Ztracená kniha Enkiho Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracená kniha Enkiho Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ztracená kniha Enkiho


Stane se minulost naší budoucností? Je lidstvo předurčeno k opakování událostí, které se přihodily na jiné planetě, daleko od naší Země? V bestsellerové sérii Kroniky země se Zecharia Sitchin zabýval příběhem o našem stvoření rukama Anunnaků, „těch, kteří přišli z nebe na Zemi“, z pohledu nás lidí. Nyní v Enkiho ztracené knize budeme na tuhle ságu pohlížet z perspektivy pána Enkiho, vůdce Anunnaků, který byl ve starověku uctíván jako bůh. Bůh, který se rozhodl vyprávět příběh o tom, jak tito mimozemšťané přišli z planety Nibiru na Zemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracená kniha Enkiho zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ztracená kniha Enkiho (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ztracená kniha Enkiho zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ztracená kniha Enkiho.pdf (EUR-0.00)

  Ztracená kniha Enkiho.epub (EUR-0.00)

  Ztracená kniha Enkiho.doc (EUR-0.00)

  Ztracená kniha Enkiho.txt (EUR-0.00)

  Ztracená kniha Enkiho.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ztracená kniha Enkiho.PDF – (EUR 0.00);

  Ztracená kniha Enkiho.MOBI – (EUR 0.00);

  Ztracená kniha Enkiho.EPUB – (EUR 0.00);

  Ztracená kniha Enkiho.DOC – (EUR 0.00);

  Ztracená kniha Enkiho.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Lost Book of Enki (2004)

  Žánr:
  Mytologie, Záhady
  Vydáno: , Fontána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  anna1160

  09.11.2016

  Při čtení této knihy jsem měla pocit jako by autor odpovídal právě mě na otázky které mě tak nějak provázeli celý o vzniku života na naší planetě
  a okamžitě jsem hledala i další jeho díla kterých je celkem 14 Byla a jsem nadšena

  Dandulka

  15.02.2016

  Velmi zajímavým způsobem zpracovány hliněné tabulky. Jen si člověk musí zvyknout na jazyk, ve kterém je tato kniha psaná.

  Dharter

  06.02.2016

  Tak bohužel, v takovémto provedení je The Lost Book of Enki pro mě brak. Nic nemám proti archeoastronautické teorii, ale já prostě radši upřednostňuji fakta, než příběh, který není ani teorií, ani důkazem, jenom fabulací/překladem fabulace. A tady té příběhové části je tak 90%.

  Nibiru

  28.10.2015

  Přečtení této pradávné knihy a událostí v ní popsaných dá zvídavému čtenáři odpověď na celou řadu hádanek a nejasností, obestírajících naši dávnou minulost, spojenou se vznikem homo sapiens sapiens a civilizací vůbec. Vlastně shrnuje vše, co obsahuje komplex knih Kroniky Země, v jakémsi životopisném přehledu událostí, který z našeho pohledu prožívá Mimozemšťan – nesmrtelný Bůh Enki. Nesmrtelnost z lidského pohledu je zde dána velmi rozdílnými biologickými podmínkami, utvářenými na planetě Nibiru, kdy z hlediska její orbity kolem Slunce trvá jeden oběh 3600 pozemských let. Tím by bylo možno (i když pro člověka je to stále dost nepochopitelné) alespoň částečně chápat, proč jsou vůči krátkému lidskému bytí Bohové prakticky nesmrtelní.
  Ačkoliv je v knize pěkně vysvětleno mnohé, např. i to, že Bohové nebyli žádní andělé, ale svárlivé, sexuchtivé a po moci prahnoucí bytosti (přesně jako my, lidé, jež v sobě máme jejich geny), dále vznik Sfingy, pyramid, Potopy, genetické manipulace a další před- a popotopní události, které de facto našly svůj otisk třeba i Bibli, jedno vysvětlení mi kniha nepodala.
  Stále si lámu hlavu nad tím, jak to, že na Zemi žije několik základních lidských a přesto odlišných ras (žlutá, bílá, negroidní a rudá). Annunakové podle všeho byli bílí.
  Ale i tak je to parádní četba a za to, že tuto knihu Z. Sitchin napsal, mu patří in memoriam můj velký dík.  TAGS:

  Online Ztracená kniha Enkiho ebook, Kniha Ztracená kniha Enkiho FB2, Download Ztracená kniha Enkiho PDF , Download Ztracená kniha Enkiho MOBI, Online Ztracená kniha Enkiho kniha, Zdarma Stažení Ztracená kniha Enkiho IPhone, Online kniha Ztracená kniha Enkiho PDF, Zdarma Ztracená kniha Enkiho DJVU, Zdarma Stažení Ztracená kniha Enkiho TXT, Stažení Ztracená kniha Enkiho RTF, Online Ztracená kniha Enkiho FB2 , e-kniha Ztracená kniha Enkiho stažení TXT, Zdarma Ztracená kniha Enkiho stažení kniha, e-kniha Ztracená kniha Enkiho download MOBI, Stažení Ztracená kniha Enkiho IPad, Číst Ztracená kniha Enkiho MOBI, Číst Ztracená kniha Enkiho DOC, Zdarma Ztracená kniha Enkiho AWZ, Download e-kniha Ztracená kniha Enkiho iPad , Zdarma Ztracená kniha Enkiho DJVU, Download Ztracená kniha Enkiho e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ztracená kniha Enkiho DVD, Číst Ztracená kniha Enkiho TXT, Book Ztracená kniha Enkiho stažení DJVU, Ztracená kniha Enkiho stažení kniha zdarma, Ztracená kniha Enkiho stažení kniha pdf zdarma, Ztracená kniha Enkiho pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ztracená kniha Enkiho pdf zdarma, Ztracená kniha Enkiho stažení kniha epub zdarma, Ztracená kniha Enkiho ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply