoj smutku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Závoj smutku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Závoj smutku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Závoj smutku.pdf (EUR-0.00)

  Závoj smutku.epub (EUR-0.00)

  Závoj smutku.doc (EUR-0.00)

  Závoj smutku.txt (EUR-0.00)

  Závoj smutku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Závoj smutku.PDF – (EUR 0.00);

  Závoj smutku.MOBI – (EUR 0.00);

  Závoj smutku.EPUB – (EUR 0.00);

  Závoj smutku.DOC – (EUR 0.00);

  Závoj smutku.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Doctor Who (1.)

  Originální název:

  Shroud of Sorrow (2014)

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (50)

  Přidat komentář

  bouncer

  21.11.2017

  Není to ono… strašně to připomíná seriál, člověk se vcítí do děje, ale je to strohé a až tristně krátké (použití velkých písmen a okrajů je spíš trik na větší počet stran u bakalářky, nečekal bych to u knihy). Český překlad se taky úplně nepovedl, někdo tu zmiňoval "sonáč", což je hrozný výraz a divných obratů je v knize více.

  Gustik5

  10.11.2017

  Potěšily odkazy na předchozí Doktory, právě tak jako autentické zachycení osobnosti jedenáctého Doktora, což oceňuji dvojnásob jako autor fanfiction. Příběh byl celkem zajímavý a neměl bych problém si jej představit jako díl seriálu, opravdu ne! 🙂 Jediné co mi trochu skřípalo, byli klauni, ale vzhledem k jejich účelu je to asi ok. Já jen že je prostě nemusím, a to asi nejmarkantněji od doby, co jsem dočetl To. Ale co už. Bylo to čtivé a zábavné, vůbec ne špatné. Těším se na další přeložené knihy a doufám, že jich nakladatelství Jota přeloží, ve spolupráci s českou Whovianskou komunitou, samozřejmě (ať žije Mýval! A Darek, pochopitelně. 🙂 ), co nejvíce.

  MichalHoráček

  22.07.2017

  Mé první setkání s Doktorem na stránkách knížky a musím říci, že se mi to líbí stejně jako seriál. Kniha se četla velmi dobře skoro jedním dechem. Určitě se pustím i do čtení dalších dílů. Ostatně další už je připraven na stolku 😉

  Tercais

  07.07.2017

  No… upřímně? Na to asi neexistuje publikovatelné slovo. To byla hrůza, mám pocit že nic horšího jsem snad ještě nečetla. A to jsem "Proper Whoovian", takže cokoliv s Doktorem je pro mě modla a božstvo. Ale tahle kniha byla těžké šlápnutí vedle. Nejde ani tak o její obsah, ten byl na úrovni klasického vánočního speciálu, ale o tu formu. Tak prostoduchý sloh jsem viděla naposled v 50 odstínech, postavám jsem vůbec nevěřila že jsou to TY postavy, všechno bylo tak nějak příliš jednoduché, příliš jasné, příliš… sluníčkové. Už jsem četla fan fiction, která byla napsána lépe. Bohužel jsem nečetla originál, takže nemůžu říct, zda to bylo autorem nebo překladem, nicméně "sonáč"? Vážně? Klasicky se sonic- jako zkratka sonic screwdriver překládá prostě jako sonik…

  katushah

  04.04.2017

  Já nejsem fanynka scifi ani Doctora, ale dostala jsem tuto knížku darem, tak jsem se jí rozhodla prubnout. Dobře se čte, místy je vtipná a zajímavá. Ale přijde mi, že je v ní hrozně moc ,,nadpřirozených" věcí a jevů. I když je to scifi, kde je to povoleno, tak mi tato kombinace přišla už trochu moc.

  Nerv42

  16.03.2017

  Knihu mohu jen doporučit. Doctor Who patří mezi moje oblíbené seriály a i ke knize se rád v budoucnu opět vrátím.

  Kate_Hall

  24.02.2017

  Po dlouhé chvíli jsem se konečně rozhodla přečíst tuto knihu. Kniha mě docela překvapila, byla dobře napsaná, ale někdy se mi zdálo že autor urychluje děj a někde že ho moc zpomaluje, ale i přesto jsem se dostala do konce této knihy. Jako fanoušek Doctora Who mohu říci že je ta kniha docela čtivá a někdy i humorná. Doporučuji všem fanouškům.

  Aivinka

  04.01.2017

  Zajímavý příběh, nepatří sice k nejlepším knihám Doctora Who ale i tak se mi líbila.

  Dinosaur

  02.08.2016

  (7.5/10) Řekl bych, že moje hodnocení odpovídá takové průměrné epizodě seriálu. Pro fanoušky příjemné zpestření.

  RiverSong

  29.06.2016

  Vzhledem k tomu, že jsem velká fanynka Doctora, knihu jsem si hrozně užila. Občas tam byly skutečně smutné pasáže, ale nechyběl ani Doctorův humor. Pro fanoušky Pána času určitě doporučuji

  sgjoli

  07.05.2016

  Se Závojem smutku jsem byla vskutku spokojená. Pro mne to je příběh se zajímavou zápletkou a ještě zajímavějším vyústěním. Konec je sice otevřený, naznačuje budoucnost, ale já s tím neměla problém, takové konce mám ráda. Obsahově je to nápadité a dobře propracované, pořád se něco děje nebo se něco řeší, takže vás to nenechá ani na chvilku oddechnout. Zároveň není řešení všech problémů překombinované, člověk se také neztrácí ve spleti dalších a dalších problémů vedlejších. Zároveň mi z toho zpracování přišlo velmi dobře znatelné, že autor je velký fanda a nadšenec do seriálu. 😀 Přiznám se, že bych tento příběh velmi ráda viděla natočený, uměla bych si to představit jako třeba nějaký speciál. 🙂

  Čelo

  01.04.2016

  Zápletka knihy je skvělá. Jen jsem si to místy neužil, tak jak bych měl, ale i přesto jsem spokojen a hodnotím 75%. Doufám, že další díly budou lepší a lepší. 🙂

  Percabethka

  05.02.2016

  Skvělý, jen mi tam hrozně vadil překlad sonického šroubováku – Sonáč? Jako vážně? :/ 11th je sice proslulej svejma žjóva slovama, ale tohle bylo moc 😀

  Gaby13

  18.01.2016

  Jelikoz jsem velka fanynka Doktora tak jsem tuto knizku precetla jednim dechem. Dalecka generace se mi ale zdala lepsi.

  lampernaqui

  10.01.2016

  Tady asi půjdu dle Jiráska – Proti všem. Doktora znám (nejsem žádný whovian, je to odpočinkový seriál), teď jsem začal skoukávat klasické díly… k tomu jsem zkusil knihu. No, spíše "knihu". Nejedná se o román, spíše jen o velmi rychle převyprávěný díl… Kvalitou je to pro mě něco jako sešity John Sinclair, ale ty jsou pro mě nostalgická záležitost. Jestli další knihy budou stejně psané, rozhodně přestávám číst. Škoda peněz – a raději se nevyjadřuji k pasáži s klaunama, to by bylo na delší rozbor 🙂

  tomas4518

  29.12.2015

  Očekával jsem od této knihy hodně dobrý příběh, bohužel mě to nijak nechytlo a ani se mi to nelíbilo.

  megranity

  29.11.2015

  Doktor. Kdo by nemiloval doktora. Panu Donbavandovi se určitě povedlo vystihnout povahu doktora i Kláry, i když ne úplně přesně, a příjemně zvolit hlavní postavy. Dobové zasazení skvělé, nápad také neurazí. Pro whoviana povinností, pro neználka asi průměr.

  Hadrna

  27.10.2015

  První díl a už jsem z něho tak zklamaná…no nic uvidíme jak to bude s ostatními díly :/

  Mako123123

  16.10.2015

  Slabšie než Dálecká Generace… každopádne idem na Siluetu.

  Vianescee

  05.08.2015

  Kniha byla skvělá a čtivá. Líbila se mi věrná podoba se seriálem. Doktor byl úžasný a příběh mě zaujal. Byl to takový přepis epizody a to povedený, jen jsem občas měla trochu problém si některé situace a dialogy představit. Trochu mi vadilo používání slova sonáč. Přestože jsem knihu přečetla během chvilky a nemám jí co vytknout, 5 hvězdiček dávám jinému typu knih a tohle prostě nebylo úplně ono. Takže si určitě přečtu další díl, ale seriál mám o něco radši.

  NeznámáL

  05.07.2015

  To je moje bible. Seriál Doctor Who miluju, a když jsem pod stromečkem našla tuhle knížku, myslela jsem, že se rozprsknu radostí. Ale měla jsem s ní ten samý problém jako s Hamletem. Tak dokonalé, že jsem musela přestat, abych to nepřečetla moc rychle. Dala bych tomu nejraději tak tisíc hvězdiček. ÚŽASNÉ!!!

  Ačánek

  11.06.2015

  Opravdu úžasná kniha, všichni fanoušci tohoto seriálu by si ji měli přečíst, protože číst tuhle knihu je jako sledovat další díl seriálu, který nebyl natočen.

  jirincz

  28.05.2015

  Je až uchvátné, jak se podařilo převést vyjadřování a celkovou potrhlost Doktora v podání Matta Smithe ze seriálu. Opravdu si je člověk vybavuje a usmívá se, jako by to bylo vytrhlé ze seriálu. Také mi přijde opravdu povedený překlad, Třasořiťka a pojmenovávání Doktorova vynálezu, tam si dal překladatel záležet. Ale na druhou stranu opravdu se mi nelíbí používání slova sonáč, pro sonický šroubovák, divný… Celkově je kniha hodně povedená, děj odsejpá, nezdržuje se žádnými dlouhosáhlými popisy a zkrátka to šlape. Co mě pak však zklamalo je spíše samotné vyvrcholení, od té doby co přišli na scénu Klauni a začala se nějak řešit situace, mi to přišlo nějak moc ulítlé i na Doctora a nojak extra mě to neoslovilo. Pro fandy Doctora super, pro lidi co si chtějí přečíst sci-fi a o Doctorovi netuší, tak budou jistě úplně mimo…

  ELMA

  09.05.2015

  Doctora miluju, ale tohle nějak není ono. Není to úplně nejhorší, ale čekala jsem trochu víc.

  Ajvy

  21.04.2015

  Klasický příběh o dovádění v čase a prostoru jednoho excentrického chlápka s modrou budkou 🙂
  Závoj smutku zůstává věrný formě klasického scénáře k seriálu. Třeskutě potrhlý, dobrodružný, infantilní a nesmírně charismaticky geniální Doctor, poslední pán času, nejmocnější rasa ve vesmíru, cestuje ve své TARDIS za doprovodu společníka napříč časovým vírem. Nepřítel je i pro Doctora úplně nový, dostatečně tajemný a strašidelný. Škoda, že má tak málo stránek 🙂

  zuzana13

  13.04.2015

  Dobře napsaná. Můj oblíbení seriál. Doporučuji.

  Kaaatka1999

  01.03.2015

  Jako Whoviana mě poěšilo, že konečně vyšla kniha DW. Jenže.
  Čekla jsem od toho jaksi víc. Byla to hodně dobrá knížka, takže přesně nevím, co mi na ní scházelo. Možná že mohla jít více do hloubky, přece jen v tomhle ohledu má kniha větší výhodu než seriál. Jediné, co mi přímo vadilo, byl výraz pro sonický šroubovák. Jako vážně? Proč proboha "sonáč"?? Tohle je podle mě největší zlo na celé knize.
  Jinak. Doporučila bych ji všem fanouškům Doctora. Je to zajímavá změna oproti seriálu. Už se těším na další knížky, které se chystají k vydání.

  warca

  21.02.2015

  Výborné pro fanoušky Doctora 😀

  PeterDzurjaník

  12.02.2015

  Hneď na začiatku musí byť povedané jedno – kniha je predovšetkým určená pre fanúšikov a znalcov seriálu Doctor Who (Pán času). Ak k nim nepatríte, bude pre vás kniha priemerná alebo až podpriemerná. Naopak, ak sa hlásite k Whovianom a sedí vám štýl rozprávania seriálových príbehov, budete s ňou spokojní. Je tu veľa odkazov a iných požmurknutí na minulosť postáv a reálie Doktorovho sveta.

  Pre fanúšika je najpodstatnejšie či je knižný Doktor totožný s tým televíznym (v podobe herca Matta Smitha) a – chvalabohu – musím konštatovať, že autorovi sa podarilo vykúzliť scény, kde som mal skutočne pred očami hercov seriálu aj s ich mimikou a gestikuláciou. Hneď prvá hádka Clary a Doktora pôsobila autenticky.

  Prekladateľ využíval aj pomoc domáceho fanklubu Doktora Who a väčšinou je to v texte vidieť. Až na jedinú výnimku som si nevšimol žiadne slovné spojenie či termín, ktoré by sem nesadli a ktoré by bili do očí a pôsobili nepatrične. Tou výnimkou je "sonáč", ale chápem snahu prekladateľa skrátiť pôvodné dlhé slovo vzhľadom na to ako frekventovane sa v texte nachádza na pohodlnejší tvar.

  A čo samostatný príbeh? Tu som rozpačitý. V prvej polovici som sa neskutočne bavil, príbeh neustále gradoval, bol tu humor, ale aj vážne okamihy a rástol aj pocit ohrozenia a snaha o pochopenie čo sa tu vlastne deje.
  V jej druhej polovici (približne nástup armády generála Westa a prechodu na planétu Semtis) sa však začína zadrhávať, tempo nebezpečne spomaľuje a Semtisania pôsobia – ehm – divne. Aj podľa reakcií iných čitateľov vidím, že nie som jediný, komu sa záver veľmi nepozdával a nepôsobil veľmi logicky, resp. vhodne. Skôr by pasoval do detskej knižky (čomu sa autor zväčša vo svojej tvorbe venuje) než pre dospelejšie publikum. Ale zasa zo seriálu som zvyknutý, že občas sa dej zvrhne na akúsi podivnosť, takže fanúšik je už istým spôsobom obrnený.

  Napriek tomu som zvedavý na ďalšie diely a dúfam, že vydavateľstvo neskončí po dvoch knihách a že si séria svojich čitateľov nájde aj v ČR a na Slovensku.

  kripolik

  08.02.2015

  Kniha se mi líbila a dobře se četla, jediné co bych vytkla je překlad. U některých slovních spojení si jsem jistá, že by je Doktor skoro určitě nikdy nepoužil. A používání zkratky "sonáč" pro sonický šroubovák mi taky celkem lezlo na nervy. Proč prostě nepoužívali šroubovák? Každý by už podle mě pochopil že myslí ten sonický. Právě za překlad odebírám jednu hvězdičku.
  TAGS:

  Online Závoj smutku ebook, Kniha Závoj smutku FB2, Download Závoj smutku PDF , Download Závoj smutku MOBI, Online Závoj smutku kniha, Zdarma Stažení Závoj smutku IPhone, Online kniha Závoj smutku PDF, Zdarma Závoj smutku DJVU, Zdarma Stažení Závoj smutku TXT, Stažení Závoj smutku RTF, Online Závoj smutku FB2 , e-kniha Závoj smutku stažení TXT, Zdarma Závoj smutku stažení kniha, e-kniha Závoj smutku download MOBI, Stažení Závoj smutku IPad, Číst Závoj smutku MOBI, Číst Závoj smutku DOC, Zdarma Závoj smutku AWZ, Download e-kniha Závoj smutku iPad , Zdarma Závoj smutku DJVU, Download Závoj smutku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Závoj smutku DVD, Číst Závoj smutku TXT, Book Závoj smutku stažení DJVU, Závoj smutku stažení kniha zdarma, Závoj smutku stažení kniha pdf zdarma, Závoj smutku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Závoj smutku pdf zdarma, Závoj smutku stažení kniha epub zdarma, Závoj smutku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply