Ztracený válečník Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracený válečník Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ztracený válečník


První díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček. Když Dvounožci zničí lesní domov válečnických klanů, Šedopruh zástupce vůdce Hromoklanu padne do zajetí, když se svým druhům snaží pomoci uniknout! Je uvězněný v hýčkaném životě kočičího mazlíčka a u své láskyplné rodiny Dvounožců má všechno jídlo a přístřeší, které potřebuje, ale to není způsob, kterým chce žít. Les jej volá a on nikdy nepřestane toužit po domově.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracený válečník zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ztracený válečník (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ztracený válečník zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ztracený válečník.pdf (EUR-0.00)

  Ztracený válečník.epub (EUR-0.00)

  Ztracený válečník.doc (EUR-0.00)

  Ztracený válečník.txt (EUR-0.00)

  Ztracený válečník.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ztracený válečník.PDF – (EUR 0.00);

  Ztracený válečník.MOBI – (EUR 0.00);

  Ztracený válečník.EPUB – (EUR 0.00);

  Ztracený válečník.DOC – (EUR 0.00);

  Ztracený válečník.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kočičí válečníci (komiksy)

  Originální název:

  The Lost Warrior (2007)

  Žánr:
  Dobrodružné, Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Zoner Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Atlantis

  03. ledna

  Jednoduché jak po stránce příběhu, tak kresby. Neurazí, nenadchne, rychle zapomenutelné.

  trudoš

  28.09.2017

  Neznám literární předlohu, ale vím, že je pro děti a podle toho vypadá i komiksové zpracování. Což automaticky není odsouzení, jen je třeba k příběhu s tímto vědomím přistupovat. Jenže na můj vkus to bylo dětinské až příliš. Erin Hunterová se spoléhá na pozitivní přístup ke kočkám, ale nijak neexperimentuje s jejich pološílenou povahou. Vyprávění tak sklouzává k otřepanému motivu divoké kočky, která je nucená žít nějakou dobu v „civilizaci“ a moc jí to nevoní, přesto zde potkává přátele i životní lásku. Tu následně přesvědčí, že „divočina“ je vlastně fajn a navzdory všem nebezpečenstvím začnou plánovat útěk.
  Hloupé je, že neznáte-li ústřední představu autorky o světě koček a veškeré jejich historii, trochu vám uniknou souvislosti, co s čím jak souvisí. Není to sice nezbytné, ale pro absolutní vychutnání to podle mě třeba je. Já tuhle nalejvárnu nedostal a tak se po většinu čtení nudil, přičemž krásná kresba Dana Jolleyho a Jamese Barryho výsledný dojem zbytečnosti bohužel nezachránila.

  Trnitátlapka

  13.11.2016

  Šedý pruh toho Pracku převálcuje a s Millie půjde dál. To je něco, zkuste i Válečníkův úkryt.

  makihol

  13.10.2015

  tato kniha je úžasná!!!

  Lusa

  21.01.2011

  někdo by řekl, že je to spíš příběh pro děti, ale mě se to líbilo, miluju kočky, takže se mi ten příběh opravdu moc líbí :))  TAGS:

  Online Ztracený válečník ebook, Kniha Ztracený válečník FB2, Download Ztracený válečník PDF , Download Ztracený válečník MOBI, Online Ztracený válečník kniha, Zdarma Stažení Ztracený válečník IPhone, Online kniha Ztracený válečník PDF, Zdarma Ztracený válečník DJVU, Zdarma Stažení Ztracený válečník TXT, Stažení Ztracený válečník RTF, Online Ztracený válečník FB2 , e-kniha Ztracený válečník stažení TXT, Zdarma Ztracený válečník stažení kniha, e-kniha Ztracený válečník download MOBI, Stažení Ztracený válečník IPad, Číst Ztracený válečník MOBI, Číst Ztracený válečník DOC, Zdarma Ztracený válečník AWZ, Download e-kniha Ztracený válečník iPad , Zdarma Ztracený válečník DJVU, Download Ztracený válečník e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ztracený válečník DVD, Číst Ztracený válečník TXT, Book Ztracený válečník stažení DJVU, Ztracený válečník stažení kniha zdarma, Ztracený válečník stažení kniha pdf zdarma, Ztracený válečník pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ztracený válečník pdf zdarma, Ztracený válečník stažení kniha epub zdarma, Ztracený válečník ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply