Zůstal jsem klukem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zůstal jsem klukem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zůstal jsem klukem


Osobnost profesora Josefa Kouteckého (1930) je jednoznačně spojena s dětskou onkologií, poměrně mladým lékařským oborem, který u nás prof. Koutecký v 60. letech zakládal. Pražský rodák a také pražský patriot v knižním rozhovoru vzpomíná na nelehké začátky „svého“ oboru, na někdejší zoufalé statistiky léčených a (ne)vyléčených pacientů a na rozvoj onkologie v průběhu jednotlivých desetiletí. „Viděl jsem snad nejvíc mrtvých dětí v této zemi,“ říká profesor Koutecký, „ale právě to mi dalo sílu vybudovat onkologii jako obor, který dnes z původních tří procent zachraňuje přibližně 75 % svých pacientů“.
Širší veřejnost zná prof. Kouteckého také jako prvního polistopadového děkana 2. lékařské fakulty, přednostu motolské kliniky dětské onkologie či zakládajícího člena Učené společnosti, člena Rady Národního divadla a Nadace Národní galerie v Praze. O tom, že lze skloubit vysoké pracovní nasazení v oboru, který je podle Kouteckého „napůl vědou a napůl uměním“, s rodinou a intenzivním zájmem o umění, svědčí mnohé další Kouteckého aktivity – Karolinské koncerty, hudební tradice koncertů Kociánova kvarteta, či zahajování výstav řady předních českých výtvarníků. Josef Koutecký seznamuje čtenáře nejen se svými renesančními zájmy, ale vyslovuje se i k problematickým otázkám medicíny (lékařské etice, eutanázii ad.), mapuje dnešní svět a zamýšlí se nad životním stylem a hodnotami.
Vedle čtenářů odborných prací (Nádory dětského věku, Děti s nádorovým onemocněním I : rady rodičům ad.) nachází profesor Koutecký četné posluchače na svých přednáškách, věnovaných samozřejmě onkologii, ale překvapivě i českému jazyku, hudbě, výtvarnému umění, Praze… Nejedno dítě vyrostlo s jeho pohádkovou knihou Vodníček Buližníček.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zůstal jsem klukem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zůstal jsem klukem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zůstal jsem klukem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zůstal jsem klukem.pdf (EUR-0.00)

  Zůstal jsem klukem.epub (EUR-0.00)

  Zůstal jsem klukem.doc (EUR-0.00)

  Zůstal jsem klukem.txt (EUR-0.00)

  Zůstal jsem klukem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zůstal jsem klukem.PDF – (EUR 0.00);

  Zůstal jsem klukem.MOBI – (EUR 0.00);

  Zůstal jsem klukem.EPUB – (EUR 0.00);

  Zůstal jsem klukem.DOC – (EUR 0.00);

  Zůstal jsem klukem.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Akropolis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  novecento

  27.05.2017

  Josef Koutecký v roce 2005. Zůstat klukem není spojeno s léty, ale je to schopnost a dar, jak autor v knize cituje Miroslava Horníčka. Dobře napsaná kniha o člověku, který dovedl svůj život naplnit smysluplnou prací pro lidi-zejména děti, ale i láskou k umění, přírodě a zvířatům. Čas ale běží a panu profesoru MUDr. Kouteckému není 75 let (2005), ale již 87 let. Jeho klukovský entuziazmus-nadšení ho přesto neopouští, což velice dobře zjistíte z televizních pořadů v archivu ČT. Najdete zde dokumentární portrét:,, Ještě jsem nedokouřil své poslední viržínko,, a v Hyde Park Civilizace: Josef Koutecký. Kniha je ale více propracovaná, psaná formou rozhovoru s redaktorkou Veronikou Sailerovou, která se snažila projít všechny známé a neznáme komnaty profesorovy klukovské duše. To ale ještě netušila, že ta třináctá-tajemná Pandořina komnata je doposud ukrytá a čeká na ,,svoji chvíli,, Doporučuji přečíst si tuto zajímavou knihu o českém člověku, na kterého můžeme být právem hrdí.

  chamyl

  31.03.2016

  Výborná kniha od zajímavého člověka. Profesor Koutecký je krásnou ukázkou inteligence, které nechybí životní moudrost umožňující hovořit o životě s dechberoucí přesvědčivostí. Jeho zkušenosti ho zcela přirozeně staví do role indiánského šamana či stařešiny, kterými ovšem naše současná většinová společnost zpupně pohrdá a tak dokud se neoblékne do havajské košile a nesbalí poslední miss, nemá na mediální prostor nárok.
  Je mi upřímně líto, že pro nejrůznější showbyznysové celebrity se lidé jako on v mainstreamových médiích neobjevují vůbec či pouze sporadicky. A zároveň mne i mrzí, že jsem první a jediný, kdo tuto deset let starou knihu ohodnotil…  TAGS:

  Online Zůstal jsem klukem ebook, Kniha Zůstal jsem klukem FB2, Download Zůstal jsem klukem PDF , Download Zůstal jsem klukem MOBI, Online Zůstal jsem klukem kniha, Zdarma Stažení Zůstal jsem klukem IPhone, Online kniha Zůstal jsem klukem PDF, Zdarma Zůstal jsem klukem DJVU, Zdarma Stažení Zůstal jsem klukem TXT, Stažení Zůstal jsem klukem RTF, Online Zůstal jsem klukem FB2 , e-kniha Zůstal jsem klukem stažení TXT, Zdarma Zůstal jsem klukem stažení kniha, e-kniha Zůstal jsem klukem download MOBI, Stažení Zůstal jsem klukem IPad, Číst Zůstal jsem klukem MOBI, Číst Zůstal jsem klukem DOC, Zdarma Zůstal jsem klukem AWZ, Download e-kniha Zůstal jsem klukem iPad , Zdarma Zůstal jsem klukem DJVU, Download Zůstal jsem klukem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zůstal jsem klukem DVD, Číst Zůstal jsem klukem TXT, Book Zůstal jsem klukem stažení DJVU, Zůstal jsem klukem stažení kniha zdarma, Zůstal jsem klukem stažení kniha pdf zdarma, Zůstal jsem klukem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zůstal jsem klukem pdf zdarma, Zůstal jsem klukem stažení kniha epub zdarma, Zůstal jsem klukem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply