Zvědavcům vstup zakázán! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zvědavcům vstup zakázán! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zvědavcům vstup zakázán!


Už před mnoha lety představil Erich von Däniken svou tezi, že před dávnými časy přistáli na naší planetě mimozemští cestovatelé, kteří poskytli obyvatelům Země dosud neznámé informace, čímž urychlili jejich technický a vědecký rozvoj. V průběhu času se stává autorova teze stále aktuálnější a průkaznější. Poslední archeologické nálezy a nová fakta nastolily ještě provokativnější otázky a podnítily zájem současníků o podivuhodně rychlý rozvoj lidstva, jenž byl před tisícovkami let kýmsi neznámým nastarován. A to i vzdor tomu, že současná dogmatická věda, jenž uvízla v omezujícím tunelu reality se důsledně stará, aby rozliční zvědavci a zpochybňovatelé tradičního pojetí dějin neměli příležitost představovat svoje převratné objevy. Autor není naštěstí v prosazování svých revolučních tezí osamocen. V této knize představují svoje nálezy také prof. dr. Luis E. Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck, G. L. F. Stanglmeier či Hartwig Hausdorf a mnozí další, kteří jsou českých čtenářům dobře známi z vlastních publikací. Ti všichni shodně tvrdí: „Ranné dějiny lidstva, tak jak jsou představovány oficiální vědou, jsou nepravdivé!“Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvědavcům vstup zakázán! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zvědavcům vstup zakázán! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zvědavcům vstup zakázán! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zvědavcům vstup zakázán!.pdf (EUR-0.00)

  Zvědavcům vstup zakázán!.epub (EUR-0.00)

  Zvědavcům vstup zakázán!.doc (EUR-0.00)

  Zvědavcům vstup zakázán!.txt (EUR-0.00)

  Zvědavcům vstup zakázán!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zvědavcům vstup zakázán!.PDF – (EUR 0.00);

  Zvědavcům vstup zakázán!.MOBI – (EUR 0.00);

  Zvědavcům vstup zakázán!.EPUB – (EUR 0.00);

  Zvědavcům vstup zakázán!.DOC – (EUR 0.00);

  Zvědavcům vstup zakázán!.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Pirkus

  20.08.2015

  Knihu jsem četl cca 5 měsíců. Ne proto, že bych tak pomalu četl (některé z knih EvD přečtu za den), ale tato kniha byla méně čtivá a to i zásluhou překladu. Když jsem si přečetl Země a její trabant, šel jsem GOOGLit a zjistil, že v němčině trabant = souputník, družice, měsíc. Knihu jsem tedy na nějakou dobu odložil, protože po takovémto "zážitku" nebyla chuť pokračovat.

  Po nějaké době jsem se vrátil a trabant také. Vypisovat další chyby a nedostatky zde již nebudu, abych nepsal "romány".

  Pokud jste měli při čtení pocit, že dané informace již znáte, jsme na tom stejně. Přišlo mi, že se jedná o výtah informací z různých knih různých autorů, ze kterých se tato kniha skládá.

  Chybí mi knihy pana EvD, kde píše pouze on sám. Tato kniha nedosahuje dřívějších kvalit. I tak dávám 1 hvězdičku, protože se jedná o zajímavé informace.

  Terva

  16.05.2015

  Poslední, pátá, textově-fotografická kniha, které přecházejí knihy: Pozdravy z doby kamenné, Omyly v zemi Mayů, Tajemný dávnověk Středomoří a Nemožné skutečnosti. Jedná se o soubor esejí, postřehů, povídek a dokumentů od různých vědeckých i nevědeckých osobností. Vše v žánru astroarcheologie, SETI a paleo-SETI. Bohužel, ne vše se může čtenáři líbit, nebo se s tím schodovat a tak mu zůstanou jen dvě možnosti. Přečíst vše a nebo nic. Zastánci mimozemských civilizací si samozřejmě přečtou vše. Tak jako já. Jenže opravdu jsem se v některých článcích ztrácel nebo jsem jim nerozuměl. Erich von Däniken tu má asi šest příspěvků, převážně na počátcích každé kapitoly. Nejhorší esej je ta ke konci o paspermích, tady jsem moc nerozuměl. Je to pod názvem Trichoplax adhaerens – ne z tohoto světa? Nová teorie evoluce od Alireza Zarei Nejad Farshi.Malá ochutnávka: ….že modifikací cytidinových bází uvnitř cytidino-guanidinového dinukleotidu mohou být aktivovány nebo deaktivovány některé úseky genetického materiálu. Ve výše popsaném tedy máme co do činění s chemicky indukovanými změnami základních stavebních kamenů dědičné substance buněk, s nimiž se experimentovalo….. A zase naopak nejlepší článek napsal Herman Burgard a nazval jej Zpráva Encheduanny. Světelné lodi nad Sumerem. Velmi mrazivá výpověď. Jinak je tu hodně věcí se kterými se schoduji a věřím jim.  TAGS:

  Online Zvědavcům vstup zakázán! ebook, Kniha Zvědavcům vstup zakázán! FB2, Download Zvědavcům vstup zakázán! PDF , Download Zvědavcům vstup zakázán! MOBI, Online Zvědavcům vstup zakázán! kniha, Zdarma Stažení Zvědavcům vstup zakázán! IPhone, Online kniha Zvědavcům vstup zakázán! PDF, Zdarma Zvědavcům vstup zakázán! DJVU, Zdarma Stažení Zvědavcům vstup zakázán! TXT, Stažení Zvědavcům vstup zakázán! RTF, Online Zvědavcům vstup zakázán! FB2 , e-kniha Zvědavcům vstup zakázán! stažení TXT, Zdarma Zvědavcům vstup zakázán! stažení kniha, e-kniha Zvědavcům vstup zakázán! download MOBI, Stažení Zvědavcům vstup zakázán! IPad, Číst Zvědavcům vstup zakázán! MOBI, Číst Zvědavcům vstup zakázán! DOC, Zdarma Zvědavcům vstup zakázán! AWZ, Download e-kniha Zvědavcům vstup zakázán! iPad , Zdarma Zvědavcům vstup zakázán! DJVU, Download Zvědavcům vstup zakázán! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zvědavcům vstup zakázán! DVD, Číst Zvědavcům vstup zakázán! TXT, Book Zvědavcům vstup zakázán! stažení DJVU, Zvědavcům vstup zakázán! stažení kniha zdarma, Zvědavcům vstup zakázán! stažení kniha pdf zdarma, Zvědavcům vstup zakázán! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zvědavcům vstup zakázán! pdf zdarma, Zvědavcům vstup zakázán! stažení kniha epub zdarma, Zvědavcům vstup zakázán! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply