Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí


Tato kniha je unikátní. Nejedná se pouze o příručku zrychlené výuky obnovení zraku, není to jen filozofický traktát pro chronicky nemocného smolaře, je to návod k činnosti. Před vámi se otevírá metoda oceněná Mezinárodní asociací nezávislých expertů, jako nejefektivnější ze známých ozdravných metod. Je velice těžké tuto knihu někam zařadit, protože ekvivalentní žánr ještě neexistuje. Autor knihy Mirzakarim Norbekov je silná a zářivá osobnost. Je to symbol světla, dobra, lásky, jdoucí těžkou cestou pomocníka – vedoucího za sebou všechny, kteří ještě mají živou duši, všechny, kteří pociťují obrovský vnitřní tah k sebepoznání. Můžeme garantovat, že tato kniha nenechá ani jednoho člověka lhostejným! U někoho vyvolá nelibost a agresi a jinému, tato neobyčejná forma, pomůže najít sama sebe, svoji vnitřní pravdu. Jedním slovem, držíte v rukou knihu – test k naučení schopnosti číst mezi řádky, vidět očima srdce a poznávat hlubokou podstatu věcí. Srdečně vám přejeme úspěšné výsledky při testování.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.pdf (EUR-0.00)

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.epub (EUR-0.00)

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.doc (EUR-0.00)

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.txt (EUR-0.00)

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.PDF – (EUR 0.00);

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.MOBI – (EUR 0.00);

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.EPUB – (EUR 0.00);

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.DOC – (EUR 0.00);

  Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Zkušenost hlupáka (1.)

  Originální název:

  Opyt duraka, ili ključ k prozreniju Kak izdaviťsja ot očkov

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus, New Age, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Jaroslav Holík
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  kosmi

  02. ledna

  Svěží upřímné rovnou k věci. Žádné utápění se v religiózních sra*kách, žádné slogany typu jestli nemilujete boha tak jste v pytli, nic takového. Prostě jednoduše a bez obalu. Už teď se víc usmívám. Přečtěte a usmívejte se také. Tedy pokud chcete 🙂

  Denuš

  06.12.2017

  Při čtení téhle knihy jsem zjistila, že většinu věcí již znám. Netušila jsem ale, jak velký dopad to může mít na naše zdraví a celkově na náš život. Norbekův styl psaní je velmi upřímný, přesvědčivý a na nic si nehraje. Konečně někdo, kdo se s tím nepáře. Dokáže nakopnout. Kdo si knihu jen přečte a odloží, ten ať nečeká žádné změny ve svém životě. Jsem ráda, že jsem na tuhle knihu narazila.

  Citace z knihy, které stojí za zapamatování:

  „Je lepší být blbcem, ale živým, zdravým a šťastným, než chytrákem, ale nemocným, nešťastným a skoro mrtvým.“

  „Samo sebou se nic nestává. I ptačí hovínko spadne na hlavu jen jednou za deset let a ani to se nestává vždy.“

  „Pomocí zrakového nervu je oko přichyceno k mozku, ale ten druhý jmenovaný orgán nevlastní všichni.“

  „Mnozí lidé trpí dlouhé roky ne proto, že lékaři a léky jsou špatné, ale proto, že nejmíň na světě si váží života a zdraví, obzvlášť pokud je mají.“

  Mini.Baby

  24.09.2017

  Se mnou tato kniha nehla. Odloženo

  JosefHorák

  21.06.2017

  Velmi tuto knihu doporučuji. Primárně brejlounům a sekundárně každému kdo po něčem fňuká.

  vikaa

  02.08.2016

  Kniha, ke které se musíte pořád vracet. Určitě nehrozí, že na ní v knihovničce sedne prach:-)

  Klamm

  15.07.2016

  Norbekův svérázný styl u mě zabodoval.

  ,,Norma – to je něco, co je přijaté většinou. Norma zkroutí člověka do vývrtky, zažene jej jednou pro vždy do někým stanovených rámů a uzavře veškeré cesty k tvořivosti.
  Je to bažina, ve které se ještě před vlastním probuzením topí budoucí géniové, titáni, tvořitelé. Protože je vše dané předem, kdo a jak se má chovat. Babička musí mít brýle a na klíně pletení. Dědeček zamračený a o holi. Cestující v metru se musí tvářit jako chcíplá kráva a koukat tupě před sebe. V lepším případě se můžete přikrýt novinami. Pokuste si pod nos pobrukovat písně a usmívat se na celý vagón. Hned budete zařazeni do kategorie „nenormální"."

  knihomolprazsky

  06.07.2016

  Když mě přepadá "lenost", tak si hned vzpomenu na tuto knihu 🙂 Jedna z mála knih, které s radostí doporučuji nejen těm, kteří si rádi stěžují na své nemoci a problémy.

  petrun

  03.04.2016

  Hodně zajímavý styl psaní a osobně se mi kniha moc líbila 🙂

  Alma5

  14.06.2015

  Tato kniha rozhodně není pouze o zlepšení zraku, ale o "seberozvoji" celého člověka. Autor má zvláštní styl, nic pro jemnocitné povahy. Obzvlášť s pasážemi o lenosti nelze než souhlasit.

  zulanek

  11.03.2015

  Tak tohle bylo opravdu poučné.Norbekov se s námi nemazlí,nebere si servítky a dává nám to s celou parádou!Donutí nás se zamyslet,nehledat výmluvy a konat něco pro své zdraví.
  Jen kdyby člověk vydržel poctivě a pravidelně cvičit svůj zrak,ale metoda je to opravdu účinná!

  KetrinZel

  27.10.2014

  Úžasná kniha. Vše víme, ale ….proč to neděláme? On nám na to odpovídá……naše kyselé obličeje, pochybnosti, nevíra……….notorické lenochy to opravdu může nakopnout. Autor nazývá věci pravými jmény a nebere si servítky. Pro ty, co jsou na cestě, je to velká posila.

  escritor

  23.02.2014

  Kniha dokáže hlavně nakopnout. Zvláště pak lenochy, jako jsem já. Při čtení jsem měl pocit, že tohle všechno už přeci vím a přesně takhle jsem to dělal jako dítě. Takže další krok kupředu!

  bytost

  12.03.2013

  Kniha ,,Jak se zbavit brýlí,, vás nejen poučí ale i pobaví. Velmi mi sedí styl jaký Norbekov píše a metody, které ve své práci používá.
  člověk se zasměje a hned se mu cvičení snáze provádí. Norbekov tvrdí a já s ním souhlasím, že onemocnění očí je záležitost celého těla. Nosila jsem brýle, sice jen dvě dioptrie ale obtěžovalo mě to jejich neustálé nasazování a ještě více platba obrouček v optice.
  Z toho důvodu jsem knihu zakoupila a poctivě trénovala a světe div se, dnes vidím jako rys nablízko i na dálku. Norbekov je všestranný lékař, který do své praxe vkládá i staré metody sufírského léčení. Léčí nejen tělo ale i duši člověka. Jak on správně říká, nezáleží na tom kolik vám je let, ale zda jste za svůj život a tělo přijali 100% odpovědnost, pokud ano, vyléčení je také vždy na 100%.
  PS: – kamarádka měla 6 dioptrií a nyní má 1,5 tak že fakt dost dobré…

  Danafantom

  09.11.2012

  Tahle knížka vás bude provokovat, hádat se s vámi, a místy vám i vynadá, hlavně pro vaši lenost. Pak vám nadělí sérii cviků, které když budete radostně cvičit dohromady tak 2 hodiny denně, slibuje, a já tomu věřím, že se zbavíte brýlí i očních nemocí. Naštěstí pro mě to odzkoušet nemůžu, protože brýle nenosím.

  tono

  27.09.2011

  Skvěle napsaná kniha, která dokáže člověka povzbudit, poučit i pobavit.  TAGS:

  Online Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí ebook, Kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí FB2, Download Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí PDF , Download Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí MOBI, Online Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí kniha, Zdarma Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí IPhone, Online kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí PDF, Zdarma Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí DJVU, Zdarma Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí TXT, Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí RTF, Online Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí FB2 , e-kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení TXT, Zdarma Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení kniha, e-kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí download MOBI, Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí IPad, Číst Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí MOBI, Číst Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí DOC, Zdarma Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí AWZ, Download e-kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí iPad , Zdarma Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí DJVU, Download Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí DVD, Číst Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí TXT, Book Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení DJVU, Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení kniha zdarma, Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení kniha pdf zdarma, Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí pdf zdarma, Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí stažení kniha epub zdarma, Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply