Život, na který metr nestačí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Život, na který metr nestačí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Život, na který metr nestačí


Zakladatelka úspěšného blogu Karolina: Život, na který metr nestačí přichází se stejnojmennou knihou, ve které s nadsázkou úspěšně demonstruje rčení: „Může-li se něco pokazit, pokazí se to.“ Knížka vás provede humornými příběhy z malé vesnice, kam se Karolina nedobrovolně i s rodinou jako malá přestěhovala z Prahy. Prvotní plán vybudovat si na vesnici klidné bydlení, se rozpadl poměrně brzy – ve chvíli, kdy se její máma Daniela rozhodla pro chov koz, ovcí, koní a mnoha dalších zvířat. Společně se zbytkem rodiny se tak Karolina vydala na cestu pravého chovatele a zemědělce v jednom, na cestu, ze které není úniku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Život, na který metr nestačí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Život, na který metr nestačí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Život, na který metr nestačí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Život, na který metr nestačí.pdf (EUR-0.00)

  Život, na který metr nestačí.epub (EUR-0.00)

  Život, na který metr nestačí.doc (EUR-0.00)

  Život, na který metr nestačí.txt (EUR-0.00)

  Život, na který metr nestačí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Život, na který metr nestačí.PDF – (EUR 0.00);

  Život, na který metr nestačí.MOBI – (EUR 0.00);

  Život, na který metr nestačí.EPUB – (EUR 0.00);

  Život, na který metr nestačí.DOC – (EUR 0.00);

  Život, na který metr nestačí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (23)

  Přidat komentář

  Mojepočteníčko

  včera

  Život, na který metr nestačí, byl jedinou knihou, kterou jsem si po Vánocích odnesla z knihkupectví. Davy v tu dobu neztratily na své síle a mě nebavilo se jimi prodírat. V regálu mi padla do oka, přesto jsem ji několikrát odložila a znovu se pro ni vrátila, než jsem ji odnesla k pokladně. A teď po jejím přečtení jsem jen a jen ráda, že jsem si vybrala právě ji.

  Karolina ve své knížce vypraví o životě na vesnici, kam se společně se svojí mámou Danielou a bratrem Bertíkem přestěhovala z Prahy. Daniela se rozhodne vydat na dráhu chovatele domácí havěti – kozami počínaje a psy konče. No a Karolina musí chtě nechtě přiložit ruce k dílu.

  Už dlouho se mi nestalo, že bych se při čtení nějaké knihy smála nahlas. Ale tahle to dokázala! Kniha je krásně graficky zpracovaná. Mimo ilustrací a samotného textu najdete na jednotlivých stránkách také vtipně komentované postřehy ze života. Kapitoly nejsou dlouhé a čtení vám nezabere příliš mnoho času. Dočtete ji ani nebudete vědět jak. Příběhy jsou lehké, čtivé, sebekritické a velmi, velmi vtipné.

  Pokud zatoužíte po naprosté oddechovce s velkou dávkou humoru, pak pro vás bude kniha Karoliny Mikšíkové tím pravým ořechovým.
  Velké doporučení!

  Honchina

  25. ledna

  Na "Život, na který metr nestačí" rozhodně standardní "metr na knihy" nestačí. Nejprve chci pochválit provedení – kniha je hezká od pohledu, formát zajímavý, ilustrace velmi originální a vtipné.
  Kvůli mé historii u koní na vesnici je mi Karolíny humor a život blízký, zažila jsem smrad kozla i miniponíka co mě odtáhl i s lonží domů z procházky, proto si situace v knize popisované dovedu dost dobře představit. Přes všechny ty trable mám pocit, že Karolíně její zážitky závidím, protože se nezdá, že by snad někdy pocítila nudu. Nenašla se kapitola, která by mě nebavila, a ani okoukanost z Facebooku se mě netýkala – znala jsem všehovšudy dvě historky.
  Jediné negativum je snad to, že se kniha velmi rychle čte, snažila jsem se mírnit a užít si jí, přesto se mi nepodařilo natáhnout četbu na víc než tři otevření.
  Doufám, že se v budoucnu dočkáme pokračování.

  ptavichripkaa

  21. ledna

  Tak jsem se už dlouho nezasmála.

  Simikik

  18. ledna

  Humornou formou pojaté každodenní příběhy holky z vesnice. Kniha čtivá a rychle plyne. Je to takové tramvajové čtení. Oddychovka, která Vás rozesměje. Současně jsem ale cítila ,že chce K. sdělit i přeci jenom něco málo "víc" než jen ironickým humorem podaný život mladé holky.

  Barisek007

  14. ledna

  Znáte takový to, že si říkáte, že takový příhody/trapasy se fakt můžou stát jenom vám? No, tak Karolína vás stopro vyvede z omylu a za to fakt dík… 4 hvězdy pro motivaci k další knížce… 😉

  oranginka

  11. ledna

  Pěkná, vtipná oddychovka.

  Fallen

  10. ledna

  Až při čtení knihy jsem se dozvěděla, že jsou to blogové příspěvky, ale to nezmenšilo mé nadšení, naopak. Lepší knižní podoba než rollovat na FB. Už dlouho jsem se takto nenasmála! Karolino, děkuji 🙂

  bagel

  10. ledna

  Souhlasím s předchozím komentářem. Blog jsem nesledovala, to by asi bylo lepší než číst knihu. Líbilo se mně grafické zpracování včetně ilustrací.

  Zoeinka

  06. ledna

  Na blogu je většina příspěvků vtipných, což je dáno i tím, že je člověk často přečte s jakýmsi mezičasem. Kniha je bohužel nahuštěná verze těchto (s výjimkou asi dvou) již zveřejněných postů bez jakékoli logické návaznosti. Smích mě proto velmi brzy přešel, přestože blog jsem měla ráda a autorka je sympatická. Za mě další příklad, jak vytáhnout z lidí peníze, jak se dnes prodává. Zklamání.

  kler1207

  02. ledna

  Za mě super. Je to blog v knižní podobě, literární skvost proto asi neočekává nikdo, ale přesto je knížka vtipná, doprovázená vtipnými ilustracemi a prostě svá, stejně jako Karolina. Navíc mě příjemně překvapilo, že jsem znala jen pár příspěvků. Na Facebooku blog sice nesleduju od začátku (ale určitě více než rok), ani jsem nijak zvlášť zpětně nepročítala příspěvky, přesto jsem většinu příspěvků četla poprvé, o to víc mě potěšilo, že to nejsou jen sesbírané facebookové příspěvky.

  HoneyBunny

  01. ledna

  Karolina je poněkud přírodní úkaz. Překrásná holka, která je zároveň neskutečně vtipná,chytrá a strašně sympatická.
  Nejmilejší knižní dárek k letošním Vánocům;)

  adriane9

  30.12.2017

  Prostě jsem se fakt hodně nasmála a to já se jinak u knížek poctivě směju jen v duchu. Ta holka má neskutečně dlouhé nohy, na to jsem koukala na její stránce na netu snad nejdýl :). Kniha designově povedená, vtipná a ačkoli to není žádný spisovatelský boom, oddechovka to je suprová. A fakt ji musím poslat do oběhu v rodině, protože ten minipes jak prdne a ona se jde mrknout zda si neroztrh zadek je top.

  adela2230

  28.12.2017

  Kniha je naprosto skvělá, sleduji Karolínu na Facebooku a tušila jsem, že to bude něco. Než jsem si knihu objednala tak jsem viděla několik recenzí. Nečekala jsem, že bude tak vtipná, když jsem ji začala číst a jela v autobuse, museli si lidi myslet, že jsem blázen, pak jsem knihu dočítala raději doma. Je úžasná a vtipná a hodně dobře se čte.

  Mortiska

  28.12.2017

  Opravdu jsem se těšila na tuto knihu až se mi dostane do ruky. Bohužel mne úplně neuchvátila, jak bych si přála. Jistě u některých kapitol mi nestačila bránice, ale bylo jich méně než bych čekala. Proto po přečtení putovala dál. Co se týče konceptu knihy, tak je celkem škoda, že název kapitoly má pro sebe celou stránku.

  nikola2817

  28.12.2017

  Karolinu sleduji na fb, takže jsme úplně přesně věděla, co od knihy očekávat. Humor od začátku do konce, sarkasmus, ironii, nevšední zážitky a jeden velký čtenářský zážitek. To se mi splnilo a já knihu přečetla za jeden den. Co za jeden den…Za dvě hodiny ! Tak moc jsem se od ní nemohla odtrhnout. Tak moc jsem se každou minutu smála a přála si, ať kniha nikdy neskončí. Karolina to prostě umí, má skvělý talent na psaní a neuvěřitelný smysl pro humor. Pár knih blogerů už jsem přečetla a většinou šlo o přepisy fb statusů. Karolina dala do knihy mnohem víc. Obsahovala i zážitky, které na fb nebyly, a to se cení. Dala si na knize opravdu záležet. A mimo to má kniha krásnou obálku, ilustrace a krátké kapitoly. Za mě absolutní spokojenost! 🙂

  Nikita04

  27.12.2017

  skvělá kniha, humor ne nepodobný landsmanovi ačkoliv má každý jiné téma

  pink_ivy

  26.12.2017

  Autorka má super smysl pro humor. Knížka se lehce čte, rychle uteče, zasmějete se a je plná historek, u kterých si říkáte, že to snad ani nemůže být pravda. Navíc je hrozně originálně postavená, takže za to palec nahoru.

  Aracely

  21.12.2017

  Život, na který metr nestačí nebo-li život, na který nestačí ani dva metry :-D…
  Opravdu neuvěřitelně humorná a velmi sarkastická kniha. Hlavní hrdinku si nelze neoblíbit, celá její rodina je bláznivá a Karolina je opravdu číslo, zároveň před ní musím smeknout, z jejího vyprávění je znát, že má opravdu nevšední a někdy velmi těžký život, ale kouká se na to s nadhledem a za to má moje sympatie.

  ,,Člověk taky velmi brzy přijde na to, že pojem ,,chodit spát se slepicemi" úplně neodráží vesnickou realitu. Já jsem kolikrát tak unavená, že bych šla spát daleko dřív než slepice. To ale nejde, protože slepice chodí spát až tak v půl deváté a někdo za nimi musí zavřít kurník, aby je nesežrala liška".
  Str. ~ 8.

  Doporučuji k přečtení!

  Limboračka

  18.12.2017

  Byl to dárek a než jsme ho stihly s mamkou zabalit, nějak sem ho přečetla… Hupsky 😀

  IvusP

  13.12.2017

  Skvělá, vtipná oddychovka! Karolině palec nahoru za její smysl pro humor!

  Pumpkin

  05.12.2017

  no strašně sympatická děvucha 🙂 mohla by klidně psát dál 🙂

  sue_partymix

  24.11.2017

  Super oddechové čtení. Přečteno cca za dvě hodinky, z toho hodina a 3/4 záchvaty smíchu. Ačkoliv se nejedná o žádnou světovou tvorbu, doporučuju!

  Gauri

  19.11.2017

  Knížka splnila očekávání! Čte se rychle, lehce a navíc způsobuje nezastavitelné záchvaty smíchu. Karolína umí své čtenáře opravdu pobavit, to se jí musí nechat. :))  TAGS:

  Online Život, na který metr nestačí ebook, Kniha Život, na který metr nestačí FB2, Download Život, na který metr nestačí PDF , Download Život, na který metr nestačí MOBI, Online Život, na který metr nestačí kniha, Zdarma Stažení Život, na který metr nestačí IPhone, Online kniha Život, na který metr nestačí PDF, Zdarma Život, na který metr nestačí DJVU, Zdarma Stažení Život, na který metr nestačí TXT, Stažení Život, na který metr nestačí RTF, Online Život, na který metr nestačí FB2 , e-kniha Život, na který metr nestačí stažení TXT, Zdarma Život, na který metr nestačí stažení kniha, e-kniha Život, na který metr nestačí download MOBI, Stažení Život, na který metr nestačí IPad, Číst Život, na který metr nestačí MOBI, Číst Život, na který metr nestačí DOC, Zdarma Život, na který metr nestačí AWZ, Download e-kniha Život, na který metr nestačí iPad , Zdarma Život, na který metr nestačí DJVU, Download Život, na který metr nestačí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Život, na který metr nestačí DVD, Číst Život, na který metr nestačí TXT, Book Život, na který metr nestačí stažení DJVU, Život, na který metr nestačí stažení kniha zdarma, Život, na který metr nestačí stažení kniha pdf zdarma, Život, na který metr nestačí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Život, na který metr nestačí pdf zdarma, Život, na který metr nestačí stažení kniha epub zdarma, Život, na který metr nestačí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply