Zkřížené hnáty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zkřížené hnáty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zkřížené hnáty


Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zkřížené hnáty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zkřížené hnáty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zkřížené hnáty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zkřížené hnáty.pdf (EUR-0.00)

  Zkřížené hnáty.epub (EUR-0.00)

  Zkřížené hnáty.doc (EUR-0.00)

  Zkřížené hnáty.txt (EUR-0.00)

  Zkřížené hnáty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zkřížené hnáty.PDF – (EUR 0.00);

  Zkřížené hnáty.MOBI – (EUR 0.00);

  Zkřížené hnáty.EPUB – (EUR 0.00);

  Zkřížené hnáty.DOC – (EUR 0.00);

  Zkřížené hnáty.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mercedes Thompsonová (4.)

  Originální název:

  Bone Crosed (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (48)

  Přidat komentář

  Andynka

  08. ledna

  Moc se mi líbí, že je příběh pořád propleteny se všemi knihami. Ale tak nějak mi začíná vadit laxní přístup hlavní hrdinky… Nic ji nepřekvapí… Pořád neříká, že nechce , aby za ni trpěli její přátelé. Tak snad ten další díl bude lepší. 🙂

  Nymphetamine

  19.12.2017

  Patricie Briggs opět nezklamala a myslím, že je její styl psaní stále lepší a lepší. Je tu patrná jedna šablona, kterou se děj řídí, ale to se u sérií délších jak tři knihy většinou stává a zatím mi to nevadí natolik, abych přestala číst. Mercy si mě získala a často okukuju obálku, pozoruji její tetování a prostředí za ní a přemýšlím, kde je a co jednotlivá tetování znamenají. Líbí se mi pacička, kterou má na břiše, a která se vyskytuje i u jednotlivých kapitol. Když chce autorka přenést děj jinam nebo ho posunout, tak místo různých hvězdiček dá malého vlka. Milé zpracování knihy pro každou vlčí duši 🙂 Zhruba od druhého dílu se mi stává, že z vyprávění mám až husí kůži a když někdo zaklepe na dveře, tak sebou trhnu, protože jsem zcela ponořena do děje. Což nebylo výjimkou ani zde. Zvlášť při čtení v noci je celá atmosféra ještě více umocněna a při každém vrznutí v domě(bytě) má člověk nepříjemný pocit, že se v okolí něco ukrývá (o to více, pokud věříte na duchy :)).
  Velice příjemná fantasy – detektivní oddechovka, do které autorka přidává po kouscích víc a víc svého humoru, což je jedině dobře. Těším se na další díl.

  Charley

  03.11.2017

  Každý díl si asi užívám stále víc a víc. Naprosto se bavím popisy vztahu mezi Mercy a Adamem a vlastně i vším ostatním. Těším se na další díl. 🙂

  Anna Elizabeth

  12.09.2017

  Celá série je skvělá! 🙂

  JanaBel

  15.07.2017

  "pozor…tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky….humorné,napínavé, prostě super…těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

  PeťkaW.

  28.03.2017

  Další strhující příběh plný akce a napětí. Trošku mi vadí opakující se šablona děje, ale není to nic, co by nějak extra rušilo při čtení nebo hodně snižovalo kvalitu knihy, jen doufám, že další díl se už bude trochu lišit, aby se stereotyp trochu rozbil.

  Fizulka71

  10.03.2017

  Teda musím říct, že tenhle díl měl docela grády. Blackwood byl upíří hnusák první kategorie, jde mi z něj mráz po zádech, jen si na něj vzpomenu. Stefana je mi líto, Marsilie s ním pěkně vymetla. Doufám, že jí někdo jednou pomučí stejným způsobem. A já jdu na tu stříbrnou relikvii.

  paprika75

  07.03.2017

  Mercedes se mi moc líbí a Stefana žeru. 5*

  evik.sv

  30.12.2016

  Mercedes prostě nic nezastaví , jen tak dál kojotko!:)

  JupiterFire

  28.10.2016

  WoW! Tahle série mě asi nepřestane bavit. Jsem velmi ráda, že se do děje opět vrátil Stefan. Jeho zamilovanost je více než očividná. Sice už mi slova jako dominantní a houževnatý začínají lézt na nervy ale na kvalitě tohohle dílu to nijak neubírá. Skvělé!

  Raven11

  04.08.2016

  Mercy opět nezklamala, tento díl je napínavý a čtivý stejně jako ty předchozí. A když už si myslím, že je s Adamem rozhodnuto, tak se nám na scénu vrátí Stefan 😮 Tak hurá na další díl, ať vím, komu se dostane kojot do hledáčku tentokrát 🙂

  Evule114

  02.05.2016

  Upřímně, i když miluji tuto sérii, tak musím říci, že tento díl byl pro mě nejslabší. Ovšem, že měl své kouzlo, ale v předchozích dílech bylo víc všeho, alespoň z mého pohledu. Tímto ovšem nikoho neodrazuji, protože i tak byl skvělý. Takže hurá do dalšího dílu 🙂

  Allie16

  22.02.2016

  Knihu jsem přečetla zase jako nic. Příběhy o Mercy prostě žeru. Ale tento díl se mi zatím líbil ze všech nejmíň. Byl takový…. drsnější a zamotanější. Ale i tak se nemohu dočkat na další pokračování 🙂

  Shadeee

  05.08.2015

  Po třetím dílu trochu slabší, ale i tak čtivé. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že charaktery postav jsou stále nepropracované. U jiných knih mám pocit, že se s postavami znám, ale tady mi u nich stále něco chybí. Jsou pro mě jen knižními postavami na papíře. A popravdě jsem i trochu zklamaná vztahem Adama a Mercy. Sice si vyznají lásku, ale nějak ji z těch listů prostě necítím.

  Laf

  13.02.2015

  Další skvělé pokračování. Jsem zvědavá, jaké další trable na ní čekají v dalších dílech. Tuhle sérii si nejde neoblíbit 🙂

  jana5962

  09.12.2014

  U tohohle dílu jsem začala zvažovat že ze mě bude automechanička :D, ale pak jsem šla raději upéct sušenky :D. Děj se zatím stále dobře drží a neupadá jako to v některých delších sériích bývá. Prostě bomba.

  Nelly

  26.11.2014

  Opět velmi dobrý díl – pořád se bojím, že díly budou postupně upadat, ale jsem opravdu mile překvapena – každý díl je zatím super a otvírá další a další možnosti. Mám ráda tyto "pohádky" pro dospělé…

  angelbooks

  11.07.2014

  4.Díl je taky moc pěkný, stejně jako předchozí tři díly.
  Sice jsem ho nepřečetla tak rychle, ale vždy když jsem si šla přečíst tuto knihu nemohla jsem se od ní jen tak odtrhnout.
  Doporučuji 🙂

  MisuleB

  22.06.2014

  Super. Marsilie utočí, Netvor krade, Stefan je polomrtvej, Mercy opět unesená a Adam zachraňuje. :´)

  Mergirus

  08.06.2014

  Opět krásná kniha. Příběhy s Mercy čtu jedním dechem , patří (alespoň pro mě) mezi odpočinkové knihy.

  renefer

  30.05.2014

  Další díl, ve kterém Mercy opět bojuje s upíry. Místní vládkyně upírů Marsilie zjistí, že zabila jednoho z jejich oblíbených upírů a jde po ní. Jakoby to nestačilo, na Marcy jakožto kožoměnce, si dělá zálusk i mocný upír ze sousedství zvaný Netvor. Naštěstí má na své straně Stefana a Adama se smečkou, takže jako obvykle, všechno dobře dopadne 🙂

  kacaaba

  27.04.2014

  Zase nezklamala. Líbí se mi, jak jsou propletený příběhy. Jen se mi nějak nechce do dalšího dílu. Je to pořád do kola…

  Bunburistka

  16.02.2014

  Musím se přiznat, že tajně fandím Stefanovi, je mi velice sympatický 🙂 doporučuji!

  zlaticko.mucq

  09.02.2014

  další úžasná kniha ze série o Mercedes Thompson

  Selket

  03.12.2013

  Pořád mi příjde nejslabší první díl. A čím dál se pročítám touhle sérií, tím víc se v tom utvrzuji.

  Peti

  09.10.2013

  Čtvrtý díl se mi ze všech přečtených líbil nejméně, ale i tak se mi líbil. Konec knihy byl velice napínavý a ukázal překvapivé rozuzlení. Marsilia by byla velice dobrý politik.

  LiLLu

  26.09.2013

  Mě tento díl nepříjde slabší, když čtete celou sérii pozvolna za sebou, je jasné že né každý díl bude nabušený akcí. A tím že tenhle díl navazoval na ten předchodzí to sedlo tak akorát.
  Mě se to líbilo jako všechny ostatní…

  Nellysek

  06.08.2013

  Velice mě série Mercedes Thompson zaujala. Je to dokonalé

  NikinkaFantasy

  30.06.2013

  Kniha se mi líbila, byla plná akce a konec mě celkem zaujal. Velmi dobrá knížka. 🙂

  Nefi

  28.06.2013

  Předchozí kniha se mi líbila víc, ale čtivost je pořád na stejné úrovni. Rozhodně kvalitní četba.
  TAGS:

  Online Zkřížené hnáty ebook, Kniha Zkřížené hnáty FB2, Download Zkřížené hnáty PDF , Download Zkřížené hnáty MOBI, Online Zkřížené hnáty kniha, Zdarma Stažení Zkřížené hnáty IPhone, Online kniha Zkřížené hnáty PDF, Zdarma Zkřížené hnáty DJVU, Zdarma Stažení Zkřížené hnáty TXT, Stažení Zkřížené hnáty RTF, Online Zkřížené hnáty FB2 , e-kniha Zkřížené hnáty stažení TXT, Zdarma Zkřížené hnáty stažení kniha, e-kniha Zkřížené hnáty download MOBI, Stažení Zkřížené hnáty IPad, Číst Zkřížené hnáty MOBI, Číst Zkřížené hnáty DOC, Zdarma Zkřížené hnáty AWZ, Download e-kniha Zkřížené hnáty iPad , Zdarma Zkřížené hnáty DJVU, Download Zkřížené hnáty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zkřížené hnáty DVD, Číst Zkřížené hnáty TXT, Book Zkřížené hnáty stažení DJVU, Zkřížené hnáty stažení kniha zdarma, Zkřížené hnáty stažení kniha pdf zdarma, Zkřížené hnáty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zkřížené hnáty pdf zdarma, Zkřížené hnáty stažení kniha epub zdarma, Zkřížené hnáty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply