Znamení Athény Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Znamení Athény Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Znamení Athény


Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva…

— zdroj: www.legie.info —Kniha v českém jazyce!


Stažení Znamení Athény zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Znamení Athény (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Znamení Athény zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Znamení Athény.pdf (EUR-0.00)

  Znamení Athény.epub (EUR-0.00)

  Znamení Athény.doc (EUR-0.00)

  Znamení Athény.txt (EUR-0.00)

  Znamení Athény.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Znamení Athény.PDF – (EUR 0.00);

  Znamení Athény.MOBI – (EUR 0.00);

  Znamení Athény.EPUB – (EUR 0.00);

  Znamení Athény.DOC – (EUR 0.00);

  Znamení Athény.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bohové Olympu (3.)

  Originální název:

  The Mark of Athena (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (45)

  Přidat komentář

  Nikča1236

  01.10.2017

  Strýček Rick je pěknej zmetek, vážení! 😀

  maglena

  20.07.2017

  Prstolap :))) Skvěle 🙂

  Minde123

  18.06.2017

  Nechytlo mě to tolik jako předchozí díly… možná to je tím, že jsem Proroctví a Neptunova syna četla před rokem a tudíž jsem musela dlouho lovit v paměti, abych chápala všechny souvislosti. 😀 Nebo tím, že se ze mě (snad) stává náročnější čtenář, a proto někdy nemůžu skousnout, že je to psané pro děti… je tam na mě hrozně moc nasekané akce (+prosté vyjadřování jak hrdinů tak autora) Každopádně ke konci jsem se se stylem psaní zase sžila a začalo mě to neskutečně bavit! 😀 Až na kapitoly z pohledu Lea… Vím, že Leo je klíčová postava, ale mě prostě vyprávění z jeho pohledu nudí. :/ …. Radši bych uvítala pohled Hazel nebo Franka.
  Konec byl boží a Percy taky. Takže přes všechny mínusy spokojenost. 🙂

  SarahRoyalAss

  09.06.2017

  Sice jsem se s tímhle dílem dost crcala, ale za mě palec nahoru!
  Opravdu hodně jsem si oblíbila Lea a jeho kapitoly jsem doslova hltala. 🙂
  Částmi mi kniha připadala možná trošku zbytečně zdlouhavá. Ale opravdu jenom trošičku.
  Na konci mi určitě uletěla nejedna slzička. Jsem opravdu zvědavá na pokračování!
  Až ho někde splaším. 😀

  Smardik17

  05.06.2017

  No musím říct, že mi tento díl přišel trochu zbytečně zdlouhavý. Když to například srovnám s přímočarými příběhy Percy Jacksona, tak bych pár stran klidně přeskočil. Ale nechtěl jsem aby mi něco uteklo, takže jsem nepřeskakoval a dobře jsem udělal. Každopádně je to napínavé, a osudy hrdinů jsou tak záhadné, že musíte prostě zjistit jak to s nimi dopadne. No a teď už nezbývá nic než nabrat síly, jelikož Hádův chrám je za rohem v knihovně:-)

  Ketesh

  20.04.2017

  Rickovy knihy jsou zkrátka báječné. Oddechové, ale takovým zajímavým způsobem. Člověk při nic neuvěřitelně zrelaxuje, ale zároveň mu jede hlava na plné obrátky. Je neuvěřitelné, jak vše dokáže skloubit.

  Znamení Athény mě mírně zklamalo. Celý díl byl takový suchý a nezáživný. Nejvíc ho asi však v mých očích srazilo, samotné pátrání po znamení, nepřišlo mi nějak extrovně obtížné, ve srovnání s jinými událostmi, na které jsem od Ricka zvyklá.

  BlaniVan

  06.04.2017

  Další super dílo od skvělého autora.

  svobonís

  13.02.2017

  Kniha se mi moc líbila, i když mě kolikrát štvalo, že tam byla napínavá chvilka s nějakým hrdinou a najednou další kapitola pojednávala o nějakém jiném hrdinovi. Kniha se mi četla dobře a na to, kolik tam bylo hlavních hrdinů, jsem se v tom vůbec neztrácela, za mě pět hvězdiček.

  Deni136

  04.11.2016

  Knížka se mi líbila ještě o mnohem víc, než předchozí díl! Taky musím říct, že teď už je znát, že série Bohové Olympu je dokonce lepší než série Pery Jackson, alespoň podle mě. Tady není volné místo, nedá se od knížky odtrnout a hlavně se snad ani nedá nudit! Konec naprosto famózní a série vám nedá spát, dokud nezačnete číst další díl! Bravo!

  helusa2

  21.08.2016

  Velmi promyšlené, velmi napínavé, nevtíravě poučné (při četení R. Riordana mám vždy po ruce internet, abych si všechny ty nestvůry, bohy, příběhy… vyhledala 😉 ) Těším se na další díl 🙂 Ten konec totiž nic jiného neumožňuje 😀

  dadako

  14.06.2016

  Další zvraty a další důvody pokračovat v hltání tohoto příběhu.

  Viky.nox

  07.05.2016

  Cela série knih Bohové Olympu je neco neuvěřitelného. Ani na vteřinu jsem se nenudila. A ted si ji čtu znova! Znamení Athény je opravdu skvělá knížka. A nebudu se tajit tím, ze bych chtěla byt na Argu II. s nimi. Pan Rick Riordan napsal úžasný příběh, do kterého se vždy rada vracím.

  Baubouka

  24.04.2016

  Konečně jsou Řekové a Římani dohromady. Vše je krásně promyyšlené a krásně do sebe zapadá. Doufám, že po těch párech zůstanou spolu :D. Zápletka je geniální a vše okolo taky,

  P-man

  22.04.2016

  Skvělé, hrozně mne to bavilo, tisíckrát lepší než předchozí díly. Rozhodně mě bavili scénky s Annabeth a Arachné, prostě jedním slovem NEJLEPŠÍ! 10/10

  Lisa15

  18.02.2016

  Knížka se mi líbí i ten příběh, ale příjde
  mi že Jason je v knize důležitější než Percy.

  Omlouvám se za pravopisné chyby 🙂

  Baubouka

  29.01.2016

  Best knížka!!!! 🙂

  Byxy123

  23.01.2016

  Kdyby to šlo, tak dám 4 a půl hvězdy. Příběh parádní, zápletka geniální, vývoj postav a vlastně celého příběhu úžasné. Jediné co knihu trochu kazilo byly překlepy a podle mě chyby v překladu. Nebylo jich mnoho, ale trochu mě to kazilo dojem z knihy.
  Ale to nebrání tom, abych si hned přečetla další díl. 🙂

  kendllajf

  26.11.2015

  Má to ten nejblbější konec. Proč to muselo skončit takhle.

  JanaDor

  09.08.2015

  Tento díl nezaostává za předešlými. Opět je nabitý akcí a velmi čtivý. Baví mě, že autor pomalu odkrývá o čem asi tento díl bude. Jakože od začátku mají hrdinové jednu nápovědu a až ji najdou, je jim sděleno, kde a co hledat dál. Takže jsem byla neustále v napětí a se zvědavostí jsem čekala, co bude příště. Trochu těžší mi to dělaly názvy bohů, které se zde objevovaly v obou podobách, jak římských tak řeckých, což se mi někdy pletlo. Ale to nebylo nijak šílené.

  Vianescee

  10.07.2015

  Pořád fantastické pokračování, jsem ráda, že se konečně všichni setkali. Děj byl zajímavý a zábavný. Miluju tuhle sérii a nemám, co více k tomu říct.

  Jano.

  07.07.2015

  No… stále je to výborné a dá sa to zhltúť kľudne aj za deň (ak náhodou vonku prší, sneží, škvarí, blýska sa, deje sa prírodná katastrofa, povstanie… chápeme sa?), ale prišlo mi to skôr ako taký výplňový diel. 😀

  9187

  20.05.2015

  Lidi..To je cool kniha, na 100 procent to není, ale na 95 určitě. Závěr se Rickovi povedl, ale nevím proč vám tolik vadí ta 1. polovina-ti duchové, kteří napadali těla hrdinů to bylo….cool.

  kklepkaa

  05.05.2015

  Abych řekla pravdu, tak první polovinu jsem se fakt nudila. Neskutečně mě rozčilovala postava Annabeth. Nevzpomínám si, že by mě za celou dobu někdy štvala víc než v této knize. Rick to tady celkově trochu dokonil. Docela mě rozčiloval i překlad, kdy postavy říkají např. To je můj kluk. Zní to hrozně… kdo někdy řekl nahlas to je můj kluk? Když už tak přítel… no vim, je to kravina, ale stejně. Druhá polovina byla daleko zajímavější a závěr ohromující. Jsem v pokušení začít hned další díl, ale stále mě straší ta první naprosto příšerná polovina knihy. Ta třetí hvězda je jen za ten konec.

  trynitrix

  21.04.2015

  Jak on to dělá 😀 příběh vypadá že už spěje ke konci a najednou bum a je příběh na další knihu a tak nenápadně to tam dám že se těšíte na další díl 😀 Znamení Athény super 🙂

  Marký016

  02.04.2015

  Miluju tuhle sérii :3

  Mishak

  18.03.2015

  Četla jsem jí strašně moc dlouho… Nemohla jsem se do ní pořádně začíst. Ne že by nebyla dobrá, ale spíš asi na ní nebyla nálada. Měla jsem sáhnout po nějaké jiné, nebo jí proložit jinou knihou. Nu, každopádně zdárně jsem dosáhla konce a stydím se za sebe, že to nebylo dřív.

  Může obsahovat spoilery – omlouvám se…

  Bohužel mě kniha i trošinku zklamala. Čekala jsem, že když v ní má jít o Znamení Athény, že se samostatnému úkolu Annabeth bude autor věnovat více. Všechno se seběhlo tak strašně rychle… Škoda, že těch zkoušek nebylo víc… =( (- z tohoto důvodu hvězdička dolů)
  A ten konec? Jak jste nám to mohl udělat???? … Nečekala jsem, že je takhle nechá spadnout… =( Dostalo mě to!! A nemohla jsem tomu uvěřit…

  Každopádně kniha měla spád, je krásně promyšlená s krásnými zápletkami (ostatně jako každá kniha téhle série). Neskutečně se těším na další díl, protože cestování Tartarem? Páni….!!! Jsem neskutečně zvědavá, jak to autor pojal a vymyslel.

  natalie2171

  27.12.2014

  Tento díl byl hodně silný, jak emocionálně tak napínavě. Mohla jsem se jakkoli přemlouvat, ale knihu jsem přečetla během chvilky a pak jen přemýšlela nad koncem. Jak jsi mohl strýčku Ricku?
  Jediné co musím vytknout je to, že stále hrdinové mají hrozně málo času. Vždy jsou tam na sekundu přesně, nemají žádný čas na víc. Možná je to ale dobře. To nevím, ale mně to přišlo moc časově seřízené.

  marketka40

  01.12.2014

  Nejlepší ten konec, skoro celou sérii nebyla žádná romantika, ale ten konec opravdu mě to dojalo.

  warca

  19.11.2014

  Do téhle knížky se mi moc nechtělo, ale jakmile jsem se do ní pustla, tak jsem skoro nemohla odtrhnout oči. Vážně mě to vždycky dostane…

  Adel703

  28.10.2014

  nejlepší díl! 🙂
  TAGS:

  Online Znamení Athény ebook, Kniha Znamení Athény FB2, Download Znamení Athény PDF , Download Znamení Athény MOBI, Online Znamení Athény kniha, Zdarma Stažení Znamení Athény IPhone, Online kniha Znamení Athény PDF, Zdarma Znamení Athény DJVU, Zdarma Stažení Znamení Athény TXT, Stažení Znamení Athény RTF, Online Znamení Athény FB2 , e-kniha Znamení Athény stažení TXT, Zdarma Znamení Athény stažení kniha, e-kniha Znamení Athény download MOBI, Stažení Znamení Athény IPad, Číst Znamení Athény MOBI, Číst Znamení Athény DOC, Zdarma Znamení Athény AWZ, Download e-kniha Znamení Athény iPad , Zdarma Znamení Athény DJVU, Download Znamení Athény e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Znamení Athény DVD, Číst Znamení Athény TXT, Book Znamení Athény stažení DJVU, Znamení Athény stažení kniha zdarma, Znamení Athény stažení kniha pdf zdarma, Znamení Athény pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Znamení Athény pdf zdarma, Znamení Athény stažení kniha epub zdarma, Znamení Athény ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply