Zlý začátek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zlý začátek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zlý začátek


Milí čtenáři,
mrzí mne, že kniha, kterou Vám předkládám, je tak nesmírně smutná. Vypráví truchlivý příběh tří dětí, které neustále pronásleduje neštěstí. I když jsou sourozenci Baudelairovi milí a chytří, jejich život je plný utrpení. Od první stránky knihy, kdy se děti procházejí po pláži a dozvídají se strašnou novinu, se dostanou do vleku nešťastných příhod. Dalo by se říci, že je přitahují jako magnet.
V této útlé knížce se sourozenci postupně setkávají se zničujícím požárem, škaredým oblečením, studenou ovesnou kaší k snídani, chladnokrevným zlosynem a úklady, které je mají připravit o majetek. Je mou smutnou povinností tyto neradostné příhody zaznamenat, ale vám, kteří dáváte přednost šťastným koncům, nic nebrání v tom, abyste tuto knihu včas odložili a přečetli si raději něco veselejšího.
S veškerou úctou
Lemony SnicketKniha v českém jazyce!


Stažení Zlý začátek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zlý začátek (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zlý začátek zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zlý začátek.pdf (EUR-0.00)

  Zlý začátek.epub (EUR-0.00)

  Zlý začátek.doc (EUR-0.00)

  Zlý začátek.txt (EUR-0.00)

  Zlý začátek.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zlý začátek.PDF – (EUR 0.00);

  Zlý začátek.MOBI – (EUR 0.00);

  Zlý začátek.EPUB – (EUR 0.00);

  Zlý začátek.DOC – (EUR 0.00);

  Zlý začátek.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Řada nešťastných příhod (1.)

  Originální název:

  A series of Unfortunate Events, Book the First: The Bad Beginnig (1999)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (44)

  Přidat komentář

  keveline

  13. ledna

  Na túto sériu som narazila úplnou náhodou, nakoľko momentálne je podľa nej natočený nový seriál. Hneď ma zaujala, a musím povedať, že aj keď chcem aby deti Boudelaire boli konečne šťastné, nesmierne si ju užívam. Štýl písania knihy je veľmi zaujímavý, páči sa mi tiež vysvetľovanie cudzích slov.. a vlastne, všetko sa mi páči. 🙂 Hneď sa vrhám na pokračovanie. Knihy čítam v origináli, ale mám v pláne nakúpiť si celú sériu po česky.

  Knihy by som zaradila medzi tie, ktoré sú určené deťom, ale (možno) viac zaujmú dospelých.

  Kao

  08.11.2017

  The book was long, and dificult to read, and Klaus became more and more tired as the night wore on. Occasionally his eyes would closed. He found himself reading the same sentence over and over. He found himself reading the same sentence over and over. He found himself reading the same sentence over and over.

  Právě jsem si oblíbila nového autora

  Percabethka

  19.09.2017

  Nemám ráda smutné a depresivní knížky, ale tohle bylo tak vtipné a autorův styl psaní tak dokonalý, že jsem v podstatě ani nepostřehla, že se sirotkům Baudelairovým od začátku do konce štěstí vyhýbalo velkým obloukem. První díl se mi moc líbil a už se vážně těším na další – hlavně podle názvů vypadají skvěle 🙂

  Taliane

  01.09.2017

  Kéž by mi rodiče četli před spaním celou sérii, mé dětství by bylo o tolik barevnější. No, alespoň už vím, že to budu číst já svým dětem, protože o tohle prostě nesmí přijít. Už vím, že stejně jako já si ji budou číst i v dospělosti a budou ji milovat úplně stejně.

  theale

  22.05.2017

  Ke knížce mě přivedl film, který se mi moc líbil, tak jsem byla zvědavá na předlohu. Bohužel musím říct, že knížka se mi nelíbila. Nepřišla mi ani vtipná ani smutná, jen jednoduše a naprosto nezajímavě napsaná. Škoda.

  silvara

  08.04.2017

  Jsem špatný člověk, když se při čtení tragického životního příběhu sourozenců Baudelairových tolik směji? Vážně, těm dětem se nic hezkého nepřihodí, zažívají doopravdy řadu nešťastných příhod, ale ten styl, kterým je to napsáno! Tomu se nelze nesmát! I když je to určeno především pro děti a mládež, já se četbou prvního (a dalších dílů) bavím, i když jsem z dětských a mládežnických let vyrostla. A s přibývajícími roky mi Snicket přijde vtipnější a vtipnější. 😀

  Laviii

  03.04.2017

  Přestože je řazená do knih pro mládež, nebála jsem se pro ní sáhnout. Film byl výborný, a když jsem zjistila, že je natočen podle knih, neváhala jsem. Výborné čtivo, doporučuji! 🙂

  Edona

  02.04.2017

  I když už nejsem ve správné věkové kategorii, tak si Řadu nešťastných příhod přečtu velice ráda. Jako malá holka si pamatuji, jak jsem si Zlý začátek půjčila z knihovny a nikdy nečetla další díly, protože je u nás neměli. Později jsem chtěla knížky sesbírat do vlastní knihovny, ale už se nedaly sehnat. Konečně po letech, kompletuji svou sbírku. První díl je vskutku nešťastný, ale víte, tomu stylu vyprávění Lemony Snicketa se prostě nedá odolat. 🙂

  dudunka

  17.03.2017

  krása četlo se jedním dechem 🙂

  YellowBean11

  08.03.2017

  Taková jednohubka na hoďku ve vlaku 🙂 líbila se mi

  kyticka152

  07.03.2017

  Kniha se mi líbila. Byla tak akorát smutná, a tak akorát dokonalá, že se krásně a lehce četla. Doporučuji k přečtení!

  Slovanka

  07.02.2017

  Kniha je dozajista začátek naprosto úžasné série. Jde o krátké a jednoduché čtení, které je však také neuvěřitelně kreativní a inovativní – mnoho knih jako je tahle, teprve pak sérií, v dětských knihovnách nenajdete.
  Co mi ale přišlo neuvěřitelně rušivé, byla překladatelova potřeba naprosto nevhodně tlačit do vět nevyjádřený podnět děti a ve slovesech pak koncovku "-y", což působilo např. u 13-letého Klause naprosto směšně: "Pamatuješ, jak jednou celý den pršelo a my se nudily, a tak jsme si všechny nabarvily nehty na nohou na červeno?" (doslovná citace) No které dítě/který klučina by něco takového řekl? 🙂

  vodopad152

  26.01.2017

  Kniha byla velmi dobrá, ale někdy mi připadalo jako by si autor myslel, že jsme úplně blbí, ale možná je to styl psaní. Ale bylo to dobré.

  Sarfias

  07.12.2016

  Tohle je jedna z těch knížek, kterou přečtete za pár hodin, ale vyloudí vám úsměv na tváři. I když je to kniha pro děti, dospělý člověk se k ni rád vrátí. Jsem zvědavá na další díly 🙂

  Život-s-Kačí

  20.07.2016

  Nádherný příběh. K této knize snad nemusím ani nic jiného psát. Strašně se těším na další díly.

  Juki-RoseMary

  28.11.2015

  Kniha mého dětství, která se mi ze života vytratila a před několika lety zase vstoupila a jsem za to ráda. Během pár týdnů jsem přečetla celou sérii a musím říci, že ve mě kniha vyvolala více otázek než odpovědí. Přesto jí považuji za poklad. Je mi hrozně líto že již nejde koupit v knihkupectvích a já musím lítat po bazarech. Ale co, až se bude na mé poličce skvět všech 13 dílů, všechno to trápení přinese sladké plody… Jako to sourozenců Baudelairových. 🙂 Tak či onak, vsadím se, že příběh skrývá plno tajemství a souvislostí, které po prvním čtení stále zůstávají skrytá.

  bibi.r

  01.11.2015

  Bylo to něco trochu jiného než jsem očekávala, ale určitě bych to doporučila řekněme trochu nezkušeným čtenářům okolo 10 let (prostě těm, kteří knížkám moc nedají), protože tohle by z nich mohlo udělat zanícené knihomoly :).

  romankrasa

  20.10.2015

  Tuhle téměř dvou set stránkovou knihu, jež mají dospělí přečtenou klidně během jednoho dne, bych doporučil všem rodičům a jejich dětem na zkrácení dlouhé chvíli i poučení a následný rozbor jednotlivých pasáží, v nichž mohou děti pátrat po příčinách a zapamatovat si důležité aspekty k životu podané inteligentní formou.

  Elis.n

  29.07.2015

  Řada nešťastný příhod je moje srdcovka. Pokaždý jsem dětem Baudelairovým přála šťastný konec, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem se ho nedočkala. Už kvůli tomu byla tahle série tak originální. Líbilo se mi, že každý ze sourozenců měl nějakou dovednost, která jim pomohla z nějakého průšvihu. 🙂 No a hrabě Olaf, prostě senzační záporák. Jeden Olaf mě na gymplu učil informatiku :D. (Ten účes byl přesnej).

  Dinosaur

  01.07.2015

  (8,5/10) "Pokud se vám, milí čtenáři, líbí příběhy se šťastným koncem, pak si raději přečtěte nějakou jinou knihu. V téhle nejenže nenajdete šťastný konec, ale ani šťastný začátek …"
  Tohle je pro mě nostalgie, protože jsem to kdysi dávno četl ještě v době, kdy jsem chodil do dětské knihovny 🙂 Je to taková příjemná jednohubka, která se dá přečíst zhruba za hodinu a je napsána osobitým stylem, který se mi moc líbí, ač je děj knihy (pravděpodobně schválně) občas až absurdní. Takže hurá na další díl! (27. 7. 2013)

  Nerolinka

  17.05.2015

  Moje chyba byla v tom, že jsem poprvé viděla film, který se mi líbíl o trochu víc ale v knižce je zase pár zajímavých detailů které osvětlují děj. Každopádně se na další díl těším.

  dragonslayer

  24.10.2014

  Naprosto skvělé čtení, jak pro děti, tak i pro young adult. Už se těším na druhý díl, a to jsem té knížce ze začátku moc nevěřila, ale styl psaní a kompozice autora a příběh samotný mě přesvědčil, abych se dověděla něco víc o dětech Baudelairových. 🙂

  Ellkarka

  18.06.2014

  – Kniha se velice dobře a rychle četla. Má velké písmena a rozložení textu na stránku je minimální.
  – Není určena jen pro mladé čtenáře. Je psaná s lehkostí, aby děj pochopili i ti nejmenší a zároveň pro starší čtenáře může být odlehčením a přitom zkoumat různé metafory a jinotaje.
  – Skvělé čtení se kterým začít, když jste malý!

  A bokem, ve filmu Řada nešťastných příhod byl Jim Carry v roli hraběte Olafa opravdu famózní!

  brčko-A

  20.05.2014

  Knížka byla vynikající, těším se na další díly.

  jacquelineFF

  19.03.2014

  Dobrá knížka, krátká, rychle se čte.

  Lodja

  03.03.2014

  Nebudu to rozepisovat ke každé knize zvlášť, protože tato série je naprosto úžasná, moje snad úplně nejoblíbenější. Jistěže, musíte být tak trošku zvrhlík s odporným černým humorem, mít hodně rádi steampunk a počítat s tím, že některé motivy se prostě omílají pořád dokola. A přestože kniha někdy vypadá jako výkladový slovník a někdy slouží jako vyznání lásky fiktivního spisovatele fiktivní osobě, je prostě skvělá a každá věková skupina si tam najde své. Děti své úžasné hrdiny a jejich hororový příběh a ti starší úžasný černý humor se spoustou narážek a temným nádechem. Hrozně doporučuju!

  Jo a kamarád David Pokora nechápe, proč mu závidím jeho jméno. Vy ano? 🙂

  Bunburistka

  16.02.2014

  Velice poutavá knížka. Když se začtete, budete chtít vědět, jak sourozenci dopadnou, doporučuji 🙂

  akzena

  05.01.2014

  Aluze:
  Beatrice (z Božské komedie Danta Alighieriho, symbol dokonalého ženství)
  Baudelairovi (Charles Baudelaire, symbolistický spisovatel, prokletý básník)
  Poeovi (Edgar Allan Poe, spisovatel romantismu, zakladatel hororu)
  soudkyně Straussová ( rodina Straussových, skladatelé vážné hudby)

  Vsuvky, které možná něco znamenají:
  -nejdražší věci L.S. jsou akordeon, spisy o Baudelairových a fotka Beatrice
  – L.S. se k jednomu městu nesmí přiblížit na 5km

  petrisca

  15.10.2013

  Skvěle napsaná kniha nevím co k ní dodat 🙂

  AWKWARD.

  08.10.2013

  Tak tohle byli knížky přesně pro mě ! Konečně něco co neni obvyklé 😀 Nic nebylo zase tak hezké jak se zdálo ~ Mě se hodně líbilo jak se pokaždé něco stalo když už si člověk myslel, že je po všem 🙂 Díky bohu, že jsemměla tu možnost tohle si přečíst, jen škoda, že jsem nikdy nedostala do ruky poslední díl 😀
  TAGS:

  Online Zlý začátek ebook, Kniha Zlý začátek FB2, Download Zlý začátek PDF , Download Zlý začátek MOBI, Online Zlý začátek kniha, Zdarma Stažení Zlý začátek IPhone, Online kniha Zlý začátek PDF, Zdarma Zlý začátek DJVU, Zdarma Stažení Zlý začátek TXT, Stažení Zlý začátek RTF, Online Zlý začátek FB2 , e-kniha Zlý začátek stažení TXT, Zdarma Zlý začátek stažení kniha, e-kniha Zlý začátek download MOBI, Stažení Zlý začátek IPad, Číst Zlý začátek MOBI, Číst Zlý začátek DOC, Zdarma Zlý začátek AWZ, Download e-kniha Zlý začátek iPad , Zdarma Zlý začátek DJVU, Download Zlý začátek e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zlý začátek DVD, Číst Zlý začátek TXT, Book Zlý začátek stažení DJVU, Zlý začátek stažení kniha zdarma, Zlý začátek stažení kniha pdf zdarma, Zlý začátek pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zlý začátek pdf zdarma, Zlý začátek stažení kniha epub zdarma, Zlý začátek ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply