Zkurvenej příběh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zkurvenej příběh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zkurvenej příběh


Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži… Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zkurvenej příběh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zkurvenej příběh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zkurvenej příběh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zkurvenej příběh.pdf (EUR-0.00)

  Zkurvenej příběh.epub (EUR-0.00)

  Zkurvenej příběh.doc (EUR-0.00)

  Zkurvenej příběh.txt (EUR-0.00)

  Zkurvenej příběh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zkurvenej příběh.PDF – (EUR 0.00);

  Zkurvenej příběh.MOBI – (EUR 0.00);

  Zkurvenej příběh.EPUB – (EUR 0.00);

  Zkurvenej příběh.DOC – (EUR 0.00);

  Zkurvenej příběh.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Une putain d’histoire (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (200)

  Přidat komentář

  bafuskyBaf

  včera

  Čekala jsem od toho trošku něco jiného..

  Siwan

  22. ledna

  Asi budu jeden z mála, kdo touhle knihou od Miniera začínal a když tak čtu ostatní hodnocení je to na tom vidět.
  Mě atmosféra vtáhla, s postavami jsem neměla problém se sžít, ačkoliv mi někdy jejich jednání připadala trochu nelogická. Zápletka zajímavá, na mě od poloviny trochu překombinovaná, ale pořád se to dalo odpustit v rámci myšlenky, kterou autor rozvíjí.
  Upřímně z toho konce nejsem až tak paf, ale sílu měl, to zas jo.
  Co mě vlastně na té knize bralo nejvíc a proč jsem dala čtyři hvězdy, je způsob, jakým dovede Minier pomocí atmosféry v člověku vybudit pocit. Myslím, že jsem dlouho nečetla, tak famózní popisy, které skoro jako by až ožívaly.

  kadgam

  14. ledna

  Napínavé od začiatku do prekvapivého konca.

  LutherKing

  13. ledna

  Pomalu mně ty detektivky nějak nedokážou překvapit. Málokterý autor má originální zakončení. Avšak u Miniera. Se to ještě dalo…Školní hodnocení by bylo za 2 -.

  85098211

  12. ledna

  Po sérii s Martinem Servazem, která mne neskutečně uchvátila, se zde konalo lehké zklamání. Ani ne tak proto, že zde autor používá velké množství sprostých slov – to mi nevadilo vůbec. Naopak jsem chápala, že se takový slovník k příběhu hodí. Dokonce i velká část knihy byla poměrně strhující a napínavá. Zklamaná jsem byla z rozuzlení, které bylo sice možná nečekané, ale podle mého názoru se sem prostě nehodilo. Anebo mi jen nesedlo? V tomto ohledu naprosto souhlasím s předchozím komentářem od Ajrad1981. I přesto – nebo právě proto – se moc těším na dalšího Martina Servaze ;-).

  Ajrad1981

  07. ledna

  Začátek mi přišel děsně infantilní. Když Henry ve svém vyprávění došel k tomu, že začal se svými kamarády hledat důkazy, tak jsem ani nečekala jestli, jako spíš kdy je najdou. Konec byl sice celkem překvapivý, ale ne moc, už před tím tam bylo několik ne moc logických míst, každopádně je to překombinované (asi móda poslední doby) a nepravděpodobné.
  Mám věřit, že si šestnáctiletý kluk vymyslí jakýsi scénář s tolika neovlivnitelnými proměnnými a on mu do puntíku vyjde? Mám věřit, že člověk, který má problémy s agresivitou, se najednou na dalších několik let zklidní a neupoutává na sebe pozornost? A nakonec, mám věřit, že lidé kolem Granta a Jaye, kteří lustrovali počítačovou aktivitu všech lidí na ostrově, nedokázali odhalit identitu vyděrače?? Jejich další jednání by pak muselo vypadat jinak! No, ale aspoň se dají vysvětlit ta kostrbatá místa v Henryho vyprávění. Jo, a taky by mě mělo těšit, že pachatel byl svým způsobem potrestán, ale jinak mě to spíš zklamalo…

  A jak už tady zaznělo, kniha byla zbytečně tlustá, tak široké okraje jsem snad ještě neviděla a řádkování taky mohlo být menší. Šetřme naše lesy.

  Ildi

  06. ledna

  Kniha super, pán Minier dvihol ste laďku dosť vysoko a čakala som niečo neskutočné. Nestalo sa, jasné čitateľné to bolo, ale vrah bol podľa mňa dosť jasný. A to sa mi pri predchádzajúcich vašich knihách nestalo. A ten názov, prečo práve takýto, netuším…

  maličkán

  06. ledna

  Na začátku knihy jsem si říkala, co to je, co to ten Minier napsal (po takové vynikající sérii se Servazem), spíš asi pro mladší generaci, nějak mě to neupoutalo. Ale jak jsem se nořila dál a dál do děje, dostala kniha spád a ten konec mě dostal úplně. Nakonec hodnotím za 5 i když se mi rozjezd nelíbil.

  Bára91

  01. ledna

  Super překvapivej konec 🙂

  Эva

  31.12.2017

  Přiznám se, že se mi autorovy předchozí knihy (Mráz, Kruh, Tma) líbily víc… Ale knize nelze upřít čtivost, zajímavý příběh a šokující konec. Takže za mě dobrý 🙂

  Iv8

  30.12.2017

  Mně se kniha líbila, je psaná jiným stylem a jiným slovníkem, než ostatní detektivky, což je dáno prostředím teenagerů, kam jsou děj a zápletka situovány. Konec je opravdu překvapením.

  lin24

  29.12.2017

  Přečetla jsem všechny knihy od tohoto autora a tato se mi líbila nejvíc. Příběh postupně gradoval. Nakonec jsem četla až do čtyři do rána, protože jsem to musela prostě dočíst 🙂 Ukázka ztráty soukromí je děsivá. Konec příběhu je sice lehce přitažený za vlasy, ale když se na tím člověk zpětně zamyslí, bylo to promyšlené do posledního detailu.

  Šerďa2012

  26.12.2017

  Poutavé čtení, kniha plná napětí a rozuzlení zcela nečekané. Závěr příběhu vás i pobaví ve smyslu spravedlivé odplaty.

  Dakarianna

  18.12.2017

  Mohla bych říct, že tato kniha byla veskrze průměrná. Ne příliš uvěřitelná zápletka, něco tam bylo zbytečně, kniha je dost dlouhá. Ale ten konec! To byla fantazie! Pecka, naprostá pecka.

  Dashmo

  17.12.2017

  Tak pre mna WOW!mam precitane vsetky Minierove knihy a bala som sa,ze bez Servaza to nebude ono.cely pribeh ma ale uplne dostal, to konecne rozuzlenie bolo absolutne prekvapenie…

  Majkrofon

  15.12.2017

  Kniha
  ma pohltila hneď od začiatku, výborná atmosféra, a v neposlednom rade je to pútavé čítanie so zaujímavými a nečakanými zvratmi. Nenudil som sa ani chvíľu, keby mam viacej času a menej povinností, tak by som ju zhltol oveľa skôr.

  Prchmi002

  13.12.2017

  Kniha se mi dost líbila.. bavilo mě to číst a konec mne opravdu prekvapil.. doporučuji

  Leninkka

  08.12.2017

  Za mě teda palec nahoru. Sice mi to trošku připomínalo sérii z Ostrova Lewis, ale i tak se mi to moc líbilo. Ke konci už jsem jen čekala kdo teda bude ten vrah. Konec vážně překvapil 🙂

  Alysa

  07.12.2017odpad!

  Odpad dávám málokdy, ale tentokrát se nedalo jinak. Zkurvenej příběh je zaručeně nejhorší detektivka, která se mi kdy dostala do ruky.

  Samotný příběh byl nezajímavý, bylo mi jedno, kdo je vrah, kdo je oběť.. Navíc mi nesedl ani autorův styl psaní. Dlouho jsem se u čtení tak hrozně netrápila.

  Těšila jsem se na Minierové detektivky s Martinem Servazem, ale raději se do nich pouštět ani nebudu.

  sarkakom

  07.12.2017

  Moc pěkná knížka. Konec mě dost překvapil… 🙂

  marmar123

  29.11.2017

  Po Servazovi úplně jiná (za mě o dost horší) liga. Za mě je to spíše kniha na způsob P.Maye a jeho Ostrov Lewis trilogii. Servaz je podle mého názoru lepší, napínavější, poutavější, víc vtáhne do děje.

  Mia77

  25.11.2017

  Pro mne jednoznačně zklamání. Jak jsem byla nadšená z každé Minierovi knihy, tak tohle nic moc. Sice příběh byl ze začátku čtivý, ale ten konec? To snad nemyslí vážně, překombinované a pokud si uvědomuje pak čtenář některé souvislosti ze začátku, nemůže mu to dávat smysl.
  Jinak velké, ale opravdu velké mínus dávám nakladateli. Kniha by mohla být klidně na 200 stránek, takové plýtvání místa mi opravdu vytáčí a to nejsem žádný velký ekolog. Úsměvné mi přijde, když někdo napíše, že na to kolik to má stránek, tak to měl přečtené za pár dnů 🙂

  marketa5363

  24.11.2017

  Poslouchala jsem jako audioknihu. Vyprávění skvělé, za to dávám dvě hvězdičky. Konec, který všichni vychvalují, mi ale přišel naprosto špatný. Není překvapivý, je naprosto nelogický, mebo spíš si protiřečí s velkou částí knihy. Schválně jsem některé pasáže poslouchala dvakrát, abych se ujistila, že jsem neposlouchala špatně. Neposlouchala…

  Radunnie

  22.11.2017

  Ještě dlouho po přečtení knížky jsem jen tupě zírala do zdi a snažila se vstřebat aspoň zlomek toho, co mi bylo takřka geniálním panem Minierem naservírováno. Vynikající zápletka, bravurní vypravěčský styl, brilantní nástin atmosféry, ze které mrazí, šokující rozuzlení a především devastující závěr, který bych nepřála snad ani tomu vrahovi.
  Spojitost s kosatkami tu není čistě náhodná. "Jenomže pak jsou tu kosatky dravé… Jsou ještě mnohem nebezpečnější, ještě troufalejší. Křižují oceány v naprostém tichu a – většinou – osaměle. Říká se jim také vražedné velryby. Neváhají útočit na velké mořské savce, na tuleně, lvouny, sviňuchy, a dokonce i žraloci a velryby z nich mají obavy. Kosatky dravé strach neznají. Jsou to dokonalí zabijáci…"
  V tomto případě mě "dokonale zabil" pan Minier, a to tak, že mám sto chutí dát si ten Henryho zkurvenej příběh ještě jednou.

  fany_haf

  20.11.2017

  Až na ten konec.

  Lady Jane

  15.11.2017

  Za mě velká pecka a plný počet bodů!!!! Přečetla jsem všechny Minierovy knihy a jsem ráda, že jsem si tuhle nechala úplně na konec…příběh skvěle graduje a události nabírají spád, takže knihu není možné odložit…závěr mi připadal naprosto famózní…celkově skvělý čtenářský zážitek, mrzí mě, že od autora není nic dalšího po ruce…

  plachosrst

  05.11.2017

  Já myslím, že nás tím závěrem Minier všechny dostal.

  gordon13

  04.11.2017

  Hodně dobrá kniha, překvapivá, velice zajímavý příběh, líbilo.

  Vikina333

  04.11.2017

  70% za mě.. Knížka mě hodně bavila téměř do půlky a potom už mi příběh přišel překombinovaný a že všichni okolo Henryho jsou natvdlý..

  ivzu77

  03.11.2017

  Nejdříve jsem netušila, že se jedná o samostatný příběh bez detektiva M.S.
  Také jsem si říkala, že je kniha trochu více vulgární mluvou. Ale nakonec jsme ji přečetla jedním dechem, příběh byl napínavý a závěr překvapivý.
  TAGS:

  Online Zkurvenej příběh ebook, Kniha Zkurvenej příběh FB2, Download Zkurvenej příběh PDF , Download Zkurvenej příběh MOBI, Online Zkurvenej příběh kniha, Zdarma Stažení Zkurvenej příběh IPhone, Online kniha Zkurvenej příběh PDF, Zdarma Zkurvenej příběh DJVU, Zdarma Stažení Zkurvenej příběh TXT, Stažení Zkurvenej příběh RTF, Online Zkurvenej příběh FB2 , e-kniha Zkurvenej příběh stažení TXT, Zdarma Zkurvenej příběh stažení kniha, e-kniha Zkurvenej příběh download MOBI, Stažení Zkurvenej příběh IPad, Číst Zkurvenej příběh MOBI, Číst Zkurvenej příběh DOC, Zdarma Zkurvenej příběh AWZ, Download e-kniha Zkurvenej příběh iPad , Zdarma Zkurvenej příběh DJVU, Download Zkurvenej příběh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zkurvenej příběh DVD, Číst Zkurvenej příběh TXT, Book Zkurvenej příběh stažení DJVU, Zkurvenej příběh stažení kniha zdarma, Zkurvenej příběh stažení kniha pdf zdarma, Zkurvenej příběh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zkurvenej příběh pdf zdarma, Zkurvenej příběh stažení kniha epub zdarma, Zkurvenej příběh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply