Ztracená knihovna Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracená knihovna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ztracená knihovna


Carletonovou univerzitou v Minnesotě otřese neuvěřitelná zpráva: profesor Arno Holmstrand, špičkový odborník na antické dějiny, byl zavražděn. Vzápětí objeví jeho mladá kolegyně Emily Wessová v hromádce s poštou podivný dopis napsaný Arnovou rukou. V tu chvíli netuší, že se nachází na začátku cesty za odhalením pravdy o legendární alexandrijské knihovně i o boji dobra se zlem, jež doprovází její osud. Zatímco se Emily vydává do Oxfordu a poté do Istanbulu po stopách bájné ztracené pokladnice vědomostí, obyvatele Washingtonu vyděsí série úkladných vražd několika členů vládní administrativy. Zločiny někdo zametá pod koberec. Někdo mocný a bohatý. Někdo, kdo nechce, aby pravda vyšla najevo. A klíč k pravdě drží v rukou Emily Wessová…Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracená knihovna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ztracená knihovna (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ztracená knihovna zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ztracená knihovna.pdf (EUR-0.00)

  Ztracená knihovna.epub (EUR-0.00)

  Ztracená knihovna.doc (EUR-0.00)

  Ztracená knihovna.txt (EUR-0.00)

  Ztracená knihovna.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ztracená knihovna.PDF – (EUR 0.00);

  Ztracená knihovna.MOBI – (EUR 0.00);

  Ztracená knihovna.EPUB – (EUR 0.00);

  Ztracená knihovna.DOC – (EUR 0.00);

  Ztracená knihovna.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Doktorka Emily Wessová (1.)

  Originální název:

  The Lost Library (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  syskas

  01.11.2017

  Napínavé, zaujímavé. Len akosi nechápem, prečo musela Emily toto všetko absolvovať, keď do knižnice sa mohla dostať aj bez toho. Nemá to logiku. A záver sa mi nepáčil. Čakala som niečo iné. Ale čo už, nič nie je dokonalé :-))

  JPBelmondo

  18.04.2017

  Téma zmizelé a věčně hledané Alexandrijské knihovny je poutavé. Hlavní hrdinka pátrá na vlastní pěst, děj je napínavý a plný záhad. Navíc je tu i spoustu zajímavostí z historie, nejen kolem Alexandra Velikého. Velmi dobrodružné čtení. Jen se mi moc nelíbil konec (já nemám ráda elektronickou podobu knih, i když je to pro spoustu lidí normální).

  jarin58

  01.02.2017

  Závěr dal jinak slušné knize ránu.Proto musím dát podprůměrné hodnocení.

  Fifth Element

  15.12.2015

  Takže jsem to docetla.. Potom, co jsem zapasila s první polovinou knihy, mezitím přečetla pár jiných, se to alespoň trochu rozjelo.. Mam celkem ráda historii v knihách, prolínání se současnosti, ale čeho je moc.. Nebylo to úplně špatné, ale jsem celkem ráda, že to mám za sebou..

  Dani3

  27.03.2015

  Hned na začátku knihy autor naservíruje několik mrtvol, což vypadá na slibný příběh, ale pak se víc než do poloviny knihy nic moc neděje. Navíc je v příběhu spousta postav, které mají přezdívky, a proto se v nich člověk špatně orientuje. Docela dlouho mi trvalo poznat, kdo je kdo a jestli patří k Bratrstvu nebo ke Grémiu.

  Příběh plynul poměrně rychle, a pokud si zvyknete na styl psaní, tak se nečte špatně, ale je dost slabý a nepropracovaný. Na několika stránkách jsou vždycky nahuštěny historické informace o místě, kde se zrovna hlavní postava, profesorka Emily Wessová, nachází a v tom zbytku se zběsile přemisťujete jen z místa na místo.

  DuncanIdaho

  15.03.2015

  Dobrá kniha, která se snadno čte. Dobrý pocit z knihy ale zcela zničil její závěr. Závěr měl být jiný. Prostě konec mě zklamal.

  Petra Ďat

  24.11.2014

  No kniha mě popravdě trochu zklamala.Musím říct že prvních 300 se vlastně nic nedělo, nebo to alespoň bylo tak nezáživně napsané že sem to dlouho louskala.Měla sem docela i zmatek v postavach motalo se tam dost jmen. Konec mě teda trošku zaskočil nenapadlo mě že by knihovna vlastně byla v elektronické podobě ale nikde sem si nevšimla že by bylo řečeno co se tedy vlastně stalo s původními svitky poté co byly přeneseny do elektrické podoby? Možna bych uplně vynechala ty časti se snoubencem přišly mi zbytečné.Konec knihy nebyl špatný ale myslim že autorovy by možná šlo mnohem lépe psaní o historii jako takové.Dodatky ke slavným budovám na konci se mi ve finále četli lépe než kniha samotná.

  Dandulka

  11.06.2014

  Perfektní! Dobře podaná myšlenka, že by Alexandrijská knihovna mohla existovat, ale trochu jinak. Informace hýbou světem a nebylo tomu jinak ani kdysi. Jen v jiné formě.

  Janapek

  10.02.2014

  Výborná knížka :-). Vřele doporučuji :-).

  Slávka 1970

  22.12.2013

  Kniha se mi moc líbila! Nalákalo mne téma zmizelé Alexandrijské knihovny a hned jsem byla vtažena do napínavého a dobrodružného děje. Líbil se mi i styl psaní, i když se člověk musí dost soustředit, aby se zorientoval v postavách a rozeznal ty dobré od zlých. Na tu knihu musíte mít chuť a čas a to já měla, řadím ji mezi mé nejhezčí! Máte-li rádi historii, záhady, dobrodružství a filmy ve stylu Indiana Jonese…..tak to je kniha právě pro vás 🙂

  Joges

  29.08.2013

  Nic světoborného, jde spíše o průměrný, místy i úsměvný, nepravděpodobný thriller. Původně jsem chtěl knihu srovnat s Šifrou mistra Leonarda, s Brownem se to ale porovnávat nedá. Problém Ztracené knihovny je ten, že v příběhu se dějí velké věci, akce, zážitky, které jsou popsány obyčejně a šedivě, jako by se vlastně nic nestalo. Oceňuji však, že autor ukrývající se za pseudonymem má výborné historické znalosti. Také mě bavilo sledovat řadu dobrodružných pátrání, stop, šifer a indícií, které univerzitní profesorka Emily v knize podstupovala.

  Morsie

  19.08.2013

  Je fakt pravda, že vás ta kniha zahltí informacemi i postavami, ale pokud to přemůžete, pokud si občas zalistujete zpět, nebudete litovat. Ten příběh za to stojí a přes to všechno, co by se mohlo zdát jako negativum, jako jistá brzda, je příběh napínavý. A pokud si zvyknete na ten styl, jakým je psaná, za půlkou už vám to ani nepřijde. Zkratka do téhle knihy se musíte začít, musíte ji chtít přečíst, musíte si k ní najít cestu. Pokud to všechno podstoupíte, nakonec budete opravdu rádi. Sama to vím. A jak se říká o písničkách, když se vám zalíbí na první poslech, je jasné, že je to odrhovačka… řekla bych, že totéž platí o knihách 🙂

  Arianne

  17.08.2013

  Tak nevím, jestli je to tou knihou nebo jen mým přemrštěným očekáváním, ale trochu mě tedy zklamala. Hned od začátku je neuvěřitelně ukecaná podro
  bnostmi, které mohou být zajímavé, ale rozhodně nejsou nijak podstatné. Čekala jsem akci, děj, napětí, ale nic z toho se nekonalo. Dalším mínusem je přehršel postav, autor nevyjevuje, ke které straně patří a krom jmen jim dává ještě důmyslné přezdívky (vtipné jsou postavy pracující pro dvě strany, to pak mají i dvě přezdívky), že se absolutně neorientujete v tom, kdo je kdo, a pokud náhodou vystupuje v nějaké scéně na vlastní pěst, už vůbec nemáte šanci zjistit, že je to ta osoba, pokud ovšem nechcete listovat o dvacet stran zpět.
  knize se nemůže upřít velmi poutavý námět, ale rozvleklost, s jakou je napsaná, jej úplně utopila. Škoda.

  kadgam

  21.07.2013

  Mám rada knihy, ktoré okrem dobrého príbehu poskytnú aj poučenie. Toto je jedna z nich.
  Potešilo ma, že hlavným hrdinom príbehu je knižnica, že sa zúčastňujú na jej hľadaní a veľmi pekný opis toho, kde sa dnes nahromadené vedomosti nachádzajú. Nemusia byť skryté v podzemí, za hrubými múrmi zabezpečenými proti požiarom.  TAGS:

  Online Ztracená knihovna ebook, Kniha Ztracená knihovna FB2, Download Ztracená knihovna PDF , Download Ztracená knihovna MOBI, Online Ztracená knihovna kniha, Zdarma Stažení Ztracená knihovna IPhone, Online kniha Ztracená knihovna PDF, Zdarma Ztracená knihovna DJVU, Zdarma Stažení Ztracená knihovna TXT, Stažení Ztracená knihovna RTF, Online Ztracená knihovna FB2 , e-kniha Ztracená knihovna stažení TXT, Zdarma Ztracená knihovna stažení kniha, e-kniha Ztracená knihovna download MOBI, Stažení Ztracená knihovna IPad, Číst Ztracená knihovna MOBI, Číst Ztracená knihovna DOC, Zdarma Ztracená knihovna AWZ, Download e-kniha Ztracená knihovna iPad , Zdarma Ztracená knihovna DJVU, Download Ztracená knihovna e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ztracená knihovna DVD, Číst Ztracená knihovna TXT, Book Ztracená knihovna stažení DJVU, Ztracená knihovna stažení kniha zdarma, Ztracená knihovna stažení kniha pdf zdarma, Ztracená knihovna pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ztracená knihovna pdf zdarma, Ztracená knihovna stažení kniha epub zdarma, Ztracená knihovna ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply