Zlatý břeh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zlatý břeh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zlatý břeh


Zubožená Evropa se vzpamatovává po napoleonských válkách. Zbytky armády se postupně vracejí domů.
Přijíždí také hrabě von Renitz a s ním dvě osiřelé děti jeho vojáků
Walter a Gisela. Hrabě děti vychovává společně se svým synem Dieboldem.
Walter a Gisela se mají rádi od dětství. Když mladý pán Diebold projeví o Giselu zájem, nezbývá jim než hrabství tajně opustit. Po strastiplném putování Německem se rozhodnou, že začnou nový život v Americe…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zlatý břeh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zlatý břeh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zlatý břeh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zlatý břeh.pdf (EUR-0.00)

  Zlatý břeh.epub (EUR-0.00)

  Zlatý břeh.doc (EUR-0.00)

  Zlatý břeh.txt (EUR-0.00)

  Zlatý břeh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zlatý břeh.PDF – (EUR 0.00);

  Zlatý břeh.MOBI – (EUR 0.00);

  Zlatý břeh.EPUB – (EUR 0.00);

  Zlatý břeh.DOC – (EUR 0.00);

  Zlatý břeh.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Americká sága (1.)

  Originální název:

  Das goldene Ufer (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  mariva

  10.07.2017

  Zajímavý historický příběh, v souvislosti s napoleonskými válkami jsem očekávala spíš francouzské než německé prostředí, ale i tak byl příběh poutavě napsaný a dobře se četl. Strastiplná cesta přes oceán do vytoužené Ameriky byla opravdu náročná a teď zvědavě čekám, co hlavní postavy v Americe čeká.

  VercaLukasova

  03.06.2017

  Od knihy jsem očekávala dobrodružný román zasazený do období napoleonských válek. Z tohoto pohledu jsem zklamaná nebyla. Co mi ale narušovalo celkový dojem z knihy a z toho důvodu nedávám plný počet bodů, jsou sexuální scény v nevhodném okamžiku. Uvedu příklad. Waler, Gisela a další uprchlíci zažijí strastiplnou cestu oceánem, kde museli bojovat nejen s přírodními živly, ale také s chamtivými námořníky. Několik týdnů neměli dostatečné množství jídla, pití, hygieny a spánku. Po zdánlivě nekonečné cestě se dostanou k mexickým břehům, kde se jich ujme místní předák. Těhotná Gisela a Walter přes všechny tyhle k smrti vyčerpávající události nemyslí na nic jiného, než aby spolu hupsli do postele. To se mi zdá opravdu nereálné a celkově tyto scény na mě působily dojmem, že autorka (autoři) musí za každou cenu do příběhu vklínit co nejvíce podobných scén, jako kdyby bez nich příběh ztrácel na atraktivitě.

  vikaa

  13.02.2017

  Příběh lásky dvou sirotků a jejich neradostný úděl vrcholící vraždou a útěkem za moře je, tak je to u Lorentzové zvykem, napínavý a také romantický. Zajímavé je období Napoleonských válek, kdy se z dětí stávají sirotci. Mně osobně se líbilo barvité líčení politické situace v Německu v období Waltrových studií a dramatická cesta lodí po moři za novým životem. Už se těším na další osudy Waltra, Gisely a jejich dosud nenarozeného dítěte…

  ivulka15

  09.02.2017

  Hezký historicko-romantický román. Jen se trochu nemůžu ubránit dojmu,že období středověku této autorce sedělo prostě víc.Nechám se překvapit co přinese další díl trilogie.

  Ditules

  08.12.2015

  Dobře napsaná kniha. Jenom škoda, že historické reálie nejsou propracovanější…  TAGS:

  Online Zlatý břeh ebook, Kniha Zlatý břeh FB2, Download Zlatý břeh PDF , Download Zlatý břeh MOBI, Online Zlatý břeh kniha, Zdarma Stažení Zlatý břeh IPhone, Online kniha Zlatý břeh PDF, Zdarma Zlatý břeh DJVU, Zdarma Stažení Zlatý břeh TXT, Stažení Zlatý břeh RTF, Online Zlatý břeh FB2 , e-kniha Zlatý břeh stažení TXT, Zdarma Zlatý břeh stažení kniha, e-kniha Zlatý břeh download MOBI, Stažení Zlatý břeh IPad, Číst Zlatý břeh MOBI, Číst Zlatý břeh DOC, Zdarma Zlatý břeh AWZ, Download e-kniha Zlatý břeh iPad , Zdarma Zlatý břeh DJVU, Download Zlatý břeh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zlatý břeh DVD, Číst Zlatý břeh TXT, Book Zlatý břeh stažení DJVU, Zlatý břeh stažení kniha zdarma, Zlatý břeh stažení kniha pdf zdarma, Zlatý břeh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zlatý břeh pdf zdarma, Zlatý břeh stažení kniha epub zdarma, Zlatý břeh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply