Zlatý kámen Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zlatý kámen Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zlatý kámen


První díl cyklu Jack West Jr.

V dobách faraonů byl na vrcholku Velké pyramidy umístěn zlatý kámen, který chránil Zemi před účinky takzvané rotace Tartarus. Jednou za čtyři a půl tisíce let na Slunci vznikne extrémně horká skvrna a erupce pak způsobí na Zemi vlnu spalujícího vedra. Legenda praví, že ten, kdo v době příštího Tartaru umístí kámen na původní místo, získá neomezenou moc nad světem. Skupina odvážlivců musí předstihnout elitní jednotky hlavních mocností a teroristických organizací, které o kámen usilují. Při nejriskantnější výpravě a v střemhlavém závodě kolem sedmi divů světa musí rozluštit starodávný text a překonat nejrůznější smrtelné pasti i gigantické síly zla.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zlatý kámen zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zlatý kámen (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zlatý kámen zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zlatý kámen.pdf (EUR-0.00)

  Zlatý kámen.epub (EUR-0.00)

  Zlatý kámen.doc (EUR-0.00)

  Zlatý kámen.txt (EUR-0.00)

  Zlatý kámen.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zlatý kámen.PDF – (EUR 0.00);

  Zlatý kámen.MOBI – (EUR 0.00);

  Zlatý kámen.EPUB – (EUR 0.00);

  Zlatý kámen.DOC – (EUR 0.00);

  Zlatý kámen.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jack West Jr. (1.)

  Originální název:

  The Seven Ancient Wonders (2006)

  Žánr:
  Thrillery, Sci-fi
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  hana4834

  24.02.2017

  hned jsem podlehla Jacku Westu Jr. vřele doporučuji

  babicka_amalka

  26.01.2017

  trochu překombinované; jako oddych ano, ale je spousta zajímavějších s obdobným námětem;

  muchomurka

  18.01.2017

  Opět skvělá knížka, jejíž strhující děj mě pohltil a nepustil. Moc se mi líbí, že v knize nebylo žádné veliké filozofické hloubání, ale byla to akce za akcí. A také se mi líbilo téma – sedm divů světa a hledači pokladů. 🙂 Vůbec mi nevadilo pohrávání si s dějinami a ani to, že všechny divy byly objeveny. Jen mi rvalo srdce ta jejich demolice, nj. neumíme si toho vážit. Hurá na další díl.

  Dandulka

  10.05.2014

  Super knížka, je to nějakou dobu, co jsem ji četla a až teď jsem nevědomky narazila na druhý díl a moc se na něj těším.

  čef

  21.12.2013

  Román typu honba za pokladem. Honičky, pasti, přestřelky, kouzla, hádanky, šifry, starobylá písma, technické zázraky a záchrana lidstva. Jenom trochu vtipu, logiky a uvěřitelnosti tomu chybí, ale to je u tohoto žánru víceméně obvyklé. Na můj vkus je tu také docela málo z historie. Čtenáři jistě na druhé straně možná ocení poutavý styl, fantazii a autorovo zaujetí pro věc.

  bukiet

  19.06.2013

  Na můj vkus trochu moc divoké a plné logických chyb. Ale k vodě možná docela vhodná četba. Uvidíme jak na tom budou další díly,

  derminator

  10.01.2012

  Zatím má první kniha od Reillyho kterou jsem četl ale musím říci že mě hodně zklamala je to takové no slátané nemůže se rovnat např. Ludlumovi či Silvovi atd. Dávám slabých 40%.

  Márinka

  Zatím poslední (čtvrtá v pořadí) kniha od Reillyho, kterou jsem přečetla. A to je co říci, protože já se málokdy vracím :o)  TAGS:

  Online Zlatý kámen ebook, Kniha Zlatý kámen FB2, Download Zlatý kámen PDF , Download Zlatý kámen MOBI, Online Zlatý kámen kniha, Zdarma Stažení Zlatý kámen IPhone, Online kniha Zlatý kámen PDF, Zdarma Zlatý kámen DJVU, Zdarma Stažení Zlatý kámen TXT, Stažení Zlatý kámen RTF, Online Zlatý kámen FB2 , e-kniha Zlatý kámen stažení TXT, Zdarma Zlatý kámen stažení kniha, e-kniha Zlatý kámen download MOBI, Stažení Zlatý kámen IPad, Číst Zlatý kámen MOBI, Číst Zlatý kámen DOC, Zdarma Zlatý kámen AWZ, Download e-kniha Zlatý kámen iPad , Zdarma Zlatý kámen DJVU, Download Zlatý kámen e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zlatý kámen DVD, Číst Zlatý kámen TXT, Book Zlatý kámen stažení DJVU, Zlatý kámen stažení kniha zdarma, Zlatý kámen stažení kniha pdf zdarma, Zlatý kámen pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zlatý kámen pdf zdarma, Zlatý kámen stažení kniha epub zdarma, Zlatý kámen ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply