Zpěvy hvězd a stínů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zpěvy hvězd a stínů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zpěvy hvězd a stínů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Zpěvy hvězd a stínů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zpěvy hvězd a stínů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zpěvy hvězd a stínů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zpěvy hvězd a stínů.pdf (EUR-0.00)

  Zpěvy hvězd a stínů.epub (EUR-0.00)

  Zpěvy hvězd a stínů.doc (EUR-0.00)

  Zpěvy hvězd a stínů.txt (EUR-0.00)

  Zpěvy hvězd a stínů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zpěvy hvězd a stínů.PDF – (EUR 0.00);

  Zpěvy hvězd a stínů.MOBI – (EUR 0.00);

  Zpěvy hvězd a stínů.EPUB – (EUR 0.00);

  Zpěvy hvězd a stínů.DOC – (EUR 0.00);

  Zpěvy hvězd a stínů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Songs of Stars and Shadows (1977)

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Krub

  02. ledna

  Hodně nevyvážené. Oproti Zpěvům mrtvých, v nichž je jen jedna slabší povídka, se ve Zpěvech hvězd a stínů střídají naprosto strhující, tesknivé, hořkosladké, překrásné literární zážitky (Osamělé písně Larena Dorra, Věž z popela, Za jediný včerejšek) a veskrze obyčejné, myšlenkově povrchní, nezáživné, občas dokonce i nudné nedodělky ( Oceloví andělé, Stanice Šerá voda, Noční směna, Noc vampýrů). Přesto je ale i tato kniha takřka čistokrevný romantismus se vším, co k tomu patří. K tomu nutno podotknout, že romantismus je moje gusto. Zvláště, když se zkombinuje s žánry Sci-fi, Fantasy a jedním z mých nejoblíbenějších spisovatelů vůbec: Georgem Raymondem Richardem Martinem. Četl jsem od něj lepší díla, přesto ale na tu lepší část Zpěvů hvězd a stínů nikdy nezapomenu, což je cca polovina knihy. Ta druhá se mi vykutálela z paměti takřka hned po jejím dočtení. 7/10

  Jara 56

  20.08.2017

  Některé povídky celkem dobrý, ale celkově žádné nadšení.

  Mayaku

  08.06.2017

  No, jednou to přijít muselo. Tohle je první Martinova kniha, která mě opravdu zklamala. Neříkám, že se zde nenajdou velmi dobré příběhy, ale obecně v této sbírce kvalita jednotlivých povídek zásadním způsobem kolísá. Na jednu stranu jsou tu fantastické Osamělé písně Larena Dorra, Stanice Šerá voda a Za jediný včerejšek, na stranu druhou jsem se u mnoha povídek potácejících se odnikud nikam (Patrick Henry, Jupitěr a dřevní kosmická loď, Noční směna, Noc vampýrů) regulérně nudila. Suma sumárum slabší průměr.

  Jass

  30.09.2016

  S každou další Martinovou knihou, mi připadá geniálnější a geniálnější. Tohle byla taková rozkoš! Vážně nechápu, proč všichni tak visí na Písni ledu a ohně, jo, taky ji mám ráda, ale tohle je prostě ještě daleko lepší. Uznávám, že jedna nebo dvě povídky byly celkem o ničem (Noc Vampýrů, Noční směna), ale přesto mě naprosto dostaly a na tom se ukáže, že někdo umí psát. Asi nejlepší za mě byla Osamělé písně Larena Dorra – asi si prostě potrpím na smutné příběhy. Stanice Šerá voda byla naprosto skvělá a nebudu vysvětlovat, proč, protože pak byste si to zdaleka tak neužili. No, celé to prostě bylo skvělé, můžu jen doporučit. Kvůli Martinovi mám sci-fi daleko radši než dřív, už se moc těším na další jeho knihu. Tahle se mi líbila snad ještě o krapet víc než sbírka Píseň pro Lyu.

  ziriant

  18.04.2016

  Musím se přiznat, že některé povídky jsem vůbec nepobrala. Ani co se týče příběhu, ani pokud jde o pointu (která tam asi být vždy měla). Naopak docela příjemně mě naladila hned první povídka, Věž z popela, a pak také Osamělé písně Larena Dorra. Jinak mi tady chybělo zatraceně hodně…

  gogo

  02.01.2015

  Tahle sbírka se může pyšnit přívlastkem značně nevyvážená. Na jedné straně tu mám takřka brak v podobě Na útěku, na straně druhé jsou tu fantastické povídky typu Noční směna či Stanice Šerá voda. Ty lepší naštěstí převažují…

  imarvin

  03.04.2014

  Musím uznat, že pan G.R.R.Martin ví přesně, na kterou mou strunu uhodit, aby mě příběh dostal. Ačkoliv je tato kniha různorodá a rozhodně má slabší i silnější povídky, stojí za to ji přečíst od začátku do konce. Pokud si rovnou při čtení začnu představovat živé obrazy a nevnímám okolní hukot, je ta knížka pro mě dobrá. Těším se na další…

  Ronin Roujin

  09.02.2014

  Pár povídek pana Martina z počátků jeho kariéry. Žánrově jsou na pomezí sci-fi a fantasy. Také kvalitou jsou různorodé. celkové hodnoceníé je lepší průměr.

  Thanyss

  17.06.2013

  Poprvé mám problém s tím, jak ohodnotit knížku. Martinovi povídky rozhodně nejsou špatně napsané, ale skoro u každé jsem měla pocit, že něco chybí.

  Kniha obsahuje 9 povídek a musím říct, že kvalitou se nemohou rovnat Písni ledu a ohně.

  Věž z popela mi ke konci přišla dost zmatená, takže jsem nevěděla, jestli náhodou snovouk nekousl spíš mě než hlavního hrdinu.
  Patrick Henry, Jupitěr a dřevní kosmická loď se mi líbila asi nejvíc. Ukazuje, jak jedna kosmická loď může v různých érách znamenat zcela něco odlišného. Nejdříve je to ambiciózní a nesplněný sen. V budoucnu jen hromada duraluminiového šrotu na zpeněžení.
  Stanice Šerá voda – Skupina vědců je uvězněna na výzkumné stanici na planetě, kterou celou pokrývá houba, jež se snaží stanici zničit. Pokud se nadechnete výtrusů, houba vás ovládne. Povídka popisuje boj mezi vědci a skupinou vojáků, o kterých si myslí, že je houba ovládá. Což se ukáže jako omyl.
  Osamělé písně Larena Dorra je spíše fantasy povídka a měla jsem celou dobu pocit, že se jedná spíše o popis snu. Zvláštní příběh, který poukazuje na to, že v dosažení našich cílů nám může bránit například i láska.
  Noc vampýrů nám přínáší možný scénář, jak by to vypadalo po únosu několika jaderných střel. I když jsou unesené bombardéry nakonec zneškodněny, na ulicích už zavládl chaos.
  Na útěku je kraťoučký příběh o člověku, jež se rozhodl svůj nudný život zcela změnit tím, že si zničil vzpomínky a nechává se pronásledovat. Každý den je tedy na útěku a prožívá jej ve strachu, zároveň ale žije konečně naplno.
  Noční směna – povídka, která opět ukazuje rozdílnost názorů. Pro mladíka, který vykonává brigádu na vesmírném překladišti, je vesmír romantickým místem plným dobrodružství. Pro předáka, který zde pracuje už dlouho, vesmír ztratil své kouzlo, je to jen všední věc a vesmírné lodi jsou pro něj jen náklaďáky.
  Za jediný včerejšek je postapokalyptická povídka o člověku, který se díky droze vydává zpátky do minulosti ve svých snech, protože současnost pro něj nemá smysl. Když mu drogu odeberou, jednoho večera ji ukradne a podnikne svou poslední cestu do minulost, ze které se již nevrátí. O to se postaralo dostatečné množství léků na spaní.
  Závěreční Oceloví andělé popisují nelítostné vyhlazování jedné rasy druhou. Je to v podstatě náboženská válka, jen zasazená na jinou planetu.

  tsal

  10.04.2013

  Vcelku pěkná sbírka povídek, která se rychle četla. Nejvíce mě zaujala spíše atmosférická Noční směna, velmi napínavá a akční Stanice Šerá voda a Ocelový andělé se zajímavým nápadem.  TAGS:

  Online Zpěvy hvězd a stínů ebook, Kniha Zpěvy hvězd a stínů FB2, Download Zpěvy hvězd a stínů PDF , Download Zpěvy hvězd a stínů MOBI, Online Zpěvy hvězd a stínů kniha, Zdarma Stažení Zpěvy hvězd a stínů IPhone, Online kniha Zpěvy hvězd a stínů PDF, Zdarma Zpěvy hvězd a stínů DJVU, Zdarma Stažení Zpěvy hvězd a stínů TXT, Stažení Zpěvy hvězd a stínů RTF, Online Zpěvy hvězd a stínů FB2 , e-kniha Zpěvy hvězd a stínů stažení TXT, Zdarma Zpěvy hvězd a stínů stažení kniha, e-kniha Zpěvy hvězd a stínů download MOBI, Stažení Zpěvy hvězd a stínů IPad, Číst Zpěvy hvězd a stínů MOBI, Číst Zpěvy hvězd a stínů DOC, Zdarma Zpěvy hvězd a stínů AWZ, Download e-kniha Zpěvy hvězd a stínů iPad , Zdarma Zpěvy hvězd a stínů DJVU, Download Zpěvy hvězd a stínů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zpěvy hvězd a stínů DVD, Číst Zpěvy hvězd a stínů TXT, Book Zpěvy hvězd a stínů stažení DJVU, Zpěvy hvězd a stínů stažení kniha zdarma, Zpěvy hvězd a stínů stažení kniha pdf zdarma, Zpěvy hvězd a stínů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zpěvy hvězd a stínů pdf zdarma, Zpěvy hvězd a stínů stažení kniha epub zdarma, Zpěvy hvězd a stínů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply