Ztracené roky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracené roky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ztracené roky


Mezi knihami Nekroskop II: Vampýři! a Nekroskop III: Zdroj, staršími díly Lumleyova slavného cyklu o boji lidstva proti upírům, pátral nekroskop Harry Koegh několik let po své ztracené ženě a synovi. Nyní tedy může být příběh o tom, co věří, že se v té době přihodilo – a co se přihodilo doopravdy – konečně vypovězen. V této knize se vrátíme zpátky do dob, kdy upíři ještě vládli na Sluneční i Hvězdné straně, v paralelním světě na druhé straně prostoročasu. Několik mocných vampýřích vládců, které Šejtán Nenarozený potrestal za to, že se v prvních válkách o krev postavili proti němu, bylo vypovězeno do vyhnanství – na Zemi! Mezi nimi byl i psí vládce Radu Lykan, který svou upíří pijavici zdědil od vlka. Radu tedy není pouze Vampýr, ale i vlkodlak. A nyní, po staletích ve stavu odloženého bytí, se má střetnout s Harrym Koeghem…Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracené roky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ztracené roky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ztracené roky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ztracené roky.pdf (EUR-0.00)

  Ztracené roky.epub (EUR-0.00)

  Ztracené roky.doc (EUR-0.00)

  Ztracené roky.txt (EUR-0.00)

  Ztracené roky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ztracené roky.PDF – (EUR 0.00);

  Ztracené roky.MOBI – (EUR 0.00);

  Ztracené roky.EPUB – (EUR 0.00);

  Ztracené roky.DOC – (EUR 0.00);

  Ztracené roky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Nekroskop (9.)

  Originální název:

  The Lost Years: Volume I (1995)

  Žánr:
  Horory, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  eraserhead

  18.07.2016

  Harry Nekroskop je zpátky. Sláva. Tedy, nejde o nějaký epochální a monumentální návrat, jen se prostě Lumley vrátil mezi druhého a třetího Nekroskopa a nacpal do něj děj dalších dvou knih. Což je na jednu stranu fajn (vrátil se Harry, děj se přesunul zpátky do našeho světa a do toho upírského se podívá – alespoň v této knize – jen na krátký okamžik, vrátili se staří démoničtí, atmosféričtí a hrůzu nahánějící upíři, pryč jsou načančaná fantasy směšná upírská princátka, fantasy je pryč, příběh zase zcivilněl a "realisticky" zdrsněl). Na druhou stranu ale už prostě nelze přijít s ničím novým (a Lumley se o to, snad i díky časovému ukotvení příběhu, moc nesnažil), takže se v podstatě jen recykluje již napsané. Taky se nelze vyhnout problematice znalostí následujících událostí. To je u prequelů a příběhů vložených do středu již známého universa prostě problém, protože nutně víte, jak to musí skončit nebo co se musí stát aby fungovalo to, co již bylo řečeno, že se stalo poté. A tady je ten závěr, respektive vyřešení (tedy fakt, proč se v dříve odvyprávěném později událém příběhu neobjevují a nezmiňují věci k nimž dojde v této knize – tedy, proč si to, sakra, Harry nepamatuje), zjevný již po pár stránkách, po několika narážkách. A nelze se tomu prostě vyhnout, pípá a bliká to v hlavě neustále. Je však třeba říci, že se s další knihou Lumley vypořádal dobře, nepokoušel se vymýšlet tak velký oslí můstek jako v případě předchozí bratrské trilogie, prostě jen zasadil příběh mezi již dvě napsané knihy. A spokojenost závisí na tom, nakolik je čtenář schopen tuto skutečnost vypustit a ignorovat. Pak to funguje jako další minimálně průměrně uspokojivý nekroskopský příběh. I když zde Lumley s Harrym dělá ne zrovna sympatické věci.  TAGS:

  Online Ztracené roky ebook, Kniha Ztracené roky FB2, Download Ztracené roky PDF , Download Ztracené roky MOBI, Online Ztracené roky kniha, Zdarma Stažení Ztracené roky IPhone, Online kniha Ztracené roky PDF, Zdarma Ztracené roky DJVU, Zdarma Stažení Ztracené roky TXT, Stažení Ztracené roky RTF, Online Ztracené roky FB2 , e-kniha Ztracené roky stažení TXT, Zdarma Ztracené roky stažení kniha, e-kniha Ztracené roky download MOBI, Stažení Ztracené roky IPad, Číst Ztracené roky MOBI, Číst Ztracené roky DOC, Zdarma Ztracené roky AWZ, Download e-kniha Ztracené roky iPad , Zdarma Ztracené roky DJVU, Download Ztracené roky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ztracené roky DVD, Číst Ztracené roky TXT, Book Ztracené roky stažení DJVU, Ztracené roky stažení kniha zdarma, Ztracené roky stažení kniha pdf zdarma, Ztracené roky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ztracené roky pdf zdarma, Ztracené roky stažení kniha epub zdarma, Ztracené roky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply