Ze stalinských gulagů do Československého vojska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ze stalinských gulagů do Československého vojska Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ze stalinských gulagů do Československého vojska


Životní vzpomínky Vladimíra Levory v období kolem druhé světové války a po ní. Útěk po okupaci Čech a Moravy do Polska, odtud k českým starousedlíkům na Volyň, po udání putoval do gulagu. Z gulagu ho vysvobodil vstup do čs. jednotky formující se v Buzuluku.
Těžce zraněn u Sokolova – člen kulometné roty.
Po válce válečný invalida, malíř-výtrarník, v roce 1948 byl vyznamenán – Sokolovská pamětní medaile.
V roce 1958 – odsouzen na 18 měsíců za text knihy o Gulagu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ze stalinských gulagů do Československého vojska (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.pdf (EUR-0.00)

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.epub (EUR-0.00)

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.doc (EUR-0.00)

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.txt (EUR-0.00)

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.PDF – (EUR 0.00);

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.MOBI – (EUR 0.00);

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.EPUB – (EUR 0.00);

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.DOC – (EUR 0.00);

  Ze stalinských gulagů do Československého vojska.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Válečné, Literatura česká, Literatura naučná
  Vydáno: , Josef Hříbal
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Stufa

  11.09.2015

  Vynikající kniha, kterou doporučuji přečíst všem věkovým kategoriím, dechberoucí, poučná.
  Autor toho zažil v letech 1938 – 1948 neuvěřitelně moc, své zážitky sděluje nenuceně, s humorem a nadhledem. Popisuje svůj útěk do Polska, po přepadení Polska Německem a SSSR utekl na Podkarpatskou Rus, pak následoval útěk do SSSR tam ho chytli – následoval Gulag, pak Čs vojenská jednotka v SSSR, bojová cesta domů…..trable především s komunisty lemuje celá knížka, spousta komunistů se v SSSR vyléčila sama, když viděli jak se žije v prosperujícím komunismu – v bídě, hladu, byrokracii a utrpení…..
  Kniha se výborně čte, nemohl jsem se odtrhnout, trefuje se přesně do ztuhlého komunistického aparátu tehdejší SSSR – třeba když ho vyslýchalo NKVD po zadržení na hranicích – vyšetřovatel mu na otázku proč se pořád opakují výslechy a proč ho nepropustí, že přišel bojovat proti fašismu odpověděl: " i kdyby z vás 5000 zatčených byl jeden špion, půjdete všichni do Gulagu, protože špion nesmí uniknout – Stalin skazal…….
  A spoustu jiných příhod…..ovšem i zde platí, že za jakéhokoliv režimu záleží hlavně na lidech, které potkáte, autor měl obrovské štěstí a i když mu stokrát hrozila smrt, vše přežil.  TAGS:

  Online Ze stalinských gulagů do Československého vojska ebook, Kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska FB2, Download Ze stalinských gulagů do Československého vojska PDF , Download Ze stalinských gulagů do Československého vojska MOBI, Online Ze stalinských gulagů do Československého vojska kniha, Zdarma Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska IPhone, Online kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska PDF, Zdarma Ze stalinských gulagů do Československého vojska DJVU, Zdarma Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska TXT, Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska RTF, Online Ze stalinských gulagů do Československého vojska FB2 , e-kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení TXT, Zdarma Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení kniha, e-kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska download MOBI, Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska IPad, Číst Ze stalinských gulagů do Československého vojska MOBI, Číst Ze stalinských gulagů do Československého vojska DOC, Zdarma Ze stalinských gulagů do Československého vojska AWZ, Download e-kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska iPad , Zdarma Ze stalinských gulagů do Československého vojska DJVU, Download Ze stalinských gulagů do Československého vojska e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ze stalinských gulagů do Československého vojska DVD, Číst Ze stalinských gulagů do Československého vojska TXT, Book Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení DJVU, Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení kniha zdarma, Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení kniha pdf zdarma, Ze stalinských gulagů do Československého vojska pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ze stalinských gulagů do Československého vojska pdf zdarma, Ze stalinských gulagů do Československého vojska stažení kniha epub zdarma, Ze stalinských gulagů do Československého vojska ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply