Živel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Živel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Živel


Neodolatelný dublinský zlodějíček Mahony odjakživa sdílel svůj svět s přízraky mrtvých, ale ten, který hledá, mu stále uniká.
Mahonyho našli jako malé dítě na schodech sirotčince. Vždycky si myslel, že ho matka buď opustila, nebo zemřela. Když dostane anonymní zprávu, že jí byl násilně odebrán, vydá se do své rodné vesnice Mulderrigu v naději, že zjistí, co se stalo. Jeho příjezd, tmavé oči a cizácké chování vyvolají mezi místními zvláštní rozruch. S pomocí anarchistky a podivínky paní Cauleyové začne vyslýchat všechny, kdo zažili zmizení jeho matky. Mulderrigské obyvatele ovšem ovládá otec Quinn – nafoukanec a puritán, který je odhodlán očistit vesnici jak od Mahonyho, tak od veškerých vzpomínek na jeho hříšnou matku. Otec Quinn ale netuší, že mulderrigští mrtví hodlají prozradit svá tajemství a konečně našli někoho, kdo jim naslouchá…Kniha v českém jazyce!


Stažení Živel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Živel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Živel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Živel.pdf (EUR-0.00)

  Živel.epub (EUR-0.00)

  Živel.doc (EUR-0.00)

  Živel.txt (EUR-0.00)

  Živel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Živel.PDF – (EUR 0.00);

  Živel.MOBI – (EUR 0.00);

  Živel.EPUB – (EUR 0.00);

  Živel.DOC – (EUR 0.00);

  Živel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Himself (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Thrillery
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  martina1199

  05. ledna

  Tento příběh byl tak podmanivý, že mě pohltil od začátku a jen těžce jsem se od něj vracela k běžnému životu. V Mulderrigu je všechno stejné jako jinde Irsku v té době, ale zároveň úplně jiné. Autorka dokázala opravdu poutavě nastínit prostředí vesnice i jednotlivých postav, důležitých pro její vyprávění. A to nejen těch živých 🙂 Bavily mě její někdy poetické a jindy vyloženě vulgární, avšak naprosto trefné, popisy a rozhodně mě zaujal les, který opravdu žil vlastním životem. Každý jeho kousek.
  Příběh byl krásně zamotaný a plný postav, které jste si zamilovali, nebo je litovali a nakonec možná i nenáviděli. Byl napínavý až do konce a pointa mi, přiznám se, trochu zamotala hlavu.
  Myslím, že se ke knize vrátím ještě jednou, ať si celé kouzlo příběhu o sirotku Mahonym vychutnám znovu. A možná i víckrát 🙂

  fruitbueno

  19.12.2017

  Přestože mě děj bavil a prolínání obou světů bylo zvládnuto opravdu na jedničku, hodnotím přísně. Vadilo mi nemístné zapojování vulgárního jazyka a vulgarit obecně do textu. Neměly žádné opodstatnění, neplnily žádnou funkci a člověku nepřipadaly vůbec na místě. Takže pro příště – méně je někdy víc.

  Elisa220

  20.11.2017

  Skvělá věc. Parádně jsem se bavila. Jess Kidd překvapuje na každé stránce. Vytříbený styl. Mahonyho si zamilujete, paní Cauleyovou si zamilujete a co teprve nebožtíci 🙂 Vlastně detektivka, ale … bavili mě naprosto všichni obyvatelé Mulderringu (tedy až na jednoho) a zdrogovaný otec Quinn, tak to nevymyslíte 🙂 Na něco tak zábavného se nepoštěstí natrefit každý den. Ta knížka je fantastická ! Díky za ten luxusní překlad, některým obratům jsem ani nemohla uvěřit a smála se a smála. Plešatá obloha mě prostě dostala a je toho tam na kila smíchu. Autorce se dá prostě jen závidět ta neotřelost jazyka a imaginace. Knížku jsem si fantasticky užila a už se těším jak ji pořídím někomu jako dárek a hlavně sobě – moje knihovna se bez ní neobejde 🙂 Tohle si vážně přečtu moc ráda znovu.

  DariDerek

  07.11.2017

  úchvatná a skvělá kniha. Dostala jsem od ní nečekané.
  Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/zivel-jess-kiddova.html

  Knihomolová

  01.11.2017

  Za okny orkán, přede dveřmi Dušičky. Nemohla jsem si snad vybrat lepší dobu ke čtení tohoto… této… Co to vlastně bylo? Nevím do jakého žánru tuto knihu zařadit, ale copak na tom záleží? Bylo to napínavé, temné, kruté i veselé, plné originálních přirovnání a barvitých obratů. Bylo to irské. Bylo to skvělé.

  A tebe Ido, tebe a tvé jojo, snad nedostanu z hlavy… hop hop hop…

  mikika

  09.10.2017

  úžasná kniha, plná fantazie a pochmurné poetiky! příběh, ve kterém jsou mrtví sympatičtější než živí, připomíná Agathu Christie, kombinovanou s temným irským folklorem… zábavné a originální čtení!  TAGS:

  Online Živel ebook, Kniha Živel FB2, Download Živel PDF , Download Živel MOBI, Online Živel kniha, Zdarma Stažení Živel IPhone, Online kniha Živel PDF, Zdarma Živel DJVU, Zdarma Stažení Živel TXT, Stažení Živel RTF, Online Živel FB2 , e-kniha Živel stažení TXT, Zdarma Živel stažení kniha, e-kniha Živel download MOBI, Stažení Živel IPad, Číst Živel MOBI, Číst Živel DOC, Zdarma Živel AWZ, Download e-kniha Živel iPad , Zdarma Živel DJVU, Download Živel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Živel DVD, Číst Živel TXT, Book Živel stažení DJVU, Živel stažení kniha zdarma, Živel stažení kniha pdf zdarma, Živel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Živel pdf zdarma, Živel stažení kniha epub zdarma, Živel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply