Znamení Jednorožce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Znamení Jednorožce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Znamení Jednorožce


Historie, dobrodružství, romantika, napětí. To všechno nabízí nový román Hany Marie Körnerové odehrávající se v polovině osmnáctého století ve Francii. Zavede nás na dvůr Ludvíka XV. i na ponurý strážní hrad, kde se v časech sedmileté války shromažduje vojsko.

Hlavní roli v něm hrají dvojčata ze starého rodu. Od raného dětství jsou na sobě silně závislá, mají vlastní svět s tajnou řečí a tajným znamením – jednorožcem. Jejich úspěšná budoucnost je naplánována dlouho dopředu, ale všechno se dramaticky změní po smrti rodičů. Mladík vstupuje do tajné služby Jeho Veličenstva, dívku král provdá za jednoho ze svých věrných. Na dlouhá léta se jejich cesty rozdělí. Když se uprostřed války opět sejdou, pomůže jim v nebezpečí nejen vzájemná podoba, ale i prsten sloužící jako poznávací znamení…Kniha v českém jazyce!


Stažení Znamení Jednorožce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Znamení Jednorožce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Znamení Jednorožce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Znamení Jednorožce.pdf (EUR-0.00)

  Znamení Jednorožce.epub (EUR-0.00)

  Znamení Jednorožce.doc (EUR-0.00)

  Znamení Jednorožce.txt (EUR-0.00)

  Znamení Jednorožce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Znamení Jednorožce.PDF – (EUR 0.00);

  Znamení Jednorožce.MOBI – (EUR 0.00);

  Znamení Jednorožce.EPUB – (EUR 0.00);

  Znamení Jednorožce.DOC – (EUR 0.00);

  Znamení Jednorožce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Historie
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  agatha2

  29.12.2017

  Znamení jednorožce byla opět moc pěkná historická kniha z pera naší autorky. Mám ráda knihy od HMK, mám je doma všechny. Ale přiznám se, že mi přišla tak nějak uspěchaná, klidně by mohla mít více stran a příběh mohl být více do hloubky propracován. Nicméně zde bylo vše, co od jejích knih očekáváme. Kniha byla čtivá, jen jsem četla, četla a najednou byl konec a mi přišlo, že ten konec ještě být nemusel…

  Kachorra

  23.12.2017

  Knížky paní Körnerové mám všechny moc ráda a tahle moje očekávání také nezklamala. l když musím říct, že kočárová série byla přeci jen o dost lepší. Přesto už se moc těším na Znamení hada 🙂

  Tebby

  02.12.2017

  Prostředí Francie mám strašně ráda. Knihu jsem si půjčila kvůli obálce. Čekala jsem, že to bude fantasy téma – to jsem se mírně spletla. Nicméně i tak mě kniha mile překvapila. Vůbec se mi ji nechtělo odložit. Vřele doporučuji.

  Riccia

  24.09.2017

  Zajímavá, čtivá, nepřeslazená a velice pěkně zobrazující danou dobu – taková je podle mého názoru nová kniha H. M. Körnerové. Těžko se od ní odcházelo a večer se ani nechtělo jít spát.

  Toňula

  11.09.2017

  Další z autorčiných čtivých historických románů, děj má spád, nechybí napětí ano romantika, skvělý na dlouhé zimní večery.

  Hana86

  14.08.2017

  Knížka napínavá od začátku do konce. Nemohla jsem odložit, dokud nebylo přečteno. Tuto autorku čtu od svých 15 let a její knížky mám ráda stále. Na každou novou se moc těším. Myslím, že jsem už četla úplně všechny a líbily se mi 🙂
  Mezi mé srdcovky patří Pán hor, Hodina po půlnoci a Andělská tvář.

  zuzana2599

  23.07.2017

  Jako milovnice historie dávám novému románu K. M. Körnerové pět hvězdiček !
  Měl v sobě totiž všechno, co od tohoto žánru očekávám. Udržel mě po celou dobu čtení v příjemné romanticko – dobrodružné atmosféře, našla jsem i kapku napětí a věrně oživil historii poloviny 18. století ve Francii. Příběhu nechyběla jiskra a švih, takže já se už moc těším na další knihu této autorky !!

  ADAMILA

  03.07.2017

  Dobrodružství,romantika a historické téma to je osvědčené psaní spisovatelky M.H.Körnerové a velmi dobře ji to vychází. Znamení Jednorožce sice podle mého názoru pokulhává za knihami Pán hor nebo Kočár do neznáma, ale i tak se mi knížka dobře četla.

  Halka2

  28.06.2017

  Znamení jednorožce má všechno co by měla kniha tohoto ražení mít. Historii, dobrodružství, romantiku i napětí. Sympatičtí hrdinové i padouši. Kniha mě pobavila, pěkné čtení na dovolenou. Doporučuji.

  VladkaBU

  11.06.2017

  … konečně jsem dočkala opět samostatného románu od paní autorky. Modrá série, jak jsem si nazvala předchozí její vydané knihky, se mi líbila také, ale samostatný román je přece jenom lepší. Líbila se mi Celiina odvaha jít do všeho po hlavě. Za mě pět hvězdiček

  marimari

  04.06.2017

  Příjemná, napínavá oddechovka! Dobře zaplní letní neděli.

  Jíťa512

  01.06.2017

  Knížka se mi až tolik nelíbila, asi to bylo tím, že mi hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. Od autorky jsem četla lepší knihy.

  modranka

  16.05.2017

  Opäť skvelý román, štipka romantiky, hromada histórie (mimochodom odporúčam prečítať aj úvod knihy o histórii, aby ste vedeli čo a ako), nátresk dobrodružstva, aj keď trochu tak mládežníckeho. Cieľová skupina čitateľov – pokojne dajte čítať aj -násť ročným.  TAGS:

  Online Znamení Jednorožce ebook, Kniha Znamení Jednorožce FB2, Download Znamení Jednorožce PDF , Download Znamení Jednorožce MOBI, Online Znamení Jednorožce kniha, Zdarma Stažení Znamení Jednorožce IPhone, Online kniha Znamení Jednorožce PDF, Zdarma Znamení Jednorožce DJVU, Zdarma Stažení Znamení Jednorožce TXT, Stažení Znamení Jednorožce RTF, Online Znamení Jednorožce FB2 , e-kniha Znamení Jednorožce stažení TXT, Zdarma Znamení Jednorožce stažení kniha, e-kniha Znamení Jednorožce download MOBI, Stažení Znamení Jednorožce IPad, Číst Znamení Jednorožce MOBI, Číst Znamení Jednorožce DOC, Zdarma Znamení Jednorožce AWZ, Download e-kniha Znamení Jednorožce iPad , Zdarma Znamení Jednorožce DJVU, Download Znamení Jednorožce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Znamení Jednorožce DVD, Číst Znamení Jednorožce TXT, Book Znamení Jednorožce stažení DJVU, Znamení Jednorožce stažení kniha zdarma, Znamení Jednorožce stažení kniha pdf zdarma, Znamení Jednorožce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Znamení Jednorožce pdf zdarma, Znamení Jednorožce stažení kniha epub zdarma, Znamení Jednorožce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply